Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Samsun matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

62 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 62 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Samsun içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Samsun içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Samsun konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Samsun matematik dersi ücreti nedir?

Superprof'ta ortalama Samsun matematik dersi fiyatları 62 TL.

 

Matematik özel ders fiyatları şunlara göre değişiklik gösterir:

  • öğretmenin deneyimi
  • dersinizin nerede olacağı (online veya evde)
  • alacağınız toplam ders saati ve her özel dersin süresi
  • ders alma sebebiniz

Eğitmenlerin %97'si ilk dersi ücretsiz veriyor. Semtinizdeki matematik özel ders öğretmenleri fiyatlarını öğrenin.

🧮 Kaç özel ders öğretmeni Samsun konumunda matematik özel dersleri yapmak için müsait?

527 hoca matematik dersi vermek için Samsun ve çevresinde müsait.

 

Öğretmen sayfalarını inceleyip ihtiyaçlarınıza uyan matematik hocasına talep gönderebilirsiniz.

 

527'dan fazla öğretmen profili arasından dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden özel dersler işlemek seçeneği var mı?

Özel öğretmenlerin %80'i webcam üzerinden matematik dersi işliyor. Online dersler hem daha ucuzdur hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online matematik dersleri modern platformları kullanarak daha hızlı matematik sorularını çözme fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler engel olmaktan çıkıyor.

✒️ Samsun matematik dersi verenler öğrencilerinden ortalama kaç puan almış?

Öğrenciler matematik öğretmenlerini 37 puanlama arasından 5 üzerinden ortalama 5.0 puan verdi.

 

Eğitiminiz ile ilgili herhangi bir sorun durumunda, Superprof ekibinden bir müşteri temsilcisi çözüm bulmak için (e-mail üzerinden hafta içi her gün) hizmetinizde olacaktır.

 

Daha fazla sorunuz mu var?

🧑‍🏫 Samsun özel matematik dersleri tercih etmenin faydaları neler?

Matematik lisedeki en zor derslerden biridir. Birçok talebe lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematikten özel ders oldukça revaçtadır.

 

Özel matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını atlatmaktadır.

 

Tecrübeli bir özel ders öğretmeni ile tüm matematik kursları size farklı matematik formüllerini daha kalıcı ilerletme fırsatı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister evde ister online alın, hocanızı belirleyin ve dersinizi hemen bugün rezerve edin.

 

Matematik özel derslerinizi rahatça evinizde veya evinizin dışında nerede almak istiyorsanız hocanız ile ulaşıp planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Samsun konumunda 527 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Samsun Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Matematik özel ders öğretmenleri Samsun içinde size matematik dersi vermeye hazır

Matematiğin Hayatımızdaki Yeri

Matematik hayatımızın her anında karşımıza çıkan bir konudur. Matematik günümüzdeki her şeyin içindedir. Yapılan mimariler, telefonlar, para, mühendislik, spor, sanat ve her alanın içinde matematik gerektiren yerler vardır. Matematik eğitimin başlangıcından son aşamasına kadar karşımıza çıkar. Matematik karşımıza market alışverişlerinde, para yönetimimizde, yolculuk yaparken zaman ve maliyet hesaplamada ve daha birçok yerde günlük yaşantımızda karşımıza çıkmaktadır.

 

Hayatımızın önemli bir parçası olan matematik iş alanlarında ve farklı üniversite bölümlerinde de oldukça sık karşımıza çıkar. Mühendislik fakülteleri, mimar ve iç mimarlık fakülteleri, inşaat sektörü, bilişim sektörü gibi birçok alanda matematik yoğun olarak kullanılmaktadır. Günlük, ticari ve eğitim sektörlerinde bu kadar sık kullanılan matematiği temel matematik dersleri alarak çözebilirsiniz. Temel matematik dersleri alarak günlük yaşantımızda aldığımız, verdiğimiz, zaman hesaplama gibi yönleri kolayca hesaplayabilirsiniz. Matematik her yaştan ve her seviyeden kişinin bilmesi gereken önemli bir alandır.

 

Matematik İlkokuldan İtibaren Hayatımızda

Matematik en önemli derslerden birisidir. Çünkü hayatımızın her noktasında karşımıza çıkar. İlk olarak ilkokul birinci sınıfta gördüğümüz matematik uzamsal ilişkiler, tartma, doğal sayılar, paralarımız, zaman ölçme, geometrik cisimler ve şekiller gibi çok farklı konu işlenir. Henüz yeni okula başlayan öğrenciler için bu konular biraz zor ve karmaşık gelebilir. Matematik çarpım tablosunu ezberleme, çarpma, bölme, toplama, çıkarma konuları genel olarak öğrenilmesi gerekir. Aslında matematik konuları günümüzde her yaştan öğrenciler için karmaşık gelebiliyor. İlkokulda matematik temel seviye olduğu için daha kolay gelebilir. İlkokul öğrencileri ortaokula geçerken herhangi bir sınava girmedikleri için sorun yaşamayabilirler.

 

Fakat orta okula geçtikleri zaman dersler artık branş öğretmenler tarafından verilmeye başlanır ve matematik daha karmaşık hale gelebilir. Matematik ortaokula geçişle birlikte farklılaşır. Formüller ve karmaşık problemler karşınıza çıkabilir. Ortaokul öğrencileri sene sonunda lise geçiş sınavına girerler. Bu da matematik konusunda iyi bir derece yapmaları gerektirir. Ortaokul beşinci sınıf öğrencileri doğal sayılarla işlemler, geometrik cisimler, ondalık gösterim, üçgen ve dörtgenler gibi dersler görürler. Ortaokul altıncı sınıfa geçtiklerinde bu dersler değişir. Tam sayılar, çarpanlar ve katlar, kümeler, oran, açılar, veri analizi, cebirsel ifadeler, cisimler ve hacim ölçme gibi farklı dersler görürler.

 

Ortaokul yedinci sınıfta ise bu dersler daha da ağırlaşır ve değişir. Tam sayılar ve işlemler, rasyonel sayılar ve işlemler, eşitlik ve denklem, oran ve orantı, yüzdeler, çokgenler, veri analizi gibi birçok farklı ders görürler. Bazı öğrenciler dersleri anlamayabilir ve matematikten geri kalabilirler. Matematik birçok kişinin zorlandığı bir alandır. Bu sekizinci sınıfta çok daha zor bir hale gelebilir. Çünkü sene sonunda lise giriş sınavına girilmesi gerekmektedir. Ortaokul sekizinci sınıf öğrencileri çarpanlar ve katlar, üslü ifadeler kareköklü ifadeler, veri analizi, basit olayların olma olasılığı, doğrusal denklemler, eşitsizlikler, üçgenler, dönüşüm geometrisi, eşlik ve benzerlik, geometrik cisimler gibi farklı dersler görürler. Bu dersleri iyice kavramaları gerekmektedir. Sınavdan iyi puan alarak iyi liselere gitmeleri önemlidir. Sınıfta kalma veya tekrardan sınava girme şansları yoktur. Lise geçiş sınavından önce ebeveynler genellikle çocuklarına matematik dersleri almayı tercih ederler.

 

Samsun’da Matematik Derslerini Superprof İle Alın

Türkiye’nin lider ders platformu olan Superprof alanında uzman ve matematik alanında oldukça tecrübeli hocaları tek bir çatı altında toplamıştır. Hocalar matematik alanında en iyi eğitimleri almıştır ve öğrencilerine nasıl bir anlatım metodu belirleyeceklerini iyi bilirler. Superprof Samsun’da bulunan matematik hocaları her yaştan ve her seviyeden öğrenciye matematik dersi verebilecek yetkinliğe sahiptir. Ebeveynler çocuklarına matematik derslerinden geri kalmamaları ve sınavlardan iyi sonuçlar almaları için özel bir öğretmen aramaktadırlar. Bazı öğrenciler kalabalık sınıf ortamlarında dersleri anlamakta güçlük çekerler ve o dersi kaçırabilirler. Çekingen bir öğrenci ise parmak kaldırıp hocaya soru sormaya çekinebilir. Bu sebepten dolayı da düşük notlar alabilirler ve sene sonunda başarısızlıkla bitirirler.

 

Tüm bunların olmaması için Superprof Samsun’da özel bir matematik hocası bularak yardım alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Superprof ana sayfasına girerek ders arama kısmına matematik şehir kısmına ise Samsun yazmanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza çıkacak sayfada Superprof Samsun’da bulunan tüm matematik hocalarının ilanları çıkar. Hocalar ilanlarında ders verebilecekleri seviye, okuduklar okullar, ne derece ile mezun oldukları, matematik alanındaki uzmanlıkları, dersleri nerede ve ne şekilde verebilecekleri, derslerde uyguladıkları fiyat politikası, dersleri anlatım biçimleri gibi bir çok bilgiyi barındırırlar. Superprof Samsun’da çok sayıda özel matematik hocası olacağından hepsini tek tek incelemeniz neredeyse imkansızdır. Bunun için Superprofun ilanları filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Superprof’ta ilanları dersi almak istediğiniz konum, dersleri ne seviyede almak istiyorsunuz, verebileceğiniz en fazla ücret miktarını girerek ilanları filtreleyebilirsiniz. Ardından kendi kriterlerinize uyan hocaların ilanları yayınlanır sadece. Bu ilanları dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Ayrıca hocaların ilanlarının alt tarafında daha önceden ders verdikleri öğrencilerin yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları okuyarak hocanın ders anlatım biçimi hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Superprof Samsun matematik özel ders veren hocalar genellikle dersleri anlattıktan sonra işledikleri konular hakkında bir sınav kağıdı hazırlarlar. Öğrenciler bu soruları çözerek nereleri anlamadıklarını hangi soruları yanlış yaptıklarını daha iyi görüp o konular üzerinden tekrar yapabilirler. Bu şekilde hiçbir konu atlamadan emin adımlarla ilerlerler.

 

Superprof Samsun’unun bir diğer avantajlı özelliği ise matematik hocalarının neredeyse hepsinin ilk derslerini ücretsiz olarak vermeleridir. Bu sayede seçeceğiniz hocaya tereddütsüz ilk ders talebinizi gönderebilirsiniz. İlk ders talebinizi gönderdikten sonra hocalar hızlı bir şekilde geri dönüş sağlarlar. Alacağınız bu ilk derste hocanızı tanıyabilir, ders anlatma biçimini görebilir ve bilgilerini ölçebilirsiniz. Hocalara almak istediğiniz dersin içeriğini ve seviyesini açıklayabilir. Size göre bir ders programı hazırlayabilirler ve bu doğrultuda ilerleyebilirsiniz.

 

Superprof Samsun’da alacağınız matematik özel derslerinin ortalama saatlik fiyatı 60 TL’dir. Bu fiyat ortalama bir rakam olup çok daha altında da Superprof Samsun’da özel matematik hocası bulmanız mümkündür. Superprof Samsun’da bulunan özel matematik hocalarının hepsi kendi fiyat politikalarını kendileri belirlerler. Bu da her bütçeye uygun bir özel matematik hocası bulabileceğiniz anlamına gelir. Hocalar ders fiyatlarını belirlerken bazı kriterlere dikkat ederler. Bu kriterler arasında aldıkları eğitim seviyesi, dersleri haftada kaç gün ve kaç saat verebilecekleri, dersleri hangi seviyede verebilecekleri, dersleri grup halinde verebiliyorlar mı, dersleri nerede ve ne şekilde verebildiklerine göre fiyatlarda değişkenlik olabilir. Bazı hocalar ders fiyatlarında indirim bile yapabilmektedir.

 

Superprof Samsun’da bulunan bazı matematik hocaları dersleri online olarak verme imkanı da sunar. Şehirden uzakta bir yerde oturuyorsanız ve ulaşım sıkıntısı çekiyorsanız dersleri matematik derslerinizi online olarak alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir kamera ve mikrofon olacaktır. Matematik derslerinizi online olarak alarak avantajlı olacaksınız. Hem yol masrafından tasarruf edip bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Hem de zamanınızdan oldukça fazla tasarruf edip, bu zamanınızı derslerinize ayırabilirsiniz. Hocalar oldukça tecrübeli olduklarından kamera karşısında dikkatinizin dağılmasını engelleyeceklerdir.

 

Sizde Superprof Samsun’da matematik dersleri alarak seviyenizi yükseltin.

Ne öğrenmek istersiniz?