Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Samsun okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

55 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 55 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Samsun içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Samsun içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Samsun konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Samsun Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Samsun Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 55 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Samsun Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Samsun konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Samsun Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

205 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Samsun konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


205 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Samsun Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

23 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Samsun Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Samsun içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

Karadenizdeki şehrimiz Samsun’da Türkiye’nin kalanında olduğu gibi yine genç nüfus büyük oranda yer alıyor. Samsun’daki genç nüfusun fazla olması okul çağındaki nüfusun daha fazla olması anlamına gelir. Bu yüzden Samsun’da bugün okul çağında olan ve zorunlu eğitim içerisinde yer alan pek çok öğrenciyi bulmak mümkündür. Bununla beraber elbette okul derslerinde zorlanan ve okul dışında yardım arayan öğrenciler de yer almaktadır. Okula giden her öğrenci derslerden aynı verimi alamadığı için bazı dersler için bir takviye dersi seçeneği gerekli olmaktadır. Öğrencilerin anlamadıkları noktaları okul dışında uygulanan bir hocayla ya da onlara yardım edebilecek bir hoca ile öğrenmeleri okuldaki başarılarını arttıracak ve kendilerine güven kazanmalarına yardımcı olacaktır. Hem veliler hem de öğrenciler Samsun’da bu konuya oldukça önem vermektedirler.

Samsun’da nüfus her ne kadar Atakum gibi sahil kesimlerinde yoğunlaşmış olsa da, Samsun’un her yerinde okul derslerine yardıma ihtiyaç duyan öğrencileri bulabilmek mümkündür. Samsun sahip olduğu büyük nüfus ile Karadeniz’deki en büyük şehir olmakla birlikte bu şehirde eğitime verilen önem de yüksektir. İlkokuldan üniversiteye kadar her kademede eğitim alınabilecek bir şehir olan Samsun’da öğrencilerin okul derslerinde zorlandıkları zaman okul dışında da yardım alabilecekleri her kademeden ders verebilecek hocalar yine lazımdır. Samsun’da elbette kaçıncı sınıfa gidiyor olursanız olun sizler için özel ders verebilecek hocalar yer alır. Veliler yine hiç tereddüte düşmeden Samsun’da çocukları için okul takviye derslerini rahatlıkla alabilirler.

Samsun Üniversite Takviye Dersleri

Samsun’da ilkokuldan üniversiteye kadar her kademeden eğitim alınabilir. Bu yüzden Samsun’da okul takviye dersleri için ihtiyaç büyük bir ölçüde bulunur. Üniversiteden başlayacak olursak Samsun’da üniversitede okuyan öğrenciler bölümlerindeki derslerinde zorlandıklarında onlara destek olacak özel ders öğretmeni arayabilirler. Samsun’daki üniversite öğrencilerine destek olabilecek üniversite mezunu ve alanlarında uzman hocalardan okul takviye dersleri alınabilir. Bunun için öğrencilerin yapması gereken sadece kendi alanlarında ve seviyelerinde hocaları platformumuzda aramak olacaktır.

Samsun Lise Takviye Dersleri

Üniversiteye gitmeden önce bildiğiniz üzere öğrenciler lisede zorunlu eğitim alırlar ve milli eğitim bakanlığı kademesi olan lise eğitimi süresince öğrenciler aldıkları dersleri geçmekle yükümlüdürler. Bu dersleri geçmek için öğrencilerin sınavlara girmeleri ve her derste başarı göstermeleri zorunludur. Bunun için öğrencilerin lisedeki hem zorunlu hem de zorunlu olmayan almış oldukları seçmeli derslerde başarı göstermeleri gerekir. Ne var ki bazı dersler zor olabildiğinden ve bazı öğrenciler bazı dersleri veya konuları anlamakta zorlandığından başarı sağlamakta büyük bir zorluk çekebilirler. Lise öğrencilerinin okulda sahip olacakları başarı üniversite puanlarını etkileyeceği için okuldaki başarıları son derece önemlidir. Bu yüzden hem Samsun’daki veriler hem de Samsun’daki lise öğrencileri okul derslerinden olabildiğince en yüksek notları almak için sadece okulda değil okul dışında da ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu amaçla pek çok veli çocuklarına okul sonrası okul derslerine takviye özel ders seçeneklerinden yararlanmaktadır. Samsun’da lise derslerinde uzman hocalar bu konuda öğrencilere yardımcı olabilmektedir.

