Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Sakarya özel ders

Evinizin yakınlarında 206 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Sakarya

Serdivan
₺40/saat
Hilal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği 4. sınıf öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim (bireysel veya grup halinde)

İlk aşamada genel konu anlatımı gerçekleştiririm. Ara ara konunun anlaşıldığından emin olurum. Sonrasında örneklerle pekiştiririm. Son olarak öğrenciden örnek çözmesini beklerim ve yardımcı olurum.

Serdivan
₺35/saat
Hilal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği 4.sınıf öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi (bireysel veya grup dersleri)

Derslerimde öncelikle işlenecek konunun gramer bilgilerini tekrar ederek başlarım. Sonrasında cümle kurmayı ve kurdurtmayı tercih ederim. Sonrasında karşılıklı diyalog oluşturacak şekilde derse devam ederim.

Sakarya
₺35/saat
Şule
İlk ders ücretsiz!

Merhaba! Sakarya Üniversitesi Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim. 2 yıl ileri düzey YDS(ingilizce) dil eğitimi aldım. Anadolu lisesi çıkışlı bir öğrenciyim. Lise, ortaokul ve ilkokul için ders.

Öğrencinin derslerine ve müfredat ilerleyişine göre düzenini bozmadan yardım etmekteyim. Kavramasına ve derslerine destek olmak amaçlı hem konuşma hem anlama anlamında ilerleme kaydetmek isterim. Ödev konusunda da beraber çalışabiliriz.

Sakarya
₺40/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerine ve ödevlerine her türlü yardımın yanında psikolojik destek de verilir .

Derslerimi öncelikle konunun genel olarak içeriğinin ne olduğunu öğrencime aktarırım. Daha sonra farklı kaynaklara bakarak anlaşılır ve tablolarla ve kelime anlamlarının da içeriklerinin olduğu bir özet çıkarırım ve bunu öğrencimle de paylaşırım bütün içeriği anlattırırım.

Sakarya
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

"Hayatın kendisi bir gerçektir"...Yaşam Koçu olarak hazırım peki ya siz?

“Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olurum. Özsaygı sorunlarında ve arzularınıza amaçlarınıza ulaşma konusunda yardımcı olurum. Kimler yaşam koçluğu alabilir? - Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler.

Serdivan
₺75/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü mezunundan her seviyeye uygun matematik ve bilgisayar dersi verilir

Konuları ve kavramları betimleyerek öğrencimin zihninde canlandırmasını sağlarım. Konu ve kavramları pekiştirmek için farklı yöntemlerle anlatmayı denerim. Konu ve kavramların temelinde yatan mantığın anlaşılması için çaba sarfederim. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Genellikle konuyu ve temelini ilgili sorular üzerinden bir saat içinde işlerim.

Arifiye
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Eskişehr tarih-sosyal bilgiler-milli mücadele dönemi alaninda geniş ve ayrintili ders için burdayim

Dersler öncelikle konuyu anlatmakla başlar. Ya da bir tartışma sorusuyla. Konu kavrandıktan sonra oyunlar ile pekiştirilir. Video ve sunum ile desteklenir. Bir sonra ki derste testler kontrol edilir ve yanlışların üzerinden gidilir. Asla ezbercilik yapılmaz. Olaylar; sebep-sonuç-coğrafya etkisi olarak değerlendirilerek öğrenilir.

Serdivan
₺40/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi kimya mühendisi ve Kocaeli üniversitesi podoloji öğrencisi , Sakarya ve Kocaeli ili içinde

Pedagojik formasyon eğitim dahilinde öğrencilere eğlenceli şekilde onlara işlediğim dersi korkutarak değil eğlenerek sevdirmeyi , sevdirirken öğretmeyi amaçlarim. Herkes herşeyi başaracak diye bir kaide yoktur ama çalışmayan , çabalamayan bir insanin da başarılı olması beklenemez. Çaba gösterildiğinde neler olacağının benimle farkina varacaksınız.

Sakarya
₺75/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ingilizce metin çevirisi kelime bilgisi ortaöğretim ve lise derslerine yardımcı dersler verilir

Her öğrencinin öğrenme yöntemi ve bilgi seviyesi farklıdır. Genel olarak öğrencinin seviyesini belirler ona uygun bir programda ders işleyişimi sürdürürüm. Konu tekrarı ve uygun soru çözümleriyle konuyu pekiştiririm. Öğrencilerim bana sorularını ders dışında da iletebilir. Geri dönüş sağlarım.

Sakarya
₺70/saat
Yahya
İlk ders ücretsiz!

Uzman Görsel İletişim Tasarımcısından Grafik Dersleri (Photo Shop , Corel , İn Design)

Öğrenciyi analiz ederim , seviyesine göre bir eğitim planı izlerim. Derslerim Mesleki yeterlilik konusunda eksiği olan yetişmiş bireyler için daha uygundur.

Arifiye
₺60/saat
Devrim
İlk ders ücretsiz!

