Anasayfa
Ders ver
Antalya 
İrem - Prof solfej - Antalya
Antalya 
 • Lider
 • (16 üye yorumu)
D
Desiree
« Mükemmel! Irem makes really nice lessons. IT was easy to understand and even... Devamını oku »
D
Desiree
« Mükemmel! Irem makes really nice lessons. IT was easy to understand and even for a beginner (I was absolutly new) she handled it to teach me several songs in a really short time. I didnt expect this by myself. :) »
₺90/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
İrem tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Solfej
 • Keman
Seviyeler
 • Başlangıç
 • Orta
 • İleri
 • Çocuk

Üniversite öğrencisinden (İç Mimarlık) keman dersi. Sanatın yaşı olmaz her yaşla iletişim kurabileceğimi düşünüyorum

Ders işleme yöntemi

Derslere solfej ile başlayıp temel teknikler ve ardındından belirli egzersizlerle devam niteliğinde ders işleriz. İlerleyen zamanlarda da istekler ve seviye doğrultusunda eser çalışmaları yapabiliriz. Dersleri kendi evimde ya da talep edilen yerde verebilirim. Aynı zamanda ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin okul derslerine yardımcı olabilirim.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. İrem ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Üniversite öğrencisiyim. 10 yılı aşkın keman eğitimi gördüm. Çeşitli orkestralarda adı herkes tarafından duyulmuş sanatçılarla çalıştım. Şu anda da aktif olarak bir orkestrada yer almaktayım. Müziğin yaşı olmaz temel ilkemdir. Ders geçmişim vardır. 3 öğrencim orkestra seçmelerinde başarı göstermiştir.

Ücretler

Online dersleri ücretleri : ₺90/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺400
10 saatlik ders ücreti : ₺850

Detaylar

Öğrenciden yeterli özveri alamazsam dersleri sonlandırmak durumunda kalabilirim.

İrem tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Solfej
 • Keman
Seviyeler
 • Başlangıç
 • Orta
 • İleri
 • Çocuk

16 üye yorumu : İrem
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
D
Desiree

Mükemmel! Irem makes really nice lessons. IT was easy to understand and even for a beginner (I was absolutly new) she handled it to teach me several songs in a really short time. I didnt expect this by myself. :)

İrem cevap verdi

She afraid of being able to do so , she began classes and began to move forward with regular working practises. The ability to interpret songs and the high level of rhythmic perception facilitated progress.

A
Aziz Erkan

Mükemmel! Derslere başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Başlarda keman öğrenmenin zorluğu ile ilgili ön yargılarım vardı ancak hocamızın sayesinde bunu yendim. Tavsiye ediyorum.

İrem cevap verdi

Hiç müzik bilgim yok,nasıl yaparım kaygısı ile başlayıp kısa sürede etütlerle eş zamanlı şarkı çalarak gelişim gösterdi. Yoğun çalışma temposuna rağmen her gün özveri ile yaptığı çalışmalar sayesinde ilerleme kaçınılmaz oluyor. Derslere zamanda katılım sağlaması aradaki iletişimi daha kolay hale getirdi.

F
Faruk

Mükemmel! Yaşınız kaç olursa olsun; size kemanı öğretebilir.
Yeterki tutku ve isteğiniz olsun , ben çok memnunum herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim :)

İrem cevap verdi

Uzaktan eğitim ile sıfırdan keman eğitimine başladık. Vermiş olduğum her ödev zamanında tamamlandı ve hazırlamış olduğumuz program dahilinde ilerleme sağladık. Şu anda da derslerimize devam ediyoruz. Ritim ve parça yorumlama becerileri gelişip ilerlemeyi sürdürüyoruz. Özveri için teşekkürler.

J
Justina

Mükemmel! Öğretmeni tanımaktan mutluluk duyuyoruz. Öğretmenimiz çok nazik ve güler yüzlü. Çocuğumuza müziği sevmek, kemanı çalmak öğreti. Derslere her zaman çok severek gidiyorduk. Biz çok sevdik, size de tavsiye ediyorum.

F
Faye

Mükemmel! Irem is by far the most patiant person I have ever seen with kids. Thank you for teaching my son violin. Thank you for all the extra time you put! Thank you for all your efforts; I hope my niece will enjoy her lessons as much as my son is, with you :>

İrem cevap verdi

A student to be included in the junior age group because he does not know how to read and write , but he has an incredible ear for music . He can give me back exactly what I want during the course. He can learns and apply everything I say in a very short time, which makes me extremely happy. I feel always gorgeous during the course because I work with predigious child and very an understanding mother. Our daily working time is currently only 10 minutes at the moment , but it will increase step by step after a while. In my opinion the communication between me and family has improved , albeit slowly. Besides that, the family´s support and comments are always guiding. It´s a different experience within both sides.

E
Ercan

Mükemmel! Gayet cana yakın.
Çok ilgili.
Kesinlikle tavsiye ederim.

İrem cevap verdi

Ritim ve sesleri algılaması çok iyi. Verilen ödevler zamanında ve istenilen anlaşılmış olarak teslim ediliyor. Kendisini geliştirmeye ,zorlamaya açık fakat günlük çalışma süreleri yavaş yavaş arttırılmalı.

10 referans

A
Ayşenur

İrem hocamla ortak bir öğretmenimiz sayesinde tanıştım.
keman çalmayı yıllardır istiyordum ve öğrenmek için geç kaldığımı düşünüyordum ama İrem öğretmenim bunun hiçbir önemi olmadığını istersem her şeyi yapabileceğim güvenini çok güzel bir şekilde bana yansıttı. İrem hocam çok ilgili ve çok anlaşılır bir şekilde anlatıyor derslerini. Onunla yaptığımız ilk dersten beri aklımdaki bütün soru işaretleri yok oldu. Hepsinin cevabını çok güzel bir şekilde bana açıklıyor ve derslerimiz çok güzel bir şekilde devam ediyor. Kısa bir zamanda çok yol kat ettik. Bu kadar kısa bir zaman diliminde bu kadar çok ilerlemeyi düşünmüyordum açıkçası, ama İrem hocam sayesinde temelimi sağlam bir şekilde oturtarak ilerledik. Keman da özgüven çok önemli bir kavram ve İrem hocam sayesinde keman la aramda hiçbir engel hissetmiyorum. iyi ki sizinle tanıştım.

E
Ecé Nur

Kulağı ve müzik bilgisi çok iyi. Sizi düzenli olarak takip edip ödevlendirmeler sizin seviyenize uygun olarak veriliyor. Kendisi disiplinli ama bir o kadar da çok mütevazi. Ders almak istiyorsanız kendisiyle kesinlikle tanışmalısınız.

M
Mehmet

İrem Hanım kardeşime keman dersi verdi ve çok memnun kaldım. Sakin ve kibar birisi çocuklarla da güzel anlaşıyor. Kesinlikle tavsiye ederim

E
Emre

Kız kardeşime ders aldırmıştım derse vaktinde başladı hoş güler yüzlü bilgili kibar bir hoca kendisi öğretmeyi amaç edinmiş nadir insanlardan Keman konusunda çok bilgili ve kemana çok hakim diğer superprof üyelerine mutlaka tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız biz çok memnun kaldık

F
Furkan

Keman orkestrasında bir arkadaşım İrem hocamız ile tanıştırdı. Kendisi çok kibar, güvenilir bir kişi, dersleri hep zamanında yapıyoruz, bilgisiyle çok yardımcı oluyor biz çok memnunuz kendisinden.

M
Merve

İşini severek yapan ve bu güzel sanata emeğini veren nadir insanlardan. Kendisine çok iyi ve yetenekli bir öğretmendir.

A
Ayyüce

8 ay önce keman dersi almaya başladım İrem hocadan ve çok iyi ilerledik bu kadar gelişme olacağını tahmin etmemiştim. Seni çok seviyorum öğretmenim ️

E
Elifsu

Sıcak içten samimi bir arkadaştan harika bir öğretici hoşgörüsü ve birçok başarısıyla dikkat çeken gençliğiyle anlayışı birleşince işte öğretmen dediğin

Ş
Şengül

Özverili ve sadece öğretme amaçlı.Dersin bitmesini hiç istemiyorsunuz hatta farkında bile olmuyorsunuz.

B
Bjorn

Çocuklar ile iletişimi çok iyi bilgili nazik ve dakik.

İrem ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri müziğe ve çaldığınız müzik aletine ilgi duyuyorsunuz?
İrem — Müziği keşfetmeye 6 yaşında başladım. Kendi enstrümanıma olan ilgim ilkokul 3. sınıfta git gide arttı.
SORU 02 | 08
Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?
İrem — Konçertolar bir yana onları dinlemekten sıkılmak hayal edemeyeceğim bir konu. Onun haricinde 70'ler 80'ler dinlemek en büyük zevkim.
SORU 03 | 08
Verdiğiniz en zor veya ilginç dersi anlatın!
İrem — Bu zaman kadar verdiğim her dersin kendine ait bir zorluğu ve ilginçliği tabii ki de var. Aralarından seçecek olursam da yurtdışından gelen bir ders talebini kabul etmem üzerine mail yolu ile iletişim kurup bütün ders planlamasını yaptık. Ders günü kişiyi aradım ve kamerayı açtığında konuşmamı anlamadığını fark ettim. Kendi kendime mahçup hissederken , ders anında bana İngilizce bilmediğini ve dersleri mesaj ile aktarmamı aynı zaman da kamerada anlatmamı istemişti. Bunun zor olacağını söylediğimde de kendi ülkesinin dilini öğrenmem gerektiğini böylece daha rahat olacağını söylemişti.
SORU 04 | 08
Size göre çalması en karmaşık müzik aleti hangisi ve neden?
İrem — Her enstrümanın kendine ait bir takım zorlukları elbette ki var. Bana göre ise nefesli (üflemeli) enstrümanlar bir nebze daha zor. Kullandığınız nefes süresi ve şiddeti her şeyi etkiliyor.
SORU 05 | 08
Size göre başarının anahtarı nedir (Fa Sol anahtarı hariç)
İrem — Bana göre başarının anahtarı , Sabır. Yaptığınız her ne ise ona karşı ilk önce sabırlı olmalısınız. Defalarca denemekten korkmamak gerekiyor. Tabii sonrasında dakiklik, özveri gibi noktalar da eklenebilir.
SORU 06 | 08
Beraber sabahlara kadar bir mekanda müzik yapabileceğiniz hayalinizdeki 3 müzisyen kim?
İrem — Bunu 3 kişi ile sınırlandırmak çok zor fakat keman virtüözlerinden aklıma gelen ilk isimlerden Niccolò Paganini , Antonio Vivaldi ve Giuseppe Tartini diyebilirim.
SORU 07 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bir ananızı anlatın!
İrem — Kemana ilk başladığım senelerde bir orkestraya dahil oldum. Uzun bir çalışmanın ardından konser yapacağımız bilgisi geldi. Sahneye çıkana kadar olayın büyüklüğünden bir haberdim. Sahneye çıktığımızda hazırlanan büyük ve gösterişli bir sahne keman haricinde alt yapıyı tamamlayıcı birçok enstrümanda yer alıyordu. O zaman daha ilkokula gidiyordum ve anın etkisi beni sarmıştı. Sanırım beni en çok heyecanlandıran ilk sahne deneyimimdi. Kemanın bütün zorlukları o günden sonra kaybolmuştu benim için.
SORU 08 | 08
Sizi SuperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?
İrem — Derslerde dakik olmaya çalışıyorum ve karşımdaki kişi ile iletişimimi yüksek seviyede tutmaya özen gösteriyorum. Bireysel çalışmalara da dikkat ediyorum. Aynı zamanda başlamış iki kişi bile aynı düzende gitmiyor ve bu farklılıkları her zaman göz önünde bulundurup ayrı ayrı planlamalar yapıyorum.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde solfej dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için keman dersleri seçenekleri sunabilir.

Güzel sanatlar müzik bölümü öğrencisinden özel keman dersi verilir. Sizlerinde keman çalma hayaliniz varsa yaş sınırı olmaksızın iletişime geçin.
₺100
Mehmet
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kemanın öğrenim süreci istikrar ve sabır gerektiren oldukça çetrefilli bir süreçtir. Oluşturulmaya çalışılan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
YouTube/GıyGıy kanalımızı inceleyebilirsiniz. Gsf öğrencisiyim, profesyonel Keman eğitmeniyim 8 yıldır çalıyorum Grup derslerinde indirimlerimiz vardır
₺80
Buğra
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri genelde teorik ve metodlardan işlerim belirli tekniklerde üstünde öğrenciyi çalıştırırım Ömer can...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konyaaltı
Konservatuvar piyano bölümü öğrencisinden bati müziği piyano, işitsel kuram ve teori dersi verilir.
₺50
Eda
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi birebir veya toplu olarak yapabilirim. Nota öğrenimine önem veririm ezber eğitime karşıyım. Tüm sene...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Konyaaltı
Piyano Keman Şan Viyola Solfej Bona Eğitimi almak için doğru yerdesiniz ister online ister yüzyüze eğitim
₺100
Özde
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde öncelikle öğrencimin nota bilgilerini kontrol ederim çalmak istediğini müzik aletiyle ilgili neler biliyor...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Özel Yan Flüt - Piyano - Temel Müzik Eğitimi - Solfej - Armoni- İşitme - Konservatuar - Özel Yetenek Sınavı Programlarına Hazırlık Eğitimleri
₺150
Mehmet Zeki
İlk ders ücretsiz!

Derslerim müziği profesyonel olarak ve hobi amaçlı öğrenmek isteyen insanlara yöneliktir. Her yaş grubuyla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kepez
Akdeniz üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Bölüm birincisinden, Müzik Öğretmeninde Ritim Gitar Dersleri
₺100
Can
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz Nota ve anahtarları tanımayla başlar. Ritmik değerleri ve Nota değerlerini öğrendikten sonra basit bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Profesyonel bağlama eğitimi ve müzik bilgisi dersi veriyorum. Daha önce bir çok yarışma, gösteri ve bireysel amaclı dersler verdim. Güzel sanatlar lisesine hazırlık ve bireysel müzik bilgisi için birl
₺80
M. Sevban
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri, öğrenciyi sıkmadan eğlenceli ve severek işlemeye özen gösteririm. Hafta da 3 gün olacak şekilde 1-1.30...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Müzik Öğretmeninden Antalya da solfej, temel eğitim ve enstrüman (gitar, piyano, klarnet) dersleri
₺80
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi alanında kendisini geliştirmek isteyen öğrenciye temel egzersizleri ve notaları göstererek başlarım. Bol...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Konservatuar mezunuyum, branşım keman Antalya’da eğitim vermeye devam etmekteyim kaliteli ve sağlıklı eğitim ile derslerimize devam ediyoruz
₺100
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi her yaş ve her yapıdaki bireyler için özel olarak işlerim. Anlaşılmayan her konunun üzerinden geçip...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bel Canto Sanat / Formasyon Sertifikalı ve Üniversite Dereceli Öğretmenlerden Ders Alma İmkanı.
₺88
Bel Canto
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Liseleri, Konservatuvar, Güzel Sanatlar Fakülteleri, Müzik Eğitim Fakülteleri için Yetenek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Piyano ve Notasyon Eğitimini En keyifli ve Bilinçli Haliyle Öğrenmeye Başlayabiliriz Piyano öğrenerek diğer enstrümanlardan çok daha havalı ve zor bir işi yaptığını bil
₺150
Kağan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öncelikle nota bilgisi ile başlarız müzik eğitiminin başlangıcı notadır , daha sonrasında beklentin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya'da Konservatuvardan Mezun Klasik Gitar öğrencisinden Klasik Gitar ve Teori ve Solfej Dersleri
₺100
Sonat
İlk ders ücretsiz!

Klasik gitar eğitiminde ilk başta duruş ve enstrümanı tutuş şekline önem veriyorum( çünkü eğer yanlış bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kepez
Konservatuvar mezunu müzi̇k öğretmeni̇nden gi̇tar, kanun, bateri̇, solfej ve müzi̇k okullari hazirlik dersi̇ veri̇li̇r.
₺100
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Müzik bilimleri 3. sınıf öğrencisinden solfej, keman, piyano ve temel müzik kavramları, teori dersi.
₺75
Sude
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Her yaştan öğrenciye ders verebilirim.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Amator degil, Akademi mezunuyum, uzun yillar tecrubelerimden faydalanarak farkli taktiklerle cabuk ogrenmenizi saglaya bilirim
₺90
Ravayat
İlk ders ücretsiz!

Dersler haftada bir iki ve hatta uc saat ola bilir, bu sizin isteginize ve maddi imkanlariniza bagli Ilk derste pianoyla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
KONYAALTI
Sevim ile KONYAALTI içi tüm semtlerde uygun fiyata Keman özel dersi
₺50
Sevim
İlk ders ücretsiz!

Bölüm birincisinden keman dersi.  

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺90 ₺90 ₺90
5 saat ₺400 ₺400 ₺450
10 saat ₺850 ₺850 ₺900
Ders talep et