Samsun Ortaokul Takviye Dersleri

Yine benzer bir şekilde ortaokul öğrencileri için de okul derslerine takviye gerekli olabilmektedir. Tıpkı lise öğrencileri gibi ortaokul öğrencileri de iyi bir liseye gidebilmek için sınavlara girerler. Yine buna paralel olarak okul derslerindeki başarıları ve okuldaki notları bu puanlarına etki etmektedir. Bu yüzden veliler orta okuldaki öğrencilerin iyi bir liseye gidebilmesi için okuldaki dersleri en iyi şekilde anlamaları ve okuldaki sınavlardan en yüksek notları almalarını istemektedir. Samsun’daki veliler ortaokul öğrencilerinin okul sonrasında takviye dersleri alması için yine ortaokul özel ders yardımına başvurmaktadırlar. Ortaokul dersleri lise derslerine göre daha temel düzeyde olduğu için ve daha az branşlara ayrılmış olduğu için aslında bulunması daha kolaydır. Matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler ile İngilizce ortaokul okul takviye dersleri genellikle üst sıralarda gelmektedir. 

Samsun İlkokul Takviye Dersleri

Elbette ilkokulda da öğrenciler aldıkları derslerde zorlanabilir ve tıpkı diğer kademelerde olduğu gibi okul sırasında takviyeye ihtiyaç duyabilirler. Özellikle ilkokulda okula yeni başlamış oldukları için öğrenciler okul derslerinde başarı sağlamak adına çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Okula yeni başlayan ve okula ısınamayan veya okul derslerine adapte olamayan öğrenciler için veliler okul sonrasında takviye dersleri alıp onları okula daha yakınlaştırabilir. Özellikle sınıf hocaları ile anlaşamıyorlarsa veya sınıf hocalarının anlattıkları onlara yetersiz geliyorsa Samsun’da ilkokul öğrencileri için özel ders seçeneklerinden faydalanmak mantıklıdır. Veliler çocuklarının sağlam bir okul temelinin olmasını istiyorsa ve hem o ortaokula hem de liseye etki edebilecek iyi bir ilkokul temellerinin olmasını istiyorlarsa okul sonrasında ilkokul takviye dersleri alabilirler. Samsun’da özellikle ilkokul derslerinin daha temel düzeyde olmasından dolayı ilkokul takviye dersi verebilecek pek çok hoca bulunur.

Superprof ile Samsun'da Takviye Dersleri Veren Hocaları Bulun

Samsun okul takviye ders anlamında en iyi hocaları bulacağınız ve en uygun fiyatları bulabileceğinizi ülkemizin güvenilir platformu Superprof'tan yararlanabilirsiniz. Superprof platformu Samsun’da ister Atakum gibi merkezi yerlerde ister daha çevre semtlerde veya ilçelerde oturan sizlere okul takviye hocalarını sunabilecek bir platformdur.

Kaçıncı sınıf öğrencisi için hangi derslerde ve hangi saatlerde, ve de nerede ve hangi fiyata okul takviye dersi almak istediğinizi belirledikten sonra platformumuzda arama yapabilir ve karşınıza çıkacak ilanları inceleyebilirsiniz. Bu ilanlardan ilginizi çeken hocalara ders talebi gönderebilir ve ister evinizde ister online olarak ister dışarıda bir mekanda okul destek derslerini almaya başlayabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?