Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İspanyolca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 27 öğretmen sizi bekliyor.

ispanyolca özel dersi seçeneklerimiz

Ortahisar
₺50/saat
Mevlüt
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Öğrenicisinden İspanyol Üniversitesi Sertifikalı ispanyolca özel ders TRABZON

Doğru, dürüst, sıcakkanlı, samimi, sabırlı, öğrenme ve öğretmeyi seven, yetenekli, uzman, genel yetenek ve genel kültür sahibi, ileri derece yabancı dil bilen, betimleyici ve epik anlatım yeteneğinde disiplinli, eğlenceli, sıkıcı olmayan, çağdaş, sosyal, açıklayıcı, kibar ve nezaket sahibi, zihin güçlendirici

₺80/saat
Yalın
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İspanya'da yaşamış Ankaradaki bir lise öğrencisinden düşük ücretli temel düzeyde samimi İspanyolca dersleri

İlk olarak fiil yapısını ve mastar eklerini öğretir, ardından cümle kurmayı gösteririm. Daha sonra hikaye okuma ve çevirme alıştırmaları uygularım. Ortalama 6 dersin sonunda gerekli egzersizler ile temel ispanyolcayı öğretmiş olurum diye umuyorum. Daha önce ispanyolca öğrettiğim arkadaşlarım kısa bir süre içinde temel ispanyolcayı öğrenmişlerdi.

Karabağlar
₺120/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon sahibi öğretmenden özel ders

Derslerime öncelikle bir önceki dersin kısa tekrarıyla başlıyorum. Verdiğim kısa ödevleri kontrol ediyorum, öğrencimin hatası varsa birlikte düzeltiyoruz. Ayrıca dersimizin olmadığı günlerde ödev için zorlandığı takdirde telefon görüşmesiyle yardım ediyorum.

Sancaktepe
₺150/saat
Nilüfer
İlk ders ücretsiz!

Meksika & Türk asıllı bir eğitmenden ispanyolcayı iyi derecede öğrenmek isteyen varmı?

Konunun Kullanılabilirliğini Açıklama Farklı Bakış Açısı Kazandırma Öğrencilerin Başarı Beklentisi Geliştirmelerine Yardımcı Olma Öğrencilerin İlgilerini Anlama Merak Uyandırma İlginç Hale Getirme Konunun Kullanılabilirliğini Açıklama Öğretim Ortamları Planlama Bilgiler Arası Bağlantı Kurma Beklenmedik Sorular ve Sorularda Yenilik Yapma Şaka Yapma, Espir

Ataşehir
₺80/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Kişiye ya da gruplara özel hızlandırılmış ekonomik İspanyolca dersleri ve konuşma pratiği

Daha çok konuşma pratiği ve başlangıç olarak gerekli konuları öğretme/öğrenme üzerine ders veriyorum. 1 saatin yaklaşık olarak yarım saati geçtiğimiz konuların sözlü ve yazılı tekrarı ile geri kalan kısmı ise gelecek konuya konuşma pratiği olarak hazırlanmak oluyor fakat ders yöntemlerim kişiye/gruplara ve seviyelere göre değişiklikler gösterebiliyor.

₺80/saat
Hamide keyazim
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca dilini ana dili gibi iyi bilen, 10 yıl boyunca İspanya’da yaşamış, Türkiye’de Üniversite son sınıf Çalışma Ekonomisi öğrencisinden İspanyolca eğitimi. İspanyolcayı ana diliniz gibi öğrenmey

En baştan başlıyorsanız eğitiminize kısa bir teorik ve telaffuz öğretme kısmından sonra görsel ve işitsel bir şekilde ders vermeyi tercih ediyorum. Ben İspanyolcayı İspanyolca öğrendim, öğrencilerime o şekilde ders veriyorum.

Marmaris
₺80/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezunundan Özel İspanyolca Dersi

Derslerimi genellikle ezbercilikten uzak, konuşmaya dayalı, karşılıklı diyaloglar halinde eğlenerek işlemeyi tercih ederim.

