Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Diyarbakır İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

65 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 65 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Diyarbakır içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Diyarbakır içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Diyarbakır konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Diyarbakır İngilizce dersi öğrenmek için ne yapılmalı?

İngilizcenizi mükemmelleştirmek hayalinizse, yapılması gereken ilk şey İngilizce eğitmenlerimizin ilanlarını değerlendirmektir.

 

Diyarbakır konumunda, 81 İngilizce öğretmeni eğitim veriyor.

 

Her halükarda, İngilizce eğitmeni seçimi için öncelikli kriter öğrenci olarak sizindir.

 

Yine de, bu kriterleri temel almanız tavsiye edilir:

 • İngilizce eğitmenin eğitim ve diplomaları: sertifikalı öğretmen mi, ders veren öğrenci mi yoksa tam zamanlı özel ders hocası mı
 • İngilizce etütünün içeriği
 • İngilizce etütünün fiyatı

Hayallerinizdeki İngilizce eğitmenini bulduğunuzda, hızlıca dersinize başlangıç yapabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, Superprof'ta İngilizce öğretmenlerin %97'si ilk dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce eğitimcilerimizin bilgi sayfalarını okuyun.

🧑‍🏫 Kaç İngilizce özel ders hocası Diyarbakır içinde İngilizce özel dersi vermek için müsait?

81 İngilizce özel ders öğretmeni İngilizce dersi vermek için Diyarbakır ve çevresinde uygun ve sizi bekliyor.

 

Özel ders ilanlarını okuyup ihtiyaçlarınıza uygun İngilizce hocasına yazabilirsiniz.

 

Diyarbakır  konumunda 81'dan fazla müsait İngilizce hocası arasından etüdünüzü seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden özel ders işlemek seçeneği var mı?

Hocaların %80'i online dersleri eğitimi veriyor. Online dersler hem daha hesaplıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online İngilizce dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak kısa sürede İngilizce pratik yapma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler ortadan kalkıyor.

💰 Diyarbakır İngilizce özel ders öğretmeni ne kadar?

Superprof'ta ortalama Diyarbakır İngilizce dersi fiyatları 65 TL.

 

Hocalarımızın %97'si ilk İngilizce ders saatini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir imkan.

 

İngilizce özel ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • İngilizce öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Online veya öğrencinin evinde)
 • Toplam ders sayısı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki hedef (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Yakınınızdaki müsait İngilizce özel ders seçeneklerine göz atın .

🇬🇧 Diyarbakır özel İngilizce ders almanın yararları neler?

İngilizce konuşmayı öğrenmenin birçok yararı vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha yüksek zihinsel performans ve gelişmiş yazma becerileri sayılabilir.

 

Yetkin bir özel ders hocası ile tüm İngilizce özel kursları size farklı İngilizce konularını daha hızlı kavrama şansı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister evde ister online alın, özel ders öğretmeninizi bulun ve dersinizi hemen bugün rezerve edin your özel dersinizi.

 

İngilizce özel derslerinizi rahatça evinizde veya evinizin dışında nerede almak istiyorsanız öğretmeniniz ile iletişime geçip planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Diyarbakır konumunda 81 öğretmen arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Diyarbakır İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Diyarbakır İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Neden Diyarbakır’da İngilizce Öğrenmeliyim?

İngilizce bugün dünyada en çok öğrenilen ikinci dildir. İngilizce konululan ülkeler dışındaki neredeyse tüm ülkelerde ikinci olarak öğrenilen dil İngilizcedir. İngilizce, günümüzde dünya ekonomisi, politikası ve kültüründe önemli bir etkisi olan Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok konuşulan dildir.

Dünyada üretilen ve uluslararası seviyede bilinen şarkılar, filmler ve daha birçok eser İngilizce üretilmiştir. İngilizce tüm dünyada gençlerin de en çok ilgisini çeken dillerden biridir. Dünyaca ünlü film üretim merkezi Holywood sineması İngilizce eserler üretir. Amerikalı sanatçılar günüzde dünya kültürüne yer verir durumdadır. İngilizce şarkıları dünyanın dört bir yanında, hatta İngilizce konuşmayan insanların dilinde bile bulmak mümkün!

İngilizce dünyada Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da anadil olarak konuşulmaktadır. Geçmişte İngiliz sömürgeciliği ile İngilizce çok farklı kıtalardaki ülkelerde konuşulmaktadır. Dünyada gerçekleşen ticaret ve ekonominin önemli bir miktarı İngilizce konuşan ülkeler üzerinden gerçekleşmektedir. İngilizce konuşulan ülkeler aynı zamanda genel olarak yüksek gelir düzeyine sahip ülkelerden oluşur. Bu durum İngilizce’nin dünya ekonomisine katkısına en büyük işaretlerden biridir.

İngilizce öğrenerek, Türkiye ile bu ülkeler arasında gelişen ticarete siz de bir noktasından dahil olabilirsiniz. Özellikle İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri ile ticareti üst düzeyde olan Türkiye’de İngilizce öğrenerek, kendi ticaretinizi bile başlatabilirsiniz. Türkiye’nin birçok ülke ile sahip olduğu serbest ticaret anlaşmaları ile dilediğiniz şekilde bu anlaşmalar dahilinde İngilizce bilginiz ile ithalat ve ihracat yapmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’de bunun dışında toplumda prestijli olarak görülen uluslararası dev şirketlerde de çalışmak İngilizce bilgisi gerektirir. Türkiye’de şubesi bulunan birçok uluslararası şirket İngilizce bilmeyi işe alımlarda zorunlu tutar. Şirketin uluslararası kurumlarıyla iletişim ve şirket içi ulusararası kişilerle iletişim için İngilizce bilmek bir anlamda zorunludur diyebiliriz.

İngilizce dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde en çok öğrenilen ikinci dil olduğu için neredeyse tüm ülkelerde iş ararken İngilizce bilmeniz avantaj sağlar. İngilizce bilerek sadece yukarıda saydığımız ülkelerde değil aynı zamanda diğer ülkelerde de iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. İngilizce bilginiz ile iş ararken tüm ülkelerde size uyabilecek işleri arayabilirsiniz. Bu size tüm dünyada sayısız iş olanağı açar ve bu şekilde uluslararası bir insan haline gelebilirsiniz.

İngilizce pek çok uluslararı organizasyonda kullanılan resmi dillerden biridir. Örneğin Birleşmiş Milletler, NATO, G20, G8 gibi çok uluslu kuruluşlarda İngilizce resi dillerden biridir. Bu kurumlarda bir kariyer hedefiniz varsa, İngilizce bilmeniz neredeyse zorunlu olacaktır.

İngilizce ülkemizde çoğu işe alım yapan yerin tercih ettiği beceriler arasındadır. Sadece yurtdışı ile iş yapmek için değil aynı zamanda yurtdışındaki kaynaklardan yararlanmak için de İngilizce oldukça önemlidir. İngilizce bilgisi ile, yurtdışında var olan ve İngilizce olarak hazırlanmış kaynaklara erişim sağlanabilir. Sonuçta hepimizin bildiği üzere internetin dili çok büyük ölçüde İngilizce’dir!

İngilizce aynı zamanda devlet kurumlarındaki bazı pozisyonlarda çalışmak için de gereklidir. Örneğin hayalleriniz arasında Dışişleri Bakanlığı bünyesinde çalışmak varsa, İngilizce bilmeniz zorunlu olabilir. Dışişleri Bakanlığı aday memurluğu veya kariyer memurluğu gibi sınavlara girerek bir gün baş konsolos veya büyükelçi bile olabilirsiniz. İngilizce bilmek bu tarz pozisyonlar için neredeyse zorunludur diyebiliriz.

Bunun dışında akademik pozisyonlar için de İngilizce bilmek gerekir. Yüksek lisans ve doktora programları İngilizce bilgisi gerektirebilir. Bu durumda YDS ve YÖKDİL sınavlarına girmeniz gerekebilir.

Açılımı Yabancı Dil Sınavı olan YDS, sadece İngilizce değil pek çok dilde girilebilen bir sınavdır. İngilice YDS çoktan seçmeli bir sınavdır ve yoğun hazırlık gerektirebilir. İngilizce YDS soruları İngilizce kelime bilgisi, okuma ve gramer bilgilerini ölçmeye yöneliktir. Diyarbakır’da YDS dersi veren İngilizce öğretmenleri Superprof’ta bulunur.

Bunun dışında YÖKDİL sınavı da yine çoktan seçmeli bir sınavdır. Öğrencilerin aynı şekilde kelime bilgisi, İngilizce okuma becerileri ve gramer bilgileri ölçülür.YÖKDİL sınavı da YDS gibi pek çok resmi kurumlarda geçerli olsa dai görece yeni bir sınav olduğu için YDS kadar kapsamlı olmayabilir.

Elbette İngilizce sınavları bunlarla bitmemektedir. Bunun dışında uluslararası geçerliliği olan sınavlar da bulunur. Bunların ülkemizde en bilinenleri IELTS ve TOEFL. Her yıl binlerce öğrenci Türkiye’de IELTS ve TOEFL sınavlarına girmektedir. Bu durum İngilizce’nin ülkemizdeki önemine ve İngilizce öğrenmeye duyulan ihtiyaca da işaret eder.

IELTS sınavı daha çok İngiliz İngilizce temelli bir sınavdır. IELTS, uluslararası geçerliliği olan bir sınavdır. En yüksek alınabilecek puan 9’dur. IELTS sertifikası kaç yıl geçerlidir diye sorarsanız cevabımız sadece 2 yıl olacaktır. IELTS sınavında dinleme, yazma, okuma, kelime bilgisi ve konuşma beceleri ölçülür. Bu sınavlar sonucu öğrencilere bir puan verilir. Diyarbakır’da IELTS dersi bulmak Superprof ile mümkündür. İngiltere’de okumak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından üniversiteleri talep ettiği minimum puanı almaları gerekecektir. Çoğu üniversite İngiltere’de master yapmak isteyenlerden en az 7 IELTS puanı talep eder.

İngiltere üniversiteleri oldukça prestijli ve dünya çapında üne sahip üniversitelerdir. Oxford Üniversitesi ve Cambridge Üniversitesi, her yıl pek çok listede dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamalarında ilk sıralara girmektedir. Bu durum Diyarbakır’dan İngiltere’ye gitmek ve orada okumak isteyen öğrencilerin de sayısını arttırmaktadır.

Diğer sınavımız ise TOEFL sınavıdır. TOEFL sınavı Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir sınavdır. TOEFL’da daha çok Amerikan İngilizcesi temel alınır. TOEFL sınavının geçerlilik süresi de tıpkı IELTS sınavı gibi 2 yıldır. Bu yüzden iyi bir puan almanız oldukça önemlidir ve yoğun bir çalışma gerektirir. TOEFL sınavı, ölçtüğü beceleriler açısından yine IELTS sınavına çok benzeyip İngilizce okuma, yazma, konuşma ve gramer bilgileri ile kelime bilgileri ölçülür. Amerika’da üniversiteler TOEFL puanı ile öğrenci almaktadır. Amerika’da üniversite okumak için TOEFL puanı almak zorunlu olacaktır. Amerika’da master yapmak bugün pek çok öğrencinin hayallerini süslemektedir. Amerika, pek çok saygın üniversitesi ile İngiltere üniversitelerini bile sollamıştır. Günümüzde Harvard Üniversitesi, MIT gibi sayısız Amerikan üniversitesi dünya akademisine yön veren kurumlar içine girmişlerdir.

Amerika’da okumak kariyer için çok faydalı olsa da, oldukça pahalıdır. Amerika’da eğitim ücretleri oldukça pahalı olacağı için burs aramayı deneyebilirsiniz. İngilizce konuşuyorsanız, Amerikadaki bursları takip edip başvuru yapma ve burs bulma şansınız artacaktır. Bu şekilde Amerika’da eğitim alma hayalleriniz de gerçek olacaktır!

Diyarbakır’da İngilizce Nerelerde Öğrenilebilir?

Diyarbakır’da İngilizce öğrenmek için sayısız seçeneğiniz vardır. Bunlardan biri de İngilizce kurslarıdır. İngilizce kursları Diyarbakır’da pek çok yerde bulunabilir. Buna rağmen İngilizce kursları en çok Diyarbakır merkezde yer alır. Diyarbakır merkez, ulaşımın Diyarbakır’ın her yerinden kolay olması nedeniyle insanların en kolay erişebildiği ve bu yüzden temel ihtiyaçların ve hizmetlerin toplandığı bir noktadır. Yabancı dil kursları da bu yüzden merkezde çok daha yoğunluklu olarak bulunur.

Diyarbakır İngilizce dil okulları, size pek çok farklı alanda İngilizce eğitimi verebilir. Önemli olan, sizin neden İngilizce öğrenmek istediğiniz ve hedeflerinizin ne olduğudur.

Diyarbakır İngilizce kurs fiyatları pek çok kritere göre değişir. Bunlar arasında tam da dersleri alırken hedeflerinizin ne olduğu da vardır. Örneği yukarıda bahsettiğimiz sınavlara hazırlanıyorsanız bu sınavlara yönelik özel kursla bulunur. YDS hazırlık kursu Diyarbakır’da bulabileceğiniz bir kurs tipidir. Bunun dışında IELTS hazırlık kursu ve TOEFL hazırlık kursu da yine özel bir eğitim sunan kurslardır. Bu kurslarda dersleri bu sınavlarda uzmanlaşmış İngilizce öğretmenleri verir. Soruları nasıl çözeceğiniz ve soru tipleri hakkında sie taktikler vererek daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlarlar. Bu yüzden bu sınavlar özel bir eğitim gerektirdiği için kurs ücretleri de hobi için İngilice öğrenen kişilerin gideceği kurslara göre daha pahalı olacaktır.

İngilizce kurs fiyatları gidilen kursun ününe göre de değişir. Diyarbakır’da İngilizce kursları çok fazla olsa da, gidilen kursun ne kadar köklü olduğu önemli kriterler arasındadır. Gidilen kurs ne kadar tanınmış ve öğrencileri Diyarbakır’da ne kadar iyi İngilizce konuşabiliyorsa kurs ücretleri de eşit oranda artabilecektir.

Diyarbakır İngilizce kursu seçenekleriniz nelermiş hep beraber bakalım:

 • Özel Akademi Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu Diyarbakır
 • British Time Diyarbakır
 • İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Diyarbakır
 • İdeal Dil Kursu Diyarbakır
 • Akın Dil Eğitim Merkezi Diyarbakır Şubesi
 • Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Diyarbakır
 • Modadil Dil Akademisi Diyarbakır
 • The English Central Diyarbakır
 • Özel Aktif İngilizce Kursu Diyarbakır
 • English First Diyarbakır
 • İngilizce Özel Ders Diyarbakır
 • Trendy Dil Kursu Diyarbakır
 • British Towm Dil Kasabası Diyarbakır
 • Özel İngilizce Eğitimi LYS, YDS, IELTS, TOEFL Diyarbakır

İngilizce dersleri daha düşük fiyatlara nerelerde alınabilir diye soruyor olabilirsiniz. Bu durumda elbette başka seçenekler de bulunur.

Diyarbakır’da belediyeler halkın kendini geliştirmesi için çeşitli kurslar sunarlar. Bunlar arasında halk eğitim merkezleri de bulunur. Halk eğitim merkezleri çoğu ilçede ve mahallede bulunabilen yerlerdir. Halk eğitim merkezleri eminiz ki evinize yakın bir yerde de bulanabilir. Diyarbakır halk eğitim merkezleri İngilizce kursu dışında pek çok diğer yabancı dilin ve mesleki becerilerin de sunulduğu kurslar içerebilir. Halk eğitim merkezlerinde kurslar neredeyse her zaman ücretsizdir veya çok cüzi ücretlerle kayıt yaptırılabilir.

Diyarbakır’da halk eğitim merkezleri yanında DİSMEK de bulunur. DİSMEK, tıpkı halk eğitim merkezleri pek çok alanda ücretsiz mesleki eğitim sunan kurslardır.

Diyarbakır DİSMEK ve halk eğitim merkezleri seçenekleriniz nelermiş hep beraber bakalım:

 • Yenişehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
 • Bağlar Halk Eğitim Merkezi
 • Kayapınar Halk Eğitim Merkezi Diclekent Şubesi
 • Sur Halk Eğitim Merkezi
 • Kayapınar Halk Eğitim Merkezi
 • Bağlar Halk Eğitim Merkezi
 • Eğil Halk Eğitim Merkezi
 • Kayapınar Mesleki Eğitim Merkezi
 • Yenişehir Mesleki Eğitim Merkezi
 • DİSMEK Diyarbakır Belediye Kursları

Superprof İle Diyarbakır’da İngiliz Özel Ders Almanın Faydaları Neler?

İngilizce’yi özel ders alarak öğrenmek, kurslarda öğrenmek çok daha kalıcı ve hızlı olacaktır. Diyarbakır İngilizce öğretmenleri size özel ders sırasında sizin öğrenme hızınıza göre dersleri anlatacaklardır. Yine aynı şekilde öğretmenler dersleri siz en iyi hangi yöntemlerle öğretiyorsanız dersleri o şekilde işleyeceklerdir. Anlamadığınız noktaları sadece sizinle ders işledikleri için çok daha hızlı tespit edebilecek ve bu yüzden açıklarınızı çok daha iyi ve hızlı bir şekilde kapatabileceklerdir.

İngilizce özel dersleri sırasında aynı zamanda öğretmenler sadece sizinle ilgileneceği için konuşma becerileriniz üzerine de daha fazla ağırlık verebileceklerdir. Kalabalık sınıfların bulunduğu kurslarda genellikle konuşmaya sıra gelmemektedir. Bu yüzden konuşma becerilerimiz çok daha yavaş ilerlemektedir. Bu duruma karşı özel dersler size yardımcı olacaktır.

İngilizce özel ders alırken ders saatlerini ve gününü istediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Bu yüzden kurslarda olduğu gibi hayatınızı kurs programına göre planlamak yerine, özel derslerinizi hayatınıza göre planlarsınız. Böylece dersleri kaçırma telaşınız olmadan derslerinizi almaya devam edebilirsiniz.

Diyarbakır İngilizce öğretmenleri aynı anda tek bir adreste bulunabilir: Superprof.

Superprof’ta yüzlerce Diyarbakır İngilizce öğretmeni, sizlere İngilizce dersi vermek için ilanlarını oluşturmuş ve sizleri beklemektedir. Diyarbakır’da İngilizce özel ders almak için tek yapmanız gereken bu öğretmenleri hızlıca bir talep göndermek olacaktır.

Öncelikle Superprof sitesine girelim. Sonrasında hızlıca Diyarbakır İngilizce araması yapıp karşımıza yüzlerce öğretmen profilini getirelim. Sonrasında aramamızı çeşitli kriterlere göre filtreleyerek sadece bize uyan öğretmenleri görelim Böylece zaman kazanmış oluruz.

Superprof’ta aramamızı saatlik ders başına verebileceğimiz en fala ücrete göre filtreleyebiliriz. Böylece bütçemizi aşan öğretmenlerle vakit kaybetmeyiz.

Bunun dışında aramamızı dersleri hangi seviyeye almak istediğinize göre de filtreleyebilirsiniz. Örneğin başlangıç İngilizce dersleri arıyorsanız, sadece sizin seviyenizde ders verebilecek öğretmenleri görüntüleme seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Örneğin İngilizce bilginiz hiç yoksa ve sıfırdan İngilizce dersleri almak istiyorsanız bu durumda başlangıç İngilizce derslerini arayabilirsiniz. Ben zaten az çok İngilizce biliyorum sıfırda değilim derseniz de orta seviyedeki İngilizce kurslarını görecek şekilde filtremizi kullanabilirsiniz ve böylece vakit kazanabilirsiniz.

Superprof’ta Diyarbakır’da İngilizce ders fiyatı saatlik ortalam 60 TL. Elbette bu ücretin çok altında veya üstünde öğretmenler de bulmak mümkün. Şanslısınız ki öğretmenlerin %97’si ilk dersinizi ücretsiz veriyor. Böylelikle öğretmeninizi tanıma, deneme dersi yapma ve karşılık güven geliştirme imkanınız oluyor. Bu deneme dersinde öğretmenin ders anlatış şeklinin size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Aynı zamanda öğretmeniniz desizin İngilizce seviyenizi tespit edip size göre bir ders programı önererek beraber bir yol haritası oluşturma şansı verir.

Ne öğrenmek istersiniz?