Anasayfa
Ders ver

Van Matematik Dersi

🥇 En iyi öğretmenler
💻 153 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Van matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

55 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 55 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Van içindeki en iyi matematik öğretmenini bulun

Matematik öğretmeni profillerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Van içindeki harika matematik öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online matematik dersi)

2

Van içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Van içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3

Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Van konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Tüm Van matematik özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Matematik özel ders öğretmenleri Van içinde size matematik derslerinde yardımcı olsun

Van Gölü etrafında kurulu şehrimiz Van’da nüfus git gide daha canlı hale gelmekte ve eğitim oranı git gide artmaktadır. Bunun etkileri toplumda ve toplumun yapısında da kendini hissettirmektedir. Van’da eğitimli nüfus arttıkça bu şehirde matematiğe verilen önem de paralel olarak artmaktadır. Matematik pek çok alanda karşımıza çıkan ve pek çok dersin temeli diyebileceğimiz bir derstir ve öğrenciler için eğitim hayatları boyunca en önemli dersler arasında yer almaktadır. Matematiğin ilkokuldan başlayarak gelecekte yani üniversite ve hatta üniversite sonrasında bile zorunlu dersler arasında yer alması ve pek çok sınavda karşımıza çıkması bunu en iyi şekilde kanıtlar niteliktedir. Matematik hayatımızın ve özellikle eğitim hayatının vazgeçilmez bir parçası iken Van’da bunun farkında olan veliler ve öğretmenler öğrenciler için her şeyi yapmaktadırlar.

 

Van’da matematik dersleri her ne kadar zorunlu dersler ile okulda başlasa da her zaman okulla sınırlı kalmamaktadır. Öğrenciler okulda başarı elde edemedikleri zamanlarda matematik ek ders yardımı sayesinde Van’da matematik derslerini iyileştirip daha iyi notlara kavuşabilmektedir. Bunun için Van’da matematik özel ders seçeneği oldukça yaygın hale gelmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok ihtiyaç duyulan bir okul sonrası yardım dersi olan matematik, sadece Van’da değil ülkenin kalanında da en çok talep edilen özel ders alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden Van'da matematik özel ders ayrı bir yere sahiptir ve bunun için hem öğrenciler hem de öğretmenler ve veliler en iyi standartları yakalamak adına pek çok çaba gösterir.

 

Öyleyse Van’da en iyi matematik özel ders seçenekleri nasıl bulunur ve matematiğin zorunlu eğitim hayatındaki ve genel olarak yaşamımızdaki yeri nedir ve Superprof Van’da matematik özel derslerini en iyi şekilde bulabilmeniz için sizlere nasıl bir yardım sağlar beraber bakalım.

 

Van Matematik Dersi Alanında Ne Durumda?

Matematik dersleri Van'da öğrencilerin zorlandıkları dersler arasında yer alır. Hatta matematik dersi hepinizin tahmin edeceğin üzere en çok zorlanılan dersler arasında yer almaktadır. Öğrenciler matematik derslerindeki soyut kavramlar ve matematik derslerinde anlayamadıkları konuların fazlalığından şikayet ederek matematik derslerinde hem sıkılırlar hem de konu açıkları çok daha hızlı oluşur. Özellikle matematik derslerinde öğrenciler tek başına çalışmak istediklerinde çok daha fazla karmaşaya kapılıp çok daha fazla güven kaybı yaşayabilirler. Matematik derslerini tek başına çalışmaya çalışmak öğrenciler için oldukça zordur çünkü matematikte çok yoğun formüller ve çok karmaşık sorular ve problemler ile karşımıza çıkabilir. Matematik derslerinde konuların açıklamaları çok fazla detaylı bir şekilde ve çok açık bir şekilde yapılmadığında öğrenciler evlerinde matematik problemlerini anlayamazlar ve kendi başlarına bu konu anlatımlarını anlamaları oldukça güç olur. Bu yüzden öğrenciler için matematik okulda veya başka bir şekilde konunun öncelikle çok iyi anlatılması gereken bir derstir.

 

Öğrenciler matematik derslerinde zorlandıklarında okuldaki anlatılanları anlayamıyorlarsa ve evlerinde tek başlarına çalışamıyorlarsa bu durumda sınavlardan da düşük not alma ihtimalleri artacaktır. Öğrencilerin matematik derslerindeki anlama seviyesi ve matematik derslerinde ne derecede başarılı oldukları bu sınavlarda kendilerini gösterecekler. Veliler bunu gördüklerinde hızlıca önlem alıp öğrencilerin matematik derslerinde güvenlerini kazanması ve öğrencilerin matematik derslerinde ihtiyacı neyse onları yapmaya çalışmaları gerekmektedir.

 

Van’da öğrencilerin matematik derslerindeki başarıları sadece okul sınavlarında değil aynı zamanda girecekleri lise giriş sınavları ve üniversite giriş sınavları gibi pek çok ulusal sınavda da belli olmaktadır. Öğrenciler için lise giriş sınavı ve üniversite giriş sınavı oldukça büyük bir öneme sahiptir ve öğrencilerin bu sınavda elde edecekleri başarı aslında bir yıl boyunca neler öğrendiklerini biraz gösterir nitelikte olacaktır.

 

Tıpkı Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Van’da da matematik dersleri bu sınavlarda en çok zorlanılan ve en düşük puan alınan dersler arasındadır. Lise giriş sınavlarında ve üniversite giriş sınavlarında matematik soruları en az netlere sahip alan olmakla ünlüdür. Bu durum aslında bizlere matematik eğitiminin ne durumda olduğunu veya öğrencilerin ihtiyaçlarının ne olduğunu göstermesi açısından oldukça önemlidir. 

 

Van’da aslında istenilirse matematik alanında çok iyi bir eğitim almak elbette mümkün de. Matematik alanındaki başarısızlığı tersine çevirebilecek kadar önemli bir yere sahip uzman matematik hocaları Van’da matematik seviyesinin artmasına yardımcı olacak temel kişilerdir. Van’da matematik dersleri okul sonrasında veliler tarafından verilemiyorsa matematik hocaları özel ders şeklinde öğrencilere yardımcı olabilirler. Bunun ötesinde matematik özel ders sadece uzman matematik hocaları tarafından değil aynı zamanda Van’da okuyan üniversite öğrencileri tarafından da verilebilir. Van'da matematik dersi veren üniversite öğrencileri çok sayıda bulunur ve şehrin pek çok köşesinde bulunabilirler. Hatta farkında olmadan komşunuz veya birkaç apartman ötedeki kişi bile sizlere Van’da matematik dersi verebilecek kapasitede olabilir.

 

Van’da matematik özel ders almak isteyen kişiler bu hayallerini elbette gerçekleştirebilirler. Matematik özel ders seçenekleri bu şehirde bulunur ve öğrencilerin hem okul sınavlarında hem de lise ve üniversite giriş sınavlarında matematik netlerini arttırmalarına yardımcı olur. Bu durum birbirini destekler, yani öğrenciler öğrendikçe matematik derslerinde ve sınavlarında daha iyi başarı elde ederler ve daha iyi başarı elde ettikçe de daha çok matematik çalışma istekleri gelir.

 

Peki Van matematik öğretmeni seçenekleri nasıl bulunur ve sizler için en güvenilir ve pratik yolu nedir diye soruyorsanız bu durumda Superprof özel ders platformu sizler için kurulmuştur diyebiliriz.

 

Van Matematik Özel Ders ve Superprof

Van’da artan nüfus ve eğitim ve gelir seviyesinin de artmasına paralel olarak öğrenciler ve veliler okul sonrasında da matematik dersi almaya daha çok bütçe ayırabilmektedir. Buna paralel olarak da Van’da güvenilir ve iyi matematik özel ders hocaları arayışında git gide artış eğilimine girilmektedir. Bu durum oldukça normaldir ve sizler için en önemli olan ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en iyi cevap verebilecek matematik özel ders hocasını Van’da en hızlı şekilde ve en güvenilir yollardan bulmaktır. Superprof özel ders platformu işte bu yüzden kurulmuş olan Van’ın ve Türkiye’nin en önde gelen özel ders platformudur.

 

Superprof platformumuzda yapacağınız hızlı ve kolay bir arama sayesinde Van özel ders hocaları tek bir sayfada karşımıza çıkacaktır. Van matematik araması yaparak Van’da matematik dersi veren deneyimli hocalar ve üniversite öğrencileri ve matematik alanında uzman herkes ilanlarını paylaşmış bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Bu ilanlarda aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bulabilecek ve kendi kriterlerinize uyan hocaların kim olduğunu belirleyebileceksiniz. Bu ilanları inceleyip ihtiyaçlarınıza ve sizin matematik anlama şeklinize göre bir matematik eğitimi verebilecek Van hocalarını seçme imkanınız bulunuyor.

 

Böylelikle daha dersleri almadan kendi kriterlerinizi belirleyip kendi kriterlerinize uygun bir hoca seçersiniz ve herhangi bir sürprizle karşılaşma olasılığınız minimuma iner. Hocaların ilanlarında matematik eğitimlerini nereden aldıkları veya matematik alanındaki başarıları, matematik dersi verme konusundaki deneyimleri ve geçmişteki öğrencilerinin gibi başarılara imza attıkları gibi pek çok bilgiyi aynı anda tek bir sayfada görebilmeniz mümkün. Aynı zamanda söylemek isteriz ki Van'da matematik öğretmenleri evinize kadar gelip sizlere matematik özel ders verme olanağına da sahiplerdir. Bunların hepsini hocaların ilanlarında görebilmeniz sadece birkaç saniyenizi alacak.

 

O halde sizler de vakit kaybetmeyin ve Van'da Superprof ile matematik öğretmeni arayışına girin ve ihtiyaçlarınıza uygun hocadan matematik dersleri almaya başlayarak matematik sınavlarında ve derslerinde netlerinizi arttırıp hayallerinizdeki hedeflere ulaşın.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Van ve çevresinde matematik öğretmeni saatlik ders fiyatı ne kadar?

Van matematik dersi fiyatı ortalama ₺55.

 

Matematik ders ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

  • hocanın deneyimi
  • dersinizin nerede olacağı (online veya evde)
  • alacağınız toplam ders saati ve her özel dersin süresi
  • ders alma amacınız

Öğretmenlerin %97'si ilk ders saatinizi ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki matematik öğretmeni ücretlerini öğrenin.

👨🏼‍⚖️ Van konumunda kaç özel ders hocası özel matematik dersleri vermek için müsait?

153 matematik özel ders hocası matematik dersi vermek için Van ve ilçelerinde müsait.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere özel ders ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

153'dan fazla matematik hocası arasından

Van  konumunda 153'dan fazla müsait hoca arasından özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online matematik dersi işlemek mümkün mü?

Özel öğretmenlerin %80'i uzaktan matematik dersi veriyor. Online dersler hem daha bütçe dostudur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri modern platformları kullanarak en hızlı yoldan matematik sınavlarına hazırlanma şansı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar engel olmaktan çıkıyor.

✒️ Van konumunda öğrenciler matematik öğretmenini nasıl değerlendirir?

Öğrenciler matematik hocalarını 10 değerlendirme arasından 5 üzerinden ortalama 5.0 puanladı.

 

Hizmetimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa Superprof ekibinden bir müşteri memnuniyet temsilcisi çözüm bulmak için (mail ile hafta içi her gün) müsait olacaktır.

 

S.S.S. sayfamıza göz atın.

👴🏼 Van konumunda neden özel matematik dersleri işlemelisiniz?

Matematik okuldaki en çok zorlanılan derslerden biridir. Birçok öğrenci lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematikten özel ders oldukça revaçtadır.

 

Matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını yenmektedir.

 

Deneyimli bir özel ders hocası ile tüm matematik dersleri size farklı matematik formüllerini daha hızlı öğrenme fırsatı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister evde ister evinizin dışında alın, öğretmeninizi belirleyin ve matematik özel derslerinizi hemen bugün rezerve edin.

 

Matematik derslerinizi evde veya evinizin dışında nerede almayı arzu ediyorsanız öğretmeniniz ile ulaşıp organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Van konumunda 153 öğretmen arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun