Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Samsun İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

63 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 63 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Samsun içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Samsun içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Samsun konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Samsun İngilizce özel ders öğretmeni hangi adımlarla işe alınır?

Kolayca ders talep etmek için güvenli mesajlaşma kutusunu aracıyla platformumuzdaki İngilizce öğretmenleri ile iletişim sağlamaya  başlayın.

 

Samsun konumunda, 252 İngilizce etüt hocası hizmetinizde.

 

Elbette, İngilizce öğretmeni seçimi için öncelikli kriter öğrenci olarak sizindir.

 

Yine de, bu kriterleri temel almanız önerilir:

 • İngilizce özel ders verenin eğitim ve diplomaları: sertifikalı öğretmen mi, KPSS'ye hazırlanan öğretmen mi yoksa tam zamanlı özel ders hocası mı
 • İngilizce kursunun içeriği
 • İngilizce kursunun ücreti

Aradığınız İngilizce ders verenini bulduğunuzda, hızlıca dersinize başlayabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, platformumuzda İngilizce öğretmenlerin %97'si birinci dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce eğitimcilerimiz ile iletişimi başlatın.

🧑‍🏫 Samsun konumunda kaç özel ders öğretmeni İngilizce dersleri yapmak için müsait?

252 Samsun İngilizce özel ders hocası İngilizce ders yapmak için müsait.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere özel ders ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

 

252'dan fazla ders veren içinden özel etüdünüzü seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden İngilizce dersi almak mümkün mü?

Özel ders öğretmenlerinin %80'i uzaktan dersleri dersi veriyor. Webcam üzerinden dersler hem daha bütçe dostudur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online İngilizce dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak en hızlı yoldan İngilizce çalışma fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar engel olmaktan çıkıyor.

💰 Samsun İngilizce hocası ücreti ortalama kaç TL?

Superprof'ta ortalama Samsun İngilizce özel ders ücretleri 63 TL.

 

Öğretmenlerimizin neredeyse hepsi ilk İngilizce ders saatini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

Ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • İngilizce öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi miktarı
 • Ders mekanı: (Video araması ile veya öğretmenin evinde)
 • Ders alma sıklığı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Şehrinizdeki İngilizce öğretmeni fiyatlarını keşfedin.

🇬🇧 Samsun özel İngilizce ders almaya başlamanın yararları neler?

İngilizce'yi en üst seviyede öğrenmenin birçok faydası vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha fazla işe girme şansı ve gelişmiş yazma becerileri sayılabilir.

 

Yetkin bir hoca ile farklı İngilizce konularını öğrenmek için İngilizce dersi rezerve edin. Öğretmeninizin yardımıyla İngilizce becelerinizi daha kalıcı öğrenmenin şimdi tam vakti.

 

Özel derslerinizi ister evde ister evinizin dışında alın, özel ders öğretmeninizi bulun ve İngilizce özel derslerinizi hemen bugün rezerve edin your İngilizce derslerinizi.

 

İngilizce dersinizi evde veya online nerede almak istiyorsanız hocanız ile mesaj gönderip planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Samsun konumunda 252 İngilizce hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Samsun İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Samsun İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Samsun, Türkiye’nin otuz büyük şehrinden biridir. Türkiye’nin kuzey kısmında yer alan Samsun Karadeniz Bölgesindedir. Nüfusun çoğunluğu merkez ilçeleri olan Atakum, İlkadım, Canik, Tekkeköy’de toplanmıştır. Samsun dinamik genç nüfusu ile günden güne gelişen bir şehrimizdir.

 

Kültürel ve turistik açıdan gelişmiş ve yenilikçi olan Samsun’da İngilizceye olan talebin bu kadar yüksek olması şaşırtıcı değildir. İngilizce, dünyanın ortak dili olarak kabul edilir. Bununla, İngilizcenin farklı dilleri konuşan iki kişi arasında ortak bir iletişim dili olarak kabul edilir. Popülerliği ve statüsü göz önüne alındığında, birçok insan, ana dillerinin ne olduğuna bakılmaksızın İngilizce öğrenmek istiyor.

 

İngiliz dilinin tarihi Sanskritçe veya Tamil kadar eski değildir, ancak çeşitli kolonyal ve kültürel uygulamalar nedeniyle son birkaç yüzyılda küresel önemi yüksek olmuştur. Bu sadece İngilizlerin dili değil. Aslında hiçbir dil bu kadar homojen değildir. İngilizcenin kendisi, MS 6. yüzyılda İngiltere'yi işgal eden çeşitli Cermen kabilelerinin bir karışımıdır.

 

Zengin siyasi tarihi göz önüne alındığında, İngilizce öğrenmek mevcut senaryoda oldukça değerlidir. Bir dil, temel iletişim aracı olarak hizmet etmenin yanı sıra, belirli bir kültürü dahil etmenize de yardımcı olur. İngilizcenin durumu, ona bağlı katı bir kültür olmayacak şekildedir. İngilizce, İngiltere'de, ABD'de ve Türkiye’de yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle etkinliği Mandarin'den daha fazla genişletilebilir.

 

Samsun’da yaşıyorsanız ve ikinci diliniz olarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız, doğru rehberlikle bunu kolayca yapabilirsiniz. İngilizce öğrenmenin hizmet edeceği fırsatlar, yalnızca kişisel bir bakış açısıyla değil, aynı zamanda profesyonel olarak da muazzamdır.

 

Samsun kültürel mirasları olan ve tarihi bir şehir olduğu için her yıl çok sayıda turisti ağırlar. Bu da yeni iş kapılarının açılmasını sağlar. Ana dili İngilizce olan ve Türkçe bilmeyen turistlere rehberlik veya çevirmenlik yapabilirsiniz. Turistlere tarihi yerleri gezdirip orası hakkında bilgi verebilirsiniz. Turistlerle diyalog kurarak konuşma aksanınızı düzeltebilirsiniz ve çok daha iyi bir İngilizce konuşmacı olabilirsiniz.

 

Samsun’da İngilizce Ders Veren Kurs Merkezleri

İngilizce konuşmak, yazmak hayatınızda çok fazla fayda sağlar. Samsun’da İngilizce öğrenimine olan talebe paralel olarak kurs merkezleri de fazladır. Kurs merkezleri genel olarak Atakum, İlkadım, Canik, Tekkeköy olan şehir merkezinde toplanmıştır. Çok sayıda kurs merkezi bulunduğundan tek tek gezip bilgi almanız gerekebilir. Bu da uzun bir zamanınızı alacağı anlamına gelir. Kurslar hakkında önden bilgi almanız gereklidir. Dersleri ne kadar kalabalık bir sınıfta işliyorlar, ders verilen yer gibi birçok kriteri görmeniz gerekmektedir. Ayrıca kurs merkezlerinin hepsinin fiyatları farklı olduğundan fiyat araştırması yapmanız çok önemlidir.  Evinize yakın bir kurs merkezi var ise yürüyerek kolayca gidip gelebilirsiniz. Fakat kurs merkezler evinizden uzak ise tüm zamanınız yolda geçebilir ve okul veya iş saatiniz ile ders saatiniz yakınsa dersi kaçırabilirsiniz. Sizin için Samsun’da İngilizce dersi veren kurs merkezlerini listeledik:

 • Teol Dil Okulları
 • Samsun İngilizce Kursu
 • İngilizce Dershanesi
 • American Life Samsun
 • English Master Dil Okulu
 • Atakum Dil Kursu
 • Samsun Akın Dil Eğitim
 • Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
 • All English Dil Kursu
 • Duru Dil Akademi
 • Moda Dil Akademisi
 • ETL English Academy ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 • Manchester Dil Okulları
 • BiNot Kurs Merkezi
 • Atakum Halk Eğitim Merkezi
 • World English Yabancı Dil Okulları
 • Samsun Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu
 • Momentum Özel Öğretim Kursu

Samsun’da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesini kazanıp İngilizce öğretmenliği okumak istiyorsanız, sınavlarda belli bir derece yapmanız gerekmektedir. Bu bölüme girmek için dil alanında gireceğiniz sınav çok önemlidir. Bu sınav puanına göre bir üniversiteye yerleşebilirsiniz. Bunun içinde özel İngilizce dersleri almanızda oldukça yarar vardır. Sınavlara İngilizce özel dersleri alarak hazırlanarak çok daha iyi ve başarılı puanlar elde etmenizi sağlar. Üniversitenin ilk zamanlarında adaptasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Dil bölümünde ders genel olarak İngilizce işlendiğinden İngilizcenizin iyi derecede olması gerekmektedir. İngilizcenin iyi bir derecede değil ise dersleri anlamayıp o dersten kalabilirsiniz. Bu da sene sonunda o ders için alttan ders almak zorunda kalabilir ve yaz okuluna gitmek zorunda kalabilirsiniz. İngilizce özel ders alarak bu durumu engelleyebilir ve yüksek notlar alma şansınız olur.

 

İkinci Diliniz Olarak İngilizceyi Öğrenmenin Faydaları

Türkiye’de ve özellikle Samsun’da İngilizce'ye olan talep oldukça yüksek. Bu sadece yeni bir dil öğrenme isteği için değil, aynı zamanda mevcut durumda İngilizce öğrenmenin sağladığı fırsatlar nedeniyle. Anne ve babalar çocuklarına genel de erken yaşta İngilizce öğretmek istiyorlar. Bunun sebebi ikinci bir dil öğrenmek zekayı arttırdığı bilinmektedir. Ayrıca ileride üçüncü bir dili çok daha rahat bir şekilde öğrenebilirler. İngilizce günümüzde her alanda olduğu için küçük yaşta öğrenilen İngilizce sayesinde çevresindeki her şeyi daha iyi algılamalarını sağlar. Ayrıca günümüzde online ortamda ki bir çok uyun, film gibi çevrimiçi uygulamalar genel olarak İngilizce olduğundan çocukların öğrenmesi çok daha kolay olur. Çocuklar farklı kültürleri öğrenerek ilerisi için kendilerine daha rahat hedef belirleyebilirler. Belki de ileri de yurtdışına taşınarak çok daha iyi bir iş poziyonuna gelebilirler. Ana dili İngilizce olan kişilerle iletişim kurabilirler ve sosyalleşebilirler. Bu sayede özgüvenleri artar. İşte ingilizce öğrenerek elde edebileceğiniz avantajlardan bazıları.

 

 1. Daha İyi Bir İş Pozisyonu Alın

Neredeyse tüm sektörlerde İngilizce'ye olan talep o kadar fazladır ki, kaliteli bir iş bulma şansınız iki kat artar. İngilizce ile, sadece modern bir kurumsal statüye sahip olmayacaksınız, aynı zamanda genel kişiliğiniz de profesyonel çalışma kültürüyle uyumlu hale gelecektir.

 

 1. Seyahat İçin En İyisi

İngilizcenin sağladığı en büyük avantajlardan biri, dünyanın neredeyse her yerine seyahat etmenizi sağlamasıdır. Örneğin, Fransa veya Meksika'ya seyahat etmek istiyorsanız, bu dilleri ayrı ayrı öğrenmek zorunda kalmayacaksınız. Dünyanın ortak dili olduğu için, iyi bir İngilizce bilgisi sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

 

 1. Size Geniş Bir Kitle Sağlar

Bir yazar veya hatta bir YouTuber olmak istiyorsanız, iyi bir İngilizce bilgisi sizi nispeten daha büyük bir izleyici kitlesine maruz bırakacaktır. Bunun nedeni, bölgesel boşlukların ortak bir dil ile kolayca giderilebilmesidir. Bir Türk, her iki dili de öğrenmeye veya tercüme etmeye gerek kalmadan içeriğini kolayca paylaşabilir.

 

 1. En İyi Kurumları Edinin

Ülkenin en iyi kurumlarından bazılarına erişim, İngilizce bilgisi ile daha kolay hale geliyor. Dahası, diğer öğrencilerle iletişim kurmak için benzer bir dili paylaşmanız ve burada İngilizce işi en etkili şekilde yapması mümkün olacaktır.

 

 1. Daha Fazla Kültürel Maruz Kalma

Klasik dünya edebiyatının ve filmlerinin çoğu İngilizceye çevrildi / seslendirildi. Bu nedenle, İngilizceyi ikinci diliniz olarak alarak, normalde meslekten olmayanlar için gözden uzak kalan edebiyat ve sanat zenginliğine kolayca erişebilirsiniz. İyi İngilizce konuşarak tüm alanlar da zorluk çekmeden etkileşime girebilirsiniz.

 

İngilizce ve Samsun’daki Geniş Kariyer Seçenekleri

Çoğu insanın İngilizceye bu kadar düşkün olmasının nedenlerinden biri, size aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kariyer seçeneği sunmasıdır. İşte İngilizceyi ikinci diliniz olarak tutarak deneyebileceğiniz bunlardan bazıları.

 

Gazeteci: İngilizcede iyiyseniz kolayca gazeteci olabilirsiniz. Televizyon spikerinden bir gazetenin editörlüğüne kadar, gazetecilik kariyerinden beklenecek çok sayıda rol vardır.

 

Yazar: İngilizceye sağlam bir şekilde hakim olarak romancı, şair veya oyun yazarı olmak istiyorsanız, hayal gücünüzü bu dille ifade etmek ve geniş bir okuyucu kitlesi edinmek çok daha kolay hale gelir.

 

Reklam: Reklam dünyası, İngilizce konuşanlara farklı türden reklamlar için içerik oluşturması için geniş fırsatlar sunar.

 

Kütüphaneci: Bir kütüphanecinin görevi esas olarak güncel kitaplar ve dergiler bilgisine sahip olmak ve bunları kütüphanesinde buna göre düzenlemekle ilgilidir.

 

Profesör: İngiliz edebiyatı bilgisine sahip olarak, İngilizce profesörü de olabilirsiniz. Bu, Shakespeare, Wordsworth, Keats, Dickens Tennyson, Eliot, Joyce vb. Gibi harika yazarlara öğreteceğiniz için ödüllendirici bir iş olacaktır.

 

Samsun’da İngilizce Öğretmeni Nasıl Bulunur?

İngilizce öğrenmek için bir İngilizce dil uzmanının yardımına ihtiyacınız olacak. İyi bir İngilizce öğretmeni bulmak için zaman harcamak yerine, Superprof'ta kolayca bir öğretmen arayabilirsin.

 

Superprof’ta aradığınız İngilizce özel ders hocasına ulaşmanız çok basit. Yapmanız gereken şey Superprof ana sayfasına girerek alan kısmına İngilizce şehir kısmına ise Samsun yazmanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza çıkacak sayfada Superprof Samsunda bulunan tüm İngilizce özel ders öğretmenlerinin ilanları çıkacaktır. Bu ilanları dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Hocaların ilanlarında dersleri hangi seviyede verebilecekleri, hangi okuldan mezun oldukları ve ne derece ile mezun oldukları, uzmanlık alanları, daha önceki iş tecrübeleri, fiyatları, dersleri online olarak verip vermedikleri gibi bir çok bilgi bulunmaktadır. Ayrıca hocaların ilanlarının alt tarafında daha önceden ders verdikleri öğrencilerin yorumları bulunur. Bu yorumları inceleyerek hoca hakkında daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Superprof’ta ilanları filtreleme özelliği de bulunmaktadır. İlanları filtrelerken en fazla verebileceğiniz ücreti, dersleri almak istediğiniz konum, dersleri alacağınız seviye gibi seçenekleri seçebilirsiniz. Bu şekilde zaman kaybetmeden aradığınız özel İngilizce ders hocasına hızlı bir şekilde ulaşma şansınız olur.

 

Superprof Samsun’da bulunan İngilizce özel ders hocalarının %97’si ilk derslerini ücretsiz olarak vermektedir. Bu yüzden seçeceğiniz hocaya tereddüt etmeden ders talebi gönderebilirsiniz. Hocalar ders talebinize hızlı bir şekilde cevap verir. Hocanızla ilk ücretsiz dersinizi almak istediğiniz yere giderek hocanızın ders anlat biçimini görebilirsiniz. Hocanızla anlaşıp anlaşamadığınızı kontrol edebilirsiniz.  Hocanıza İngilizce alanında ne tür ve ne seviye de ders almak istediğinizi açıklayabilirsiniz. Hocalar alanlarında uzman ve oldukça deneyimli oldukları için seviyenizi ve eksik yönlerinizi hemen anlayacaklardır. Hocanızla anlaştığınız zaman size göre uyarlanmış özel bir ders programı hazırlar. Ardından ücretli dersleri almaya başlayabilirsiniz.

 

Superprof Samsun’da alacağınız özel İngilizce ders ortalama fiyatı 61 TL olup bu rakam sadece ortalama bir ücrettir. Bu ücretin aşağısında da İngilizce özel ders hocası bulmanız mümkündür. Hocalar kendi fiyatlarını kendileri belirledikleri için bulunan hoca sayısı kadar çeşitli fiyat seçeneği bulunur. Bu da her bütçeye uygun bir İngilizce özel ders hocası bulabileceğiniz anlamına gelir. Hocalar ders fiyatlarını belirlerken tecrübelerine, mezun oldukları dereceye, dersleri ne seviyede verdiklerine, dersleri online mi yoksa yüz yüze mi vereceklerine göre değişiklik gösterebilir.

 

Superprof Samsun’da ilk ücretsiz dersinizi hemen alabilirsiniz ve İngilizce alanında iyi bir konuma gelebilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?