Anasayfa
Ders ver
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 24saat
Dilara tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Kendi evinizde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce çeviri
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

İstanbul'da Deneyimli Özel Öğretmenden Her Yaştan Ve Sınıftan Öğrencilere Pratik İngilizce Dersleri

Ders işleme yöntemi

Ders anlatırken benim için en önemli olan konu öncelikle ders verdiğim öğrencidir. Her bir insanın kendine özgü yetenekleri ve beyin tarzları olduğu için, her öğrencimle empati kurup onları anlamaya ve analiz etmeye özen gösteririm. Öğrencimin en rahat anlayacağı yöntemi belirleyip onu uygularım. Anlatacağım konu ile ilgili bütünü ele alma ile gerekli detayları ve ipuçlarını verme arasında bir denge kurarım. Ders başlangıcında öğrencinin konuyla ilgili bilgisini ve duygusunu anlayıp buna göre hareket ederim. Ders sonunda muhakkak konuyu toparlayıp öğrenci ile üzerinden geçer, eksik kalan noktalar olduysa daha detaylı bir şekilde anlatırım. Öğrencilerimi kendi kendilerine verimli çalışma yöntemleri uygulama konusunda teşvik eder, bununla ilgili onlara sorumluluk veririm. Dersi öğrenciye sevdirmek benim için esastır.

Eğitim

Felsefe Öğretmeni ve Dans Eğitmeniyim. İstanbul Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyonum var. Üniversite yıllarımdan beri çeşitli konularda özel dersler vermekteyim. Ders anlatmayı ve bilgilerimi paylaşmayı çok seviyorum. Küçük yaşlardan itibaren öğrenip geliştirdiğim İngilizcemi hem ders verme hem de çeviriler yapma konusunda kullanmaktan büyük keyif duyuyorum.

Ücretler

5 saatlik ders ücreti : ₺400
10 saatlik ders ücreti : ₺750

Detaylar

Derslerle ilgili kurallarım:
1. Ders iptali durumlarının en az 24 saat öncesinde haber verilmesini (çok acil durumlar, hastalık vb hariç) rica ederim.
2. İlk dersten önceki bir günde öğrenci ve öğrencinin ailesi ile karşılıklı birbirimizi tanıyıp anlaşmak için bir ön görüşme yapmak prensibimdir.

Dilara tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Kendi evinizde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce çeviri
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Dilara: CV

İletişim Bilgileri

E-posta Adresi: (gizli bilgi)
Cep Telefonu: (gizli bilgi) 68
Ev Adresi: Suadiye Mahallesi Kaptan Arif Sokak Dilek Apt. No:21, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Facebook: Dilara Murathanoğlu
Instagram: dilara.murathanoglu
YouTube: Dilara Murathanoglu
LinkedIn: Dilara Murathanoglu

Eğitim Bilgileri

İstanbul Üniversitesi (İÜ), Sosyoloji Bölümü Lisans
Mezuniyet: 2017
Not Ortalaması: 3,84
İstanbul Üniversitesinin 2. Üniversite Programı kapsamında bölümü başarıyla tamamladım. Bu bölümle Sosyal Bilimler alanının, üzerinde çalışmak istediğim ve kendimi geliştirmek istediğim alan olduğunu keşfettim.

İstanbul Üniversitesi (İÜ), İşletme Bölümü Lisans
(Devam Ediyor)
İlk bölümüm olan İşletme, bana sistemli çalışma, yaptığım işlere bütünlüklü ve işletme açısından bakma, parasal konulara profesyonel yaklaşma, organizasyon içi dinamikleri sağlıklı değerlendirme yetkinliklerini kazandırdı.

Maltepe Anadolu Lisesi, Lise
Mezuniyet: 2005
Anadolu Lisesi kültürü içerisinde, sağlam bir sayısal eğitim aldım. Benim için hem akademik başarımı yukarı taşıyan, hem de okuduğum süre boyunca ömür boyu sürecek sağlam dostluklar kurduğum bir okul oldu.

Bilfen Koleji, Orta Okul
Mezuniyet: 2002
Çok sevdiğim okulum, özel okul kültürü içerisinde, hem kişisel gelişimim ve genel akademik başarım, hem de İngilizcemin gelişimi açısından bana çok fazla değer kattı.

Sertifikasyonlar

Pedagojik Formasyon (Felsefe) Sertifika Programı
İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, 2017
İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okurken Felsefe Bölümünden dersler alarak Felsefe Bölümünden Pedagojik Formasyon almaya hak kazandım. İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Fakültesi'nde, Felsefe Grubu Öğretmenliği yapmak amacıyla, Şubat 2017 tarihinde Pedagojik Formasyon Sertifika Programı'na başladım. Aralık 2017'de sertifika programını başarıyla tamamladım.

MEB Onaylı Arjantin Tango Eğitmenliği Sertifika Programı
Pera Güzel Sanatlar, 2018
Öğretmenlik hayatımda dans geçmişimden gelen bilgilerimi kullanmak ve dans tecrübelerimi profesyonel bir çerçeveye oturtmak amacıyla başladığım, Pera Güzel Sanatlar bünyesinde Türkan Bulut Hocadan aldığım Dans Eğitmenliği Sertifika Programını Haziran 2018'de başarıyla tamamladım. Dans eğitmenliğinin teknik bilgi tarafının yanı sıra, genel anlamda ders anlatma sistemi, sınıf yönetimi, öğrencilerle ilişki ve bağ kurma gibi konularda da bana çok fazla değer katan bir eğitim oldu.

Özel Eğitim Öğretmenliği Sertifika Programı
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, 2018
Kasım 2017’de başladığım Özel Eğitim Öğretmenliği Sertifika Programını, Ocak
2018'de başarıyla tamamladım.

İş Deneyimleri

Hayatın Ritmi Koçluk & Eğitim & Danışmanlık
Ocak 2019 – Halen
Şirket bünyesindeki eğitimlerden biri olan Sirtaki ile Takım Çalışması Eğitimi’ne yardımcı olarak başladığım şirkette, İletişimden Sorumlu Yönetici Asistanı olarak görev yapmaktayım. Hem şirket içi ve dışı iletişimi sağlama konusunda, hem de eğitim hazırlıklarında, özellikle yurt dışıyla bağlantılı bir şirket olduğu için tercüme tarafında destek vermekteyim.

Tango Rise
Ağustos 2018 – Şubat 2019
Tango Rise bünyesinde, kurucusu olan eğitmen arkadaşımla birlikte, MEB Onaylı Arjantin Tango Eğitmenliği Sertifikamı aldıktan sonra dans eğitmenliği konusundaki tecrübemi pekiştirmek amacıyla, Arjantin Tango dans dersleri verdim. Benim için staj niteliğinde bir deneyim oldu. Birlikte verdiğimiz grup derslerinin yanı sıra, tek başıma verdiğim bir teknik sınıf dersi de açtım. Derslerin yanı sıra hafta sonları düzenli olarak yapılan pratik günlerinde, hem organizasyon tarafında, hem de öğrencilerle ilgilenme ve onları çalıştırma konusunda destek verdim.

Mediha Turhan Tansel Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Okulu
Aralık 2017 – Şubat 2018
Özel Eğitim Öğretmenliği kursu aldığım okulda, öğretmen açığı olması nedeniyle, geçici süreyle ücretli öğretmen olarak görev yaptım.

Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi
Eylül 2017 – Aralık 2017
Pedagojik Formasyon Sertifika Programının bir parçası olarak İstanbul Üniversitesi'nin belirlediği okulda Felsefe Grubu Öğretmenliği stajımı tamamladım. Stajyer öğretmen olarak çok kısa bir süre için de olsa öğrencilerle bir arada olmak, onlarla bilgilerimi paylaşmak beni çok mutlu etti.

Tangolic Dans Stüdyosu
Eylül 2012 – Eylül 2014
Uzun süre boyunca yanında kaldığım, beni yetiştiren dans hocam Ilgın Tetikcan’ın ekibinde, onun dans stüdyosunda asistanlık ve yardımcı eğitmenlik yaptım. Görevlerim arasında derslere yardımcı olmak, öğrencilerle birebir ilgilenerek onları çalıştırmak, düzenlenen pratik ve dans gecesi organizasyonlarına destek vermek vardı. İlk eğitmenlik deneyimim olan, bana eğitmenliği sevdiren bu stüdyoyla olan gönül bağım halen devam etmektedir.

Gaya Gayrimenkul Geliştirme Araştırma Yatırım Alternatifleri
Haziran 2009 – Aralık 2010
Gayrimenkul sektöründe, Araştırma – Geliştirme, Pazarlama ve Yönetim alanlarında hizmet veren şirketin Yönetim kısmında, Yönetici Asistanı olarak görev yaptım. Görevlerim arasında iş takibi, müşterilerle ve taşeron firmalarla iletişim, evrak hazırlığı, finansal hesaplara destek olmak vardı.

Bu iş deneyimlerinin yanı sıra eğitimlerime devam ettiğim süreçte ek gelir kazanmak amacıyla kısa dönemlerle çalıştığım işler oldu. Bunlar;
İngilizce, Türkçe ve İlköğretim düzeyinde Matematik konularında üniversite yıllarımdan beri, talep oldukça özel dersler veriyorum.
Modern Mantık konusunda Sosyoloji Bölümünün 3. Sınıfından beri, talep oldukça özel dersler veriyorum.
Dans Tekniği konusunda talep oldukça özel dersler veriyorum.
Teniscim.com (Şubat 2018 – Eylül 2018) bünyesinde uluslararası tenis haberlerinin İngilizce’den Türkçe’ye tercümelerini yaptım.
Toner Sepeti (Haziran 2014 – Ağustos 2014) bünyesinde, yaz döneminde kısa süreli olarak çalıştım. Aktif satış elemanı olarak tele-pazarlama ile çeşitli firmalara toner satışı yaptım.
Bu Ajans (Eylül 2011 – Kasım 2013) bünyesinde geçici dönemlerde (1 günlük, 3-5 günlük, 10 günlük, 1 haftalık vb.) fuar ve çeşitli organizasyonlarda tanıtım hostesliği ve turizm organizasyon firmalarında LCV yaptım.

Yabancı Dil Durumu
İngilizce: İleri Seviye
İngilizce seviyem, İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviriler yapacak düzeydedir.

Yetkinlikler
Microsoft Office Programları
İnfografik Tasarım

Hobiler ve İlgi Alanları
Bale, modern dans, pilates, meditasyon, tiyatro, kitap okumak, amatör olarak kısa hikayeler yazmak ve kara kalem çalışmalar yapmak.

Felsefe bilgi ve eğitiminin karmaşık problemleri çözme, eleştirel düşünme, yaratıcılık, muhakeme etme ve karar verme, müzakere, bilişsel esneklik yeteneklerini geliştirme; dans eğitiminin de iletişim, başkalarıyla uyum ve insan yönetimi yetkinliklerini geliştirme konusunda yararlı olduğuna inanıyorum. Bu bilgileri genç insanlarla paylaşmak ve hayatlarına olumlu katkıda bulunmak, toplumumuzun ve dünyamızın geleceği olan genç insanlara rehberlik etmek istiyorum.
Genç insanların hayatlarına ve kalplerine dokunmak, onların ruhsal, zihinsel ve bedensel yapılarını olumlu yönde geliştirecek temel bilgi ve prensipleri onlarla paylaşmak, onlarla birlikte güzel ve aydınlık bir gelecek inşa etmek en büyük hayalim.

Benzer öğretmenler

des ingilizce dersleri yakınlarda ? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz Superprof size yardım etmek için des ingilizce okuduğunu anlama dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! des ingilizce kelime bilgisi derslerides ingilizce yazma becerileri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı : yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

İstanbul Üniversitesi Tercümanlık öğrencisinden sıfırdan ileri düzeye ingilizce dersleri. Konuşma writing reading vocabulary etc.
₺50
Ahmet gürkan
İlk ders ücretsiz!

Dersim 1 saatse öğrenciyi sıkmadan süre dolduğunda anlatacaklarımı bitirmiş olacak şekilde ayarlarım. Öğrenilen...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
İlkokul ve Lise Öğrencilerine özellikle konuşarak ingilizcelerini geliştirmesine yardım edecek, IELTS Sertifikalı ve yurt dışında yaşamış eğitim sever.
₺65
Aydan
İlk ders ücretsiz!

Dersleri, ihtiyac yönünde belirlerim, öğrencinin başta okul için ihtiyacı olan kelime ve dil bilgisi aktarımı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Maltepe Universitesinde Ingilizce öğretmenliği bölümünde okumaktayım ve şuan 2. Sınıf öğrencisiyim. Soğanlık İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursunda İngilizce öğretmenliği yaptım ve hala özel ders vermekt
₺50
Kayra
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlerken materyallere çok önem veririm. Hafızada kalacak yöntemler ve metodlar kullanıp kişinin daha...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
İngilizce kelime ezberleme teknikleri , grammer bilgisi , soru çözme teknikleri , okuduğunu anlama becerisi
₺25
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Dersleri ilk 20 dakika konuya çalıştırım sonra test çözme yöntemiyle konuya daha çok hakim olmasını sağlarım ,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngiliz Dil bilimi ögrencisinden Mersin'de ilk okul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri
₺45
İdris
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciyle iletişimin birbirimizi daha iyi anlamamızı sağlayacağını düşündüğüm için derse başlamadan ...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Elektrik mühendisliği öğrencisi,fizik,matematik,ingilizce konularında yardımcı.Aynı zamanda kodlama/yazılım bilgi sahibi.İlkokuldan liseye herkes iletişime geçebilir.
₺50
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde öncelikle karşımdaki kişiyi tanıyacak şekilde sohbet ederim.Hedeflediği veya uzmanlaşmak istediği...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bakırköy
Yıldız teknik üniversitesi ingilizce hazırlık öğrencisiyim ve ileri seviyede ingilizce biliyorum grammar speaking reading listening çalışmaları yapılır
₺35
Sude
İlk ders ücretsiz!

derslerimi grup veya bireysel fark etmez ilk önce İngilizce seviyenizi belirleyen minik bir sınav yaparım ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Warning : nothing is impossible for the ones who are eager to learn english well
₺80
Seda
İlk ders ücretsiz!

DERSLERİMİ ÖĞRENCIYE GORE PROGRAMLARIM. DIL KURSU KITABI SECERIM VE ONUN USTUNDEN OKUMA,ANLAMA, KONUSMA VE ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Göztepe
İngilizce mimarlık öğrencisinden isteyen herkese ileri ve basit seviyede ingilizce yazma, konuşma ve kelime eğitimi
₺60
Esin
İlk ders ücretsiz!

dersleri interaktif bir şekilde işlemeye özen gösteriyorum, özellikle konuşmaktan çekinen insanlara yardımcı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Bilgisayar mühendisiyim, uUn yıllar Amerika, İngiltere, Almanya ve İspanya’da yaşadım çalıştım. Özel İngilşzce ve İspanyolca dersleri veriyorum
₺50
Gülay
İlk ders ücretsiz!

NLp ile Hızlı öğrenme metotları, Hafıza Teknikleri, pratik konuşma ve kitap çalışmaları yapıyoruz. Konuşma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ataşehir
İngilizce dersleri İstanbul'da Radyo, Tv ve Sinema bölümü üniversite öğrencisi ile birlikte
₺50
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Gramerden önce kelime ve konuşma bilgisi gelir. Öncelikle seviyenizi ve ihtiyacınızı tespit ederek derse başlarız....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Kadıköy
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İngilizce) öğrencisinden Kocaeli'nde ve İstanbul'daki ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine özel İngilizce dersi / Speaking-Writing-Listening kategorilerinde kişi
₺70
Şirin Büşra
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Her öğrencide farklı bir yöntem izlemek en doğrusu. Çünkü sabit bir yol herkes için verimli olmayabilir. Önce...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Kendi evinizde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺100 Müsait değil
5 saat Müsait değil ₺400 Müsait değil
10 saat Müsait değil ₺750 Müsait değil
Ders talep et