Balçova
₺75/saat
Açelya
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca A1 ve A2 seviyesinde seyahatlerinizde ve insan ilişkilerinizde kendinizi ifade edebilecek seviyede özel ders

Derslerimde en önemli şey pratiktir. Öğrencinin anlama ve ders çalışma yöntemi benim için yol gösterici olacaktır. Yeni dil öğrenmeye açık ve hevesli tüm bireylere yönelik ders veriyorum. 1 ders saatini bir önceki dersin tekrarı eksik varsa eksiklerin giderilmesi , konu anlatımı ve egzersizlerle geçiriyorum.

Bursa
₺85/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimini İspanya'da almış İspanyolca aşığı bir kişiden keyifli ve anlaşılır İspanyolca dersleri

İspanyolca dilbilgisi sıralamasını dikkate alarak; biraz teori birazda pratiği birleştirerek keyifli bir ders içeriği oluşturmak. Öğrenilenlerin dahada iyileştirilmesi ve kalıcı olması açısından gerekli önerilerde bulunmak. Her derste bir önceki dersin kısa bir tekrarı ve minik bir egzersizden sonra yeni konuya geçmek.

Üsküdar
₺70/saat
Iraz
İlk ders ücretsiz!

Uzun süre Tijuana/Meksika'da yaşamış birinden Istanbul'da Ispanyolca gramer ve aksanlı konuşma dersleri

Ders esnasinda enerjik bir yapim vardir, ogrenciyi uyutmam. Yontemlerim yas ortalamasina gore degiskenlik gosterir, eger 8 ila 10 yas arasindaki bir cocuga ders veriyorsam derste cogu zaman oyun oynayarak ogrenme teknigini kullanirim; ogrenci eger yetiskin ise dersler daha disiplinli, hedef odakli ilerler.

Kepez
₺80/saat
Şevval
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim ve öğrencilerin İspanyolca seviyelerine göre özel ders veriyorum.

Dersleri her öğrencinin seviyesini, yaşını, isteğini göz önünde bulundurarak öğrenci ile birlikte planlıyorum ve hedefe yönelik çalışmalar yaparak ilerleme tekniğini kullanıyorum

Üsküdar
₺100/saat
Tugce sule
İlk ders ücretsiz!

Hola a todos! Bireysel ve Grup icin etkili ve eglenceli Ispanyolca dersi

Derslerimi ogrencilerin hedefleri dogrultusunda ve seviyelerine uygun bir sekilde programliyorum. Oncelikle hedefim dili etkin bir sekilde konusur ve anlar hala getirtmek.

Fatih
₺100/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!
Beyoğlu
₺80/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca çevirmenlik öğrencisinden tüm yaşta herkese A1 A2 seviyesinde ispanyolca dersi verilir

ders işlemi yönetimi olarak sadece kitaba bağlı kalmamakla birlikte work shiftslerle videolarla ilerlerim konuşma ve gramer ağırlı olarak devam ederim

₺100/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!
Bayrampaşa
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik öğrenciyim ilkokul ve lise öğrencilerine ders vermek istiyorum.

Derslerime ilk olarak alfabe, selamlaşma ve vedalaşma, maskulen feminen ayrımı, geniş zamanda fiil çekimleri, sayılar, renkler, günlük hayatta kullanılan eşyalar..

Sarıyer
₺75/saat
Ali osman
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim gören ve ispanyolcası taze olan öğrenciden ispanyolca dersi burda

İyi bir dil öğrenicisiyim. Dili nasıl öğreneceğimin mantığına kavradım. İki sene içinde ingilizcede advanced seviyeye gelip ispanyolcada pre intermediate seviyesine geldim ve size yardımcı olabilirim.

İstanbul
₺40/saat
Sumeyye
İlk ders ücretsiz!

Merhaba ben Uygulamalı ispanyolca ve çevirmenlik bölümünden Sümeyye sizlere güzel bir eğitim vereceğimden eminim

Derslerimi karşımdaki öğrencinin nasıl daha iyi şekilde öğreniyorsa ona göre ayarlarım görseli daha iyi ise görel yazılı daha iyi ise yazı vb.

Kepez
₺90/saat
Eylül irem
İlk ders ücretsiz!
Büyükçekmece
₺50/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Aydın ün. İspanyolca çevirmenlik öğrencisiyim dünyanın en eğlenceli dilini öğrenmek isterseniz yardımcı olmayı çok isterim:)

Benim için önemli olan yabancı dili hangi alanda kullanılıcağı ve en önem verdiğim kelime ezberleme tavsiy ediceğim uygulamalar,filimler,diziler,müziklerle dersler hariciyede kendinizi geliştirme fırsatınız olucak

Bahçelievler
₺150/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

İlkokul seviyesinden lise seviyesine kadar İspanyolca dersleri ister bireysel ister grup olarak verilir

Eğer öğrenci grubuna takviye amaçlı ders veriyorsam öğrencinin kitabı ve kaynakları üzerinden ilerlerim. Eğer kitap yok ise ders isteme sebebinize uygun olarak bir kitap belirlerim. Derslerim eğlenceli ve akıcıdır.

Çankaya
₺120/saat
Alim
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi mezunundan hızlı İspanyolca dersleri. 5 yıllık öğretmenlik tecrübesi. Konuşma odaklı dersler

Derslerimi konuşma ve dinleme odaklı işlemekteyim. Hızlı ve pratik bir İspanyolca eğitimi sunmaktayım. Speaking ağırlıklı dersler önceliğimdir.

Kartal
₺150/saat
Naz
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca Mütercim Tercümanlık Bölümü öğrencisinden başlangıç seviyesi İspanyolca özel ders.

Derste gramerden ziyade kelime öğrenimini ve yetileri geliştirme üzerinde dururum. Dinleme ve konuşma günlük hayatta da en önemli yetiler olduğu için bunları geliştirmek adına etkinlikler düzenlerim.

Çankaya
₺30/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Akıcı şekilde konuşabiliyorum. Aksan, gramer, kelime bilgisi, konuşma-yazma, okuduğunu anlama, edebiyat gibi konularda yardımcı olabilirim

Derslerde interaktif, daha akılda kalıcı ve eğlenceli materyaller kullanmayı tercih ediyorum. Sizin seviyenize ve öğrenme hızınıza göre dersler şekil alacaktır.

Karşıyaka
₺60/saat
Berk
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İspanya'da 1 yıl yaşamış ve daha önce öğrendiğim İspanyolca'yı daha da pekiştirmiş biri olarak İspanyolca kursu veriyorum

Teorik bilginin yanı sıra pratik yapabilmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle, konuşarak ve yazarak öğrenmenin en verimli yol olduğuna inanıyor, ayrıntılı ve doğru bilgiyi aktarıyorum. İspanyolca dilinin en zor anlaşılan kısmı olan karşındakini anlama sorununu, belli videolar ve şarkılar ile kolaylıkla çözüyor, öğrenirken de eğlenmeyi önemsiyorum.

Çankaya
₺50/saat
Ozben
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca Eğitimi : Deneyimli öğretmenden dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İspanyolca dersleri

İspanyolca’da bazı harflerin ses karşılığı Türkçe’de kullandığımızdan farklıdır. Bu nedenle İspanyolca özel harflerin telaffuzuna ve İspanyolcadaki vurgu kurallarına dikkat çekerek ve bunların üzerinde çokça alıştırma yaparak bir ısınma devresi geçiririz.

Kadıköy
₺75/saat
Mehmet kemalcan
İlk ders ücretsiz!

İspanyol dili edebiyatı öğrencisinden başlangıç ve orta seviye ingilizce ve ispanyolca dersleri.

Derslerim öğrenciye odaklıdır. Yani öğrenci işlediğim konuyu kavrayana kadar o konuya devam ederim ancak konudan konuya da çok atlarım. Aynı zamanda kendi dersimi kendim kaynatırım ama öğrencimi madur etmem.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ispanyolca derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ispanyolca öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İspanyolca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır