Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Biyoloji özel dersleri

Tüm Türkiye'de 203 öğretmen sizi bekliyor.

biyoloji özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺100/saat
Şuheyda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji Öğretmeninden lise ve orta okul öğrencilerine Biyoloji ve Fen Bilgisi dersi verilir.

Konuları gündelik hayatla ilişkilendirerek akılda kalıcı olacak şekilde anlatırım. Pratik soru çözümü ve konuları bir biri ile bağdaştırma konusunda yardımcı olabilirim.

₺90/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

Uzman biyolog Biyoloji dersi (tyt-ayt), fen bilgisi (5, 6,7 ve 8 sınıf)

Konuyla ilgili neler bildiğini öğrendikten sonra konu anlatımını gerçekleştirip konuyla ilgili önemli notları veririm. Sorular üzerinden konuyla ilgili eksiklerini saptayarak kısa konu tekrarı ve soru çözümü ile sonuçlandırırız.

Çukurova
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik Mezunundan Biyoloji Alanında Düşük Fiyattan Akıcı Anlaşılır Dersler, Biyoloji Dersi Artık Çok Kolay

Bir ders saati boyunca önce konuyu anlatırım, ardından konuyla ilgili sorular çözer, o konunun pekişmesini sağlarım. Öğrencinin anlamadığı veya eksik olduğu yeri bulmaya çalışırım ve o konu üzerinde tekrarlar yaparım. Sonrasında öğrencime ödev veririm. Yapmışsa anlarım zaten, eğer yapmamışsa anlamadığı yerleri tekrar eder ve yine ödev veririm.

Adana
₺85/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden her sınıf düzeyine uygun ve üniversiteye hazırlık özel ders verilir.

Derslerime öncelikle öğrencilerin bilip bilmediklerini kısa bir ön test ile ölçer ve daha sonra bu bilgiden yola çıkarak konuya giriş sağlarım. Konu anlatımında öğrenciyi pasif yapmam, karşılıklı etkileşim ile dersi işler ve sonrasında sorular üzerinden geçerim. En son öğrencinin aklına takılan yahut soruları varsa onları cevaplar ve dersi bitiririm.

Antalya
₺40/saat
Barış arman
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

AKDENİZ Tıp Fakültesi Öğrencisinden İlk ders ücretsiz Lise Düzeyinde Biyoloji ve Ortaokul düzeyinde Fen Bilimleri Dersi

Eğlenceli bir ders ve daha çok o dersin temel mantığını öğrenciye kavratmaya çalışırım çünkü Öğrenci temel mantığını alabilirse işin büyük kısmını başarabilir.Bunun dışında herkesin kendine göre bir çalışma tekniği vardır bunu beraber keşfetmeliyiz.

Çanakkale
₺60/saat
Emine
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Biyoloji öğretmenin den üniversite sınavlarına hazırlık icin biyoloji dersi ve fen bilimleri alanında ders verilir. Psikolojik destek verilir.

Ders süresinde öncelikle geçmiş konulara dair bilgi vererek derse başlarım. Konuyla alakali güncel hayata dair bilgiler vererek konunun detaylarından bahsederim. Konuya öğrencinin konu hakimiyetine bağlı olarak kademeli anlatımla başlarım. Görsellere desteklerim. Konu ile ilgili soru çözümleri yaparak konuyu pekiştiririz.

Yenimahalle
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Özel ders deneyimi olan Stajyer Doktordan, lise öğrencilerine biyoloji dersi verilir.

Dersler öğrencinin kabiliyet ve isteğine göre anlatılmalıdır. Birebir görüşmelerle öğrenci & veli dayanışması içinde derslerimi işlerim. Yoğun eğitim dönemimden dolayı, çok az sayıda öğrenciye birebir eğitim vermekteyim. Sadece dersimi anlatırım gerisi benim için önemli olmaz diyen hocalar gibi değilim.

Umraniye
₺60/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Fenerbahçe Anadolu Lisesi birincisi, Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencisinden lise düzeyine biyoloji dersi.

Ders saatinin %70 ini konu anlatımı olarak(bu kısım öğrencinin isteği ve başarısınagöre değiştirilebilir.) geri kalan kısmı da öğrenilen bilginin işlenmesi ve kullanılması için aktivite ve sorularla pekiştirmeyi tercih ediyorum.

₺30/saat
Ferihan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Moleküler biyoloji ve genetik bölümü öğrencisiyim. Her seviyeye uygun biyoloji dersleri verebilirim

Derslere konu anlatımı ile giriş yaparım konu anlatımını akılda kalıcı örneklerle süslerim.

Eskişehir
₺50/saat
Bahriye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü mezunu yüksek lisans öğrencisinden biyoloji ve fen bilimleri alanında ders

Canlı bilimi anlamına gelen biyoloji derslerini işlerken günlük hayattan bilgilerle derse başlarım. Şöyle ki; eğer ders konusu insanda solunum sistemiyse öğrenciye derin bir nefes aldırarak işleyişi gözünde canlandırmasını isterim. Nefesi nereden aldı hangi yollar izlendi, vücudunda nasıl değişikler oldu cevaplamasını isterim.

Fatih
₺60/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik 4.sınıf öğrencisinden istanbul için yüzyüze veya online olarak lise biyoloji ve ilköğretim fen dersleri

Derslerim ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik,genelde öğrencinin isteklerine ve eksiklerine göre dersi oluştururum.Kamera üzerinden soru çözümlerine yardımcı olabilir veya yüzyüze ders anlatabilirim.1 ders saatim hem öğrencinin sıkılmayacağı şekilde hemde dersin önemini daha iyi kavrayabileceği şekilde geçer.

Karabağlar
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi Öğretmeninden Lise sınavlarına hazırlık ve okula yardımcı Biyoloji dersi verilir.

Derslerimi genellikle 5E kuramına göre uygularım. öğrencilerime ön bilgileri verdikten sonra sorular üzerinden bir kez daha anlatırım. Hayatta kullandıgımız yerlerle bağdaştırarak öğrenilen bilgilerin sürekli olmasını sağlarım. Her dersin basında bir önceki konuyla alakalı sorular sorup tekrarlae yaptırarak unutlmasını önlerim ve dersin pekişmesini sağlarım.

Düzce Merkez
₺55/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Düzce'de mbg lisans mezunu ve embriyoloji yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde biyoloji dersi

Derslerde ilk başta öğrenci seviyesini ölçüp, ona uygun bir plan oluşturarak daha sonra bu plan doğrultusunda hareket etmeyi tercih ederim. Öğretmen odaklıdan daha çok öğrenci odaklı interaktif bir öğretim yaklaşımını benimsiyorum ve bunun öğrenci açısından daha avantajlı ve ezberi önleyici olduğunu düşünüyorum.

Beşiktaş
₺100/saat
Sema elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Moleküker Biyoloji ve Genetik bölümünde okumuş yüksek lisans mezunu öğretmenden özel ders

Derslerimde resimli anlatımlara dayalı notlar çıkarmayı seviyorum. Dersleri öğrencinin ilgisine ve isteğine göre işliyorum. Eksik olunan konularda küçük ödevler vermeyi ve böylelikle anlaşılamamış konuların üstüne gitmeyi tercih ediyorum.

₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi mezunu Uzman Biyolog ve Biyoloji Öğretmeninden biyoloji ve genetik dersleri

Her bir bireyin kendine özgü dersi anlama ve öğrenme şekli vardır. Bireyin önce ön bilgilerinin ne olduğuna bakarım daha sonra ders anlatışına bu bilgiler ışığında geçerim. Ders öncesi bir önceki konuyu özetleme ve hatırlatma yaptıktan sonra işlenecek ders hakkında kısa bilgilendirme ve derse geçiş yapılır.

Çankaya
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim aynı zamanda spor, tiyatro ve müzikle ilgileniyorum. Sahip olduğum bilgileri aktarmak ve öğrencilere yardımcı olabilmekten mutluluk

Derse girişte öncelikle öğrencinin rahatlamasını ve erse hazır hale gelmesi için uğraşırım. Bunun ardından işleyeceğimiz konuyla bağlantılı olarak geçmiş bilgileri hatırlatır ya da hatırlatacak sorularla bilgiye ulaştırırım. Derste benim için önemli olan öğrencinin basamakları sağlam çıkmasıdır. Eksik kısımlar kalmadan ilerlemeye özen gösteririm.

Küçükçekmece
₺70/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Biyolojik Bilimler Doktora Öğrencisinden İlkokul ve Lise seviyesinde biyoloji,kimya,matematik,türkçe ve ingilizce dersleri verilmektedir.

Öncelikle öğrenci ne biliyor onu anlamam gerekiyor. Yanlış bildiği şeyleri düzeltmek için ön bir veri toplamam gerekir.Sonrasında konu anlatımına geçerim.Sıkıcı bir üslup ile anlatmam mesleğini seven bir araştırmacı olarak yeni beyinleri temel bilimlerden soğutmaya hiç mi hiç niyetim yok çünkü.

Karesi
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Biyoloji Öğretmeninden Biyoloji ve Fen Bilgisi Dersleri Verilir 6,7,8 ve 9,10,11,12. sınıflar

İlk Olarak Konuyu Detaylı Bir Şekilde İşliyoruz. Biyoloji En iyi Şekil ve Materyallerle Anlaşılır. Çeşitli Şekil ve ders Materyallerle konuyu İşlerim. Sonra Örnek Sorularla Konuyu Pekiştiririm. Her Öğrencinin Konuyu Anlama Şekli Farklıdır. Öğrencinin Düzeyine Göre Seviyesine İnerim. Her Yaşta Öğrencim Oldu.

₺120/saat
Dilek
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Klinik Mikrobiyoloji alanında yüksek lisans yapmış 7 yıllık tecrübeli Biyoloji öğretmeninden özel ders

Derslerimi çevremizdeki örneklerle ilişkilendirip anlatmaya çalışırım. Öncelikle öğrencilerin hangi konuda ve hangi bölümlerde eksiği olabileceğini önceden bildiğimden bu tip konuları onların anlayacağı şekilde üstüne giderek aktarırım. Ders planlama şeklim 12. Sınıf öğrencileri için 9, 10, 12 ve 11. Sınıf müfredatı sırasına göredir.

Ümraniye
₺45/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Genetik ve biyomühendislik öğrencisinden lise öğrencilerine kapsamlı ve detaylı biyoloji dersi verilir.

Ders verirken ezber yapılmasına karşıyım,öğrenci anlamadığı konuyu zihnine mantığıyla yatırmadan o derste başarılı olamaz bu yüzden konunun anlaşılması ve zihinde yer etmesi konusunda çaba harcarım.

₺60/saat
Gülcihan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Alanında 3 Yıl Deneyimli Öğretmenden Üniversite Hazırlık ve Ortaöğretim Derslerine Yardımcı Biyoloji Dersi

Genel olarak her dersin başında bir önceki konuları tekrar ederek daha kalıcı hale getirmeyi sağlarım özellikle anlaşılmayan konular üzerinde dururum. Genel anlamda öğrenci merkezli eğitim vermeyi kendime amaç edindim.

Gebze
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Biyoloji Bölümü Mezunu Özel Okul Öğretmeninden Biyoloji Dersi

Derslerimi örneklendirme yöntemi ve farklı ezber teknikleriyle işlerim.Biyoloji, öğrenciler tarafından sevilmeyen ve sıkıcı olarak tabir edilen bir ders olmasına rağmen, eğlenceli ezber teknikleriyle ve güncel hayatımıza uyarlayarak dersi eğlenceli bir duruma gelebiliyor. Benim amacımda tamamen bu şekilde dersler vermek. Şimdiye kadar da bu şekilde ilerledim.

₺25/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümünden mezun lisanslı öğretmen ilk okul ,lise ve üniversite düzeyinde eğitim.

Derslerimi daha çok gerçek hayattan örneklendirme ve uygulama üzerine işlerim. İnsan görsel zekayla birşeyleri daha çabuk kavrar ve hafıza kalması daha uzun sürebilir görüşündeyim. Eğlenceli ve sürükleyici ders anlatmaktan yanayım.

Avcılar
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Istanbul Universitesi Veteriner Hekimligi Fakultesi ogrencisinden FEN BILGISI / BIYOLOJI / ANATOMI DERSLERI VERILIR

Fen bilimlerini anlamak icin mantigini anlamak gerekir. Gorebildiginiz seyleri anlamak daha kolaydir. Fen bilimlerini gorsellerle destekleyerek, videolar ile mekanizmalarini ogrenerek calisirim her zaman. Ezberlenmesi gereken cogu kismi ogrenmis olurum boylece. Ama ne yapsak ezberlenmeyecek garip isimler vardir.

Çubuk
₺60/saat
Bilal
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden tüm konular, soru çözümleri ve biyolojiye dair herşeyi bulabilirsiniz. Haydi!

Derslerimi ister online ister video kayıt şeklinde işleyebilir örnek sorular ve çözümleriyle pekiştirme yaparak akılda kalıcı yöntemlerle konuyu hızlı bir şekılde kavramanızı ve zihninizde eksik parça kalmadan konuya hakim olmanızı sağlayabilir, anlaşılır ve akıcı bir üslupla yeteneklerinize hitap edebilirim.

Demre
₺45/saat
Havana
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden ortaokul ve lise öğrencilerine Antalya(Demre)'da biyoloji ve fen bilimleri dersi

İlk olarak işleyeceğimiz dersi dinlemeleri için konu üzerine ögrencilerin dikkatini çekerim. Öğrencilerin konu hakkında neler bilip bilmediğini sorup derse hazır bulunuşluklarını ölçerim ve dersimi anlatırım anlatırken gerektiği zamanlarda şekil üzerinden anlatırım. Ders sonunda sorular sorarım vaktimiz olursa da soru çözümü yaparım.

₺30/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Bilimi İlk Elden Öğrenmek İçin Bir Bilim Adamından (İnsanından) Biyoloji İle İlğili Herşey...

Prensip Olarak 'Öğrenemeyen Öğrenci Yoktur, Öğretemeyen Öğretmen Vardır' Düşüncesini Benimsiyorum. Biyoloji Bilimi İle Alakası Olmayan İnsanların Bile Kafalarındaki Soruları Giderebildiğime Göre Sizlerle İşimiz Daha Kolay Olacaktır. Biyoloji Ezberlenmez Biyoloji Yaşanır Ve Yaşanmakta... Ne Yaşadığınızın Farkına Varmanız Dileğiyle Görüşmek Üzere...

Şişli
₺40/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi tıp fakültesi öğrencisinden lise düzeyinde sınavlara ve okula hazırlık biyoloji dersleri

Biyoloji dersleri biraz daha sözel ve interaktif işlenen derslerdir. Bunun için konuları anlatmak yanı sıra hayattan örneklerle desteklemek gerekir. Ve sadece anlatmak akılda kalıcılığı azaltır. Ama interaktif ders işleme öğrenmede daha etkili bir yöntemdir. Ben derslerimi interaktif ve akılda kalıcı örneklerle işlerim.

Tarsus
₺50/saat
Eyüp
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4 yıllık tecrübe güleryüz ve farklı soru çözüm teknikleri ile özel ders

Dersleri genelde daha akılda kalıcı olması için örneklendirir ve mukayese yöntemini kullanırım daha çok soru üstünden pekiştirmek ve soru üstünden ilerlemeyi tercih ederim..

Edirne Merkez
₺60/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoteknoloji ve Genetik Doktora öğrencisinden özel genetik ve moleküler biyoloji,fen bilgisi dersi

Bir öğrencinin aklında kalması ve dersin daha verimli geçmesi için görsel olarak tasarlanmış materyalleri bolca kullanırım.Ezber öğretime karşıyım.Bir dersin mantığını anlamaya yönelik ders vermeye uğraşırım.Derslerim ortaokuldan üniversite son sınıf öğrencilerine kadar her seviyeye uygundur.Öğrenci dilediği saatte bana soru sorabilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Biyoloji dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır