Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adapazarı özel ders

Evinizin yakınlarında 61 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Adapazarı

Adapazarı
₺50/saat
Elvan
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Sakaryada bulunan arkadaşlara matematik alanında yardımcı olabilirim.

Kaynak kitaplar ile birlikte gerekli dökümanlar eşliğinde ders anlatımının yanı sıra konuya yönelik farklı ve değişik soru kalıpları ile konunun pekiştirilmesini sağlanır. Konu anlatımı esnasında eksikliğinin farkedildiği farklı bir konu var ise o konunun temeli sağlanmaya çalışırılarak daha verimli bir ders işleyişi sağlamaya çalışmaktayım.

Adapazarı
₺75/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü Mezunu olarak Ortaokul ve Lise öğrencilerine Matematik ve Geometri dersleri vermekteyim.

Tamamen öğrencinin bilgi, birikim ve yeteneklerini gözeterek konuları anlatırım. Daha fazlasını isteyen öğrencilerle çok harika işler yaptık. Ders anlatmaktan ve tekrar anlatmaktan hiç sıkılmam. Yeter ki öğrencimle birlikte güzel şeyler başarma isteğimiz olsun. Teorik anlatım olmalı ancak kısa tutulmalı fikrindeyim. Çok soru çözmek tarafındayım.

Adapazarı
₺50/saat
Seda
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Son sınıf öğrencisinden lise ve ilköğretim öğrencilerine matematik, geometri derslerine yardımcı

Derslerimi anlatıp pratik yaptırarak sıkmadan en eğlenceli şekilde anlatırım

Adapazarı
₺80/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Matematiği bir de Marmara üniversiteliden dinle.. Hiç pişman olmayacaksın. Çok memnun kalacaksın..

Derslerim genelde eğlenceli geçer. Öğrenci ile iyi ilişkiler kurabilen bir öğretmenim. Çünkü bir öğrencinin dersi sevebilmesi için öncelikle hocasını sevmesi gerektiğini savunurum. Derslerim; ortaokul ve lise düzeyinde her öğrenci ile çalışabilir iyi ilişki kurabilirim. Aynı zamanda derslerini yakından da takip ederim.

Adapazarı
₺75/saat
Önder
İlk ders ücretsiz!

Sakarya'da yüzme öğrenmek artık zor değil. Siz İsteyin yeter. İletişime geçmeniz yeterli.

Sakarya Üniversitesi İşletme bölümü.sınıf öğrencisiyim. Yüzmede eğitimci sertifikamı Türkiye Yüzme Federasyonunun açtığı kurstan aldım. 2 yıldır Sakarya Yüzme Havuzunda Antrenör olarak çalışıyorum. Derslerimin belirli bir çerçeve içerisinde temel eğitim basamaklarını adım adım sıralayarak işlerim.

Adapazarı
₺50/saat
Elvan
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Matematik ve geometri alanında özel ders vermekteyim.

Farklı ve değişik kalıplarda soru çözümü ile konu anlatımını harmanlayarak anlatılacak konunun pekiştirilmesine özen gösterip akıcı ve verimli olduğunu düşündüğüm bir işleyişle konuyu anlatmaktayım.

Adapazarı
₺50/saat
Bülent
İlk ders ücretsiz!

Sakarya'da, işinde uzman coğrafya öğretmeninden ortaokul ve lise seviyesinde coğrafya dersleri verilir

Günümüz öğrencilerinin maalesef en büyük problemlerinden birisi, içine çekilmediği derslere odaklanılmaması ve sonucunda o dersten aldığı verimin yarı yarıya düşmesidir. Bir ders saatinden alınacak maksimum verimi en üst düzeyde tutabilmek adına, karşılıklı etkileşimin olduğu, öğrencilerinde aktif olacağı şekilde derslerimi işliyorum.

Adapazarı
₺35/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

React Native ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi (html css javascript react konularını barındırır.)

Dersleri teoriğin yanın da bol pratik yaparak işlerim. Anlatımlarım da gerçek hayattaki kullanış yerlerini vermeye dikkat ederim. Öğrencim ile beraber kod yazarak, ona mimari ve syntax hakkın da bilgi verir. Bol bol örnek geliştirmesini sağlarım. Öncelikle öğrencimi çok iyi tanımak isterim. Daha sonra onun için özel bir ders programı oluştururum.

Adapazarı
₺50/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde matematik geometri turev ve integral dersleri

Derslerimi konuyu anlatma örnekler çözmek ve sonrasında öğrencinin de çözmesini sağlayarak işlerim. Anlamasına yardımcı olmak için uygulamalı gösteririm. Mutlaka ödev veririm. Konuyu unutmaması için mutlaka tekrar yaparım. Bir konu bitmeden diğer bir aşamaya geçirmem. Eğlenceli bir şekilde anlatıp ilgiyi üzerimden çekmem.

Adapazarı
₺70/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü öğrencisinden matematik Özel dersi mat 1 için mutlaka ulaşin derim...

Öğrenciye bağlı olarak istenilen durumda çalışma kağıdı adı altında konu ve örnek olarak iki tip çalışma kağıdı yardımı yapıyorum ve istenilen duruma göre küçük ayrıntı vererek konu hakkında akabinde soru ve örnekler doğrultusu ile konuya iyice hâkim hale gelindiğinde konu bitiyor ve daha sonra öğrencinin karşılaştığı zorlukları gözden geçiriyoruz

Adapazarı
₺60/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Hızlı Klavye Kursu Özel Ders - F Klavye Eğitimi (Hızlı Yazma Garantili)

Belli bir plana göre hazırlamış olduğum hızlı yazma garantili uygulama çalışmalarımı bireysel olarak takip ederek tamamlatıyorum. Sonunda hızlı yazdığınızı siz de hissedeceksiniz.

Adapazarı
₺50/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölüm birincisinden sinava hazirlanan öğrencilere lise düzeyinde biyoloji ilkokul düzeyinde fen ve teknoloji dersi verilir.

DERSLERİMİ ÖZELLİKLE KONUYA PARALEL ÖRNEKLER VEREREK SİZİN YAŞ SEVİYENİZE UYGUN ANLATIM DİLİ KURARAK ANLATMAYA ÖZEN GÖSTERİRİM.GÜNLÜK HAYATTAN ÖRNEKLER SUNARAK VE KODLAMALAR YAPARAK ANLATMAYI ÇOK SEVERİM.DERSLERİM DAHA ÇOK SINAVA HAZIRLANAN VE OKULDA DERSLERİNE YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE DAHA ÇOK YÖNELİKTİR.

Adapazarı
₺40/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Devlet okulunda 1yil yurtdisinda 3 ay ingilizce öğretmenliği yaptım, başari garanti ;)

Dersleri öğrencinin en iyi algiladigi metoda göre belirlerim, ulasilmak istenen hedefe ulasmak ve akici konusmak icin gereksiz ve zaman kaybi olan konular yerine etkili, basari odakli ders islerim

Adapazarı
₺100/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisinden ilkokul öğrencilerine eğlenceli ve dersi sevdirici matematik ve fen bilimleri dersleri

En basit konu bile olsa mutlaka döküman hazırlayıp derse giderim. Konuyu anlattıktan sonra hazırladığım dökümanlarda pekiştirmeyi ve onlara yapabileceklerini her şeyin çok kolay olduğunu göstermeyi severim. Düşündürücü ve zorlayıcı iki soruyu bir sonraki derse kadar onlara bırakır uğraşmalarını sağlarım.

Adapazarı
₺70/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

İş İlanları Yeni Arama ÖN YAZILARIM MEB VE ÖZEL SEKTÖR OLMAK ÜZERE 10 YILLIK DENEYİMİM VAR. FİZİK , FEN BİLGİSİ, MATEMATİK VE İNGİLİZCE DERSLERİ Veriyorum. SAÜ de çift anadalda (nükleer fizik ve fizik

Birebir veya grup öğrenci ihtiyacına göre , öğrenci düzeyine göre empati yaparak konuyu işler ve konu ile ilgili pratik çözüm yolları sunarım.

Adapazarı
₺50/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli yazılım geliştirici, asp net mvc, mssql, node js, Html, Css, javascript.

Dersleri 3 aşamada işlemeyi tercih ederim, konunun özeti ardından konu ile alakalı bilinmesi gerekenler tüm detaylar ve son olarak bolca pratik.

Adapazarı
₺50/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Yüzde yüz İngilizce bölümden mezun Kimyager den, Kimya ve Fen Bilimleri dersi verilir.

Ezbere yöntemlerin dışında, anlatılanların öğrenilmesini hedeflemekteyim, kullanmadığın bilgiyi öğrenmiş sayılmazsın şiarıyla inandığım doğrular eşliğinde ders anlatıyorum.

Adapazarı
₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerinin ödevlerine yardımcı olabilir, ingilizceye dair her konuda ders veririm. İngilizce-türkçe çeviride de yardımcı olabilirim.

Öğrencimi anlamaya çalışır, ona özel öğretme yöntemi uygularım. Öğretmeden bırakmam, benim için öncelik öğrencimin anlaması ve başarılı olmasıdır.

Adapazarı
₺75/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Besyo Mezunu Türkiye Yüzme Federasyonu 2.Kademe Yüzme Antrenörü belgesine sahip 3 yıllık deneyimi olan Antrenörden, tüm yaş gruplarına yüzme dersi verilir.

Dersler yaş grubuna göre ayarlanıp belli bir program dahilinde olup tamamen teknik öğrenme çalışmaları üzerine ilerleyip en kısa sürede yüzmeyi sevdirip öğretmekteyiz.

Adapazarı
₺60/saat
Süleyman
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü mezunu lise ve ortaöğretim öğrencilerine uygun fiyata derslerde yardımcı olunur.

Sınavlara hazırlık yapıyoruz ve aynı zamanda okulla paralel ders tekrarı şeklinde derslerimizi işlemeyi tercih ediyoruz.

Adapazarı
₺65/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Almanca Mütercim Tercümanlık bölümü mezunundan etkili, hızlı ve pratik Almanca dersi.

derslerimi ihtiyaca göre işlerim. Ör: Almancayı yds veya üniversite sınavı için öğrenmek isterse o sınavlarda çıkabilecek soru ağırlıklı ders işlerken, Almanya'yı ziyarete gidecek ve ya Almanca konuşması gerekecek olan kişi için pratik almanca konuşma dersleri.

Adapazarı
₺60/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Yazilim mühendisliği öğrencisinden ileri matematik ve ileri fizik bilgisine sahip ders hocasi

DERSE İLK OLARAK ÖĞRENCİYİ ANALİZ EDEREK BAŞLARIM. NELERİ BİLİP NELERİ BİLMEDİĞİNİ İLK OLARAK TESPİT EDERİM. TEMEL BİLGİSİ VAR İSE DERSİN KONUSUNU ANLAYACAĞI ŞEKİLDE ANLATIP DAHA SONRA BOL BOL ÖRNEK SORULAR İLE PEKİŞTİRİRİM. BU ADIMLARDAN SONRA ARTIK ORİJİNAL SORULAR ÇÖZÜLMEYE BAŞLANMALIDIR.

Adapazarı
₺50/saat
Feyzanur
İlk ders ücretsiz!

Üniversite mezunu 2 yıl ücretli ingilizce öğretmenliği yaptım. Tüm derslerde ders verilir. Bu zamana kadar 500 den fazla öğrencim olmuştur. En önemlisi öğrenmenin keyifli ve severek yapılmasıdır.

Dersleri işleme tarzım çocuga göre değişmektedir. Kimi öğrencim görselle aldığından renkli kağıt ve kartonlar kullanırken diğer öğrencimle testler çözerek yarıştık kendimizle bunu öğrencim belirler.

Adapazarı
₺20/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Yönetim bilişim sistemleri öğrencisinden ilkokul öğrencilerine speaking dersi verilir.Sakarya içinde.Saati 20 tl

Öğrencinin ev ödevlerini yardımcı olurum.Ona her hafta bir konuşma konusu verip o hafta onun üzerinde speaking pratiği yaptırırım.

Adapazarı
₺100/saat
Murat reis
İlk ders ücretsiz!

19 YILLIK DERSHANE VE ÖZEL OKUL ÖĞRETMENİNDEN TYT - AYT -LGS İÇİN ÖZEL TÜRKÇE ve EDEBİYAT DERSLERİ VERİLİR. TANİŞMA DERSİ ÜCRETSİZDİR.

Öncelikle itinayla konu anlatılır.Daha sonra konunun anlaşılıp anlaşılmadığı kontrol edilir. Ardından örnek sorular çözüldükten sonra öğrenciye soru çözdürülür. Bu aşamalardan sonra ders bitirilir.

Adapazarı
₺100/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Web Tasarım Kursu - İnternet Programcılığı Eğitimi (A’dan Z’ye Web Tasarımcı Olmak)

Bilgisayar üzerinde doğrudan uygulama yaparak eğitim vermekteyim. Standart kurslarda olmayan domain+hosting bilgileri de dersimizde mevcut olup kurs süresince her öğrencim kendine gerçek bir sayfa hazırlıyor.

Adapazarı
₺70/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü mezunuyum. Kimya derslerinde ve ilkokul matematik derslerinin eğitimini vermekteyim. Fen bilimleri de ekstra alanıma girmektedir.

Önceden kısa sınav ve eksikleri tamamlama. Yeni konu tanıtımı yaparım. Daha sonra planını yaptığım konuyu işlerken soru çözümü Karşılığı tartışarak konuyu ilerletirim.

Adapazarı
₺70/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü mezunu olup pedagojik formasyonla öğretmenlik eğitimi almış bulunmaktayım. Sakarya’da ikamet ediyorum.

Önceden yapılmış plan üzerinden giderim. Bir önceli dersin küçük kısa sözlü veya yazılı bir şekilde sınavını yapar eksiklerimizi kontrol ederim. Daha sonda yeni konuya geçiş yaparım.

Adapazarı
₺50/saat
Muhammed harun
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisliği ogrencisinden sakaryada ozel ders imkani saglanir.sadece sayisal dersler lütfen.tesekkür ederim.

Derslerimi işleme şeklim öğrencinin öğrenme kabiliyeti ve şekline göre değişiklik gösterebilir önemli olan bilgiyi güzel bir şekilde öğrenciye aktarmaktır

Adapazarı
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Edebiyat Öğretmeni. İlkokul Ortaokul ve Lise öğrencilerine ders destek ve sınavlara hazırlık

Derslerimiz tercihe göre öğrencinin ve ya öğretmenin evinde olabilir. Dersler konu anlatımı ve bol bol test çözümünden meydana gelir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Adapazarı semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Adapazarı semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Adapazarı semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.