Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Anatomi özel dersleri

Tüm Türkiye'de 59 öğretmen sizi bekliyor.

anatomi özel dersi seçeneklerimiz

₺55/saat
Yunus
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Veteriner hekimlik bölümü okuyorum. İstanbulda her sınıf düzeyine biyoloji, kimya ve astronomi dersleri verilmektedir

Derslerimi görsel içerik ve akılda kalıcı hikaye yöntemleri ile işlerim. Birde yabancı terimleri sadeleştirip alıştırarak önce Türkçe düzeyinde ardından orjinal düzeye geçerek anlatırım.

Darıca
₺50/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Yolunda Biyoloji Sorularının Başarılı Rehber Hocası Olarak Sizlere Yol Göstermeye Hazırım

dersimi bir e bir video ve slaytlar üstünden işliyorum. konu başında ve sonunda sorularla konuyu pekiştiriyorum. 1 ders saatinin ilk 10 dakikası bir önceki ders işlediğimiz konuları soru cevap yöntemiyle tekrar ederim. 25 dakika yeni konuyu işlerim. son 5 dakika ise yeni konun pekiştirme soruları ile bitiririm.

Umraniye
₺60/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Fenerbahçe Anadolu Lisesi birincisi, Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencisinden lise düzeyine biyoloji dersi.

Ders saatinin %70 ini konu anlatımı olarak(bu kısım öğrencinin isteği ve başarısınagöre değiştirilebilir.) geri kalan kısmı da öğrenilen bilginin işlenmesi ve kullanılması için aktivite ve sorularla pekiştirmeyi tercih ediyorum.

Eskişehir
₺50/saat
Bahriye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü mezunu yüksek lisans öğrencisinden biyoloji ve fen bilimleri alanında ders

Canlı bilimi anlamına gelen biyoloji derslerini işlerken günlük hayattan bilgilerle derse başlarım. Şöyle ki; eğer ders konusu insanda solunum sistemiyse öğrenciye derin bir nefes aldırarak işleyişi gözünde canlandırmasını isterim. Nefesi nereden aldı hangi yollar izlendi, vücudunda nasıl değişikler oldu cevaplamasını isterim.

₺65/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü mezunundan, çanakkalede ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde biyoloji ve matematik dersi verilir.

Derslerimi genel olarak öğrencinin eksik oldugu konular üzerine işlerim .İlk olarak öğrencim ile eksik olduğu,zorlandığı veya okulda o dersi kaçırdığı için anlayamadığı konuları belirlerim.Daha sonra bir sıraya koyarım konuları ilk olarak güzel bir konu anlatımı ile başlarım ve daha sonra ilk olarak soruları ben çözerim .

Beylikdüzü Osb
₺50/saat
Dila
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniverstesi Biyoloji bölümü öğrencisinden biyoloji,kimya,matematik ve fen bilgisi, özel ders verilir

Dersler öğrencinin eksikliklerini tamamlamak amacıyla konunun temelini anlamak yoluyla anlatım şeklinde ilerler,konunun başı anlaşılmadan daha zor konulara geçmek anlamsızdır,1 ders saati boyunca kısa bir özet anlatım,soru cevap şeklinde hafızada kalması açısından ikili konuşma ve en son konuyla ilgili soru çözümü olur

₺50/saat
Nur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji ögretmeninden bireysel dersler hem danısmanlik hem ders anlatımı biyolojiyi sevdiren kadın :)

Konuya girmeden önce konu hakkinda bilgileri yoklarım sonra gerekli olan kısımları anlatirim ders arasinda soru sorabilirim ama genelde ders sonunda degerlendirme mutlaka yapiyorum

₺100/saat
Bilal burak
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji Doktorundan Her Seviyede Biyoloji Dersleri Aynı zamanda Fen-Teknoloji Dersleri ve Diğer Dersler

Geniş bir skalada anlatacagimiz derslerimizin nasil isleneceği ile ilgili siz kursiyerlerim ile konusarak duzenleyecegim.

₺50/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

Konya Selçuklu'da Lise seviyesinde Konu tercihini sizin yaptığınız Biyoloji dersleri ister misin?

Dersin sürekli tekrarı şeklinde ders anlatımı gerçekleştiriyorum. Ardından soru çözümü için öğrencinin yalnız kalarak ve düşünerek konu testini çözmesini amaçlıyorum. Soru çözümlerini doğru yanlış ayırt etmeksizin tekrar üzerinden geçerek, öğrencinin neden-sonuç ilişkisini pekiştirmeye çalışırım. Mantık ve örneklemler üzerinde durmak fayda sağlar.

Küçükçekmece
₺70/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Biyolojik Bilimler Doktora Öğrencisinden İlkokul ve Lise seviyesinde biyoloji,kimya,matematik,türkçe ve ingilizce dersleri verilmektedir.

Öncelikle öğrenci ne biliyor onu anlamam gerekiyor. Yanlış bildiği şeyleri düzeltmek için ön bir veri toplamam gerekir.Sonrasında konu anlatımına geçerim.Sıkıcı bir üslup ile anlatmam mesleğini seven bir araştırmacı olarak yeni beyinleri temel bilimlerden soğutmaya hiç mi hiç niyetim yok çünkü.

Gebze
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Biyoloji Bölümü Mezunu Özel Okul Öğretmeninden Biyoloji Dersi

Derslerimi örneklendirme yöntemi ve farklı ezber teknikleriyle işlerim.Biyoloji, öğrenciler tarafından sevilmeyen ve sıkıcı olarak tabir edilen bir ders olmasına rağmen, eğlenceli ezber teknikleriyle ve güncel hayatımıza uyarlayarak dersi eğlenceli bir duruma gelebiliyor. Benim amacımda tamamen bu şekilde dersler vermek. Şimdiye kadar da bu şekilde ilerledim.

Avcılar
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Istanbul Universitesi Veteriner Hekimligi Fakultesi ogrencisinden FEN BILGISI / BIYOLOJI / ANATOMI DERSLERI VERILIR

Fen bilimlerini anlamak icin mantigini anlamak gerekir. Gorebildiginiz seyleri anlamak daha kolaydir. Fen bilimlerini gorsellerle destekleyerek, videolar ile mekanizmalarini ogrenerek calisirim her zaman. Ezberlenmesi gereken cogu kismi ogrenmis olurum boylece. Ama ne yapsak ezberlenmeyecek garip isimler vardir.

Çanakkale
₺50/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik formasyona sahip biyoloji bölümü mezunu ve yüksek lisans öğrencisinden biyoloji dersleri verilir.

Dersleri işlerken öncelikle konu hakkında bilgi vererek başlarım.Dha sonra konu ile ilgili basitten zora doğru giden bir test çözdürürüm.Testte yapılan yanlışların üzerinden giderek konunun iyice anlaşılmasını sağlarım.Üniversite hazırlık öğrencilerimde genellikle önceki senelerde konuyla ilgili çıkmış soruların üzerinden giderim.

₺150/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden ortaokul ve lise öğrencilerine, derslere yardimci ve sinavlara hazirlik kapsaminda özel ders verilir.

DERSLERİ SOHBET ŞEKLİNDE İŞLERİM. BİYOLOJİ SÖZCÜK ANLAMI İLE BİO= CANLI LOJİ=BİLİM ANLAMINA GELMEKTEDİR. CANLIYA DAİR HER ŞEYİN OLDUĞU BU BİLİMİN KALIPLAŞMIŞ EZBER DÜZENİ İLE ANLATILMASI SON DERECE YANLIŞTIR. BİR KONUYU İŞLEYİP ANLADIĞINIZDA ARTIK ÇEVRENİZE DE BU KONU HAKKINDA BİRÇOK ŞEY ANLATABİLECEK SEVİYEYE GELECEĞİNİZİ GÖRECEKSİNİZ.

Beyoğlu
₺50/saat
Göksu tuanna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ebe yardımcılığı ve patoloji laboratuvar teknikerliği öğrencisinden İstanbul Beyoğlu'nda en akılda kalıcı anatomi dersleri.

Derslerimi öğrencime göre işlerim. Anatomi dersinde çizerek ve kodlayarak daha akılda kalmasını sağlayarak derslerimi işlemekteyim.

₺75/saat
Miray
İlk ders ücretsiz!

13 yıllık tecrübem ile severek öğrenen mutlu bireyler yetiştirmek,önce sev sonra öğren..

derslerimi min. 2 saat veririm bunu sadece 15 dk. free zamanımız olur.ilk 15 dk geçen sefer ki dersimizde neler yaptığımız tekrar edilir. ardından öğrenci test edilir.ödev kontrolü yapılır.kalan zamanımızda yeni konuya geçilir.

₺100/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Uzman biyoloji öğretmeninden sinavlara hazirlik özel biyoloji dersi verilir, ilginiz için teşekkürler...

ÖĞRENCİ İLE BERABER DERS İŞLENMESİ TERCİHİMDİR. SORU VE CEVAP TARZI DERS ANLATIMINI DAHA VERİMLİ BULUYORUM. ÖNCELİKLE DERSİMİ ANLATIRIM VE DAHA SONRA ÖĞRENCİDEN SORULARIMI CEVAPLAMASINI İSTERİM. CEVAPLAMASI İÇİN DE YARDIMCI OLURUM. FAZLA ÖDEV VERİRİM VE ÖDEVLERİ ZAMANINDA KONTROL EDERİM. GERİ DÖNÜTLERİ İSTERİM.

₺40/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi veteriner fakültesi lisans son sınıf öğrencisinden veteriner ve beşeri anatomi versleri

Veteriner fakültesi lisans öğrencisiyim /amatör futbolcuyum / 24 yaşındayım / Akşehir Anadolu lisesi mezunuyum / 3 yıla yakındır ders veriyorum / Şuanda Eskişehir de ikamet ediyorum / öğrencilere yardımcı olabilmeyi çalışmayı seviyorum

Beyoğlu
₺100/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Doktor'dan İstanbul'da öğrencilere matematik fizik kimya anatomi ve biyoloji dersi verilir .

Her konuyu derinlemesine titizlikle öğrencimle işlerim . Konunun asıl bilgilerini aktartırım ve akılda kalmasını sağlarım .

Ankara
₺100/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!
Keçiören
₺40/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Hemsirelik ve aynı zamanda ilk ve acil yardim mezunu olduğum icin anatomi alanında gayet iyiyim .

Iskelet resmi üzerinde hangi kemik nerede hangi kaş nerede latince isimleri olarak anlatiyorum. Artık anatomi dersi dert olmaktan kurtulacak .

₺80/saat
Sezgin
İlk ders ücretsiz!

Her yaşta dünya keşfedilmeye değer! Gelin Biyolojiyle varoluşumuzu birlikte keşfedelim.. Biyoloji ve Fen bilgisi dersleri Keşif aracınız olabilir.

Derslerimde öncelikle belirlediğim konu başlıkları üzerinden bir anlatım yapıp bunun üzerine birlikte sohbet etmeyi severim. Sohbet esnasında kafada takılı kalan sorular ve eksik noktalar ortaya çıkar. Tamamlamaya yönelik bir tekrardan sonra kaçınılmaz sonumuz olan sınavlara yönelik soru çözümleri ile ve soru cevaplarla pekiştirme yaparız.

Konak
₺75/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Hemsirelik üniversite mezunu iki yilda kolejlerde anatomi dersi vermis bir ogretmenden anatomi dersi

Kisinin ogrenme alanina uygun bir sekilde dersi islerim. Aktif ve verimli gorsele dayali ogrenme olur.

₺60/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi yeni mezun biyoloji ve fen bilgisi alanında sınavlara hakim etkin öğretmen

derste önce öğrencinin eksik konularını belirler daha sonra konuları anlaşılır bir biçimde anlatırım. anladığından emin olduğumda soru çözümüne gecerim.

Beyoğlu
₺55/saat
Melis merve
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik yüksek lisans öğrencisiyim aynı anda öğretim görevlisiyim ben bu dersi veriyorum

Derslerimi soru cevap şeklinde ve power point sunuşu üzerinden derslerimi işlerim görsel resimler kullanırım akilda kaliciligi arttirmak icin workshop yaparim

₺60/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

FİZYOTERAPİ ve Rehabilitasyon öğrencisinden sıkmadan ve eğlenceli bir şekilde ANATOMİ dersi verilir.Bol görsel içerikli aynı zamanda klinik konusunda da küçük dokunuşlar yaparız anatomi ye..

Derslerimi çeşitli kaynaklarda alınmış görseller, bilgiler ve videoların harmanlamsıyla gayet açık bir şekilde anlatırım. Ayrıca her dersin sonunda mini bir pratik sınavla öğrendiklerimizi pekiştiririz.

Bahçelievler
₺60/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İlk ve acil yardım öğrencisinden sağlık alanında zor öğrenilen derslere yardımcı olmak

Her konuyu özet olarak başlar sonunda kapsamlı olarak bütün konuları ele alıyoruz.

Yıldırım
₺50/saat
Burhan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepeü eğitim fakültesi Biyoloji öğretmenliği mezunu, sınavlara hazırlık özel ders veren öğretmen

dersler, konu anlatımı sorular pekiştirme özet konu kavram testleri şeklinde anlatılır, konu ile ilgili güncel bilgiler verilir, konunun güncelliği ile bağlantıları anlatılır, dersler eğlenceli geçer konular sindirilmeden diğer konulara geçilmez.

₺50/saat
Seçkin
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji yüksek lisans mezunundan ilköğretim matematik ve ilköğretim, lise biyoloji özel dersleri

Derslerimi konu anlatımı ve soru çözümü olarak işlerim. Soru sorarak giriş yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Anatomi dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır