Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İspanyolca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 44 öğretmen sizi bekliyor.

ispanyolca özel dersi seçeneklerimiz

₺150/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yarı İspanyol yarı Türk öğretmenden bireysel ve gruplara özel yoğun İspanyolca dersleri

Yeni başlayanlar ve çocuklar için belirli oyunlar ile dili daha eğlenceli ve anlaşılı hale getirici yöntemler kullanıyorum. Yöntemler kişilere, seviyelere göre değişim gösterebiliyor. Ana dilim İspanyolca olduğundan ötürü doğru aksan ve konuşma ve duyduğunu anlama pratiği üzerine yoğunlaşıyorum.

Üsküdar
₺80/saat
Enas
İlk ders ücretsiz!

İspanyol dili ve edebiyatı mezunum. İspanyolca öğrenmek istiyorsanız, beraber eğlenerek İspanyolca öğreneceğiz:))

Bir dil öğrenince anadilimizden biraz uzak durmamız lazım. Ders çalışarak dil öğrenilmez. İş için mi? Seyahat için mi? Sevdiğiniz için mi? Önce ne için bu dili öğrenmek istediğinizi anlayın sonra dil öğrenmeye başlayın. Ben Türkçe’yi internetten kendim öğrendim. Bir dil öğrendiğiniz zaman önemli olan bu dili yaşamak.

Altındağ
₺100/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Öğrencisi'nden Başlangıç ve Orta seviye dili öğrenmek ve konuşabilmek isteyenlere (!!! :) ) saatlik bireysel İspanyolca Dersi

Türkiye'de dil eğitimi genellikle grammer odaklı bu nedenle insanlar bir dili tam anlamı ile öğrenmekte güçlük yaşıyorlar. Derslerimi konuşma ve telaffuz ağırlıklı işliyorum.

₺80/saat
Yalın
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İspanya'da yaşamış Ankaradaki bir lise öğrencisinden düşük ücretli temel düzeyde samimi İspanyolca dersleri

İlk olarak fiil yapısını ve mastar eklerini öğretir, ardından cümle kurmayı gösteririm. Daha sonra hikaye okuma ve çevirme alıştırmaları uygularım. Ortalama 6 dersin sonunda gerekli egzersizler ile temel ispanyolcayı öğretmiş olurum diye umuyorum. Daha önce ispanyolca öğrettiğim arkadaşlarım kısa bir süre içinde temel ispanyolcayı öğrenmişlerdi.

Karabağlar
₺120/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon sahibi öğretmenden özel ders

Derslerime öncelikle bir önceki dersin kısa tekrarıyla başlıyorum. Verdiğim kısa ödevleri kontrol ediyorum, öğrencimin hatası varsa birlikte düzeltiyoruz. Ayrıca dersimizin olmadığı günlerde ödev için zorlandığı takdirde telefon görüşmesiyle yardım ediyorum.

₺80/saat
Mertcan
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisinden başlangıç seviyesinden ileri seviyeye ispanyolca dersi ( 3 yıl tecrübeli )

Derslerimi sıfırdan başlıyacak olanlar için alfabe üzerinden başlayıp , "merhaba,nasılsın" gibi ifadeler ile devam ettirip, bir-iki kaynak kitaba bağlı olarak ve bunun yanısıra kendi tecrübelerimden de yararlanarak günlük konuşma dilini öğretme üzerine işlerim.

Çankaya
₺50/saat
Gunuz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dış Ticaret ve İspanyolca ile 20 yıla yakın tecrübem ve bilgimi sizlerle paylaşmaktan onur duyarım.

Avrupa ve Amerika ülkelerinde kullanılan , gramer ve ezber en az seviyede ama uygulama ve pratik yüksek oranda eğitim sistemini kullanmayı tercih ediyorum. Öğrencilerim hızlı ve anlayarak öğreniyor ve derslerden maksimum fayda sağlamaktadır. Telafuz ve anlamayı geliştirmek için sinema, müzik, özel bilgisayar uygulamaları kullanıyoruz.

İstanbul
₺100/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!
Sancaktepe
₺150/saat
Nilüfer
İlk ders ücretsiz!

Meksika & Türk asıllı bir eğitmenden ispanyolcayı iyi derecede öğrenmek isteyen varmı?

Konunun Kullanılabilirliğini Açıklama Farklı Bakış Açısı Kazandırma Öğrencilerin Başarı Beklentisi Geliştirmelerine Yardımcı Olma Öğrencilerin İlgilerini Anlama Merak Uyandırma İlginç Hale Getirme Konunun Kullanılabilirliğini Açıklama Öğretim Ortamları Planlama Bilgiler Arası Bağlantı Kurma Beklenmedik Sorular ve Sorularda Yenilik Yapma Şaka Yapma, Espir

Kadıköy
₺150/saat
Neylan
İlk ders ücretsiz!

Ana dilleri İspanyolca ve Türkçe olan tecrübeli melez öğretmenden İspanyolca dilbilgisi ve konuşma Dersleri

Derslerimi oluşturmadan önce öğrencimin kavrama biçimini algılamaya yönelik çalışmalar yaparım. Amacım bilginin beyinde bulunması değil, bedende kalıcı hale gelmesidir. Bu sebepten hayatın içerisinde dil kullanımına çok özen gösteririm.

₺80/saat
Hamide keyazim
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca dilini ana dili gibi iyi bilen, 10 yıl boyunca İspanya’da yaşamış, Türkiye’de Üniversite son sınıf Çalışma Ekonomisi öğrencisinden İspanyolca eğitimi. İspanyolcayı ana diliniz gibi öğrenmey

En baştan başlıyorsanız eğitiminize kısa bir teorik ve telaffuz öğretme kısmından sonra görsel ve işitsel bir şekilde ders vermeyi tercih ediyorum. Ben İspanyolcayı İspanyolca öğrendim, öğrencilerime o şekilde ders veriyorum.

₺100/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Ispanyolca ogretmeninden her seviye ye uygun dersler. 15 yillik deneyimli ögretmenden ders alabilirsin. .

Seviye ye uygun ders program lari cikaririm. Bir ders gramer diger ders pratik ders olarak programlarim konulari.Videolar, okumaya para lari, alistirma lar, testler le konulari desteklerim. Eglenerek ogrenmenin anlamakta daha etkili oldugunu deneyimlerimle ogrendim.Konusmak ve pratik önemli.Her yaş ve seviyeye uygun ders programlari hazirlarim.

₺200/saat
Tufan
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, özel interaktif eğitimlerle kısa sürede konuşmak için doğru adres!

2015 yılından bu yana bireysel ve grup olarak İspanyolca özel ders veriyorum, Uruguay başta olmak üzere Latin ülkelerinde çeşitli İspanyolca çalışmalar yaptım. İspanyolca konusunda kendini geliştirmek isteyen ya da öğrenmeye başlamak konusunda endişesi olanlar başlayabilirler.

Beyoğlu
₺50/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!
₺150/saat
Kadıköy
₺120/saat
Öznur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da üniversite öğretim görevlisinden her yaş grubu ve her seviye için İspanyolca dersleri

Derslerimi tümdengelim yöntemini kullanarak işlemekteyim. Öncelikle konuların doğal kullanım ortamının sunulmasıyla öğrencinin kendi çıkarımlarını yaparak öğrenmesini amaçlıyorum. Bu yolla kazanımların daha kalıcı olmasını sağlıyorum.

Şişli
₺80/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve İspanyolca dillerinde gramer, okuduğunu anlama, konuşma, dinleme ve yazma dersleri

İnteraktif ders işlemeyi tercih ederim. Düşük seviyeler için kelime bilgisi ve temel gramer ile başlarım. Daha ileri seviyeler için dinleme, okuduğunu anlama ve gramer birlikte devam eder.

Konya
₺100/saat
Sevval
İlk ders ücretsiz!

Iyi derecede Ispanyolca bilen Kimya Muhendisligi ogrencisinden Ispanyolca konusma becerileri dersleri verilir

Dersten once konusacagimiz ve o derste ogretmeyi amacladigim konulari kisaca belirlerim. Bir text haline getirip bunu ogrencilerimle paylasirim. Dersten once fikir sahibi olabilmeleri icin.

Üsküdar
₺100/saat
Tugce sule
İlk ders ücretsiz!

Hola a todos! Bireysel ve Grup icin etkili ve eglenceli Ispanyolca dersi

Derslerimi ogrencilerin hedefleri dogrultusunda ve seviyelerine uygun bir sekilde programliyorum. Oncelikle hedefim dili etkin bir sekilde konusur ve anlar hala getirtmek.

Sarıyer
₺75/saat
Ali osman
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim gören ve ispanyolcası taze olan öğrenciden ispanyolca dersi burda

İyi bir dil öğrenicisiyim. Dili nasıl öğreneceğimin mantığına kavradım. İki sene içinde ingilizcede advanced seviyeye gelip ispanyolcada pre intermediate seviyesine geldim ve size yardımcı olabilirim.

Büyükçekmece
₺50/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Aydın ün. İspanyolca çevirmenlik öğrencisiyim dünyanın en eğlenceli dilini öğrenmek isterseniz yardımcı olmayı çok isterim:)

Benim için önemli olan yabancı dili hangi alanda kullanılıcağı ve en önem verdiğim kelime ezberleme tavsiy ediceğim uygulamalar,filimler,diziler,müziklerle dersler hariciyede kendinizi geliştirme fırsatınız olucak

Güzelbahçe
₺100/saat
Elizabeth
İlk ders ücretsiz!

İzmir ekonomide çeviri öğrencisiyim, İngilizce ve İspanyolca anadilim konuşma becerileri, dinleme ve pratik derslerinde yardımcı olabilirim.

Dinleme, konuşma becerileri dersi için öncelikle seviye belirleme için bir saat konuşma. Sonrasında öğrencinin seviyesine göre film, dizi veya kitap önerme onun üstüne konuşma.

₺70/saat
Sera
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi ispanyol dili edebiyatı hazırlık senemi tamamlamak üzereyim seviyem A1-A2 B1 e yakınım başlangıç seviye ispanyolca rahatlıkla ders verebilirim

İngilizce seviyem c1 ispanyolca seviyem a2 bir dil öğrenmek için sözlü ve yazılı notlar eşliğinde ders yapmayı uygun buluyorum

Bahçelievler
₺150/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

İlkokul seviyesinden lise seviyesine kadar İspanyolca dersleri ister bireysel ister grup olarak verilir

Eğer öğrenci grubuna takviye amaçlı ders veriyorsam öğrencinin kitabı ve kaynakları üzerinden ilerlerim. Eğer kitap yok ise ders isteme sebebinize uygun olarak bir kitap belirlerim. Derslerim eğlenceli ve akıcıdır.

Ortahisar
₺50/saat
Mevlüt
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Öğrenicisinden İspanyol Üniversitesi Sertifikalı ispanyolca özel ders TRABZON

Doğru, dürüst, sıcakkanlı, samimi, sabırlı, öğrenme ve öğretmeyi seven, yetenekli, uzman, genel yetenek ve genel kültür sahibi, ileri derece yabancı dil bilen, betimleyici ve epik anlatım yeteneğinde disiplinli, eğlenceli, sıkıcı olmayan, çağdaş, sosyal, açıklayıcı, kibar ve nezaket sahibi, zihin güçlendirici

Çankaya
₺120/saat
Alim
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi mezunundan hızlı İspanyolca dersleri. 5 yıllık öğretmenlik tecrübesi. Konuşma odaklı dersler

Derslerimi konuşma ve dinleme odaklı işlemekteyim. Hızlı ve pratik bir İspanyolca eğitimi sunmaktayım. Speaking ağırlıklı dersler önceliğimdir.

Marmaris
₺100/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezunundan Özel İspanyolca Dersi

Derslerimi genellikle ezbercilikten uzak, konuşmaya dayalı, karşılıklı diyaloglar halinde eğlenerek işlemeyi tercih ederim.

Bursa
₺100/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimini İspanya'da almış İspanyolca aşığı bir kişiden keyifli ve anlaşılır İspanyolca dersleri

İspanyolca dilbilgisi sıralamasını dikkate alarak; biraz teori birazda pratiği birleştirerek keyifli bir ders içeriği oluşturmak. Öğrenilenlerin dahada iyileştirilmesi ve kalıcı olması açısından gerekli önerilerde bulunmak. Her derste bir önceki dersin kısa bir tekrarı ve minik bir egzersizden sonra yeni konuya geçmek.

₺100/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Kişiye ya da gruplara özel hızlandırılmış ekonomik İspanyolca dersleri ve konuşma pratiği

Daha çok konuşma pratiği ve başlangıç olarak gerekli konuları öğretme/öğrenme üzerine ders veriyorum. 1 saatin yaklaşık olarak yarım saati geçtiğimiz konuların sözlü ve yazılı tekrarı ile geri kalan kısmı ise gelecek konuya konuşma pratiği olarak hazırlanmak oluyor fakat ders yöntemlerim kişiye/gruplara ve seviyelere göre değişiklikler gösterebiliyor.

Beyoğlu
₺80/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca çevirmenlik öğrencisinden tüm yaşta herkese A1 A2 seviyesinde ispanyolca dersi verilir

ders işlemi yönetimi olarak sadece kitaba bağlı kalmamakla birlikte work shiftslerle videolarla ilerlerim konuşma ve gramer ağırlı olarak devam ederim

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ispanyolca derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ispanyolca öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İspanyolca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır