Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İspanyolca yazma becerileri özel dersleri

Tüm Türkiye'de 12 öğretmen sizi bekliyor.

ispanyolca yazma becerileri özel dersi seçeneklerimiz

Ortahisar
₺50/saat
Mevlüt
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Öğrenicisinden İspanyol Üniversitesi Sertifikalı ispanyolca özel ders TRABZON

Doğru, dürüst, sıcakkanlı, samimi, sabırlı, öğrenme ve öğretmeyi seven, yetenekli, uzman, genel yetenek ve genel kültür sahibi, ileri derece yabancı dil bilen, betimleyici ve epik anlatım yeteneğinde disiplinli, eğlenceli, sıkıcı olmayan, çağdaş, sosyal, açıklayıcı, kibar ve nezaket sahibi, zihin güçlendirici

₺80/saat
Yalın
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İspanya'da yaşamış Ankaradaki bir lise öğrencisinden düşük ücretli temel düzeyde samimi İspanyolca dersleri

İlk olarak fiil yapısını ve mastar eklerini öğretir, ardından cümle kurmayı gösteririm. Daha sonra hikaye okuma ve çevirme alıştırmaları uygularım. Ortalama 6 dersin sonunda gerekli egzersizler ile temel ispanyolcayı öğretmiş olurum diye umuyorum. Daha önce ispanyolca öğrettiğim arkadaşlarım kısa bir süre içinde temel ispanyolcayı öğrenmişlerdi.

Çankaya
₺40/saat
Rifai
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisinden A1-A2-B1-B2 seviyelerinde İspanyolca dersler.

Öncelikle planlı ve programlı çalışmayı severim. Başlangıç seviyesinden başlayıp bulunduğumuz seviyedeki tüm konuları sırasıyla işlerim. Kendi oluşturduğum İspanyolca defterimden yola çıkarak dersi işlerim. Bazı fotokopiler yardımıyla öğrencinin pratik yapmasına olanak sağlarım.

Çankaya
₺50/saat
Gunuz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dış Ticaret ve İspanyolca ile 20 yıla yakın tecrübem ve bilgimi sizlerle paylaşmaktan onur duyarım.

Avrupa ve Amerika ülkelerinde kullanılan , gramer ve ezber en az seviyede ama uygulama ve pratik yüksek oranda eğitim sistemini kullanmayı tercih ediyorum. Öğrencilerim hızlı ve anlayarak öğreniyor ve derslerden maksimum fayda sağlamaktadır. Telafuz ve anlamayı geliştirmek için sinema, müzik, özel bilgisayar uygulamaları kullanıyoruz.

Sancaktepe
₺150/saat
Nilüfer
İlk ders ücretsiz!

Meksika & Türk asıllı bir eğitmenden ispanyolcayı iyi derecede öğrenmek isteyen varmı?

Konunun Kullanılabilirliğini Açıklama Farklı Bakış Açısı Kazandırma Öğrencilerin Başarı Beklentisi Geliştirmelerine Yardımcı Olma Öğrencilerin İlgilerini Anlama Merak Uyandırma İlginç Hale Getirme Konunun Kullanılabilirliğini Açıklama Öğretim Ortamları Planlama Bilgiler Arası Bağlantı Kurma Beklenmedik Sorular ve Sorularda Yenilik Yapma Şaka Yapma, Espir

Kadıköy
₺150/saat
Neylan
İlk ders ücretsiz!

Ana dilleri İspanyolca ve Türkçe olan tecrübeli melez öğretmenden İspanyolca dilbilgisi ve konuşma Dersleri

Derslerimi oluşturmadan önce öğrencimin kavrama biçimini algılamaya yönelik çalışmalar yaparım. Amacım bilginin beyinde bulunması değil, bedende kalıcı hale gelmesidir. Bu sebepten hayatın içerisinde dil kullanımına çok özen gösteririm.

Marmaris
₺80/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezunundan Özel İspanyolca Dersi

Derslerimi genellikle ezbercilikten uzak, konuşmaya dayalı, karşılıklı diyaloglar halinde eğlenerek işlemeyi tercih ederim.

Şişli
₺65/saat
Tuana
İlk ders ücretsiz!

İspanya Malaga'da eğitim almış B1.2 sertifikalı uluslararası ilişkiler öğrencisinden İspanyolca ders

Kişiden kişiye değişen bir metodum olacak. İnsanların öğrenmek için kullandıkları duyular farklıdır. Duyular arasında öğrenme yolu kombinasyonları olur. Farklı öğrenme teknikleri ile (görsel, işitsel vs.) öğrenimin pekiştirilmesini sağlamayı hedefliyorum. A1, A2, B1 düzeyinde İngilizce ve İspanyolca eğitimi almak isteyen herkese yardımcı olabilirim.

Bursa
₺100/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimini İspanya'da almış İspanyolca aşığı bir kişiden keyifli ve anlaşılır İspanyolca dersleri

İspanyolca dilbilgisi sıralamasını dikkate alarak; biraz teori birazda pratiği birleştirerek keyifli bir ders içeriği oluşturmak. Öğrenilenlerin dahada iyileştirilmesi ve kalıcı olması açısından gerekli önerilerde bulunmak. Her derste bir önceki dersin kısa bir tekrarı ve minik bir egzersizden sonra yeni konuya geçmek.

Ataşehir
₺100/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Kişiye ya da gruplara özel hızlandırılmış ekonomik İspanyolca dersleri ve konuşma pratiği

Daha çok konuşma pratiği ve başlangıç olarak gerekli konuları öğretme/öğrenme üzerine ders veriyorum. 1 saatin yaklaşık olarak yarım saati geçtiğimiz konuların sözlü ve yazılı tekrarı ile geri kalan kısmı ise gelecek konuya konuşma pratiği olarak hazırlanmak oluyor fakat ders yöntemlerim kişiye/gruplara ve seviyelere göre değişiklikler gösterebiliyor.

Çankaya
₺30/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Akıcı şekilde konuşabiliyorum. Aksan, gramer, kelime bilgisi, konuşma-yazma, okuduğunu anlama, edebiyat gibi konularda yardımcı olabilirim

Derslerde interaktif, daha akılda kalıcı ve eğlenceli materyaller kullanmayı tercih ediyorum. Sizin seviyenize ve öğrenme hızınıza göre dersler şekil alacaktır.

Balçova
₺75/saat
Açelya
İlk ders ücretsiz!

İspanyolca A1 ve A2 seviyesinde seyahatlerinizde ve insan ilişkilerinizde kendinizi ifade edebilecek seviyede özel ders

Derslerimde en önemli şey pratiktir. Öğrencinin anlama ve ders çalışma yöntemi benim için yol gösterici olacaktır. Yeni dil öğrenmeye açık ve hevesli tüm bireylere yönelik ders veriyorum. 1 ders saatini bir önceki dersin tekrarı eksik varsa eksiklerin giderilmesi , konu anlatımı ve egzersizlerle geçiriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ispanyolca yazma becerileri derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ispanyolca yazma becerileri öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İspanyolca yazma becerileri dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır