Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

İstanbul Biyoloji hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star biyoloji öğretmenlerimiz.

74 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 74 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz biyoloji dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

3 saat

Ders vermeye hazır biyoloji öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. İstanbul içinde biyoloji dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İstanbul içindeki biyoloji öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Biyoloji dersleri almaya başlayın

3. Yeni biyoloji dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İstanbul konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🧑‍🔬 İstanbul biyoloji özel dersi bize nasıl yardımcı olur?

İstanbul biyoloji dersleri sizlere yazılılara hazırlanırken inanılmaz derecede olumlu etki sağlar.

 

Neden biyoloji özel ders almalıyım diye sorarsanız listemize göz atın:

  • Biyoloji derslerinizi geliştirir
  • Biyoloji testlerinde daha başarılı olursunuz
  • Biyoloji üniteleri daha kolay gelir
  • Sayısal bölümlerde kendinize güveniniz artar ve daha yüksek puan alırsınız

447'dan fazla biyoloji öğretmeni arasından dersinizi seçin.

🔬 İstanbul biyoloji özel dersi konularına hakim hocalar tane?

İstanbul ve ilçelerinde, biyoloji dersleri vermek isteyen ve müsait hoca sayısı 447.

 

Superprof anasayfasında bulunan arama motorundan hızlı bir arama ile özel ders hocalarına siz de erişebilirsiniz.

 

447'dan fazla özel hoca arasından istediğiniz ücret, deneyim, konum gibi kriterlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin.

💻 Çevrimiçi özel ders platformumuzdaki biyoloji öğretmenleri ile mümkün mü?

Superprof'ta biyoloji dersleri online olarak biyoloji özel ders hocalarının %80'i ile işlenebilir. Online özel ders çok daha hesaplıdır daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online biyoloji dersleri özel ders platformları ile en hızlı yoldan biyoloji konularında ilerleme olanağı veriyor. Bu şekilde evinizin yakınında özel ders bulamama gibi durumlar artık önünüze geçmiyor.

₺ İstanbul ve ilçelerinde biyoloji hocaları saatlik derslerini kaç TL'ye veriyor?

Superprof ile İstanbul biyoloji özel ders öğretmenlerinin ders fiyatı ortalama 74 TL.

 

Superprof'ta özel biyoloji dersleri ücretleri her hocanın kendi belirlediği ücretlerdir. Hocalar ücretlerini belirlerken çeşitli unsurları göz önünde tutarlar. Derslerin nerede işleneceği, derlerin hangi süreyle alınacağı, öğretmenin deneyimi, nerede okuduğu, derslerdeki hedefler ve ders konuları, en önemli kriterlerdir denilebilir.

 

Çok şanslısınız ki, Superprof'ta özel ders hocalarının %97'si ilk derslerini ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki biyoloji hocalarının fiyatlarını öğrenin.

📌 İstanbul öğrencileri biyoloji derslerinde başarılı olabilmek adına ne tür bir çalışma gerçekleştirmeli?

Çoğu öğrenci için biyoloji konuları ezber gerektiren ve anlaşılması zor ve konular arası bağlantı kurması zor bir ders olabilir.

 

Sizin içinbiyoloji dersinde çok daha yüksek notlar almak için neler yapabileceğinizi kısaca derledik:

  • özel ders hocası ile özgüveninizi arttırın
  • biyoloji testleri çözümü desteği alın
  • çevreniz ve biyoloji dersleri ile bağlantı kurun

Tecrübeli biyoloji öğretmeni yardımıyla biyoloji sorularında çok daha büyük bir başarı elde edebilirsiniz.

 

Superproftaki hocalar derslerinizi evinizde veya zoom üzerinden, istediğiniz şekilde verebiliyor.

 

İstanbul ve ilçelerinde 447 biyoloji hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için Superprof arama motorumuzu kullanın.

 

Biyoloji öğretmeninizi bulun

Biyoloji öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İstanbul Biyoloji öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İstanbul Biyoloji Özel Ders Hocanız Size Derslerinizde Yardımcı Olacak

İstanbul günümüzde büyük bir öğrenci nüfusuna ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul ilkokuldan üniversiteye kadar her eğitim seviyesinde en çok öğrencinin yer aldığı şehirdir. İstanbul’da eğitim hayatı biyoloji eğitimini de kapsayacak şekilde oldukça canlıdır. Çevremizdeki canlıları ve tüm canlı hayatının detaylarını incelemek ve anlamak için kurulmuş olan biyoloji alanı, hayatımızın en temelinde yer alır. Hayat ve yaşam konularında bu denli temel bir bilimi oluşturan biyoloji alanı okullarda zorunlu ders olarak okutulmaktadır. Okullarda zorunlu ders olarak okutulmasından da öte biyoloji dersi ve biyoloji bilgisi aslında her insanın sahip olması gereken en önemli ve en temel konular arasında yer alır.

 

Biyoloji dersleri küçük yaşlardan itibaren okullarda öğretilmeye başlanır ve zamanla öğrenciler liseye geçince ve üniversiteye geçince çok daha derinlemesine bir eğitim sağlanır. Sonuçta baktığımızda biyoloji derslerinde hayat ve yaşam hakkında en temel bilgileri bile edinmemiz mümkündür. Bu yüzden her insanın hayata dair temel bilgileri edinmesi için eğitimin her kademesinde biyoloji derslerinin önemi karşımıza çıkacaktır. Gözle görülmeyen bakterilerden devasa boyutlardaki fil veya balina gibi hayvanlara kadar veya bitkilerden insanlara kadar canlılığın var olduğu her ortamda biyoloji biliminden yararlanmak mümkündür. Biyoloji biliminin faydaları da bu şekilde canlıların sınıflandırılması ve canlılar hakkında en yeni ve en geçerli bilgileri elde etmek olacaktır.

 

Peki Neden Biyoloji Özel Ders?

İstanbul’da öğrenciler biyoloji derslerini temel olarak okulda öğrenirler. Ne var ki, okulda öğrenilen biyoloji dersleri öğrenciler için her zaman en verimli ve en öğretici yöntem olmayabilir. Bazı öğrenciler okul dışında iyi bir biyoloji dersi ihtiyacı duyabilirler. Bu oldukça normal ve yaygın bir durumdur ve öğrencilerin en iyi biyoloji dersi yardımı alabilmesi için oldukça önemlidir. İstanbul gibi büyük ve her alanda seçeneğin fazla olduğu bir şehirde biyoloji dersi bulmak oldukça kolay olacaktır.

 

Biyoloji özel ders, öğrencilerin derste yani okulda veya etüt merkezlerinde öğrenemedikleri bilgileri alabilmeleri için en hızlı ve pratik yoldur. Özel derslerin en büyük avantajlarından biri, derslerde tamamen öğrencinin konuları anlama hızı ve kapasitesini göz önünde bulundurarak derslerin işlenecek olmasıdır. Kalabalık bir sınıfta diğer öğrencilerle aynı anda biyoloji konularını anlamaya çalışmak bazı öğrenciler için oldukça zor olabilir. Kalabalık bir sınıfta ders veren öğretmenler öğrencilerin belirli bir seviyede konuları anlayabilmeleri için genel bir anlatım şekline sahip olacaklardır. Bu durumda her öğrenci ile eşit miktarda ilgilenebilmek mümkün olmayabilecektir. 

 

Öğrencilerin özellikle sınıfta anlamadıkları bir konu olduğunda hocalarına soru sormaya çekinmesi durumunda öğrenciler konulardan geri kalabilecek ve bu yüzden de hedefledikleri verimi alamayabileceklerdir. Öğrencilerin bir konuyu anlayamaması git gide artacak ve bu durum diğer konuları da etkileyecektir. Bu durumu engellemek elbette mümkün. Dersler işte tam bu yüzden öğrenciler için kurtarıcı seçenek durumundadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi öğrenciler özel derslerini bireysel olarak alacakları için, son derece kişiselleştirilmiş olacaktır.

 

Özel derslerde öğrenciler, hocalarına hiç çekinmeden anlamadıkları konular hakkında sorular sorabileceklerdir ve çok hızlı bir şekilde cevap alabileceklerdir. Öğrencilerin bu şekilde anlamadıkları noktaları hızlıca sorup doğru yanıtlar elde etmeleri sayesinde konu eksikleri oluşmadan biyoloji eğitimlerini alabileceklerdir. Biyoloji özel derslerinde öğrencilerin hangi öğrenme stiline sahip olduğu göz önünde bulundurularak buna göre öğretim materyalleri kullanılacaktır. Örneğin öğrenci görsel zekaya sahip ise bu durumda biyoloji konuları öğrencilere daha çok görsel materyaller kullanılarak öğretilmeye çalışılacaktır. Böylelikle öğrencinin biyoloji konularını en hızlı yoldan ve en kalıcı şekilde öğrenmesi hedeflenmiş olacaktır.

 

İstanbul Biyoloji Hocaları Nasıl Bulunur?

Nüfusu pek çok ülkenin nüfusundan daha büyük olan İstanbul, son derece eğitimli ve üst düzey bilgiye sahip nüfusuyla biyoloji özel ders hocası bulmak için en ideal şehirlerden biridir. İstanbul’da hızlı bir hayat vardır ve biyoloji özel ders almak isteyenler için Türkiye’nin başka şehirlerinde bulamayacakları bir özel ders hocası seçenekleri bulunmaktadır. Her türlü seviyeden ve her ihtiyaca cevap verebilecek biyoloji özel ders hocalarını İstanbul’da hemen hemen tüm semtlerde bulmak mümkün. Tek yapmanız gereken sizin ne ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve bu ihtiyacınıza göre bir biyoloji özel ders hocası bulmaya başlamaktır.

