Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Van İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

50 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 50 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Van içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Van içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Van konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Van İngilizce özel ders ücretleri ne kadar?

Van İngilizce özel dersi ortalam fiyatı 50 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve coğrafi konum
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Van konumunda neden İngilizce özel dersi almalıyım?

Bir öğretmen ile İngilizce dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçerek ilerlersiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Van konumunda size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 İngilizce online dersleri almak mümkün mü?

İngilizce öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online İngilizce dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Van İngilizce özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

53 öğretmen ders vermeye hazır.


Van konumundaki tüm İngilizce öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.


53 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Van konumundaki İngilizce öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

5 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Öğrenmek mi istiyorsunuz?

Yetkin öğretmen seçeneklerimiz sizi motive edecek

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İngilizce özel ders öğretmenleri Van içinde size İngilizce ders konularında yardımcı olsun

Süper bir öğretmenle İngilizce kursları

En geç Van gölü ekspresi zamanı, yine o zaman geldi: Van'ın tamamı, yurtdışından gelen insanlarla dolu olacak. Fakat İngilizce olmadan ile ne yazık ki sayısız turiste yolu açıklayamayacaksınız, iyi ya da kötü için İngilizce öğrenme geri dönmek zorunda kalacaksınız. Ancak sadece Van gölü ekpresi, Van'da İngilizce öğrenmeniz için elbette tek neden değil. Aksine: İngilizce öğrenmenin işe yaradığı yüzlerce durum vardır.

 

İngilizce dünya dilidir. Benzer sayıda insan Mandarin Çincesi konuşsa bile, aslında buna hiç şüphe yok. İngilizce neden tüm diller arasında dünya dili oldu? Her şeyden önce, elbette uluslararası ekonomideki öneminden bahsetmek gerekir: Uluslararası iş ortaklarıyla yapılan hemen hemen her toplantı İngilizce olarak yapılır. Katılımcıların Çinli, Rus, Brezilyalı, Meksikalı veya Avrupalı ​​olup olmadığına bakılmaksızın, diğer dilleri ne olursa olsun: küresel şirketlerde çalışan neredeyse herkes artık en azından temel iş İngilizcesi ve iş İngilizcesi bilgisine sahip.

 

İngilizcenin önemi - dünya çapında ve Van'da

Dünya genelinde İngilizcenin hakimiyeti yabancı dil eğitimini de değiştirmiştir: Hemen hemen her öğrenci İngilizce öğrenmektedir. Van'da Erzurum ve Kars’ta olduğu gibi; Ankara’da, İstanbul ve İzmir’de olduğu gibi.

Artık İngilizcenin anlamını görmezden gelemezsiniz. Örneğin Avrupa Birliği'nde öğrencilerin yaklaşık yüzde 95'i İngilizce öğreniyor.

 

Resmi istatistiklere göre, bir milyardan fazla insan anadili veya ikinci dil olarak İngilizce konuşuyor. Dünya çapında İngilizce eğitimine büyük önem verildiğinden ve okulların dışında da daha fazla kurs verildiğinden, bu sayı muhtemelen gelecekte artmaya devam edecek. Bu nedenle İngilizce, uluslararası iletişim için zaten vazgeçilmezdir ve bu durum dil için de kalacaktır.

 

Bu nedenle Van'da İngilizce öğrenmek önemlidir - tıpkı Türkiye’nin İstanbul, Ankara veya İzmir gibi herhangi bir yerinde olduğu gibi. Özellikle uluslararası işverenler için iş İngilizcesi ve iş İngilizcesi bilgisi doğal olarak belirleyici bir rol oynamaktadır.

 

Bir dil okulundaki kursları sevmiyorsanız, sizin için ideal bir alternatifimiz var: Superprof'tan özel bir öğretmenle İngilizce kursları. Çok sayıda farklı İngilizce öğretmeni, her seviyedeki çocuklar ve yetişkinler için derslerini sunmaktadır. İngilizce kursu bire bir eğitim şeklinde gerçekleşir. Bu nedenle öğretmenin yalnızca bir katılımcıya odaklanması gerekir. Ve tüm bunlar saat başına çok uygun bir fiyata mevcuttur.

 

Van'da İngilizce Öğrenmek: İşte bu kadar kolay

Gördüğünüz gibi, İngilizce öğrenmek günümüz dünyasında çok önemlidir. Okul, iş veya seyahat için: İngilizce konuşabilmek her yerde size yardımcı olur ve çoğu kişi tarafından beklenir. Ancak, dile gerçekten hakim olmak elbette bir mesele değildir. İşte burada öğretmenlerimiz devreye giriyor: İngilizce dil kursları gerçekten eğlenceli olabilir ve ilerlemenize yardımcı olabilir.

 

Okul veya eğitim için klasik İngilizce derslerinin yanı sıra özel kullanım veya iş İngilizcesi ve iş İngilizcesi dersleri için İngilizce başlangıç ​​kursları sağlanmaktadır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kurslar vardır; birkaç aylık yoğun eğitim, her seviye için İngilizce dil kursu...

 

Tam olarak ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgileniyoruz. Bireysel destek sayesinde, şu anda sizi endişelendiren konuların tam olarak ele alınmasını sağlıyoruz: dinlediğini anlama, yazılı ifade, dilbilgisi ve hatta İngilizce kelime bilgisi. Bunlar, örneğin Superprof'un İngilizce dersleri sayesinde bir adım öne geçebileceğiniz alanlardır. Her seviye için İngilizce dersleri mevcuttur ve çevrimiçi veya yerinde gerçekleştirilebilir.

 

Sadece öğretmenlerimizle konuşun ve gerçekten ihtiyacınız olan alıştırmaları ve yardımı alacaksınız. Hangi öğretmenin size uygun olduğunu bulmak için platformumuza kolayca göz atabilirsiniz: Lise mezunlarından nitelikli çevirmenlere ve anadili İngilizce olan kişilere kadar Superprof'ta farklı türde öğretmenler bulacaksınız. Sadece ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz öğretmeni seçin; İngilizce kurslarınızın birkaç gün içinde başlaması mümkündür.

 

İngilizce kurslarının tüm detaylarını öğrenin: İş İngilizcesi için özel bir eğitim kursu var mı? Yoğun bir gramer kursu mu? Kurslar çocuklar için uygun mu? Diğer dilleri öğrenmek mümkün mü? Saatlik fiyat nedir?

İngilizce kurslarımız İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya ve Eskişehir’de de mevcuttur.

 

İngilizceyi çevrimiçi öğren? Bu da mümkün!

Bir dil okulundaki klasik dil öğretimi türü, okuldan bildiğiniz önden öğretimdir. Bunun bir dil öğrenmenin en etkili yolu olmadığını bilmelisiniz. Bir öğretmenin her öğrenciyle yeterince ilgilenecek zamanı ve kapasitesi yoktur. Sonuç olarak, biri ya da diğeri yeterince zorlanmış hissederken, diğeri bunalmış hisseder. İngilizce eğitimi bu eğilimlere karşı koymak için idealdir; bire bir eğitimde ve ek katılımcı olmadan.

 

Klasik olarak, bu İngilizce dersi, yeni başlayanlar için yoğun bir İngilizce kursu olarak evinizde veya bir dil okulunda gerçekleşir. Superprof ile yeri seçmekte özgürsünüz: Öğretmeninizle birlikte örneğin Van Gölü kıyısında veya Van merkezde bir cafede tarafsız bir buluşma noktası da ayarlayabilirsiniz. Öğretmenin evinde pratik yapmak da genellikle mümkündür. Ve: Superprof'ta İngilizce dersleri için başka bir seçeneğiniz var, online İngilizce öğrenmek. Uzmanlarımızdan biriyle web kamerasında ders işliyorsunuz.

Bu, ikinizi de kursa gitme ihtiyacından kurtarır ve geleneksel dersler kadar etkili olabilir. Çünkü web kamerası aracılığıyla kişisel olarak da bakılabilir ve zayıf yönleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Ek olarak, bu seçenek sayesinde daha da geniş bir İngilizce öğretmenleri seçkisine sahipsiniz - Türkiye genelinde temsil edilmektedir, böylece binlerce uzman arasından birini seçebilirsiniz. Online İngilizce kurslarınız için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya veya Eskişehir’den bir öğretmen seçebilir ve evden veya herhangi bir yerden öğrenebilirsiniz.

 

Gittikçe daha önemli: dil testleri ve İngilizce sertifikaları

Bu makalede İngilizce öğrenmenin neden değerli olduğunu zaten öğrendiniz. Okul çocukları için İngilizce derslerine ek olarak, yetişkinler için dil kursları almak artık daha önemli hale geliyor. Sonuçta, hemen hemen her meslekte İngilizce becerileri gereklidir. Özgeçmişte bu nedenle bağımsız testlerle seviyeyi kanıtlayabilmek her zaman iyidir. İster günlük ister iş İngilizcesi olsun - farklı odaklara sahip ve her seviye için farklı testler var.

 

Bu sınavlardan bazıları TOEFL, TOEIC, GMAT, IELTS veya Trinity'dir. Superprof ile sınava yeterince hazırlanabilir ve İngilizce kursundaki eksiklikleri giderebilirsiniz. Birçok alan önemlidir: okuduğunu anlama, dilbilgisi, sözlü anlatım veya İngilizce'ye çeviriler. Testler sizi sonuna kadar zorlayacak, bu yüzden buna göre hazırlanmalısınız.

 

Kayıt, iletişim, dil kursu: Van'da kolayca başlayın

Superprof sayesinde hedeflerinize ulaşacağınıza ikna oldunuz mu? O zaman gidelim, bugün web sitemize kaydolun ve seçtiğiniz öğretmenle iletişime geçin; ona Türkçe veya İngilizce bir e-posta yaz. Birkaç saat içinde sizinle iletişime geçecekler ve ilk İngilizce dersiniz için uygun tarihleri ​​birlikte arayabilirsiniz.

 

Bu arada: Van'da yüzlerce dil öğretmeni sizi bekliyor. Bu yüzden doğru dil partnerini bulacağınızdan ve yakında gelişeceğinizden eminiz. Ortalama fiyat saatlik 50 TL. Superprof ile İngilizce öğrenmek için argümanlar buldunuz mu? Hayır? O zaman gidelim!

Ne öğrenmek istersiniz?