Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Filozofi tarihi özel dersleri

Tüm Türkiye'de 41 öğretmen sizi bekliyor.

filozofi tarihi özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Özel Öğretmenden Tüm Seviyelerden ve Yaşlardan Öğrencilere Felsefe ve Düşünme Dersleri

Ders anlatırken benim için en önemli olan konu öncelikle ders verdiğim öğrencidir. Her bir insanın kendine özgü yetenekleri ve beyin tarzları olduğu için, her öğrencimle empati kurup onları anlamaya ve analiz etmeye özen gösteririm. Öğrencimin en rahat anlayacağı yöntemi belirleyip onu uygularım.

Karabük Merkez
₺40/saat
Meryem
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karabük üniversitesi felsefe bölümü öğrencisiyim felsefe bilgim oldukça iyidir. Sınavlarda felsefe grubundan en iyi net yapmak isteyenlerin adresi

Öğrenciyle daha çok konuşarak birlikte düşüncelerrimizi sohbet tarzında anlatarak ders işleyebiliriz. Karsımdaki öğrencinin bilmediklerine göre hareket ederiz.Bildiklerinden çok bilmediği şeyler üzerinde dururuz.

₺25/saat
Özde
İlk ders ücretsiz!

Felsefe bölüm mezunu 5 yıl kadar deneyimli öğretmenden felsefe grubu dersleri verilir.

Derslerimize öğrenciye görelik kuralına göre işlerim. Sınava Hazırlık gruplarında çıkmış sorulardan yararlanarak ders anlatımı yaparım.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ortaokul lise üniversite sinavlarina çaliştirma hazirlik öğretme konusunda yardimci olmak benim işim.

İletişimim iyidir. Bilgi konusunda iyiyimdir.Olanak verilirse özellikle öğrencilerle iletişim kurup kendimi sevdiririm. Denebilir ki en çok da yetişkin değil daha çok çocuk ve gençlerle iletişim seviyem yüksektir. Tükdüzeliği gerçekten sevmem. Her derste değişik yöntemler uygulamak isterim. Özellikle de kendim her gün aynı olayları yaşamaktan sıkılurum.

Karşıyaka
₺30/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi felsefe bölümü öğrencisinden, felsefe, sosyoloji ve kültür sanat dersleri.

Dersleri, öğrencilerin eksik hissettikleri konularla başlatıp konuyu anlamaları açısından genel bir çerçeve çizerim. Daha sonra eksik kaldığı o konuya destek olabilecek nitelikte yeni dersler ve yeni okumalar yaptırırım. Derslerim lise ve üniversite öğrencilerine yönelik.

Ümraniye
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'nin ilk üstün zekalılar felsefe öğretmenliği tecrübesi /Boğaziçi Üniversitesi Mantık Sertifikası / Düşünbil ve İndigo dergilerinde yazarlık tecrübesi / Yüksek Lisans

Derslerimi kendi diyalektik sistemime göre işlerim tamamen öğrencinin katılımı esastır. Derslerim felsefe, mitoloji, psikoloji ve sosyoloji konularında meraklı sınava hazırlanmak isteyen her türlü öğrenciye hitap etmektedir.

Zeytinburnu
₺45/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Yeni sosyoloji mezunu sosyoloğun, öğrencilere ve öğrenmek isteyen herkese sunduğu felsefi, psikolojik ve sosyolojik dersleri

Derslerimi müfredata uygun bir şekilde işlerim. Ders genel olarak Orta öğretim düzeyine hitap etse de felsefe, psikoloji ve sosyolojiye merakı olanları da kapsıyor. Derslerde Sunuş yoluyla öğretim yöntemini kullanırım. Teknik olarak soru- cevap metoduyla öğrencilerin aktif olarak fikir yürütmelerini sağlarım.

Manavgat
₺100/saat
Nazan
İlk ders ücretsiz!

Odtü mezunundan ingilizce, (felsefe grubu) felsefe,mantık,sosyoloji,psikoloji,eğitim bilimleri,davranış bilimleri ve dersleri verilir

Öğretim yöntem ve tekniklerini öğrencinin seviyesine ve öğrenmesi gereken bilgileri nerede kullanacağına göre belirlerim.Her yaş grubundan öğrencim var.Bu yüzden öğretimde bireysel farklılıklara ve kişisel öğrenme stiline dikkat ederim.Öğrenciyi tanımak açısından ilk ders benim için çok önemlidir.

Çankaya
₺25/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ lisansüstü öğrencisinden, Ankara'da Felsefe, Sosyal Bilimler ve İngilizce alanlarında ileri seviye dersler..

Dersleri öğrencinin düzeyine ve amacına uygun şekilde planlarım. Ders bilgi verme bombardımanı şeklinde değil, doğru sorularla öğrencide farkındalık yaratma, merak uyandırma şeklinde geçer. Ders süreci bilgi ezberletme doğrultusunda değil, öğrenmeyi öğretme, öğrenme isteği oluşturma merkezinde şekillenir.

Karşıyaka
₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans felsefe bölümü mezunundan özel felsefe grubu (sosyoloji, mantık, psikoloji, felsefe ) dersleri

Derslerimi genelde, dersin akışına uygun olarak kuram ya da kuramcı üzerinden anlatarak giderim. Daha kolay anlaşılması adına günlük hayattan örnekler verir, oyunlar aracılığıyla da desteklerim.

Sarıyer
₺90/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Felsefe master öğrencisinden felsefe, psikoloji ve sosyoloji dersleri; tez yazma ve ödev danışmanlığı

Felsefe derslerini herkesin anlayabileceği kolaylıkta, zevkli hala getirerek işleme prensibini benimsiyorum. Felsefe master öğrencisiyim, uzmanlık alanım biyo-politika. Tez yazma ve ödev yapma konularında danışmanlık yapabileceğim gibi aynı zamanda aile terapisi, ergen psıkoloji konularında da çalışmalarım var.

Kepez
₺50/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Antalya’da felsefe bölümü öğrencisiyim. Felsefe-mantık-sosyoloji derslerinde yardımcı olabilirim. Lise düzeyi- Üniversite düzeyi

Öncelikle ilk dersimiz tanışma dersi olacaktır. Bu ilk derste öğrencimin ne düzeyde olduğunu, hangi konularda eksiklerinin olduğunu öğrenmeliyim. Kaynaklarına bakarım, ek kaynak gerekiyorsa bunları belirlerim. Daha sonra öğrencimle birlikte diğer derslerdeki sürecimizi belirleriz. Ders anlatmaya gitmeden önce kısa ve öz olarak konuyu indirgerim. Hazırlıklı şekilde giderim.

Kadıköy
₺50/saat
Baki
İlk ders ücretsiz!

Felsefe master öğrencisinden ikokul, lise ve lisans öğrencilerine felsefe (ve mantık) dersleri

lisans öğrencileri için ana metinlere bağlı kalarak ders işlemek isterim. lise öğrencileri içinse daha çok ikincil ve basit kaynaklar kullanılması taraftarıyım, elbette öğrencinin performansına göre değişebilir bu. ilkokul öğrencileri için ise yaklaşımların oldukça karikatürize edildiği başlangıç kitaplarının işe yarayacağını düşünüyorum.

Seyhan
₺30/saat
Selma
İlk ders ücretsiz!

Felsefe grubu öğretmeni ve rehber öğretmen -yks-tyt-ayt- öğrenci koçu danişman

ÖĞRENCİNİN DİKKATİNİ TOPARLAMASI İÇİN DERSE BAŞLAMADAN ÖNCE MOTİVASYONUNU SAĞLAYACAK ŞEYLER YAPARIM. MOTİVASYON KONUŞMASI YAPABİLİRİM,KISA MOTİVASYON VİDEOLARI İZLETEBİLİR YA DA MOTİVASYON SAĞLAYACAK BAŞARI HİKAYELERİ ANLATIRIM. .

Muğla
₺35/saat
Cansu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Bilim Felsefesi üzerine master yapmaktayım. Bilim Tarihi , analitik düşünme biçimi, mantık, etik dersleri verilir.

Çoklu zeka kuramlarını temel alarak eğitim vermekteyim. Görsel becerileri baskın olan öğrencilerime görsel yoğunluğu olan öğrenmelerini kolaylaştıracak grafik, tablo, şekiller kullanmaktayım. İşitsel becerileri baskın olan öğrencilerime ise eğitici dinletiler, diyaloglar ile eğitim vermekteyim.

Çiğli
₺25/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

“Felsefe yapma” diyecek insanlar. Okuma,düşünme,harekete geçme! Sürünün bir parçası ol! Ta ki sen mağarandan çıkıp ışığı keşfettiğinde ve sözcükler zihnine balyoz gibi indiğinde yıkacaksın putlarını.

Düşünmek soru sormakla başlar.O yüzden karşımdaki bireyin kafasını karıştırmayı severim.İnsanın zihninde fırtınalar kopmalı ki bir etki yaratsın.Araştırma ödevleri veririm.İlgi alanını bulup onun üstünde yoğunlaşırım.Hayal gücünün sınırları hakkında sohbetler ederim.Çeşitli materyallerle konuya destek sağlarım.

₺50/saat
Şerafettin
İlk ders ücretsiz!

Felsefe grubu öğretmeninden felsefeyi anlama yorumlama dersi #Sorgulamayan hayat yaşanmaya değmez... Felsefe düşüncelerimizin aracı, varlığımızın kaynağıdır...

Dersleri öğrencinin düşünmesini sağlayarak gerçekten nedenlerle somuttan soyuta parçadan bütüne kendi yorumlarımızı düşüncelerimizi harmanlayarak ortaya yeni bir düşünce farklı bir yaklaşım koymaya yani felsefeyi yapabilmeyi beraberce sağlayscağız

₺60/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğrencisinden felsefe - sosyoloji-psikoloji dersleri mesaj atmanız uygun saat fiyat belirlememiz için yeterlidir

Derslerde istediğiniz konuyu bana söylemeniz dahilinde sizin konuyu öğrenmeniz için en uygun yöntemle size anlatır, sınavlarınızda destek olurum her konuda

Osmangazi
₺25/saat
Aybüke
İlk ders ücretsiz!