Sosyolog ve aile danışmanından eğitim için gerekli etkin,nitelikli ve denetimli eğitim danışmanlığı

derslerimi öğrencilerim doğrultusunda işlerim. hangi konularda eksiklik var bunu belirleyip eğlenceli derslere başlarım. dersimin nasıl geçtiğini anlazsınız. derslerim ilk okul düzeyinden üniversite düzeyine kadar olan öğrencilere yöneliktir. araştırma, kavrama ve analiz etme tekniklerini kullanıyorum. ezberci bir eğitim benimsemem.

Sakarya
₺12/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

6 yıldır aktif LoL oynuyorum, elmasa kadar giden yolda yanınızda olabilirim.

Dersleri seviyeye göre oyunun içinde ve videolar üzerinden giderek en anlaşılır biçimde işlerim. Yüksek kademede neler oluyor bunları birlikte takip ederek istenilen seviyeye ulaşılabilir. Gerektiği zaman birlikte gerektiği zaman ise rakip olarak karşınıza gelip sonuca ulaştırmaya çalışırım ve bunu da başarırım.

Serdivan
₺100/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

11 yıllık tecrübeli matematik geometri öğretmeninden yüzde yüz başarı garantili özel ders.

Derslerimi kendi kaynaklarımdan derleme sorulardan olusturduğum ders anlatım föyleri üzerinden anlatır, ders bitiminde bugün neler yaptık şeklinde kısa bir özet yapae öğrenciye ödev veririm. Ayrıca farklı kaynaklar takip ettiirip konunun pekistirilmesini amaçlarım.

Sakarya
₺40/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Sakarya üniversitesinde Sosyoloji öğrencisiyim aynı zamanda sosyal hizmet ile çap yapmaya hazırlanmaktayım size Edebiyat , felsefe sosyoloji psikoloji mantık dersleri verebilirim

Öncelikle konuya genel bir bakış kazandırırım daha sonra konuyla ilgili bi kaç kaynaktan yardım alır bir konu özeti yaparım daha sonra bunu öğrencime de veririm dersi de işlerken bu şekilde yol alırım daha sonrasında ise soru cevap şeklinde öğrencinin öğrenip öğrenemediğini de ölçmeye çalışırım kısa bi sınav da olabilir daha sonra ki tekrar kısmı için örneğin

Sakarya
₺35/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Yeminli Hollandaca Flemenkçe tercüman öğretmen olarak Sözlü ve yazılı olarak yardımcı olabilirim.

2003 Yılı Hollanda'da Lisans Mezunu oldum. 2004 - 2006 Yılları arasında Hollanda Milli Eğitim Bakanlığında Orta ve Lise dengi okullarda öğretmenlik yaptım. Öğrenci ya da grupla bire bir ders vererek öğrenme ve anlama alanlarında yardımcı olmaktayım.

Serdivan
₺100/saat
Onur osman
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık tecrübeli Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden programlama başlangıç, orta ve gelişmiş seviyede programlama eğitimi

Derslerimiz genelde başlangıç ve orta seviyedeki programcı adayları için. İleri seviyeli programlama dersleri de verilebilir isteğe göre. Slaytlar, videolu anlatımlar ile interaktif bir ders işlenecektir. Derslerden sonra verilen kişiye yönelik alıştırmalar ile programlamaya daha da alışacaksınız, daha da hızlı yazacaksınız. Algoritmik zekanızı geliştireceksiniz.

Arifiye
₺60/saat
Betul
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden sınavalara hazırlık , okul sınavlarına yardımcı Fen bilgisi ve biyoloji dersleri

Dersleri hiç bir şey bilmiyormuş gibi konu anlatımı yaparım. Konu anlatımından sonra test tekniği ile ilgili bilgiler verdikten sonra , anlatılan konu ile ilgili pratik test çözmü yaparım. Konu anlatımı ve test çözümünden sonra ölçme değerlendirme yapıp , öğretme yüzdesine bakarım. Başarı yüzdesi düşük ise konu anlatımını tekrarlarım.

Serdivan
₺40/saat
Berat
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisi öğrencisinden Sakarya’da özel ders ilkokul ortaokul lise öğrenci ayrıca ilgilisine AutoCad dersi de verilebilir

Okulla paralel ders işleriz daha çok soru çözme üzerine yoğunlaşırız veya aileyle konuşup öğrencinin eksiklerine göre bir plan kurabiliriz sıkıcı baskıcı bir eğitimden ziyade sabırlı anlayışlı öğrenciye zaman tanıyan imkan tanıyan bir eğitimib her zaman daha etkili olduğunu kendim yaşayarak öğrendiğim için öğrencime de böyle yaklaşıyorum

Serdivan
₺85/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Piyano Dersi, tüm yaş grupları için bireysel piyano ve solfej ve şan eğitimi

Derse öncelikle müzik tarihi ile başlıyorum. Tercih ettiğim metod Beyer Op.101. Nota bilgisi, solfej, armoni kavramlarına değinerek adım ilerlemeyi tercih ediyorum. Seviyeye göre Beyer ile birlikte klasik müzik eserleri ile dersleri destekliyorum.

Serdivan
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden sakaryada ilk okul ve orta okul seviyesinde özel ders verilir

Derslerimi kendi hazırlayacağım notlar ve öğrencinin seviyesine uygun verilecek test ve çalışma problemleri ile işlerim haftanın 2 günü almayı daha mantıklı düşünüyorum 1. Gün konu anlatımı ve ders işleyişi 2.

Serdivan
₺30/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisinden Sakarya'da ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine sınavlara hazırlık okul derslerine yardımcı özel ders

Derslerimi işlerken öğrencinin hazırbulunuşluğunu öğrenmek amaçlı bir iki soru sorarım.Öğrencilerin önceki bilgilerinden yardım alarak konuyu anlatırım,pekiştirme amaçlı aralıkla sorular sorarım.Ders sonunda dersi genel olarak tekrar eder,quiz uygular,konunun genel hatlarıyla öğrenildiğini anladıktan sonra dersi sonlandırırım.

Serdivan
₺45/saat
Sümeyye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gıda Mühendisliği öğrencisinden ; ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ders verilir. Mat 1, Edebiyat, Felsefe dersleri önceliğim olabilir, tecrübem var.

Sohbet ederek, takıldığı noktaları dikkate alarak anlatmaya özen gösteririm. Gerçek hayattan örnekler vermeye çalışırım, ara vererek çalışırım. Kendisini ifade etmesi için, konuşmasına dikkat ederim.

Serdivan
₺45/saat
Yeşim
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde öğrencilerine Sakaryada matematik özel ders

Önce birlikte öğreneceğimiz konuya ufak bir giriş yaparız. Daha sonra konunun detayları ve önemli noktalarına değiniriz. Örnek sorular çözer ve konuyu iyice anladığına emin olana kadar devam ederiz. Derslerde çok sıkılıp yorulmadan verimli bir şekilde konuları erite erite ilerleyeceğiz.

Serdivan
₺60/saat
Damla
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden ilk ve orta öğretim derslerine destek sınavlara hazırlık

Öğrencinin kendini iyi hissettiği şekilde konuyu işlemeyi hedeflerim. Belirli bir kuralı yoksa yaş seviyesine göre materyallerden yararlanırım. Ezber sistemiyle gitmeme taraftarıyım.

Sakarya
₺30/saat
Kayla
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi son sınif Bilgisayar Mühendisliği oğrencisinden Sakarya'da ortaokul ve lise seviyesinde Matematik dersi ve YÖS sınavına hazırlananlara Mantık ve Matematik dersleri.

İlk ders kalan süreyi iyi değerlendirmek amacıyla deesleri konu başlıklarına ayırırım. Genelde 1 ders saatim: Öncelikle konuyu anlatırım. Anlatığım konuyla ilgili bir örnek yaparım. Bunu da ayrıntılarıyla anlattıktan sonra bir tane de öğrencime çözmesi için örnek veririm.

Sakarya
₺20/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya bölüm 3. sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise öğrencilerine okul derslerine destek kadrosu (tek kisilik dev kadro) Coğrafya ağırlıklı olmak üzere Tarih , Türkçe , Türk Dili ve Edebiyatı ve diğ

Derslerimi öğrencinin isteğine göre kitap ya da bilgisayardan (slayt) işlerim 30-40dk konu anlatımı sonrası 10dk mola 10dk beraber özetledikten sonra varsa konu ile ilgili test çözümü yaptırırım. Çoğu ders ve konuda meraklarını gidermeye çalışır ve bu ders ve konuların amacını açıklarım.

Sakarya
₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmeninden özel ders almak isterseniz bize ulaşın lütfen

Bilgisar öğretmenliği mezunuyum. Temel bilgisayar kullanımı. Adobe Photoshop, excel word power point gibi temel programları anlaşılır bir biçimde ve uygulamalı öğretirim. Aynı zamanda ortaokıl öğrencilerine blok temelli kodlama scracht ,code org gibi temel yazılım dersleri vermekteyim.

Serdivan
₺40/saat
Cabir
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden sakarya da ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve fizik özel dersleri

Dersleri ezber mantığında değil akılda kalacak örneklerden yararlanarak ilerlemeyi severim her zaman bir fikir olur sorunun ne istediğini bir bakışta anlamanıza yardımcı olurum

Serdivan
₺40/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden ilköğretim ortaöğretim için matematik geometri fizik kimya biyoloji Türkçe ve lise seviyesinde,YKS matematik geometri dersleri verilir. ALES matematik b

Konuyu tekrar yaparak benimsedikten sonra bol soru ödevi vererek ve soruların üzerinden geçerek her öğrencinin kavrama ve öğrenme tarzına göre ders işlemeyi tercih ediyorum. Daha kalıcı olduğunu ve mantığının kavranması gerektiğini düşünüyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Sakarya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Sakarya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Sakarya semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.