Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

i̇spanyolca özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 104 yorumlu star öğretmenlerimiz.

120 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %98 ve saatlik ortalama ₺120

5 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 5 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İspanyolca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. İspanyolca alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Eski öğrencilerimiz
İspanyolca öğretmenlerini değerlendiriyor

Sıklıkla sorulan sorular:

💰İspanyolca dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

İspanyolca dersi fiyatı saatlik ortalama 120 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

 • i̇spanyolca öğretmeninin deneyimi
 • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
 • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden İspanyolca dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile İspanyolca dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 İspanyolca online dersleri almak mümkün mü?

İspanyolca öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online İspanyolca dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓İspanyolca dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

419 i̇spanyolca öğretmeni i̇spanyolca dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

419 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ İspanyolca öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

104 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İspanyolca öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İspanyolca öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İspanyolca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

Neden İspanyolca Öğrenmelisiniz?

İspanyolca'yı ikinci dil olarak öğrenmek, ana dili Türkçe olan biri için zor görünebilir, ama çözdüğünüz zaman Fransızca, İtalyanca ve Portekizce gibi diğer Hint-Avrupa dillerini öğrenmek çok daha kolay olacak.

 

Aslında İspanya, Latince ile olan ilişkilerinden kaynaklanan bir isim olan "Roman" dilleri olarak tanınan bir dil ailesinin parçasıdır. Bu gruba dahil olan diller Romence, İtalyanca, Fransızca ve Portekizcedir. Söylemeye gerek yok, İspanyolca öğrenmek daha birçok dili anlamanıza yardımcı olabilir.

 

Bu fırsatlardan yararlanmak için, veliler ve öğrenciler: sitemizde bulunan yaklaşık 160 İspanyolca öğretmeninden yararlanabilir.

 

Birlikte çalışmaya başladığınız öğretmenler, hedeflerinizden herhangi birini gerçekleştirmenize yardımcı olabilir: anadiliniz gibi İspanyolca konuşmayı öğrenmek, yabancı dil olarak İspanyolca sertifika sınavlarına ve testlerinize hazırlanın, İspanyolca konuşulan bir üniversiteye girmeye hazırlanın, staj ve çok daha fazlası için hazırlıklar yapın.

 

İşe alırken işverenler ve üniversite kayıt görevlileri genellikle her yer yüzlerce başvuruya ve özgeçmişe bakar; başka bir dilde akıcılık sizi diğerlerinden farklı kılar. Çevirmen, gazeteci, seyahat yazarı, diplomat gibi bazı kariyer yollarında başka bir dil konuşmak gerçekten ilerlemenize yardımcı olacaktır. Diğer pozisyonlarda, dil becerileriniz günlük görevler için gerekli olmayabilir, ancak çoklu görev yeteneğinizi, iletişim becerilerinizi ve öz disiplininizi gösterir.

 

Bazıları için dil öğrenmek tamamen bir boş zaman aktivitesidir. Öğrenme eylemi sadece kendi başına eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda orijinal dilinde anlamanız için bütün bir edebiyat ve medya dünyasının kilidini açabilir.

 

Anadili Türkçe olan biriyle İspanyolca konuşmayı öğrenin

Türkiye ve İspanya ekonomik olarak ticaret yapmakta ve bu sebepten iş olanakları artarak İspanyolca kurslarının popülerliğine yol açıyor. İspanyolca, Türkiye’deki insanların öğrenmesi gereken en iyi diller arasındadır. Günümüzde Türkiye’de yaklaşık olarak dokuz bin kişi İspanyolca bilmektedir. İspanyolca yazım ve telaffuz olarak ana dilimizden farklı olsa da öğrenmesi keyifli dillerden biridir.

 

Cervantès'in dili dünya çapında yaklaşık 1 milyar insan tarafından konuşulmaktadır ve bu da onu en çok konuşulan ikinci dil yapmaktadır. İspanyolca öğrenmek ve beraberinde gelen farklı kültürler, aynı zamanda dünyayı dolaşmayı daha zengin bir deneyim haline getirmenin en iyi ollarında biridir.

 

İspanyolca iletişim kurmayı ve İspanyolca sohbet etmeyi öğrenmeye başlamanın birden fazla yolu vardır. En kolayı size iyi gelebilecek ve İspanyolca öğrenmeyi hem verimli hem de akılda kalıcı hale getirebilecek yetenekli bir İspanyolca öğretmeni bulmak.

