Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adapazarı özel ders

Evinizin yakınlarında 30 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Adapazarı

Adapazarı
₺75/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Matematik Mezunundan Orta Öğretim ve Lise Öğrencilerine Matematik dersi verilir. Yer Sakarya

Konu anlatımını kısa tutar daha çok soru çözme şeklinde ders işlerim. Özellikle üniversiteye hazırlık çalışmalarında soru kaynağım fazladır. Ancak konuları sorular üzerinde çözerek anlatmayı tercih etmem. Konuyu ayrıntısıyla anlatıp anlattırarak hazırlığımı yapar sonra farklı açılardan çok sayıda sorular çözerek konuyu pekiştirmeye çalışırım.

Adapazarı
₺70/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

İş İlanları Yeni Arama ÖN YAZILARIM MEB VE ÖZEL SEKTÖR OLMAK ÜZERE 10 YILLIK DENEYİMİM VAR. FİZİK , FEN BİLGİSİ, MATEMATİK VE İNGİLİZCE DERSLERİ Veriyorum. SAÜ de çift anadalda (nükleer fizik ve fizik

Birebir veya grup öğrenci ihtiyacına göre , öğrenci düzeyine göre empati yaparak konuyu işler ve konu ile ilgili pratik çözüm yolları sunarım.

Adapazarı
₺75/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Besyo Mezunu Türkiye Yüzme Federasyonu 2.Kademe Yüzme Antrenörü belgesine sahip 3 yıllık deneyimi olan Antrenörden, tüm yaş gruplarına yüzme dersi verilir.

Dersler yaş grubuna göre ayarlanıp belli bir program dahilinde olup tamamen teknik öğrenme çalışmaları üzerine ilerleyip en kısa sürede yüzmeyi sevdirip öğretmekteyiz.

Adapazarı
₺60/saat
Süleyman
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü mezunu lise ve ortaöğretim öğrencilerine uygun fiyata derslerde yardımcı olunur.

Sınavlara hazırlık yapıyoruz ve aynı zamanda okulla paralel ders tekrarı şeklinde derslerimizi işlemeyi tercih ediyoruz.

Adapazarı
₺35/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!
Adapazarı
₺40/saat
Ahsen seda
İlk ders ücretsiz!

Formasyon sahibi, tercümandan İngilizce ve Almanca dillerinde konuşma, yazma, anlama becerilerini geliştirmek için özel ders imkanı

Derslerimde mataryellerden çok fazla faydalanırım. Dil derslerini konuşmaya yönelik işlerim. Ögrenci merkezli eğitim sisteminin savunucusuyum. Bu sistemi derslerime yansıtırım. Her insan her seyi öğrenebilir. Fakat öğrenmesi için farklı yontemlere ihtiyaç duyabilir.

Adapazarı
₺40/saat
Seyma
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi golge öğretmenlik özel eğitim 0 6 yaş grup dersleri okula hazirlik

Çocukları oyun oynayarak hayatta hazırlarım ince ve motor becerileri kazandırmak hem eğlenceli vakit hemde eğitim veririm çocuklar oyun ile ogrenir

Adapazarı
₺55/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği mezunundan ileri seviyede Osmanlı Türkçesi dersi verilir !

Öncelikle alfabe öğrenimiyle başlayıp daha sonra okuma ve yazma olarak ilerleriz. Okuyacağımız her parçanın ana fikrini arap harflerini kullanarak yazarız ve böylelikle hem okuduklarımız hakkında bilgi sahibi hemde daha hızlı bir şekilde yazma öğreniriz.

Adapazarı
₺30/saat
Ceyda
İlk ders ücretsiz!

Metalurji ve malzeme mühendisinden ilk ve orta okul öğrencilerine matematik dersi verilir

Ders işleme yöntemim okulda işlenen dersi tekrar ederek test çözüp pekiştirmeye dayalıdır. Basitten zora doğru giderek konuyu tamamen öğrenmenizi amaçlamaktayım.

Adapazarı
₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerinin ödevlerine yardımcı olabilir, ingilizceye dair her konuda ders veririm. İngilizce-türkçe çeviride de yardımcı olabilirim.

Öğrencimi anlamaya çalışır, ona özel öğretme yöntemi uygularım. Öğretmeden bırakmam, benim için öncelik öğrencimin anlaması ve başarılı olmasıdır.

Adapazarı
₺40/saat
Alpay
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği 2. Sınıf öğrencisinden ders verilir her alanda dost gibi dinlenir.

Dersleri ders konularından ve işlenmesi ve izlenmesi gereken yollar üzerinden işlemiyorum ders anlatma yöntemim öğretmek değil anlayabilmenizi sağlamaktır bu biraz aykırı gelebilir fakat hepimiz ölü ozanlar derneğinin birer öğrencisiyiz.

Adapazari
₺60/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!
Adapazari
₺80/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Özel sektörde oldukça deneyimli ve çıkmış sorulara hâkim öğretmenden Türkçe özel ders verilir

Konuya giriş yapmadan önce konunun üniversite sınavında önemi, konudan kaç soru geldiği, bu konu hangi yollarla sorulur gibi bilgiler veririm. Taktiklerle konuyu anlattıktan sonra sorular üzerinden tekrar ederim.

Sakarya
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

"Hayatın kendisi bir gerçektir"...Yaşam Koçu olarak hazırım peki ya siz?

“Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olurum. Özsaygı sorunlarında ve arzularınıza amaçlarınıza ulaşma konusunda yardımcı olurum. Kimler yaşam koçluğu alabilir? - Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler.

Sakarya
₺35/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Yeminli Hollandaca Flemenkçe tercüman öğretmen olarak Sözlü ve yazılı olarak yardımcı olabilirim.

2003 Yılı Hollanda'da Lisans Mezunu oldum. 2004 - 2006 Yılları arasında Hollanda Milli Eğitim Bakanlığında Orta ve Lise dengi okullarda öğretmenlik yaptım. Öğrenci ya da grupla bire bir ders vererek öğrenme ve anlama alanlarında yardımcı olmaktayım.

Sakarya
₺40/saat
Iremnur
İlk ders ücretsiz!

Okulöncesi anasınıfı 3-6yaş özel ders kreş anaokulu çocuk bireysel eğitim toplu eğitim

Görsel ve işitsel olmasına,anlatma biçimime dikkat ederim ve eğlenceli ders işlerim

₺35/saat
Halime
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü mezunundan tüm sınavlara yönelik geometri matematik derslerine ve sınavlarına yardımcı

Öncelikle öğrencinin en temelden Bilgi birikimiyle yola cıkarak basamak basamak istenilen seviyeye ve dersi sevdirerek yapılması temel amacım matematigi ezberden cıkararak herkesın yapabılırlıgını gostermek

₺60/saat
Kadri
İlk ders ücretsiz!

CEVAT AYHAN FEN LİSESİ MEZUNUNDAN UYGUN FİYATA TYT-AYT ve 7.-8. sınıf(LGS) MATEMATİK DERSİ VERİLİR

Dersler 1 : konu anlatımı 2 : soru çözme 3 : çözemediklerini öğretmen e sorma şeklinde yürüyor önce konuyu iyi anlamak ve bol soru çözmek önemli

₺25/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Türk Edebiyatında ki bilgilerimi paylaşabilirim,ayrıca ev ödevlerinizde de yardımcı olabilirim

Derslerime öğrencinin eksik olduğu konuları tespit ederek başlarım.İlk önce onun konu bilgisine bakarak daha sonra açık bir şekilde,görsel ve işitsel materyaller kullanarak ders anlatırım.Bu sayede anlattığım konular hem akılda kalıcı hem de dersler daha akıcı geçer.

₺60/saat
Sümeyra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce anaokulu ilkokul ve ortaokul seviyesinde ders verebilirim, grup ya da özel ders

Ders verirken gerekli materyallerden faydalanırım kendi bilgilerimden örnekler de veririm daha çok ingilizceyi günlük yaşamda kullanılması için çabalarım ve öğretirim.

₺45/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden okul başarısını ve özgvenini arttırmak isteyen ilk ve ortaokul öğrencilerine güçlü destek verilir.

Derslerimi bireyselleştirilmiş program yaparak, öğrenciye özel tasarlanmış şekilde, ilgi çekici, yaparak yaşayarak öğrenme temelli işlerim. Her derse daha önceki derslerin kısa tekrarları ile başlar ve ders sonunda günlük özetlerle bitiririm.

₺60/saat
Mühide
İlk ders ücretsiz!

Bireysel resim dersi için öğrencilerimi bekliyorum! İlkokul, orta okul ve lise öğrencileri için resim dersi veriyorum.

Resim derslerimin temelini öncelikli olarak elimizi alıştırma ve esnek kalem kullanımı ile başlatırım. Kağıt üzerinde rahat olan bir bilek sınırsız olasılıklara gebedir. Daha sonra ölçü alma kağıt kompazisyonu gibi temel bilgilerle çizim taslağının temellerini oluştururum. Basit geometrik nesnelerin çizimleriyle derslere giriş yaparız.

₺70/saat
Mühide
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayarda tasarım mı yapmak istiyorsunuz? Orta okul, lise öğrencileri için Adobe photoshop dersleri veriyorum.

Program ara yüzünü tanıtıp, menüleri ve kısa yolların yerlerini öğreterek programda hakimiyet kurulur. Daha sonra araçların işlevleri ile ilgili uygulamalar yapılırak derslere giriş yapılır.

Serdivan
₺50/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya bölümü yeni mezunundan Sakarya’da lise düzeyinde özel ders. Bireysel ve grup olarakta bsşvurabilirsiniz.

Sınav odaklı ve müfredata uygun bir şekilde derslerimi öğrenci düzeyine indirgeyerek işelerim.

Serdivan
₺30/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Darıca FEN lisesi mezunuyum tercihim üzerine üniversite de uluslar arası lojistik öğrencisiyim

Derslere genelde öğrenciye hitap edecek noktayı seçene kadar görsel ve yaşa bağlı olarak hafıza tekniklerini daha çok kullanarak başlıyorum hızlı dönüt aldığım öğrenme noktasından devam ediyorum

Serdivan
₺25/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

DARICA FEN LİSESİ mezunuyum Sakarya da oturuyorum hala öğrenci hayatım devam ediyor lojistik öğrencisiyim

Derslerimi yaş ve seviyeye göre belirliyorum ilk ders tanışma dersi ve algı ölçmek için ücretsiz yapıyorum daha sonra izleyeceğim yolu aileye de anlatarak başlıyorum önemli olanının verimli ders ve anlık Bilgi olmamasına dikkat ediyorum

Serdivan
₺25/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!
Erenler
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Dumlupınar üniversitesi Yüksek lisans mezunu kimyagerden matematik ve kimya dersleri verilir .

Dersleri pratik yöntemlerle soru çözümleri güncel örnekler hikayeleştirerek anlatım öğrencinin aklına kalacak şekilde yöntemlerle ders alacak bireyin seveceği şekilde .

Erenler
₺30/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Bir insanın hayatını kurtarmak tüm insanlığı kurtarmak kadar değerlidir. Bir yaşama umut olmak ister misiniz?

Önceliğimiz yaralıya çabuk ve hızlı bir şekilde müdahele etmek ve doğru karar verebilmek. En önemlisi ise soğuk kanlılıkla müdahele edebilmek. Öncelikle bunları öğretip sonrasında ise uygulamaya dayalı dersler mevcut olucaktır.

₺80/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğretmeniyim. Öğrencilerime fen bilimlerini sevdirmek ve öğretmek için burdayım.

Derslerimi işlerken plan program dahilinde işlerim. Soru-cevap etkinlikleri , beyin fırtınası gibi düşünceyi ön plana çıkaran etkknliklerle dersimi işlerim. Öğrenciye söz hakkı veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Adapazarı semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Adapazarı semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Adapazarı semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Adapazarı semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Adapazarı semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.