Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Samsun piyano eğitimi seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

85 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 85 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

3 saat

Şimşek gibi hızlı piyano öğretmenlerimiz genellikle 3 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Samsun içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Samsun içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Samsun konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Samsun konumunda nerede eğitmeni bulabilirsiniz?

Piyano dersi almak mı istiyorsunuz?

 

Superprof'ta, Samsun konumunda şimdi 22 piyano hocası ders sunuyor.

 

Arama motorumuz platformumuzda kayıtlı farklı piyano eğitmenlerini bulmanıza izin verir.

 

Özel ders talebiniz onaylandığında, öğretmeninizle birinci dersinizi alın.

 

Semtinizdeki piyano öğretmeni ilanlarını inceleyin.

 

🎵 Samsun ve çevresinde kaç piyano hocası özel piyano dersi yapmak?

Samsun ve ilçelerinde 22 piyano hocası ders işlemek için müsait

 

Öğretmenlerin özgeçmişlerine göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uyan piyano hocasınıbelirleyip iletişime geçin. Superprof'ta her tür müzik türünü kapsayan öğretmenlerimiz bulunmaktadır: Jazz, klasik, pop, rock...

 

22 eğitmen arasından piyano özel dersinizi seçin.

💻 Platformumuza webcam üzerinden özel dersler işlemek seçeneği var mı?

Özel hocaların %80'i uzaktan piyano dersi işliyor. Online dersler hem daha ucuzdur hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online piyano dersleri ücretsiz uygulamaları kullanarak kısa sürede piyano çalışma fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar engel olmaktan çıkıyor.

💸 Samsun piyano eğitmenleri ile piyano dersi ne kadar?

Samsun piyano dersleri ortalama fiyatları ₺85.

 

Ücretler aşağıdaki kriterlere göre değişir:

  • hocanın tecrübesi
  • ders mekanı: (online veya öğrenci evinde)
  • alacağınız ders sayısı ve her dersin süresi
  • ders alma hedefiniz ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Eğitmenlerin %97'si ilk dersi ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki piyano özel ders öğretmenleri ücretlerini öğrenin.

 

Çevrenizdeki piyano hocaları ücretlerini öğrenin.

🎧 Piyano öğretmeni ile piyano derslerinden önce hangi araçları satın almanız gerek?

Her şeyden önce tabii ki de bir piyano almanız gerekli.

 

Yeni piyano fiyatları bazen yeni piyanistleri korkutabilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza satın almaya kendinizi hazır hissedene kadar bir piyano kiralayıp pratik yapmak mümkün.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, bunları da almak durumunda kalabilirsiniz:

  • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
  • piyano taburesi
  • metronom
  • piyano örtüsü
  • Efekt pedalı

Piyano çalmanız için bazı piyano aksesuarları kesinlikle gerekli değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano öğretmeninizden yardım almaya çekinmeyin.

 

22'dan fazla piyano hocası arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Samsun Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Piyano öğretmeni seçenekleri Samsun içinde size özel piyano dersi verir

Samsun'da özel piyano dersleri almanın avantajları

Piyano çalmak popüler bir hobidir. Her müzik kursunda gitarın yanı sıra piyano da en popüler enstrümanlardan biri olarak sunulmaktadır. Müzik kurslarında genellikle bire bir eğitim de verilmektedir. Ancak, orada tüm öğrenciler için verilen zaman çizelgesine bağlısınız. Dersler haftanın belli gün ve saatinde yapılmaktadır. Bu saatleri ve günleri değiştirme imkanınız yoktur. Yoğun iş veya okul hayatınıza varsa kendinize uygun bir kurs merkezi bulmanız zor olabilir. Bu sebepten dolayı da kurs kurs gezip bilgi toplamanız gerekmektedir. Bu da sizin çok vakit kaybetmenize neden olabilir.

Özel bir piyano öğretmeni ile ders alarak, müzik kurslarından daha esnek olursunuz. Dersin ne sıklıkta ve nerede yapılması gerektiğini hocanızla doğrudan karar verebilirsiniz. Bu nedenle, piyano konusunda daha sık ders almak istiyorsanız, bu kesinlikle mümkün.

 

Özel derslerde piyano çalmayı öğrenmenin büyük avantajları vardır. Piyano hocası yalnızca tek bir öğrenciye odaklanacağı için, ders programlarını onların istek ve ihtiyaçlarına tam olarak uyarlayabilir. Kendi hızınızda kaliteli bir eğitim ve belirli bir müzik tercihiniz varsa, bu kesinlikle dikkate alınacaktır.

 

Piyano öğrenirken aynı anda birçok şeye konsantre olmanız gerekir. İki elin koordinasyonu, bir ritim duygusu geliştirme ve her zaman doğru duruşa dikkat etmek. Yeni başlayanlar için aynı anda çok fazla hareketi yapmak zor gelebilir. Özel piyano öğretmeni ile, tüm bu zorlukların üstesinden kolayca gelebilirsiniz ve aynı anda birçok işlevi yapma kabiliyetini kazanabilirsiniz.

 

Ayrıca bireysel derslerde, grup kurslarına göre daha sık kontrol edilip hata yapmanız önlenecektir. Bu piyanoyu tam anlamıyla öğrenmeniz için çok önemli bir detaydır.

 

Çevrimiçi ders almaya karar verirseniz, seyahat ederken de öğrenmeye devam etme fırsatına sahipsiniz. Tabii ki gideceğiniz yerde sabit bir internet bağlantınız ve piyanonuz olması gerekmektedir.

 

Özel Bir Piyano Öğretmeni ile Samsun'da Piyano Öğrenin

Klasik müziğin büyük bir hayranı mısınız? Caz piyano çalmayı öğrenmeyi hayal ediyor musunuz? O zaman Samsun'da bir piyano öğretmeni aramanın, onunla iletişime geçmenin ve piyano dersleri almaya başlamanın zamanı geldi. Samsun piyano öğretmeninizi bulmanıza ve onunla iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Gitarın yanı sıra piyano, müzik dersleri alınan en popüler enstrümandır. Hem çocuklar hem de yetişkinler piyanoda müzik yapmaya hevesli olabilir. Klasikten caza ve pop'a tüm müzik tarzlarında kullanılabilen olağanüstü çok yönlü bir enstrüman olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

 

Piyano öğretmeninizi bugün tüm Samsun'da ve hatta tüm Türkiye’de bulun. Çünkü: Piyano derslerini webcam üzerinden online olarak da alabilirsiniz. Superprof'ta kendiniz veya çocuklarınız için en yetkin ve tecrübeli öğretmeni bulmanızı sağlar.

 

Samsun’da iyi bir piyano öğretmeni veya piyano dersi, sadece çocukların ve yetişkinlerin harika piyanist olmalarına değil, aynı zamanda daha özgüvenli, yaratıcı ve disiplinli olmalarına da yardımcı olabilir. Alanında uzman piyano öğretmenleri, öğrencilerin yeni başlayanlardan ileri tekniklerde uzmanlaşan ve kısa sürede kusursuz bir şekilde çalabilen yetenekli, kendini işine adamış bir piyaniste geçmelerini sağlayan niteliklere sahiptir. Tüm öğretmenler derslerinde sağlıklı bir eğlence ve disiplin dengesini korumalıdır, böylece çocuklar ve yetişkin öğrenciler her zaman belli bir çizgi üzerinde kalırlar, piyano öğrenmeye ve piyano çalmaya ilgilerini asla kaybetmezler.

 

Piyano öğretmeni tutkulu olmalı, motive etmeli ve çocuklara veya yetişkin öğrencilere bu öğrenme ve çalma tutkusu aracılığıyla ilham vermelidir.

Öğretmenler genellikle yüksek nitelikli (müzik okulu, caz müzik okulu vb.) olup, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar öğretim konusunda çok deneyime sahiptirler.

 

Samsun’da En İyi Piyano Hocasını Bulun

Samsun'da bir müzik kursunda veya özel bir piyano öğretmeniyle piyano dersleri için ders randevusu alabilirsiniz. Özel piyano öğretmeninden ders almanız, zaman ve mekan açısından daha esnek olmanız avantajına sahip olursunuz. Superprof Samsun’da özel olarak bir öğretmen, evinize gelen bir piyano hocası veya çevrimiçi piyano dersleri için arama yapabilirsiniz.

 

Geniş piyano hocası seçeneğinden gerçekten doğru olanı seçebilmek için öncelikle piyano derslerinin nerede ve nasıl almanız gerektiğini bilmelisiniz. Daha sonra kriterlerinizi biraz daraltabilirsiniz (evde piyano dersleri, çevrimiçi piyano kursu vb.).

 

Bakmaya başlamadan önce, kimin için piyano dersi aradığınızı tespit edins. Küçük çocuklar müzik ve enstrümanlarla gençlerden farklı olarak öğrenirler. Bu nedenle, yaş grubunuz konusunda uzmanlaşmış bir öğretmen arayın.

 

Piyano çalma hakkında bilgiye sahipseniz,  piyano derslerini ne seviyede alma konusunda daha kesin bir fikre sahip olabilirsiniz ve ileri teknikleri veya belirli bir müzik tarzını çalmayı öğrenebilirsiniz. Piyano hocası arayışı da bu kriterlere göre daraltılabilir. Bazı öğretmenlerle klavye de öğrenebilirsiniz, örneğin diğerleri caz piyanosunda uzmanlaşır ve yine de diğerleri önceden bilgisi olmayan yeni başlayanlar için özel dersler sunar.

 

Ayrıca saat başına ne kadar bütçe ayırabileceğinizi de belirlemeniz lazım. Arama sonuçlarınızı bu kriterlere göre filtrelerseniz, sadece size gerçekten uygun olan öğretmenleri görüntüleyebilir ve daha hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

 

İlanlarda, dersler ve öğretmenin eğitimi ve deneyimi ile ilgili tüm önemli bilgileri bulacaksınız. Başka sorularınız varsa, öğretmenle iletişime geçip onlara sorabilirsiniz. Onlar sizin için cevap vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Ardından ilk ücretsiz dersiniz için ders talebinizi gönderebilirsiniz. Birbirinizi tanıyabilir, gerçekten uyumlu olup olmadığınızı görebilir ve dersle ilgili son detayları tartışabilirsiniz. Hocaların bilgi seviyelerini test edebilirsiniz ve hangi yönde ders almak istediğinizi açıklayarak sadece size uygun bir ders programı hazırlayabilirsiniz.

 

Samsun’da Piyano Derslerinizi Superprof İle Alın

Superprof Samsun’da aradığınız piyano hocasına ulaşmak sadece birkaç tıklama ile ötenizde… Tek yapmanız gereken Superprof ana sayfasına girerek arama yerinde piyano şehir kısmına ise Samsun yazmanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza çıkacak sayfada Superprof Samsun’da bulunan tüm piyano hocalarının ilanları çıkacaktır. Bu ilanları dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Çok fazla ilan seçeneğiniz bulunacağından hepsini tek tek inceleme şansınız olmayabilir. Bu sebepten dolayı Superprof’un ilanları filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. İlanları filtrelerken en fazla verebileceğiniz bütçeyi, dersleri almak istediğiniz konum, dersleri almak istediğiniz seviye gibi bilgilere göre filtreleyebilirsiniz. Bu şekilde aradığınız piyano hocasına çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Hocalar ilanlarında genel olarak uyguladıkları saatlik ders fiyatı, dersleri nerede verebilecekleri, ders anlatım metodları, eğitim seviyeleri gibi birçok bilgileri barındırırlar. Bu bilgileri dilediğiniz gibi inceleme şansına sahipsiniz. Ayrıca hocaların ilanlarının alt taraflarında daha önceden ders verdikleri öğrencilerin yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları da dilediğiniz gibi inceleyerek seçtiğiniz hoca hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Doğru kişiyi bulduğunuzu düşünüyorsanız, ilk ders talebinizi gönderebilirsiniz ve hocalar size çok hızlı bir şekilde dönüş yapacaktır. Hocanıza dilediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Müzik öğretmeni sizin sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacaktır. Samsun piyano uzmanlarının yanıt vermesi için yalnızca ortalama iki saate ihtiyaçları var. Böylece yakında bir deneme dersi için buluşma ayarlayabilirsiniz.

 

Superprof Samsun’da alacağınız özel piyano derslerinin ortalama saatlik fiyatı 77 TL’dir. Bu rakam sadece ortalama bir ücret olup çok daha altında da özel fotoğrafçılık hocası bulmanız mümkündür. Piyano hocaları kendi saatlik ders fiyatlarını kendileri belirledikleri için bulunan piyano hocası sayısı kadar farklı fiyat seçeneği bulunacaktır. Her bütçeye ve seviyeye uygun bir piyano hocası bulabilmeniz mümkündür. Bu kadar farklı fiyat seçeneklerinin olmasının nedeni hocaların seviyeleri ile ilgilidir. Hocalar fiyatlarını belirlerken okudukları okullar, piyano alanındaki uzmanlıkları, dersleri hangi seviyede verebilecekleri, dersleri nerede ve nasıl verecekleri, dersleri online olarak veya grup olarak verip veremedikleri bir çok kriter fiyatta belirleyicidir.

 

Sizde Superprof Samsun’da kendi kriterlerinize uyan piyano hocasını bularak ilk ders talebinizi gönderebilir ve piyano dersleri almaya başlayabilirsiniz!

Ne öğrenmek istersiniz?