 

Türkçe ve İngilizce konuşmak artık yeterli değil!

Neden ve nasıl İspanyolca öğrenmelisiniz? İspanyolca özel ders öğretmeni, online İspanyolca dersleri ve hatta ücretsiz İspanyolca dersleri ile kolayca öğrenebilirsiniz.

 

En önemli neden ise aslında biraz düşünülünce hızlıca önümüze çıkar, 21. yüzyılda tek dilli olmak giderek yetersiz kalmaktadır. Türkçe’yi ana dil olarak kullanmak size kendi ülkenizde büyük bir rekabet avantajı sağlayabilirken, iki dilli olmak küresel pazar açısından size yardımcı olabilir. İspanyolcayı profesyonel bir ortamda tercüme edebilmek size kariyer avantajı sağlayacaktır.

 

İspanyolca kurslarına kaydolmak son derece yardımcı olabilir. İster lise, ister üniversite seviyesi İspanyolca sınavına hazırlanıyor olun, okulunuzda size sunulan kursları almanın İspanyolca'da ustalaşma açısından ileriye doğru dev bir adım olduğunu unutmayın. Bu kurslar şunlara mükemmel bir giriş sağlar: Her hafta düzenli çalışma disiplini, yazılı anlatım, dilbilgisi dersleri, İspanyolca kelime bilgisi (sözcükler, deyimler, şahıs zamirler, fiiller), sözlü anlatım, yazılı anlatım, sözlü ve yazılı anlama.

 

CV'nizde yetenekleriniz arasına İspanyolca konuşma yazabilmek, bugün ve uzun yıllar boyunca iş piyasasında size yardımcı olacaktır!

 

İspanyol alfabesi 27 harften ve 30 sesten oluşmaktadır. İspanyolca genel olarak yazıldığı gibi okunur. Tıpkı Türkçe gibi!

 

İspanyolca dersleri ile İspanyolca sertifika sınavlarına hazırlanın

İster ortaokulda olun, ister hali hazırda bir lisans eğitimi alıyor olun, İspanyolca kursları, yabancıl dil sertifikası gibi sınavların yanı sıra üniversite gibi resmi sınavlarda notlarınızı iyileştirmenize veya sınavları geçmenize yardımcı olabilir. İspanyolca öğrenmenin sayısız yolu arasında, sınavlara hazırlanmak için hangisi doğru?

 

İspanyolca öğretmeni ile öğrenmek!

Birçok çalışma, bire bir dersin, öğrencilerin puanlarını yükseltmelerine yardımcı olmak açısından çok daha etkili olduğunu göstermiştir. Evde bu tür bir desteğe sahip olmak, yalnızca sınavlarınızı geçirmekle kalmaz, aynı zamanda geleceğe hazırlanmanıza da yardımcı olabilir.

Türkiye’de İspanyolca ders veren bir çok üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerden bazıları;

 • Ankara Üniversitesi
 • Hacettepe Üniversitesi
 • İstanbul Üniversitesi
 • Boğaziçi Üniversitesi v.b.

Türkiye ve İspanya birçok alanda ekonomik olarak ticaret yapmaktadır. Üniversite’de İspanyol dili ve edebiyatı okumayı hedefliyorsanız iş olanaklarınız geniştir ve özel ders öğretmeni ile iş İspanyolcası, İspanyolca gramer bilginizi hızlıca geliştirebilirsiniz.

 

Türkiye’de her seviye için birçok İspanyolca kursu bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • Just English (İstanbul)
 • SDM İspanyolca Kursu (İstanbul)
 • Punto Espirna (İzmir)
 • Bire Bir Pozitif Dil Kursu (İzmir)
 • Kökdil Yabancı Dil Kursu (Adana)
 • Amerikan Kültür Derneği (Adana)
 • Akademik Yabancı Dil Kursları (Ankara)
 • Active English Dil Kursları (Ankara)
 • Aktif Eğitim Merkezi (Bursa)
 • Eksen Eğitim Merkezi (Bursa)

Türkiye’nin her neresinde olursanız olun bir İspanyolca dil kursu bulmak kolaydır.

 

Evde İspanyolca dersleri ile evde İspanyolca öğrenmek

Rehberiniz olarak deneyimli bir öğretmenle evde İspanyolca dersi almak, okuldaki notlarınızı yükseltmenin, sertifika sınavlarına hazırlanmanın ve İspanyol dili ve kültürü hakkındaki bilgilerinizi derinleştirmenin en iyi yoludur.

 

İspanyolca konuşma kültürünü anlamak, dünyanın dört bir yanından birçok ülkenin tarihine erişmenizi sağlayabilir. Yazılı anlatım ve gramer konusunda uzmanlaşmak, Latin Amerika'dan İspanya'ya kadar dünyanın dört bir yanındaki kültürleri daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir!

 

Türkiye’ye her yıl yüz binlerce İspanyol turist gelmektedir. Bu yüzden İspanyolca öğrenmek sizin daha iyi iletişim kurup Türkiye’nin kültürünü anlatıp çeşitli iş alanlarında çalışmanızı sağlar. Örneğin bir İspanyolca rehber olabilirsiniz veya İspanya ile ticaret yapan bir şirkette çalışabilirsiniz.

 

Yabancı ülkelere seyahat etmek veya çalışmak için İspanyolca konuşun

Daha önce de bahsettiğimiz gibi: İspanyolca dünyanın en çok konuşulan dillerinden biridir! Kesin olarak en çok konuşulan ikinci dilidir. İspanyolca, yaklaşık 425 milyon insanın ana dilidir. Ancak, ana dili İspanyolca olmayan konuşanı da eklersek, dünya çapında 1.175.000.000'e yakın bir İspanyolca konuşan insan sayabiliriz.

 

Bu topluluklar İspanya'da ve Latin Amerika'da bulunabilir (çoğu ülkenin resmi dilidir). İspanyolca konuşanlar arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 53 milyon Hispanofon var ve dünyanın diğer ülkelerinde de (Ekvator Ginesi, Filipinler, vb.) bulunabilirler.

 

ERASMUS gibi uluslararası değişim programları sayesinde neden İspanyolca’yı keşfe başlamayasınız? Dünya çapında İspanyolca'yı mükemmelleştirme tutkunuzu kullanabileceğiniz çok sayıda program ve fırsat var: Stajlar, İspanya’da dil okulları, Avrupa Gönüllülük Projeleri ve yurtdışında eğitim.

 

Bu tür kapsamlı programlar, İspanyolca aksanınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Başlamak için, kendinize olan güveninizi arttırmak için ana dili İspanyolca olan bir kişiye güvenmekten çekinmeyin. İyi bir öğretmene sahip olmak, işinize ve yurtdışındaki eğitiminize hazırlanmanız için etkilidir.

 

Peki İspanya’da eğitimizi tamamlamak ister misiniz? İspanya’da birçok saygın ve gözde üniversite bulunmaktır. Superprofta bulunan öğretmenler ile notlarınızı yükselterek ve sınavlara çalışarak seviyenizi hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz. İspanya’daki üniversitelerden bazıları;

 • Universidad Autonoma de Madrid
 • Universitat de Barcelona
 • University of Navarra
 • Complutense University of Madrid
 • University of Granada
 • CEU San Pablo University
 • Universidad Catolica San Antonio de Murcia

ve daha bir çoğu! Bu üniversitelerde okuyarak uluslarası bir diploma alıp daha yüksek gelirli bir işte çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Superproftaki öğretmenlerden biri ile iletişime geçmek.

 

Türkçe’de karşılaşmıyoruz ama tanım edatları İspanyolca’da sürekli kullanılmaktadır. İsimlerin önlerine getirilen belgisiz (indefinido) ve belirli (definido) olarak ikiye ayrılan tanım edatları feminen (masculino) ve maskülen (femenino) hallerde bulunurlar. İspanyolca gramer konularının belki de en önemlisi olan isimlerin cinsleri konusudur. Bu konuyu çok iyi bilmek, İspanyolca’yı kolay ve akıcı konuşabilmek için çok önemlidir.

 

İspanyolca’da iki cins isim bulunur. Feminen ve feminen sözcükler için el femenino (feminen), maskülen ve maskülen sözcükler için el masculino (maskülen) cins kullanılır. Bunların haricinde kalan soyut kavramlar ve eşya isimleri de bu iki cinsiyetten birinin artículo’su (tanım edatı) ile adlandırılırlar.  Masculino isimler için el, femenino isimler içinse İspanyolca’da la tanım edatları kullanılmaktadır. İsimleri birbirinden ayırt etmek ve cinslerini belirlemek için tanım edatlarına dikkat etmek ve kelimeleri ezberlerken tanım edatlarıyla birlikte öğrenmek gerekmektedir. 

 

100 TL 'den daha düşük bir fiyata İspanyolca öğren!

Cervantès dilinde uzmanlaşmış yaklaşık 160 öğretmen bugün Superprof'ta bulunabilir. Superprof’ta, her seviyede İspanyolca konuşarak size yol göstermeye hazır çift dilli öğretmenler bulabileceksiniz.

 

Bu seviyeler, başlangıç seviyesinde verilen derslerle başlar ve ileri veya neredeyse akıcı seviyede derslere kadar uzanır.

 

Her şeyden önce, evde İspanyolca öğrenmeyi seçmek, ortalama fiyatın saatte 94 TL civarında seyrettiği öğretmenlerimizin verdiği derslerle kolay olabilen, uygun fiyatlı bir seçim diyebiliriz.

 

Bütçenize bağlı kalarak çok çeşitli konular öğrenebileceksiniz: Güney Amerika kültürü ve medeniyeti, İspanyolca yazılı sözlü ifade ve pedagoji, İspanyolca kelime bilgisi, İspanyolca dilbilgisi, zamirler, konuşma becerileri ve daha fazlası.

 

Özel İspanyolca öğretmeninizi seçmek için zaman ayırın

Türkiye’de 160 öğretmen olduğunu göz önünde bulundurursak, öğrenciler geniş bir öğretmen yelpazesine sahiptir.

 

Sertifikalı bir öğretmenle daha mı rahat edeceksiniz? Eğitim Bakanlığı ile yakın çalışan bir öğretmen ile mi? Anadili İspanyolca olan biri ile mi? Bir lise veya üniversite öğrencisi ile mi?

 

Öğretmeninizin ne tür bir geçmişe sahip olmasını istediğinize karar vermek, derslerinin hem kalitesini hem de fiyatını etkileyebileceği için son derece önemlidir. Burada, doğrudan kapınıza kadar gelebilecek İspanyolca hocası, online İspanyolca dersi bulabilir ve daha iyi bir İspanyolca konuşma bilgisine sahip olma arzunuzu yerine getirebilirsiniz.

 

Süper bir İspanyolca öğretmeni nasıl bulunur?

İspanyolca öğrenmek isteyenler için, İspanyolca dersleri hızlı ilerlemeleri için mükemmel bir çözüm olabilir.

 

Eğitmeninizle yaptığınız sohbetler, hali hazırda edindiğiniz becerileri pekiştirmenize ve kendinizi daha ileri bir seviyeye daha hızlı götürmenize olanak tanır.

 

İspanyolca özel ders öğretmeni ile İspanyolca öğrenmek, akıcılık için en verimli ve etkili yoldur. Sadece derslerin hızını belirlemekle kalmaz, aynı zamanda sizin ilginizi çeken veya isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun konulara da odaklanabilirsiniz. Sertifika sınavlarına hazırlanan öğrenciler, özel ders öğretmenleri ile İspanyolca yazma becerileri üzerinde çalışmayı seçebilir veya akıcı bir İspanyolca konuşan biriyle bire bir konuşma fırsatından yararlanabilir. Bu durum kalabalık bir sınıfta nadir bir fırsat! Özel ders almanın en büyük faydalarından biri, bir uzmandan ayrıntılı geri bildirim almanızdır; bu, motive olmanıza yardımcı olur ve öğrenme sürecinizi sınıfın dışına taşıyıp odaklamanıza yardımcı olur.

 

Tecrübeli bir öğretmenle harika bir İspanyolca dersi deneyimi yaşadıktan sonra, kelimeleri eskisinden çok daha iyi bir düzeyde telaffuz edebileceksiniz. Nihayetinde amacınız ister bir sonraki sınavı geçmek, ister İspanyolca konuşulan bir ülkede eğitim görmek olsun, bir İspanyolca öğretmeni ile ders yapmak, hedeflerinize ulaşma yolunda size hızlanmanız için yardımcı olacaktır. Son olarak, Superprof öğretmenleri bilgilerini paylaşma ve öğrenmenize yardımcı olma konusunda oldukça ciddi ve isteklidirler, bu yüzden yeni bir dil öğrenirken bundan daha iyi bir destek düşünülemez.

Ne öğrenmek istersiniz?