Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Diyarbakır Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

67 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 67 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Diyarbakır içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Diyarbakır içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Diyarbakır konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Diyarbakır Almanca özel dersleri için ne kadar bütçe gerekli?

Diyarbakır içinde, Almanca dersleri fiyatları ortalama 67 TL.

 

Öğretmenlerimizin %97'si ilk Almanca ders saatini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

Almanca dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Almanca hocası özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Video araması ile veya öğretmenin evinde)
 • Ders sayısı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Şehrinizdeki müsait Almanca öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Almanca öğretmeni ile Almanca öğrenmenin yararları neler?

Almanca faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında daha iyi iletişim becerileri ve daha iyi yazma becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders vermeye hazır birçok yüksek seviyeli Almanca hocası var.

 

Bir Almanca hocası size pek çok konuda yardım edebilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve telaffuz
 • Yazma ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu verme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca becerileri anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersi alarak ne beklediğinizi öğretmeniniz ile paylaşabilirsiniz.

 

Deneyimli özel öğretmenlerimiz ile çalışmak size Almanca'yı daha etkili anlama olanağı verir.

 

Diyarbakır ve çevresinde 7 öğretmen arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca dersleri alabilir misiniz?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Online ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve Almanca becerilerini hızla geliştir.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki Skype Almanca ders verebilen hoca oranımız %80.

 

Online Almanca öğretmenleri bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Skype ile online dersler size daha çok yarar sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, öğretmeniniz evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Almanca dersi veren Diyarbakır Almanca öğretmeni sayısı kaç?

Şu an toplam 7 hoca Diyarbakır ve çevresinde Almanca özel ders işlemek için müsait.

 

Tüm öğretmenlerin ilanını görebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun Almanca öğretmenlerine ders talebi gönderebilirsiniz.

 

Diyarbakır içinde 7 üzeri müsait Almanca öğretmeni içinden Almanca dersi bulun.

👩‍🎓 Diyarbakır içinde Almanca öğretmeni nerede bulabilirim?

Superprof'ta, öğretmen profilleri seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Semtinizdeki özel ders veren müsait hocaları görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, özgeçmişlerini tek tek inceleyin ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak özel ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Diyarbakır ve ilçelerinde 7 öğretmen Almanca ders işlemek için sizi bekliyor.

 

7 öğretmen size Almanca ders vermek için müsait.

Almanca öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Diyarbakır Almanca öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Almanca özel ders öğretmenleri Diyarbakır içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Diyarbakır'da Almanca Dersleri

Türkiye çok çeşitli bir ülke, Türkiye’de yaşayan ve çeşitli dilleri konuşan pek çok insan var ama Almanca bunlardan biri değil. Almanca çok popüler bir yabancı dildir, Almanya aynı zamanda yüksek öğrenim için öğrenciler için büyüyen bir yer olduğu için Almanca dersleri yüksek talep görmektedir.

Almanca'ya dil olarak gelen Almanca, İngilizceye biraz benziyor. Aslında, her iki dil de dilsel kardeşlerdir, bu yüzden aralarında ortak olan pek çok şey vardır. Yani. Almanca öğrenmeyi planlıyorsanız, bu şimdiye kadarki en iyi şey. Almanca öğrenmek için sayısız kaynak ve sebep var. Kişisel bir Almanca öğretmeninden veya çevrimiçi bir Almanca öğretmeninden Almanca öğrenilebilir.

Öte yandan Almanca öğrenmek de sizin için avantajlı. Bu yazıda, Almanca öğrenmek için gerekli olan süre ile birlikte Almanca öğrenmenin çeşitli nedenlerine bir göz atacağız. Ayrıca, Diyarbakır’da daha iyi Almanca öğrenmenize yardımcı olabilecek çeşitli Almanca öğretmenlerine de bir göz atacağız.

Diyarbakır Almanca öğrenmek için nedenler

Almanca, Diyarbakır’da en çok çalışılan dillerden biridir, yalnızca İngilizce ve Fransızca'nın ardından gelir. Ve Almanya, Avusturya, İsviçre ve Lihtenştayn gibi birçok Avrupa ülkesinde siyasi ve kültürel önemi büyük olan resmi dil olduğu için şaşırtıcı değil. Ayrıca her ne kadar inanılmaz görünse de ülkemizde Almanca konuşan birçok insanla tanışmak oldukça yaygındır. Bununla birlikte, diyarbakır’da yalnızca satın alma gücü yüksek olanların evde Almanca dersleri için ödeme yapma fırsatına sahip olduğuna dair bir inanç var, bu tamamen yanlış bir şey.

Almanca, birçok ülkenin resmi dili olmasının yanı sıra, başta Belçika, Lehçe, Danca, Lüksemburgca, Romence ve İtalyanca olmak üzere çeşitli Avrupa bölgelerinde lehçeler şeklinde yaygın olarak konuşulmaktadır. Brezilya ve Namibya'nın çeşitli yerlerinde konuşulduğu için Amerika ve Afrika'da da var.

Yaklaşık 100 milyon insanın anadil olarak Almanca konuştuğu ve eşit sayıda insanın onu ikinci veya üçüncü dil olarak okuduğu tahmin edilmektedir. Bu, Almancayı öğrenmek için çok çekici bir dil yapar, sadece zihni kullanmak için değil, aynı zamanda dünyadaki diğer insan türleriyle iletişimin kapısını açarak sizi kültürel olarak büyük ölçüde zenginleştirebilir.

Diyarbakır’da, genel olarak Almanca, Almanca'nın öğretildiği prestijli eğitim kurumlarına giden sosyoekonomik düzeyi yüksek insanlar tarafından konuşulmaktadır. Bununla birlikte, şu anda çok daha fazla sayıda insanın Goethe'nin dilini keşfedebilmesi veya bu dilde seviyelerini yükseltmesi için çok geniş bir teklif var.

Bu yüzden, kanıtlanmış bir pedagoji ile evde kişiselleştirilmiş dersler alarak kendinize Alman dünyasına girme fırsatı verin.

 Diyarbakır’da Almanca öğrenin

Her ne kadar zor görünse de, Diyarbakır şehrinin metropol bölgesinde akıcı bir şekilde Almanca konuşmayı öğrenmek için harika bir teklif var. Eğitim kurumları öne çıkıyor ve Almanca öğrenmek için Alman şehirlerinde geçici konaklamalar düzenleyen onlarca dil merkezi ve çeşitli kuruluşlar var.

Almanca'nın büyük bir gramer keskinliğine sahip olduğu ve her durumda o dilde iletişim kurmanıza olanak tanıyan geniş bir kelime dağarcığına sahip olmanın zaman ve çaba gerektirdiği bilinmektedir. Bu nedenle sunduğu sonuçlardan dolayı en kullanışlı olan pedagojik formül özel Almanca dersleridir.

Diyarbakır’da şehrin farklı bölgelerinde bir Alman okulu bulmak mümkündür, ancak şehrin bir noktasından diğerine taşınmak sizin için zorsa, yapabileceğiniz en iyi şey evde bir öğretmen bulmaktır. Dedikleri gibi, dağ Muhammed'e gitmezse, Muhammed dağa gider.

Almanca, Kariyeriniz için bir artı

İngilizcenin size daha iyi bir iş bulmanız ve iş gelişiminizi sürdürmeniz için kapıları açtığı bir gerçektir, bu nedenle, var olan ve daha hızlı büyüyen binlerce profesyonel arasında öne çıkmak istiyorsanız üçüncü bir dil konuşmayı düşünmek çok önemlidir Çalışma alanı.

Diyarbakırlı profesyonellerin karşılaştığı sorunlardan biri, ikinci  üçüncü bir dile hakim olmamalarıdır, bu da genellikle bir iş için seçilmekte fark yaratır.

Şu anda, işgücü piyasasındaki boş pozisyonların çoğu İngilizce bilgisine sahip olmayı talep etmektedir; Ancak her geçen gün üçüncü bir dil konuşan personel arayan şirketlerin sayısı artmaktadır.

Almanca, dünya çapında 185 milyondan fazla insan tarafından konuşulduğu ve dünyanın farklı yerlerinde anlaşmaları kapatmak ve pazarlık yapmak için giderek daha fazla kullanıldığından, öğrenmek için harika bir seçenektir.

Gördüğünüz gibi Almanca, profesyonel alanınızda daha iyi bir şekilde gelişebilmeniz için size olağanüstü bir bonus verecek.

Almanca öğrenmek için Diyarbakır’da size sunulan farklı eğitim olanaklarını inceleyin, pişman olmayacaksınız!

Diyarbakır’da özel bir Almanca öğretmeni mi arıyorsunuz? Superprof ile sorunsuz bir tane bulun!

Klasik Almanca öğrenme yöntemiyle derslere gitmekten ve aynı gramer alıştırmalarını defalarca yapmaktan bıktınız mı?

Bunu unutun ve Almanca konuşma hayalinizi bir kenara atmayın! Başka bir dil öğrenmek veya seviyenizi yükseltmek cehennem olmamalı.

Diyarbakır’da, yavaş yavaş ileri bir dil seviyesine ulaşmak için özel olarak tasarlanmış bireysel Almanca kursları bulabilirsiniz. Anadili İngilizce olan bu özel sınıflar, küçük de olsa bir dil okuluna gitmekten ve yoğun grup dersleri almaktan çok daha verimli olacaktır.

İstediğiniz şey kısa sürede üstel bir ilerleme kaydetmek ve gramer ve sözlü bilginizi genişletmekse, evde bu tür dersler alabileceğiniz en iyi seçenek olacaktır. İster tatil, ister öğrenci veya profesyonel plan olsun, sizi Almanya'ya en iyi şekilde hazırlayacaklarını göreceksiniz.

Ve en iyisi, video görüşmeleri yoluyla öğretmeninizle iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

Almanca genellikle ikinci veya üçüncü dilin ilk tercihi değildir, Fransızca veya İtalyanca genellikle daha popülerdir. Ancak diyarbakır’da Almanya ile yakın bir ittifak ve işbirliği var. Film, gastronomi, sanat sergileri, eğlence etkinlikleri ve değişimlerle bilimsel ve kültürel bir alışveriş gerçekleşti.

Dünyada gezilecek yerlere gelince, çok az yer Diyarbakır’dan daha çekici. Ülke, dünyanın her yerinden turistleri ve iş adamlarını kendine çekerek cazibesini sergiliyor, Almanya ülkemizle daha fazla iş ve okul değişimi yapan ülkelerden biri. Almanca konuşmayı öğrenmek bu nedenle bir ayrıcalık değil, evde ders alarak karşılanabilecek bir gerekliliktir.

Almanca dili yalnızca Almanya'da değil, özellikle bu dilin beşiğini çevreleyen Avusturya, İsviçre, Belçika'nın bazı bölgeleri, Lüksemburg, Lihtenştayn ve hatta Fransa ve İtalya'nın bazı bölgelerinde olmak üzere diğer birçok Avrupa ülkesinde konuşulmaktadır. Almanya dışındaki birkaç ülkeyi adlandırın. Bu, toplamda yaklaşık seksen milyon Almanca konuşan verir ve Avrupa'da ikinci veya üçüncü dil olarak öğrenmek için en popüler dillerden biridir.

İster dünyayı gezmeyi planlıyor olun, ister bu seçkin poliglot grubuna katılmak isteyin, Almanca öğrenmek, kültürünüzü geliştirmek için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir.

Bu dili konuşmanın rekabet avantajları, yalnızca kültürel düzeyde değil, aynı zamanda Diyarbakır’da insanlarla iş ilişkileri kurmaya olan ilgilerini ve bağlılıklarını onlarca yıldır gösteren bu ülkenin yerlileri ile iş yapmak için önemli fırsatlar açısından da çok büyük. Rakamlar bunu kanıtlıyor: Avrupa Birliği'nde yaşayanların yaklaşık% 16'sı akıcı dillerinden biri olarak Almanca konuşuyor.

Almanca gibi bir dil öğrenmeye başlamanız strese neden oluyor mu? Endişelenmenize gerek yok, her şehirde çok çeşitli bütçeler ve öğrenme türleri için seçenekler var.

Superprof platformu kim için?

İster Diyarbakır’da bir Almanca öğretmeni olun ister bir tane arıyor olun, Superprof öğrenciler ve öğretmenler arasında bağlantı kurmanın en iyi yoludur. Hizmetlerinizi sunmak için şehrin merkezinde oturmanıza gerek yok. Benzer şekilde, Almanca öğrenmek istiyorsanız, çeviri, edebiyat, ticaret, teknik Almanca vb. Gibi çeşitli konularda çok çeşitli uzman öğretmenlere sahip olacaksınız.

Kendileri hakkında küçük bir açıklama, diğer öğrencilerin görüş ve yorumlarını, mesleki kimlik bilgilerinin doğrulanmasını, sınıflarının maliyetini, konumlarını ve uygunluk sürelerini, yanıt sürelerini içeren tüm öğretmenlerin profilini ve platformda kıdem.

Diyarbakır şehrindeki çoğu Almanca dersi saat başına yaklaşık 168 pesoya mal oluyor ve saatlik komisyon alınmıyor.

Diyarbakır başkentinin herhangi bir bölgesinde son derece deneyimli Almanca öğretmenleri bulmak mümkündür ve bunların çoğu, isterseniz çevrimiçi dersler sunar.

Öğrendiğiniz otomatizmalar, Superprof'ta bulunan Portekizce, Fransızca, Çince ve Rusça gibi diğer diller için de becerileri daha kolay edinmenize yardımcı olacaktır.

Mümkün olan en kısa sürede akıcı bir şekilde Almanca konuşma hedefinize ulaşmak için öğretmenlerimize güvenin. Şüphesiz, bu tür özel dersler, tamamen kişiselleştirildikleri için sizi motive etmek için idealdir; çoğu normal dil sınıfının aksine.

Superprof'un Almanca öğretmenleri yalnızca dili nasıl konuşacaklarını değil, nasıl öğreteceklerini ve ne öğrettiklerini de biliyorlar. Almanya'yı içeren önemli tarihi anlarda gezinin, gelenekleri, edebiyatı, sanatı ve yemekleri hakkında bilgi edinirken gramer, telaffuz, çekimler ve çekimler uygulayın. Sözdizimi ve metin çevirisi, öğrenmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve size tek dilli insanlara göre büyük avantajlar sağlar.

Superprof'un uygun fiyatları, öğrenmeyi yalnızca kişisel düzeyde değil, aynı zamanda aile düzeyinde de teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Diyarbakır’da ve tüm dünyada iş ve turizm hayatında kesinlikle önemli olan bir dili doğru konuşma ve yazma avantajlarını çocuklarınıza sunabilirsiniz. Bu, ilkokuldan yetişkinlere kadar her seviyeden ve yaştan öğrenciye eğitim vermelerine olanak tanıyan Alman eğitim sisteminde eğitilmiş yerli Alman eğitmenler veya eğitmenler sayesindedir.

Diyarbakır’da Almanca öğrenmek için en iyi seçenekler nelerdir?

Bir dil merkezinde Almanca öğrenirken, her öğrenci türü için doğru yeri seçmek zaman ve çaba gerektirebilir. Akıcı Almanca öğrenmek ve pratik yapmak için en temsili okullardır.

Bu dilde ustalaşmanın en becerikli ve etkili seçeneklerinden bir diğeri de özel dersler almaktır. Bu seçenekle, kelime bilgisi, dil bilgisi ve telaffuza odaklanmak çok daha derinlemesine ve dili ezberleme ve pratik yapma konusunda genellikle daha hızlı ilerliyorsunuz. Ve havanın yoldan geçenlerle ve yayalarla işbirliği yapmak istemediği günlerde trafikten, ulaşımdan, parktan veya toplu taşıma için beklemekten tasarruf ettiğinizden bahsetmiyorum bile. Ve çevrimiçi öğrenme seçeneklerini göz ardı etmeyin! Bilgisayar dersleri, kendi çalışma hızlarına ve hızlarına ayak uydurmak isteyen öğrenciler için harikadır.

Ne öğrenmek istersiniz?