Felsefe son sınıf öğretmenlik okuyorum. Felsefeye dair, bakış açısı düşünmeye dair yardimci olabilirim

Materyal olarak ders kitapları ve okuyabileceğiniz önemli felsefe, kişisel gelişim kitapları önereceğim. Ders anlatırken özel öğretim teknik ve yontemleri uygulayacağım.

Keçiören
₺80/saat
Ayşe bahar
İlk ders ücretsiz!

Felsefe master öğrencisinden felsefe tarihi, filozof, felsefi akimlar, felsefi düsünce gibi dersler

İlk olarak dersin işlenme sürecini öğrenciye aktarırım. Daha sonra ünite ünite felsefe tarihini ve aynı zamanda felsefe alanlarını işlerim. Bunun yanında filozoflara büyük önem veririm. Derslerimin dolu dolu geçmesi için programımı hazırlarım.

Isparta
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Felsefe lisans öğrencisinden felsefe tarihi ve filozofların kişisel yaşamı üzerine ders verilir

Dersleri öğrenciyi sıkmadan ve konunun anlaşılabilirliği ortaya çıkması bakımından soru cevap yöntemiyle işlemeyi tercih ediyorum. Zaman zaman ders esnasında sanat tarihinden ve mitolojiden de yararlanarak öğrenciyi sıkmadan dersi verimli hale getiriyorum.

Konak
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Bu Hegelci kız size tüm filozof tarihini anlatmaya aday. Bir şeyler yaparız

Sorgulama ve tartışmaya bağlı tarafsız, analiz gerektiren sorular sorarak maiotik yöntem uygulamak felsefe derslerinde etkili olabiliyor tam bir Sokrates gibi.

₺30/saat
Berna gülsün
İlk ders ücretsiz!
Beyoğlu
₺65/saat
Vedat
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu öğretmeninden Felsefe tarihi ve önemli filozofların düşünce tarihine katkıları anlatılacaktır.

Derslerimimi soru cevap ve öğrencilerin düşünmelerini sağlayacak bir şekilde işlerim.

Battalgazi
₺100/saat
Elifnaz
İlk ders ücretsiz!

Felsefe eğitimi, Felsefe tarihi eğitimi, Ahlak felsefesi, siyaset felsefesi, filozofların hayatları, felsefeye nasıl ilgi duyulur?

Dersleri genellikle şematik ve önemli noktaları ortaya çıkarak işlerim. Alan itibariyle zamansal bir sıra ile devam ederim.

Selçuklu
₺30/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon sahibiyim. Konya’da okul derslerine, ev ödevlerine yardımcı olabilirim. Lise düzeyinde Türkçe, felsefe, tarih anlatabilirim, ilköğretim derslerine yardı

Öğrencilerle birebir etkileşim halinde etkinliklerle çeşitli örnek ve alıştırmalarla soru cevap şeklinde. Derslerimi günlük hayatla ilişkilendirerek işlerim. Öğrencilerin dikkatini çekerek derse giriş yaparım.

Muratpaşa
₺40/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Dersi. Lise - Üniversite de okula destek ve Üniversite Hazırlık Sınavlarına yönelik Felsefe dersi verilir.

Başlangıçta ihtiyacımız olan konular ve başlıkları sıralayarak listemizi oluştururuz. Daha sonra kronolojik olan düşünür ve akımları akılda kalıcı biçimde basitleştirerek ve formülize ederek konu konu işleriz. Ardından konuyu pekiştirmek için birkaç soru çözer ve genel bir tekrar yaparız.

Kepez
₺30/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Felsefe bölümü öğrencisinden lise düzeyi felsefe tarihi,mantık ve sosyoloji eğitimi

Derslerime öncelikle öğrencinin bilgisini ölçerek başlarım ve eksik olduğu yerlerden ilerlerim.Derslerim genelde 1 saatlik oluyor fakat bu öğrencinin isteğine bağlı olarak değişebilir.Geniş çaplı ders işliyorum ve bunun sorularla öğrencide pekişmesine önem gösteriyorum.

Yediyol Köyü
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Hayat, her zaman araştırmayı ve yeni bir şey öğrenmeyi gerektirir, bilgi güçtür.

Öncelikle bütün öğrencilerin farklı zeka kuramlarına sahip olduğunu bildiğim için derslerimi çoklu zeka kuramlarına göre işlerim, her öğrenci özeldir, önemli olan öğrenciye uygun olan öğrenme tekniğini bulmaktır. Sözel, görsel, kinestik ve matematik zeka kuramlarına bağlı olarak ders işlerim ve öğrenciyi etkin kılarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Filozofi tarihi dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır