Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Sivas piyano eğitimi seçenekleriniz

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

83 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 83 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

0 saat

Şimşek gibi hızlı piyano öğretmenlerimiz genellikle 0 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Sivas içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Sivas içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Sivas konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Sivas konumunda nerelerde özel piyano eğitmeni bulabilirsiniz?

Piyano dersi almaya başlamak mı istiyorsunuz?

 

Sivas ve çevresinde şimdi 4 piyano eğitmeni piyano dersi vermeye hazır.

 

Platformumuzdaki arama motoru, sitemizde özel dersler veren piyano hocaları ile keşfetmenize olanak sağlar.

 

Özel ders talebiniz onaylandığında, hocanızla ilk dersinizi alın.

 

Şehrinizdeki piyano hocası profillerini inceleyin.

 

🎵 Sivas ve çevresinde kaç piyano hocası özel piyano dersi yapmak?

Sivas ve çevresinde 4 piyano öğretmeni kurs vermek için müsait

 

Piyano özel ders öğretmeni bulmak ve verdikleri dersler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bilgi sayfalarını değerlendirin. Piyano öğretmenlerimiz Klasik müzikten Rock müziğe kadar tüm müzik dallarına özel ders verir.

 

4 öğretmen arasından piyano dersinizi seçin.

💻 Superprof'ta webcam üzerinden piyano dersi işlemek seçeneği var mı?

Özel ders hocalarının %80'i uzaktan piyano dersi işliyor. Uzaktan dersler hem daha hesaplıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online piyano dersleri erişimi kolay uygulamaları kullanarak daha hızlı piyano çalma şansı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar ortadan kalkıyor.

💸 Piyano özel ders ücretleri Sivas ve çevresinde ne kadar?

Sivas piyano dersi saatlik ücreti 83 TL.

 

Ücretler aşağıdaki kriterlere göre değişir:

  • hocanın tecrübesi
  • ders mekanı: (webcam üzerinden veya dışarıda)
  • alacağınız derslerin sıklığı ve her dersin süresi
  • ders alma hedefiniz ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Özel ders öğretmenlerinin %97'si piyano derslerinin ilk saatini ücretsiz veriyor. Semtinizdeki piyano özel ders hocaları fiyatlarını öğrenin.

 

Çevrenizdeki piyano öğretmeni ücretlerini öğrenin.

🎧 Piyano hocası ile piyano dersinden önce hangi araçları satın almanız gerek?

Her şeyden önce tabii ki de bir piyano almanız gerekli.

 

Piyano ücretleri bazen yeni başlayanları korkutabilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza almaya kendinizi hazır hissedene kadar bir piyano kiralayıp kullanmak mümkün.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, bunları da almak gerekebilir:

  • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
  • piyano taburesi
  • metronom
  • piyano örtüsü
  • Efekt pedalı

Piyano çalmanız için bazı piyano aksesuarları olmazsa olmaz değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano öğretmeninizden yardım almaya çekinmeyin.

 

4'dan fazla piyano hocası arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Sivas Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Piyano öğretmeni seçenekleri Sivas içinde size özel piyano dersi verir

En iyi Sivas piyano derslerini bulun

Geçmişi eskilere dayanan ve Avrupa kökenli bir müzik aleti olan ve hoş sesiyle bilinen piyano, uzun bir klavye arkasında büyük bir ahşap kutu içinde yer alan mekanizmanın içinden çıkan sesi üretir. Tüm yaş gruplarından insanlar bu klavyeli müzik aletini çalmayı sever. Modern eğlence tarihi boyunca batı müziğinin popüler çalgısı olmuştur. Piyano yavaş yavaş diğer müzik kültürlerine ve geleneklerine de nüfuz etti ve Türk müziği gibi geleneksel bir müzikte bile kendine bir yer edindi.

 

Piyano öğrenmenin birçok faydası vardır ve bunları göz ardı edemezsiniz. Ancak, her zaman olduğu gibi söylemesi yapmaktan daha kolaydır. Piyano çalmak şüphesiz diğer klavyeli enstrümanlardan daha kolay olsa da, piyanoyu iyice çalıp bir şeyler üretebilmek için yeterince iyi öğrenmeniz gerekiyor. Öyle iyi öğrenilmeli ki öğrenciler piyano çalarken zamanla bağımsızlık kazanıp kendilerini çok daha özgür hissetmeliler. Bir özel ders hocasından piyano eğitimi almak en kolay yollardan biridir. Bunu tercih etmezseniz bir kursa katılabilir veya evde dersleri seçebilirsiniz.

 

Sivas piyano dersleri maceranıza başlamadan önce, bu muhteşem müzik aletinin birçok fiziksel, zihinsel, psikolojik faydasını paylaşmak istiyoruz.

 

Sivas’ta Piyano Dersi Almanız İçin Sebepler Nelerdir?

Piyano çalmayı öğrenmek size sayısız fayda sağlar.

 

El ve kolları güçlendirir

Piyano çalmak, üst bedeninizde güç kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu, duruşunuzun yanı sıra ellerinizde ve kollarınızda güç kazanmayı da içerir. Evet, piyano çalmak için oturduğunuzda kollarınız belli bir açıyla dik oturmanız ve parmaklarınızı sürekli piyano tuşlarının üzerinde gezdirmeniz gerekiyor. Düzenli olarak piyano çalmak, vücudunuzun bu kısımlarını sık sık çalıştıracak ve onları daha güçlü ve daha dayanıklı hale getirecektir.

 

Vücudunuzun sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur

Tüm faydaları kazanan sadece üst vücut değildir. Piyano çalmayı öğrenmek genel sağlığınız için iyidir. Birincisi, el-göz koordinasyonunuzu geliştirir. İkincisi, motor becerilerinizi keskinleştirir ve çevikliği artırır. Piyano müziği, tıpkı diğer müzik aletleri gibi, kalp sorunlarını, kalp ve solunum hızlarını düşürür, kan basıncını düşürür ve bağışıklık tepkilerini artırır.

 

İşitsel yetenekleri geliştirir

Müzikten anlıyor musunuz veya notaları ayırt edebiliyor musunuz? Cevabınız evet ise, seviyeniz ne olursa olsun piyano çalmaya başlayın. Notalar, tonlar ve tuşlar hakkındaki bilginizi geliştirecek, ayrıca perdenin ne olduğunu öğrenip kendinize çok daha fazla güven duyacaksınız. Burada yaş faktörü diye bir şey yok. Yaşı ilerlemiş olan bir birey de, piyano çalmanın faydalarını elde etmede genç biri kadar iyi olabilir. Her ikisi de eşit ölçüde işitsel farkındalık faydalarından yararlanabilir.

 

Öğrenciler okulda daha iyi başarı gösteriyor

Piyano dersi alan okul öğrencileri, almayanlara göre daha iyi bilişsel gelişim elde ederler. Lise ve ortaokul öğrencileri, piyano gibi enstrümantal müzik aletini öğrenirken diğer derslerdeki testlerde daha iyi performans gösterirler. Araştırmalar, piyano çalmanın, genel olarak derslerde ve sınavda yardımcı olan odağı geliştirdiğini bulmuştur.

 

Piyano dersleri ruh sağlığını korur

Araştırmalar, müzik çalmanın insanların ruh hallerini iyileştirmesine ve üzüntü veya endişe duygularını azaltmasına yardımcı olabileceğini göstermiştir. Müzik çalmanın insanı daha az yalnız hissettirdiği ve geleceğe dair daha özgüvenli yaptığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Katılımcıların ortak argümanlarından biri piyanonun hayatın stresinden uzaklaşmalarına yardımcı olduğuydu.

 

Piyano dersi verebilirsiniz

Piyano çalmayı biliyorsanız, para kazanmanın en iyi yöntemlerinden biri, başkalarına piyano çalmayı öğretmektir. Çok sayıda öğrenci toplayabilirseniz, kazançlı bir gelir elde etme yöntemi olabilir. Bir okulda, kursta, evde, online veya hatta öğrencilerin evinde ders verebilirsiniz. Bu alanda gelir nispeten diğer ders alanlarına göre daha yüksektir. Bir piyano öğretmeninin ortalama geliri saatlik ders başına diğer alanlara göre daha yüksek olabilir. Sahip olduğunuz deneyim ve eğitim de gelirinizi etkileyen faktörler olacaktır.

 

Bu bilgiler ışığında piyano dersleri almak istemeniz oldukça normal. Özellikle çocuk yaşlarda piyanoya başlamanın çok daha iyi sonuçlar doğurduğunu göz önünde bulundurursak, Sivas’ta çocuklar için piyano dersi arayışı oldukça revaçta olacaktır.

 

Sivas’ta Piyano Dersi Nerede Alınır?

Piyano eğitimi almak istiyorsanız, bir piyano öğretmeni bulmalısınız. En iyi öğretmenler uzun deneyime sahiptir ve piyano çalma konusunda ulaşmak istediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Sivas’ta sizin için en iyi piyano dersleri ve piyanı öğretmenleri bulmanıza yardımcı olma sorumluluğunu üstlendik.

 

Superprof yardımıyla Sivas piyano dersi seçeneklerinden yararlanın

Superprof, her gün kurs gibi bir yere gidip yolda zaman kaybetmenizin önüne geçebilecek çözümler sunuyor. Evinizin içinde güvende ve mutlu bir şekilde sizi piyano çalma konusunda eğitir. Yapmanız gereken tek şey platforma kaydolmak. Kayıt işlemi hem basit hem de kolay anlaşılır.

 

Kayıt kısmını tamamladığınızda, ne öğrenmek istediğinizi (bu durumda piyano) ve adres veya şehir adını girin. Şehrinizde mevcut olan tüm öğretmenleri göreceksiniz.

 

Aramanız Sivas piyano öğretmeni ise karşınıza Sivas’ta piyano dersi veren hocaların ilanları çıkacaktır. Bu ilanları tek tek inceleyebilir ve sonrasında size en uygun olana karar verebilirsiniz. Hocalar ilanlarında öğrencilerin ve velilerin merak edebileceği pek çok konu hakkında çeşitli bilgiler barındırırlar.

 

Öncelikle tüm hocalar ilanlarında onları tanıyabilmeniz için yüzlerinin net olduğu bir fotoğraf barındırırlar. Hocalar bu fotoğraf ile sizlere ilk güven ışığını verirler.

 

Bunun ötesinde hocalar piyano eğitimleri ve deneyimleri ile ilgili de çeşitli bilgileri ilanlarında taşırlar. Hocaların ne kadar süredir piyano dersleri verdiklerini burada bulabilirsiniz. Nerelerde ve kimlere ne kadar süreyle piyano dersi verdiklerini paylaşarak sizleri deneyimleri hakkında bilgilendirirler. Bunun yanında hocalar yine daha önce ders verdikleri öğrencilerin yorumlarını da ilanlarında barındırarak sizlere çok daha elle tutulur bilgiler vermiş olurlar. Geçmişteki veya hali hazırda ders verdikleri öğrencilerin yorumlarını okudukça hocanızdan neler bekleyebileceğiniz hakkında daha iyi fikir sahibi olabileceksiniz.

 

Hocalar aynı zamanda piyano eğitimlerini nerede  aldıklarını da ilanlarında paylaşırlar. Piyano eğitimlerini üniversitede okudukları bölümde mi yoksa dışarıda bir kursta mı veya başka bir yolla mı öğrendiklerini ilanlarında görebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınıza uyup uymadığını çok daha iyi bir şekilde kestirebilirsiniz.

 

İlanları inceleyin ve size en uygun hocayı seçip ders talebi gönderin!

 

İlk ders hemen hemen her zaman ücretsizdir ve böylelikle hocanızla deneme dersi yapma şansınız olur.

 

Bu ilk ücretsiz derste özel ders verme şeklini kontrol edebilir ve gereksinimlerinize uyup uymadığını görebilirsiniz. Her şey yolunda görünüyorsa, piyano çalmada ustalaşmak için aynı öğretmenden daha fazla ders alabilirsiniz. Ancak işler planlandığı gibi gitmezse öğretmeni değiştirmekte özgürsünüz.

 

Eğitiminiz sırasında, gerekirse derslerinizi yeniden planlayabilirsiniz. Derslerin gün ve saatini belirlemekte özgürsünüz. Hocanızla anlaşarak size en uygun zamanlarda piyano dersleri alabilirsiniz. Böylelikle zamanınızın kontrolü sizin elinizde olur! İçiniz rahat olsun, Sivas online piyano dersleri en iyisidir ve hedefinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ücret ders başına ödenir, peşin ödemeye gerek yoktur. Sivas’ta piyano eğitimi almak için bundan daha iyi bir fırsat yok.

 

Siz de kendinize uygun br piyano hocası bulup Sivas’ta piyano çalmayı öğrenmek için her yaştan ve her bütçeden, Sivas’ın neresinde olursanız olun piyano çalmayı öğrenmeye başlayın.

Ne öğrenmek istersiniz?