 

Biyoloji özel derslerini pek çok farklı sebeple ve pek çok farklı eğitim seviyesinde alıyor olabilirsiniz. Biyoloji derslerini kendiniz için değil çocuğunuz için de alıyor olabilirsiniz. Bu durumda en önemli kriter kaçıncı sınıf için biyoloji dersi alıyor olduğunuz olacaktır. Her öğretmen farklı sınıflara göre bir uzmanlık geliştirmiş olabilir. Örneğin sadece ortaokul öğrencilerine biyoloji dersi veren bir özel ders hocası, lise biyoloji dersi verme konusunda biraz daha çekimser olabilecektir. Aynı şekilde, lise biyoloji dersi üzerinde uzmanlaşan hoca da, ilkokul biyoloji konularını anlatırken ilkokul öğrencilerinin seviyesine inmekte güçlük çekebilecektir. Bu yüzden biyoloji özel ders alırken öncelikle kendi ihtiyaçlarımızın ne olduğunu bilmek ve buna göre bir hoca bulmak özel ders deneyiminin en pürüzsüz şekilde geçmesine yardımcı olacaktır.

 

İstanbul’da aynı zamanda biyoloji özel ders hocası ararken fiyat da önemli bir kriter olacaktır. Sonuçta özel ders alırken herkesin verebileceği ve ayırabileceği bütçe farklı olacaktır. Bu son derece normal bir durumdur ve herkesin kendi ihtiyaçlarına ve kendi bütçesine göre bir biyoloji özel ders seçeneğinden yararlanma hakkı vardır.

 

Superprof, İstanbul’da öğrencilerin en iyi biyoloji hocalarını bulmaları için kurulmuş ve ülkenin önde gelen özel ders sitesidir. Superprof İstanbul’un her farklı semtinde ve her farklı ihtiyaca uygun biyoloji özel ders seçeneklerinden yararlanmak mümkündür. İstanbul’un her semtinde yoğun bir öğrenci nüfusu ve biyoloji alanında eğitim verebilecek bir nüfus bulunur. Öncelikle büyük bir üniversite şehri olmasından dolayı İstanbul’da biyoloji dersi veren üniversite öğrencisi sayısı oldukça fazladır. Bu durum, hem daha iyi fiyatlara hem de daha taze bilgilere sahip üniversite öğrencilerinden biyoloji dersi alabilme şansını sizlere sağlar. Kadıköy'den Şişli'ye, Fatih’ten Büyükçekmece'ye kadar İstanbul’un her noktasında biyoloji dersi veren üniversite öğrencisi bulmak mümkündür. İstanbul’un çok farklı noktalarında bulunan üniversiteler sayesinde, biyoloji ve sağlık bilimleri alanlarında eğitim gören öğrencilerden biyoloji özel ders almak mümkün olacaktır.

 

İstanbul’da aynı zamanda çok daha deneyimli ve çok daha üst düzey biyoloji ders ihtiyaçlarına cevap verebilecek hocaları da bulmak mümkündür. Üniversite öğrencileri de, almış oldukları biyoloji dersleri zor geliyorsa üniversite biyoloji dersleri verebilecek hocalardan yararlanabilirler.

 

Superprof'ta biyoloji özel ders hocalarını tek bir sayfada görüntüleyebilmek mümkündür. Biyoloji hocalarımız Superprof'ta ilan oluşturarak siz öğrencilere kendilerini tanıtırlar. Bu ilanlarda biyoloji dersi veren hocalar sizlerin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabilecekleri hakkında bilgi verirler. Aynı zamanda almış oldukları eğitim ve sahip oldukları deneyim gibi bilgileri de paylaşarak öğrencilerin kendilerine daha fazla güven duymasını amaçlarlar.

 

Ana sayfada arama kısmında yapacağınız biyoloji dersleri ve İstanbul aramasıyla veya dilerseniz kendi semtinizi yazarak mahallenizdeki biyoloji özel ders veren hocaları görüntüleyip ilanlarını inceleyebilirsiniz. Sonrasında size en uygun hocayı seçip kendisine ders talebi gönderebilir ve istediğiniz zaman biyoloji özel dersleri almaya başlayabilirsiniz. Karar tamamen sizin elinizde. Sizler de ihtiyaçlarınızı belirleyip hemen kendinize uygun bir biyoloji özel ders hocası bulun ve biyoloji derslerinde başarıyı sağlayın.

Ne öğrenmek istersiniz?