Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Sakarya özel ders

Evinizin yakınlarında 278 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Sakarya

Serdivan
₺1/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Autocad, solidworks, catia, creo, progecad, zwcad ve diğer mühendislik dizayn tasarım modelleme programlari

ÖĞRENCİNİN BİLDİKLERİNE BAKARIM. ANLAMA, 2B VE 3B DÜŞÜNEBİLİP GÖRSELLEŞTİRMESİNE GÖRE KENDİME HAS ANLATIM METODLARINDAN SEÇİM YAPARIM. SÜREKLİ PRATİKLER VE ÖDEV KONULARI ARAŞTIRMA GÖREVLERİ ÖĞRENCİDEN İSTERİM. İSTİŞARE İLE MODEL İNCELEMELERİNDE BULUNURUZ. DERSLER DERS HARİCİ 1 AYLIK UZAKTAN DESTEK SAĞLARAK PROBLEM VE SORUNLARDA YARDIMCI OLURUM.

Sakarya
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tüm dersler lise öğrencilerine sayısal derslerde özel ders vermek istiyorum

Derslerime öncelikle çok detaya kaçmayacak şekilde ama verimli olacağını düşündüğüm şekilde konu anlatımıyla başlıyorum. Peşine bolca soru çözerek konuyu pekiştiriyorum. Bir sonraki dersin başında da bi önceki konuyla ilgili anlaşılmayan yerleri kısa bir özetle tekrar anlatıyorum, çözülemeyen soruları çözüyorum.

Sakarya
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Sakarya’da ilkokul, ortaokul,lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine matematik, fen bilgisi, fizik kimya dersleri vermek istiyorum

İlk derste konu eksiği, konu hedefi gibi şeyleri belirleyip kendimize bir işleyiş planı oluşturuyorum. İlk önce konuyu basit bir özet geçerek ağırlıklı olarak örnekler üzerinden anlatmaya çalışıyorum ki konuyu öğrenirken aynı zamanda soruları da görebilelim diye.

Serdivan
₺40/saat
Tahir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden Gençlere Programlamanın ve Yazılımın Temelini Attıracak Ders İçerikleri

Ben derslerime ilk başta öğrencilerime işin temelini kavratmakla, daha sonrasında ise programımızın şemasını ve sistemini kağıda dökmekle başlarım. Çünkü kod ekranında yaptığımız her şey soyut kavramlardan oluşur ve elle tutabileceğimiz hiç bir şey olmaz. Bu sorunu çözmek içinde az önce bahsettiğim yöntemi uygularım.

Serdivan
₺45/saat
Tahir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden Sakarya ilinde ilkokul, ortaokul veya lise öğrencilerine özel ders

Hayatımı her zaman bir düzen içerisinde yaşamayı benimsemişimdir. Bu da derslere yansıyor tabi ki. Bir ajandaya göre yapılan derslerden her zaman çok daha fazla verim alındığını defalarca gözlemlemişimdir ve bana göre en önemli ders yöntemlerinden biri de bir konuya başlarken o konunun iş hayatında veya günlük yaşamda ne işe yarayacağını anlamak/anlatmak olmuştur.

Serdivan
₺40/saat
Hilal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği 4. sınıf öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim (bireysel veya grup halinde)

İlk aşamada genel konu anlatımı gerçekleştiririm. Ara ara konunun anlaşıldığından emin olurum. Sonrasında örneklerle pekiştiririm. Son olarak öğrenciden örnek çözmesini beklerim ve yardımcı olurum.

Serdivan
₺35/saat
Hilal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği 4.sınıf öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi (bireysel veya grup dersleri)

Derslerimde öncelikle işlenecek konunun gramer bilgilerini tekrar ederek başlarım. Sonrasında cümle kurmayı ve kurdurtmayı tercih ederim. Sonrasında karşılıklı diyalog oluşturacak şekilde derse devam ederim.

Sakarya
₺35/saat
Şule
İlk ders ücretsiz!

Merhaba! Sakarya Üniversitesi Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim. 2 yıl ileri düzey YDS(ingilizce) dil eğitimi aldım. Anadolu lisesi çıkışlı bir öğrenciyim. Lise, ortaokul ve ilkokul için ders.

Öğrencinin derslerine ve müfredat ilerleyişine göre düzenini bozmadan yardım etmekteyim. Kavramasına ve derslerine destek olmak amaçlı hem konuşma hem anlama anlamında ilerleme kaydetmek isterim. Ödev konusunda da beraber çalışabiliriz.

Sakarya
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

"Hayatın kendisi bir gerçektir"...Yaşam Koçu olarak hazırım peki ya siz?

“Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olurum. Özsaygı sorunlarında ve arzularınıza amaçlarınıza ulaşma konusunda yardımcı olurum. Kimler yaşam koçluğu alabilir? - Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler.

Serdivan
₺75/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü mezunundan her seviyeye uygun matematik ve bilgisayar dersi verilir

Konuları ve kavramları betimleyerek öğrencimin zihninde canlandırmasını sağlarım. Konu ve kavramları pekiştirmek için farklı yöntemlerle anlatmayı denerim. Konu ve kavramların temelinde yatan mantığın anlaşılması için çaba sarfederim. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Genellikle konuyu ve temelini ilgili sorular üzerinden bir saat içinde işlerim.

Arifiye
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Eskişehr tarih-sosyal bilgiler-milli mücadele dönemi alaninda geniş ve ayrintili ders için burdayim

Dersler öncelikle konuyu anlatmakla başlar. Ya da bir tartışma sorusuyla. Konu kavrandıktan sonra oyunlar ile pekiştirilir. Video ve sunum ile desteklenir. Bir sonra ki derste testler kontrol edilir ve yanlışların üzerinden gidilir. Asla ezbercilik yapılmaz. Olaylar; sebep-sonuç-coğrafya etkisi olarak değerlendirilerek öğrenilir.

Serdivan
₺30/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans Yapan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Türkçe, Edebiyat, Osmanlıca, Diksiyon alanlarında Özel Ders

Dersleri "ders" sıkıcılığından kurtarmayı ve doğduğumuz andan itibaren konuşmayı, yürümeyi, oyun oynamayı, eğlenmeyi nasıl öğrendiysek ders içindeki literatür bilgisini de aynı verimde öğrenebilmeyi öğrencime kazandırmayı amaçlarım. Öğrencilerim bugüne kadar hep 40 dakika dersimin 10 dakika sohbet etmişiz gibi geçtiğini söylediler.

Serdivan
₺25/saat
Simay
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisliği Öğrencisinden İlkokul ve Lise Düzeyinde Matematik ve Fizik Özel Dersi

-Temel eğitim aşamasında, sebep sonuç ilişkisi odaklı eğitim -Disiplinler arası bağlantı kurma -Sanat ve bilim dalları arasındaki ilişkiyi ele alarak somut örneklerle, aynı zamanda genel kültür geliştirmeyi de ilke edinerek öğrenme -Sınava yönelik çalışmalarda sonuç odaklı çalışma -Pratik kazanma ve zamanı iyi kullanma eğitimi

Arifiye
₺40/saat
Göksel
İlk ders ücretsiz!

Ünversitelerin Mühendislik bölümlerine AUTOCAD dersi verilir. (İnşaat Makine Metalurji ve Malzeme )

Derslerimi programı tanıtarak nerelerde ve nasıl kullanılacağını göstererek anlatmaktayım.Benimle birlikte başlayacağınız bu programda belli bir seviye geleceğinizi ve artık tek başınıza programı kullanıp yardım almadan çizim yapabileceksiniz.Bir ders saatim yoğun bir şekilde olucaktır.

Serdivan
₺100/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Fizik Öğretmenliği mezunu hocadan Fizik dersi, her seviyeye özel ders ve eğitim koçluğu hizmeti 14 yıllık tecrübe..

Derslerimle ilgili hazırlamış olduğum konu anlatım föylerim var bu saya de öğrencilerle şekil çizme yazı yazma gibi angarya işlerden kurtulmuş oluyoruz.Sadece konunun can alıcı kısımları boşluk doldurma vs. işleri konu anlatımı sırasında beraber yapıyoruz bu sayede geri kalan zamanda öğrenciyle daha fazla soru çözüp daha çok pratik elde etmiş oluyoruz.

Sakarya
₺70/saat
Yahya
İlk ders ücretsiz!

Uzman Görsel İletişim Tasarımcısından Grafik Dersleri (Photo Shop , Corel , İn Design)

Öğrenciyi analiz ederim , seviyesine göre bir eğitim planı izlerim. Derslerim Mesleki yeterlilik konusunda eksiği olan yetişmiş bireyler için daha uygundur.

Arifiye
₺60/saat
Devrim
İlk ders ücretsiz!

Sosyolog ve aile danışmanından eğitim için gerekli etkin,nitelikli ve denetimli eğitim danışmanlığı

derslerimi öğrencilerim doğrultusunda işlerim. hangi konularda eksiklik var bunu belirleyip eğlenceli derslere başlarım. dersimin nasıl geçtiğini anlazsınız. derslerim ilk okul düzeyinden üniversite düzeyine kadar olan öğrencilere yöneliktir. araştırma, kavrama ve analiz etme tekniklerini kullanıyorum. ezberci bir eğitim benimsemem.

Sakarya
₺12/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

6 yıldır aktif LoL oynuyorum, elmasa kadar giden yolda yanınızda olabilirim.

Dersleri seviyeye göre oyunun içinde ve videolar üzerinden giderek en anlaşılır biçimde işlerim. Yüksek kademede neler oluyor bunları birlikte takip ederek istenilen seviyeye ulaşılabilir. Gerektiği zaman birlikte gerektiği zaman ise rakip olarak karşınıza gelip sonuca ulaştırmaya çalışırım ve bunu da başarırım.

Serdivan
₺50/saat
Murat serhat
İlk ders ücretsiz!

Eski zonguldak ve sakarya üniversitesi şampiyonu olan öğrenciden özel satranç dersleri .

Derslerim +7 yaş herkese yöneliktir ve dersi işleyiş tarzım öğrencilerin bilgi düzeyine bağlı olarak açılış çalışma , mat teknikleri , genel oyun stratejileri ,maç analizi , bulmaca çözme ve birebir maç yaparak öğrenciyi geliştirme şeklinde gerçekleşmektedir . . . .

Sakarya
₺35/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Yeminli Hollandaca Flemenkçe tercüman öğretmen olarak Sözlü ve yazılı olarak yardımcı olabilirim.

2003 Yılı Hollanda'da Lisans Mezunu oldum. 2004 - 2006 Yılları arasında Hollanda Milli Eğitim Bakanlığında Orta ve Lise dengi okullarda öğretmenlik yaptım. Öğrenci ya da grupla bire bir ders vererek öğrenme ve anlama alanlarında yardımcı olmaktayım.

Arifiye
₺50/saat
Sonay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel kolejlerde çalışan alanında uzman birçok kişiye derece yaptırmış fen Bilimleri Öğretmeninden ders

Dersleri işlerken öğrenci merkezli anlatırım. Okulda gördüğü kısmının ön bilgisini yoklarım. Konuyu en ince ayrıntısına kadar eğlenceli bir şekilde kolay yöntemler göstererek akılda kalıcı bir şekilde anlatırım. Konuyla ilgili birçok soruyu öğrenciyle beraber çözerim. Anlamadığını farkettiğim her konunun üzerinde dururum.

Serdivan
₺150/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!
Sakarya
₺65/saat
Tansu
İlk ders ücretsiz!

İngilizce’yi sevdiren İngilizce öğretmeninden Sakarya’da özel ders (beginner - upper intermediate)

Dersi akıcı bir şekilde işlerim. Öğrenciye yönelik olarak, ihtiyaç ve isteklerine uygun şekilde derste verimli olmaya çalışırım. Çok kısa bir zamanda İngilizce seviyesinizi yükseltebileceğimi düşünüyorum.

Serdivan
₺100/saat
Onur osman
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık tecrübeli Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden programlama başlangıç, orta ve gelişmiş seviyede programlama eğitimi

Derslerimiz genelde başlangıç ve orta seviyedeki programcı adayları için. İleri seviyeli programlama dersleri de verilebilir isteğe göre. Slaytlar, videolu anlatımlar ile interaktif bir ders işlenecektir. Derslerden sonra verilen kişiye yönelik alıştırmalar ile programlamaya daha da alışacaksınız, daha da hızlı yazacaksınız. Algoritmik zekanızı geliştireceksiniz.

Arifiye
₺60/saat
Betul
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden sınavalara hazırlık , okul sınavlarına yardımcı Fen bilgisi ve biyoloji dersleri

Dersleri hiç bir şey bilmiyormuş gibi konu anlatımı yaparım. Konu anlatımından sonra test tekniği ile ilgili bilgiler verdikten sonra , anlatılan konu ile ilgili pratik test çözmü yaparım. Konu anlatımı ve test çözümünden sonra ölçme değerlendirme yapıp , öğretme yüzdesine bakarım. Başarı yüzdesi düşük ise konu anlatımını tekrarlarım.

Serdivan
₺35/saat
Nurdamla
İlk ders ücretsiz!

Sakarya’da ilkokul ve ortaokul düzeyi ders veriyorum ve lise sınavına hazırlık için ders programı , çalışma teknikleri hakkında yardım ediyorum.

Derslerimi öğrencinin anlama şekline yönelik işlerim taktir edersiniz ki her öğrencinin farklı bir anlama yöntemi oluyor bu öğrencimize göre değişir ancak temel olarak öğrencimizin eksik olduğu konuları tespit ettikten sonra belli bir program dahilinde devam ediyorum.

Serdivan
₺65/saat
Adnan
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü mezunu hukuk öğrencisinden Sakarya ve İzmit civarında özel matematik dersi

öncelikle matematik temeli olan öğrencilere ders vermeyi tercih ediyorum derslerimi genellikle soru çözüm şekillerine ve üniversite sınavlarında daha çok süre artırma üzerine işlerim işin tamamen pratik kısmıyla uğraşmak .

Serdivan
₺40/saat
Berat
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisi öğrencisinden Sakarya’da özel ders ilkokul ortaokul lise öğrenci ayrıca ilgilisine AutoCad dersi de verilebilir

Okulla paralel ders işleriz daha çok soru çözme üzerine yoğunlaşırız veya aileyle konuşup öğrencinin eksiklerine göre bir plan kurabiliriz sıkıcı baskıcı bir eğitimden ziyade sabırlı anlayışlı öğrenciye zaman tanıyan imkan tanıyan bir eğitimib her zaman daha etkili olduğunu kendim yaşayarak öğrendiğim için öğrencime de böyle yaklaşıyorum

Serdivan
₺85/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Piyano Dersi, tüm yaş grupları için bireysel piyano ve solfej ve şan eğitimi

Derse öncelikle müzik tarihi ile başlıyorum. Tercih ettiğim metod Beyer Op.101. Nota bilgisi, solfej, armoni kavramlarına değinerek adım ilerlemeyi tercih ediyorum. Seviyeye göre Beyer ile birlikte klasik müzik eserleri ile dersleri destekliyorum.

Serdivan
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden sakaryada ilk okul ve orta okul seviyesinde özel ders verilir

Derslerimi kendi hazırlayacağım notlar ve öğrencinin seviyesine uygun verilecek test ve çalışma problemleri ile işlerim haftanın 2 günü almayı daha mantıklı düşünüyorum 1. Gün konu anlatımı ve ders işleyişi 2.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Sakarya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Sakarya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Sakarya semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.