Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Biyoloji özel dersleri

Tüm Türkiye'de 382 öğretmen sizi bekliyor.

biyoloji özel dersi seçeneklerimiz

Bornova
₺70/saat
Çisel
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi biyoloji bölümü mezunu moleküler biyoloji ve genetik dalında yükseklisans öğrencisinden özel ders imkani

Derslerimi öncelikle eğlenceli bir biçimde anlatırım öğrenciyi sıkmam ezbere dayalı bir ders olmasına rağmen görsel ögelere özen göstererek bilgileri ezberletmem öğretirim.

₺75/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Biyoloji Mezunu Yüksek Lisans Öğrencisinden eglenceli ve akılda kalıcı dersler

Derslerimi genel anlamda sematize ederek anlatırım. Önce genel çerçeveyi öğretip ayrıntıyı anlamayı kolaylaştıran bir yol izlerim. Neyi öğrendiğimizi bildikten sonra öğrenmek çok daha kolay.

Adana
₺85/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden her sınıf düzeyine uygun ve üniversiteye hazırlık özel ders verilir.

Derslerime öncelikle öğrencilerin bilip bilmediklerini kısa bir ön test ile ölçer ve daha sonra bu bilgiden yola çıkarak konuya giriş sağlarım. Konu anlatımında öğrenciyi pasif yapmam, karşılıklı etkileşim ile dersi işler ve sonrasında sorular üzerinden geçerim. En son öğrencinin aklına takılan yahut soruları varsa onları cevaplar ve dersi bitiririm.

Karabağlar
₺50/saat
Ceren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Maliye Bölümü Öğrencisinden İzmir İçi İlk - Orta ve Lise Düzeyinde Biyoloji Dersi

Ders işleyiş şeklimize gelince :) önce öğrenciden konuyla ilgili nereyi anlayamadığını öğrenirim.sonra bu anlamamanın neden kaynaklandığını sorarım.

₺150/saat
Özge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

. Her seviyede biyoloji eğitimi verebilir 7 yıllık tecrübeli Doktora seviyesinde Biyoloji Öğretmeni

Genel bir yanılgı olarak biyoloji dersinin ezbere dayandığı düşünülmektedir. Aksine görseller konuyla alakalı videolar ve kavram haritaları ile çok rahat mantığı anlaşılabilecek bir alandır. Lise seviyesinde ya da KPSS alan öğretmenliğinde eğitim deneyimlerim vardır. Özel kurumlarda yer alan sınıflarım azami 10 kişilikti.

₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

TOBB ETÜ -Mühendislik öğrencisinden 9. ,10 . 11. sınıf ve yks biyoloji dersleri verilir

Dersleri öğrenci merkezli işlerim. Ders işleme teknikleri öğrenciye özel olarak ders esnasında değişir. Bir öğretmenin derslerde nasıl davranması gerektiği, dersleri nasıl anlatması gerektiğini bir öğrenci olarak bilerek dersleri şekillendiririm. Bir ders saatini konu anlatımı ve ardından soru çözümü yaparak anlaşılmadık konu bırakmadan değerlendiririm.

Keçiören
₺65/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden özel ders veriyorum.Ödevlere destek ve yardımcıda olabilirim.Test ve konu dağılımında tecrübeliyim.

Derslerimi anlatım ve görsel temalı olarak iki şekilde işliyorum.İlköğretim bazında öğrencilere montessori eğitim de veriyorum .Test çözümlü ve konu tekrarlı olarak devam ediyoruz.Daha çok müfredata uygun ve öğrencinin ödevlerini de destekleyen bir anlatım tarzı kullanıyorum.

₺150/saat
Ozan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans mezunu, 5 yıllık biyoloji öğretmeninden uygun fiyata biyoloji dersleri verilir.

Dersleri osym soru tarzina bagli gereksiz bilgi yüklemeden, olabildiğince eglenceli ve bayağılıktan uzak yapmaya rutinin dışına çıkarak yapmaya ozen gosteririm

Ankara
₺100/saat
Necati
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji (%100 ingilizce) Doktora öğrencisinden lise ve ortaokul öğrencilerine özel ders verilir.

Dersleri kısa ve anlaşılır şekilde çevremizden verilen örneklerle işlerim. İlk olarak genel bir değerlendirme ve tanıtım ile derse başlanır. Ders anlatımından sonra, öğrenci ile birlikte eğlenceli oyunlar şeklinde tekrar amaçlı çalışma devam eder. En sonda anlaşılmayan yerler öğrenciye sorulur ve ders tamamlanır.

Beylikdüzü
₺100/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Cambridge IGCSE, AS ve SAT Biology, Biyoloji,Fen Bilimleri, Temel düzey İngilizce dersleri

Derslerimi ilk dersin bitiminde öğrencilerin seviyesi ve ihtiyaçlarına göre planlamaktayım. Öğrenciyle zaman geçirip tanıdıkça, anlama düzeyine uygun materyaller kullanarak dersi desteklemekteyim. Bunu yaparken öğrenciyle iletişim halinde olup zaman zaman teknik değiştirerek pekiştirme ve bilgiyi kalıcı hale getirme konusunda hassas davranırım.

₺80/saat
Ferhat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Biyoloji Öğretmeninden Tokat'ta Biyoloji dersleri (Okula yardımcı ve Sınavlara hazırlık)

Derslerimi geleneksel yöntemlerin aksine oldukça aktif işlerim. Öğrencimin konuya en üst düzeyde anlaması ve kavraması için sadece anlatmak yerine çeşitli özel öğretim metotları kullanarak daha akıcı ve zevkli öğrenmesini sağlarım.

₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans öğrencisinden İstanbul içi Biyoloji özel ders. Dersi düz ve kalıplaşmış cümleler üzerinden değil, şekil çizerek ve öğrencinin hayal etmesine yardımcı olarak anlatıyorum.

Bu güne kadar öğrencilerim ile aramızda herhangi bir sorun olmadı. Hepsi beni sever, ben de onları çok severim. Ders zamanı ders işleriz, dersten sonra arkadaş gibiyiz. Biyoloji ne kadar sözel bir ders gibi görülse de sayısal bir derstir. Dolayısı ile öğrenciye sürekli yazı yazdırma durumu onayladığım bir yöntem değil.

Çanakkale
₺60/saat
Emine
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Biyoloji öğretmenin den üniversite sınavlarına hazırlık icin biyoloji dersi ve fen bilimleri alanında ders verilir. Psikolojik destek verilir.

Ders süresinde öncelikle geçmiş konulara dair bilgi vererek derse başlarım. Konuyla alakali güncel hayata dair bilgiler vererek konunun detaylarından bahsederim. Konuya öğrencinin konu hakimiyetine bağlı olarak kademeli anlatımla başlarım. Görsellere desteklerim. Konu ile ilgili soru çözümleri yaparak konuyu pekiştiririz.

Yenimahalle
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Özel ders deneyimi olan Stajyer Doktordan, lise öğrencilerine biyoloji dersi verilir.

Dersler öğrencinin kabiliyet ve isteğine göre anlatılmalıdır. Birebir görüşmelerle öğrenci & veli dayanışması içinde derslerimi işlerim. Yoğun eğitim dönemimden dolayı, çok az sayıda öğrenciye birebir eğitim vermekteyim. Sadece dersimi anlatırım gerisi benim için önemli olmaz diyen hocalar gibi değilim.

Gebze
₺30/saat
Osman sait
İlk ders ücretsiz!

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğrencisinden ortaokul öğrencilerine İstanbul ve Gebze'de BİYOLOJİ DERSLERİ

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre anlatıyorum. 1 saatlik dersin genellikle tamamı anlatıma gidiyor. Dersten öncede ödev kontrolü ve değerlendirmesi yapıyorum. Yaklaşık 2.5 ayda bir de yani dönemde 2 defa sınav yapıyorum. Derslerimi ortaokulda fen ve lise için biyoloji görmek isteyenlere anlatıyorum.

₺50/saat
Tuğba
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli bir biyoloji öğretmenine Çekinmeden , soru sorarak öğrenmek ister misin? Latince kelimeler ve grafikler artık zor olmayacak

Genel başlıkları vererek başlıyorum , ardından adım adım konuya giriyor her adımda sorusunu da gösteriyorum .

Beşiktaş
₺60/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Universitesi mezunu, Gen Muhendisi ve Biyomuhendis'ten biyoloji, molekuler biyoloji dersi verilir

Derslerimi isleyis seklimi ogrencinin genel bilgi seviyesini gorup anladiktan sonra, eksik oldugunu dusundugum ve kendisinin de eksik oldugunu dusundugu konular uzerinde yogunlasarak, daha cok onun istegi dogrultusunda, tabi benim de yonlendirmemle, konu anlatimi ve ardindan bol bol soru cozumu olarak planliyorum.

Darıca
₺50/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Yolunda Biyoloji Sorularının Başarılı Rehber Hocası Olarak Sizlere Yol Göstermeye Hazırım

dersimi bir e bir video ve slaytlar üstünden işliyorum. konu başında ve sonunda sorularla konuyu pekiştiriyorum. 1 ders saatinin ilk 10 dakikası bir önceki ders işlediğimiz konuları soru cevap yöntemiyle tekrar ederim. 25 dakika yeni konuyu işlerim. son 5 dakika ise yeni konun pekiştirme soruları ile bitiririm.

Tepebaşı
₺40/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

Fen Lisesi Mezunu, Hukuk Öğrencisinden Planlanmış ve Motivasyon Destekli Biyoloji dersleri kaçmaz

Derslerimi işlerken önce genel bir plan dahilinde gidip eksikleri çok sevgili öğrencim ile birlikte gitmeyi tercih ederim. Beraber tercih ettiğimiz soru bankasının çözümü ile ders tekrarlarının yapılmasını sağlamak temel amacımdır.

Çankaya
₺100/saat
Saygın
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ mezunu biyoloji öğretmeninden sınavlara hazırlık ve okula destek amacıyla özel ders

Dersleri öncelikli olarak öğrenci ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırlıyorum. Konu içerikleri kullanılan materyalleri belirlemede önemli oluyor. Anlatımı güçlendirmek için görsellikten faydalanmaya önem veriyorum. Video, animasyon, çeşitli resimler ve şemalar gibi destekleyici unsurları kullanmaya her zaman özen gösteriyorum.

İzmir
₺60/saat
Gokce
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunuyum. Okul dersleri ve sınavlara hazırlık İlkokul,ortaokul düzeyinde Fen Bilimleri, lise düzeyinde Biyoloji dersi veriyorum.

Dersten önce işlenecek konuyla ilgili tüm araç, gereç ve ekipmanları temin ederek öğrencinin konuyla alakalı ilgisini uyandırarak ders süreci boyunca gerekli motivasyonu sağlarım. Ders sonunda işlenen konu ile ilgili sorular sorulup, problemler çözülerek dersin pekiştirilmesini sağlarım. Alıştırmalar ile ilgili öğrenciye sürekli dönütlerde bulunurum.

Umraniye
₺60/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Fenerbahçe Anadolu Lisesi birincisi, Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencisinden lise düzeyine biyoloji dersi.

Ders saatinin %70 ini konu anlatımı olarak(bu kısım öğrencinin isteği ve başarısınagöre değiştirilebilir.) geri kalan kısmı da öğrenilen bilginin işlenmesi ve kullanılması için aktivite ve sorularla pekiştirmeyi tercih ediyorum.

₺30/saat
Ferihan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Moleküler biyoloji ve genetik bölümü öğrencisiyim. Her seviyeye uygun biyoloji dersleri verebilirim

Derslere konu anlatımı ile giriş yaparım konu anlatımını akılda kalıcı örneklerle süslerim.

Eskişehir
₺50/saat
Bahriye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü mezunu yüksek lisans öğrencisinden biyoloji ve fen bilimleri alanında ders

Canlı bilimi anlamına gelen biyoloji derslerini işlerken günlük hayattan bilgilerle derse başlarım. Şöyle ki; eğer ders konusu insanda solunum sistemiyse öğrenciye derin bir nefes aldırarak işleyişi gözünde canlandırmasını isterim. Nefesi nereden aldı hangi yollar izlendi, vücudunda nasıl değişikler oldu cevaplamasını isterim.

Fatih
₺60/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik 4.sınıf öğrencisinden istanbul için yüzyüze veya online olarak lise biyoloji ve ilköğretim fen dersleri

Derslerim ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik,genelde öğrencinin isteklerine ve eksiklerine göre dersi oluştururum.Kamera üzerinden soru çözümlerine yardımcı olabilir veya yüzyüze ders anlatabilirim.1 ders saatim hem öğrencinin sıkılmayacağı şekilde hemde dersin önemini daha iyi kavrayabileceği şekilde geçer.

Adıyaman Merkez
₺40/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

Bir okyanustur biyoloji , bir yaşam biçimidir. Sizde ortak olmak ister misiniz?

ben derslerimde öncelikle merak uyandırıcak bir soru veya bir video ile giriş yapmayı seviyorm ögrencilerin konudan önce neler anlatıcagıma dair merak etmesini istiyorm daha sonra konuyu belirtip giriş yaparım. arada güncel ve gündemden olaylar anlatarak pekiştirmelerini isterim.

₺60/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Biyoloji mezunu, formasyon öğrencisinden Antalya'da lise seviyesinde Biyoloji dersi verilmektedir

Biyoloji herkesin içinde bulunduğu ve yaşadığı bir bilim dalıdır. Biyolojiyi, yaşayarak öğrenmek adına vücudumuzu, nelerden oluştuğumuzu, çevremizde nelerin olduğunu daha iyi görmek adına bakış açımızı değiştireceğimiz dersler işleyeceğiz. 1 ders saati içerisinde sıkılmadan, eğlenerek ve öğrenerek ilerlemeyi hedefliyorum.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngilizce biyoloji mezunu uzman biyologdan biyoloji, fen ve teknoloji ve ingilizce öğretmenliği

Derslerimi ve konularımı sunum ve görsellere dayalı deney temelli işlerim... Ezber ya da sınava yönelik değil, anlamaya kavramaya odaklanırım...Şu an yüksek lisans yapmakta olduğum için bir konunun temelini mantığını kavrama, kavratma konusunda ki yeteneğime güveniyorum ve bu onuda faydalı olabileceğimi düşünüyorum...

Edirne Merkez
₺60/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoteknoloji ve Genetik Doktora öğrencisinden özel genetik ve moleküler biyoloji,fen bilgisi dersi

Bir öğrencinin aklında kalması ve dersin daha verimli geçmesi için görsel olarak tasarlanmış materyalleri bolca kullanırım.Ezber öğretime karşıyım.Bir dersin mantığını anlamaya yönelik ders vermeye uğraşırım.Derslerim ortaokuldan üniversite son sınıf öğrencilerine kadar her seviyeye uygundur.Öğrenci dilediği saatte bana soru sorabilir.

Beşiktaş
₺100/saat
Sema elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Moleküker Biyoloji ve Genetik bölümünde okumuş yüksek lisans mezunu öğretmenden özel ders

Derslerimde resimli anlatımlara dayalı notlar çıkarmayı seviyorum. Dersleri öğrencinin ilgisine ve isteğine göre işliyorum. Eksik olunan konularda küçük ödevler vermeyi ve böylelikle anlaşılamamış konuların üstüne gitmeyi tercih ediyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Biyoloji dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır