Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Biyoloji öğren

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 364 yorumlu star öğretmenlerimiz.

70 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺70

2 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 2 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Biyoloji derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için biyoloji öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Evinizde kalarak yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

📒 Biyoloji dersleri nasıl online alınır?

Superprof üzerinden öğretmeninizle iletişime geçin ve sonrasında iletişimi nasıl sürdüreceğinizi belirleyin. 

İletişim ve ders işlemek için birçok seçeneğiniz var : 

  • Skype
  • Hangout
  • Zoom
  • Whatsapp
  • Telefon

Bu uygulamaların çoğu sadece ses ile değil

görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı ile de derslerinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

2679 özel ders öğretmenleri

biyoloji uzaktan eğitimi sunuyor.

🔎 Uzaktan biyoloji dersi verenler nasıl seçilir?

Kişisel bilgiler ve verilen bilgilerin doğruluğu onaylanır

Öğretmenlerimizin kimlik bilgileri, iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fotoğraf) ve diplomalarını kontrol ediyoruz.

%100 onaylıyorumlar - Topluluğumuzun gücü

Her öğretmenin ilanındaki değerlendirme ve yorumlar onaylıdır ve %100 özgündür.

2679 profil arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

🎓 Online biyoloji dersleri vermek için kaç öğretmen müsait?

2679 biyoloji öğretmeni biyoloji konularında size yardım etmek için hazır.

Profillerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni evinizde huzurla öğrenmek için seçebilirsiniz.

2679 öğretmen arasından size uygun olanı seçin.

💸 Webcam üzerinden online biyoloji ders ücreti ortalaması nedir?

Biyoloji saatlik ücreti ortalaması 70 TL'dir.

Bu ücret birçok faktöre bağlı olarak değişir : 

  • biyoloji öğretmeninin deneyimi
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97si ilk ders saatini ücretsiz veriyor.

Webcam üzerinden aldığınız online dersler yüz yüze fiziksel derslere göre %20 daha ucuzdur".

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerine göz atın.

🖋 Biyoloji online ders öğretmenlerine verilen ortalama not nedir?

364 not arasından,

Öğrenciler 5 üzerinden ortalama 5.0 vermektedir.

Bir derste herhangi bir sorun halinde, müşteri hizmetleri ekibimiz hızlı bir çözüm bulmak için hizmetinizdedir (telefon veya e-mail ile haftanın 5 iş günü).

(COVID-19 dönemi boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızın tamamını yanıtlayabilmek için daha uzun mesai saatleri gerçekleştirecektir)

Her alan için

öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz.

💻 Neden webcam üzerinden online ders almalıyım?

İnternet üzerinden eğitim hiç olmadığı kadar popüler ve yaygın.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.

Sorularınıza cevap verecek öğretmenler bir tık yakınınızda.


2679 biyoloji öğretmeni size yardım etmek için burada.

Biyoloji öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Biyoloji öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Özel ders hocasıyla biyoloji dersi desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor

Günümüzde hemen hemen her dersi online olarak alabiliriz. Online dersler nerede yaşarsak yaşayalım sınırları ortadan kaldırıp öğrenmenin ve eğitimin kapısını aralayan en önemli araçlardan biri haline gelmiştir. Online derslerin bu özelliği sayesinde eğitim daha ulaşılabilir ve yaygın hale gelmiştir. Böylelikle eğitim alma oranı ve eğitimin her yaş ve demografiye dağılımı daha homojen bir şekilde artmıştır. Biyoloji eğitimi de işte bu eğitimlerin içinde yer alır. Biyoloji dersleri öğrenciler için online olarak alabilecekleri türde bir derstir ve bu sayede öğrenciler çok rahat bir şekilde biyoloji eğitimlerini okul dışında da online dersler sayesinde devam ettirebilirler. Biyoloji dersi oldukça sözel bir ders olduğu için öğrenciler online derslerden iyi bir şekilde yararlanabilecektir.

 

Online dersler sayesinde öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar, faydalanabilecekleri bir ders tipidir. Online dersler sayesinde öğrenciler çok daha fazla imkana ve seçeceğe sahip olacağı için oldukça iyi bir avantaj haline gelcektir. Biyoloji özel ders almak isteyen fakat bunun için minimum efor ve zaman harcamak isteyen öğrenciler online derslerden yararlanabilirler. Aynı zamanda veliler için de çok daha kolay ve güvenli bir yoldur. Elbette online ders alırken bilinçli olmak ve bu konuda deneyimli bir özel ders hocası ile ders işlemek hayati ödeme sahip olacaktır.

 

Online biyoloji özel ders alırken ne gibi avantajlar vardır ve bu derslerden en yüksek verim nasıl alınır merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız yazımıza göz atın.

 

Online Biyoloji Özel Dersleri Hayatınızı Kolaylaştırır

Biyoloji derslerini online olarak aldığınızda hem zamandan hem maddiyattan hem de fiziksel ve psikolojik yorgunluktan kar sağlama şansınız olur. Peki bu nasıl olacak diye sorarsanız adım adım açıklayabiliriz.

 

Online özel derslerde zaman avantajı öğrencilerin esnekliği ve derslerden önce ve sonra zaman kaybetmeme gibi olanakları sayesinde sağlanıyor. Öncelikle online özel derslerin gün ve saatini belirlemek daha kolaydır. Hem öğrenciler hem de öğretmenler nerede olurlarsa olsunlar, boş vakitleri çakıştığında hızlıca online özel ders planlayabilirler. Bu yüzden öğrenciler ve öğretmenlerin boş zamanlarını değerlendirme şansı çok daha fazla olmaktadır.

 

Bunun yanında, derslerden önce ve sonra ulaşım gibi sorun da oluşmamaktadır. Klasik derslerde ders alabilmek için ya öğrenci ya da öğretmen derslerin işleneceği yere gitmek için yolda vakit kaybetmektedir. Özellikle mesafe biraz uzaksa bu süre uzayabilmektedir. Bu da hem öğrenci hem de öğretmen için vakit kaybı demektir. Aynı zamanda yolda geçirilen bu vakitte öğrenci ve öğretmenler enerjilerini de kaybedebilirler. Oysaki online derslerde evlerinde çalışma masalarında. Kalkmadan öğrenci ve öğretmenler birkaç tıklama sayesinde ders işlemeye başlayabilir. Bu şekilde daha verimli dersler işlenebilir. Öğrenciler de yolda harcayacakları zamanda biyoloji konularını tekrar edebilir, derste öğrendiklerinin üzerinden geçebilir veya biyoloji dersinden önce soracakları soruları hazırlayabilirler.

 

Online derslerin bir diğer iyi yönü ise fiyat yönüdür. Online özel ders sayesinde çok daha fazla fiyat seçeceğiniz olur. Öğrenciler sadece şehirlerindeki ya da çevrelerindeki özel ders hocalarını değil, tüm Türkiye’deki biyoloji hocalarını görme imkanına sahip olur. Öğrencilerin bu imkana sahip olması sonuç olarak çok daha fazla fiyat seçeceğini görme ve yararlanma imkanını da yanında getirir. Her bütçeye uygun bir biyoloji hocası bulmak için online ders seçeceği en kolay ve hızlı yol olacaktır. Veliler ve öğrenciler bu yüzden ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilen ve en uygun fiyatlı hocayı online dersler yardımıyla kendi şehirleri dışında bulup online dersler alabileceklerdir.

 

Online derslerin bir diğer avantajı ise, bazen ihtiyaçlarımızın farklı olabileceğini göz önünde bulundurursak, bu ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek hocaları bulmak için en hızlı yol yine online dersler olacaktır. Örneğin üniversite seviyesinde bir biyoloji dersi arıyorsanız bu durumda çok yüksek seviyede eğitime sahip bir hocadan biyoloji dersleri almanız gerekecektir. Bu seviyede yüksek eğitime sahip hocaları bulmak da zorlu olabilmektedir. Bu hocaları her yerde kolay kolay bulamayabiliriz. Bu durumda online biyoloji dersi veren hocalar sayesinde yine tüm Türkiye’de yer alan biyoloji hocalarını görebilmemiz mümkündür.

 

Online Biyoloji Dersleri Nasıl İşlenir?

Online dersler için ihtiyacımız olan araç ve gereçler, materyaller son derece basittir. Online ders alırken her şeyden önce internet bağlantısına sahip olmamız gereklidir. İyi bir internet bağlantısı, derslerin pürüzsüz geçmesine ve çok daha akıcı bir dersin alınmasına vesile olur.

 

Elbette internetin bağlanacağı bir elektronik cihaz da gereklidir. Bu cihaz cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar yani laptop, masaüstü bilgisayar yeni desktop olabilir. Bu cihazlarınızı internete bağlayabiliyorsanız ve bu cihazlarınızda kamera ve mikrofon erişimi varsa bu durumda derslerinizi bu cihazlarınızla istediğiniz yerden alabilirsiniz. Şarjınızın olduğundan veya şarj aletinizin takılı olduğundan emin olun!

 

Derslerinizi günümüzde ücretsiz olarak kullanılabilen görüntülü arama uygulama ve platformları üzerinden alabilirsiniz. Skype, Facebook Messenger, Zoom, WhatsApp, FaceTime gibi uygulamalar sayesinde derslerinizi işleyebilirsiniz.

 

Dersler sırasında ekran paylaşımı sayesinde tıpkı bir yazı tahtanız varmışçasına derslerinizi işleyebilirsiniz. Hocanızla inceleyeceğiniz materyaller ve kaynaklar özellikle bu ekran paylaşımı seçeceği sayesinde çok daha verimli geçecektir. Online biyoloji dersleri işte bu şekilde rahatlıkla alınabilir. Nerede olursanız olun!

 

Neden Superprof Online Biyoloji Dersleri için En İyi Yer?

Superprof, tüm Türkiye’de biyoloji dersi veren hocaların buluştuğu ülkemizin lider özel ders platformudur. Superprof’ta öğrenciler ve öğretmenler oldukça huzurlu ve güvenli bir ortamda özel ders deneyimi yaşarlar. Superprof hocaları birkaç saniye içerisinde ve birkaç tıklama ile görebileceğiniz hocalardır. Bu kolaylığı sayesinde Superprof’ta biyoloji hocalarını online bulmak oldukça hızlı ve pratiktir.

 

Superprof’ta biyoloji dersi veren hocalar kendilerini sizlere tanıtmak için ilanlarını yayınlarlar. Bu ilanlarda hocalara dair çok çeşitli bilgileri edinebilmeniz mümkündür. Biyoloji özel ders hocaları almış oldukları eğitim hakkında sizleri bilgilendirirler. Üniversitede mezunları mı veya hala okuyorlar mı, hangi üniversitede ve hangi bölümde okuyorlar gibi pek çok bilgiyi sizinle paylaşırlar.

 

Bunun yanında ne zamandan beri biyoloji özel dersi verdikleri ve online ders verme deneyimleri gibi hem velilerin hem de öğrencilerin merak ettiği konuları da paylaşırlar. Öğrencilerin hocalarına daha fazla güven duyabilmesi için deneyim önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bunun yanında hocalar dersleri nasıl işlediklerini de aktarırılar. İlanlarında klasik bir derste hocaların nasıl işledikleri ve hocanızdan neler bekleyebileceğiniz gibi bilgileri bulabilirsiniz. Hocaların dersleri nasıl işlediklerinin size uyup uymadığını bu şekilde değerlendirme fırsatınız olur.

 

Hocaların ilanlarında hepsinin yanında kendilerine ait net bir profil fotoğrafı da görmeniz mümkündür. Hocaların profil fotoğrafı sayesinde derslere başlamadan bile önce hocanızı görmüş olma imkanınız bulunur.

 

Tüm bunların üstüne, hocaların eski öğrencilerinden almış oldukları yorumları da görebilirsiniz. Eski öğrencileri hocalarından aldıkları biyoloji derslerinin nasıl geçtiğini anlatarak sizlere bir ışık tutar. Üçüncü kişilerden duymuş olacağınız bu yorumlar sayesinde hocanıza ve kendinize çok daha güvenmiş olursunuz.

 

O halde sizler de Superprof ile online biyoloji dersi almaya hazırsınız! Hemen anasayfada hızlıca biyoloji dersi araması yapın ve ihtiyaçlarınıza en uygun biyoloji özel ders hocasını keşfedip ders talebi gönderin. Talebiniz kabul edilir edilmez derslerinizi planlayıp ilk online biyoloji özel dersinizi alın!

Ne öğrenmek istersiniz?