Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (11 üye yorumu)
Ş
Şerife
« Mükemmel! Gizem hocayı deneyiminden dolayı tercih etmiştim. Kesinlikle... Devamını oku »
Ş
Şerife
« Mükemmel! Gizem hocayı deneyiminden dolayı tercih etmiştim. Kesinlikle mükemmel bir hoca sınavıma kısa süre kalmasına rağmen beni çok iyi hazırlayıp sınavımda başarılı olmamı sağladı. Artık mezuniyete kadar birlikteyiz İyi ki varsınız... »
₺55/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 3saat
Gizem tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Tarih
 • İnkılap
 • Siyaset bilimi
 • Uluslararası ilişkiler
 • Dış politika
 • Ortadoğu çalışmaları
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Si̇yaset bi̇li̇mi̇ ve uluslararasi i̇li̇şki̇ler bölümü Ankara mezunuyum. Alanima dai̇r tüm dersleri̇ verebi̇li̇ri̇m.

Ders işleme yöntemi

ÖZELLİKLE SİYASİ TARİH DERSLERİNİ TARİHİN EN BAŞINDAN BAŞLAYARAK ANLATILIĞ, KONU KONU İLERLENECEKTİR. TEK BİR KONU ÜZERİNE YOĞUNLAŞILMA TALEPLERLERİNE MUTLAKA DİKKAT EDİLECEKTİR VE OLABİLDİĞİNCE TALEP EDİLEN KONU ÜZERİNDE DURULACAKTIR. AYNI ZAMANDA TEORİ VE GÜNCEL SİYASET DERSLERİ DE KURALLI VE KONULAR BAZ ALINARAK ANLATILACAKTIR.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Gizem ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM. KPSS ALAN DERSLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE ÜNİVERSİTE DERSLERİ DAHİL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ DERSLERİNİN HEPSİNİ VEREBİLİR DAHA VERİMLİ BİR SÜREÇ OLUŞTURABİLİRİZ. ÖZELLİKLE SİYASİ TARİH VE ORTA DOĞU ALANLARINDA YURT DIŞI DENEYİMİ İLE ANLATILANLARI YAŞIYOR OLACAKSINIZ.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺55/saat
Gizem tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Tarih
 • İnkılap
 • Siyaset bilimi
 • Uluslararası ilişkiler
 • Dış politika
 • Ortadoğu çalışmaları
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

11 üye yorumu : Gizem
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
Ş
Şerife

Mükemmel! Gizem hocayı deneyiminden dolayı tercih etmiştim. Kesinlikle mükemmel bir hoca sınavıma kısa süre kalmasına rağmen beni çok iyi hazırlayıp sınavımda başarılı olmamı sağladı. Artık mezuniyete kadar birlikteyiz İyi ki varsınız...

Gizem cevap verdi

Harika birisi, yaşamının zorlu şartlarında okuma hevesinden asla vazgeçmeyerek hayatın en zor seviyesini aşmış bile, umarım en güzel yollar sizinle olur Şerife Hanım :)

A
Alara

Mükemmel! Gerçekten mükemmel bir hoca, çok fazla yardımcı oldu. Bundan sonra kesinlikle yardım alacağım tek kişi. Süpersiniz. İyi ki varsınız.

Gizem cevap verdi

Çok ılımlı ve güler yüzlü bir öğrenci, henüz kariyerinin ilk merdivenlerinde olsa da geleceğinin çok parlak olduğuna eminim :)

F
FIRAT

Mükemmel! Gizem Hoca alanına hakim ve çok anlayışlı birisi. Aldığım derslerden çok memnunum ve almaya devam edeceğim. Eğer sizde bu alanda ders almak istiyorsanız Gizem Hoca yı kesinlikle denemelisiniz.

Gizem cevap verdi

Çok saygılı ve kibar bir öğrenci, bu naifliğini asla bırakmayacağı yaşam ve derslerine olan ilgisinin azalmayacağı bir eğitim hayatı temenni ederim :)

K
Kaan

Mükemmel! Gizem hanım gayet güleryüzlü, işine önem veren ve bilgili bir hoca. Kendisinden ders almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum!!

Gizem cevap verdi

Çok anlayışlı ve bilinçli birisi onunla ders işlemek çok keyifliydi :)

G
Gülşen

Mükemmel! Harika bir öğretmen ve oldukça tatlı. Deneyimine güvenerek onu seçtik, çok doğru bir seçimmiş

Gizem cevap verdi

Harika enerjisi ve tatlı dili ile sürekli ders yapmak istediğim bir öğrenci. Hep hayatının bu kadar enerjik geçmesi tüm temennim :)

A
Ali

Mükemmel! Çok bilgili ve tatlı bir hoca bana çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorummmm.

Gizem cevap verdi

Pratik zekası ve yüksek kavrama yeteneği ile müthiş bir ders geçirdik Harikasınız Ali Bey :)

5 referans

A
Ali

Çok tatlı bir hoca çok başarılı bana çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederimmm.

C
Canan

Kendisinden Türk dış politikası dersi aldım. Sınavıma son gün kala beni en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı o kısacık zamanda sınavımdan geçmemi sağladı o yüzden ne kadar teşekkür etsem az Gizem hocama. Siteden bulduğum bir hocanın bu kadar ilgili olacağını asla tahmin edemezdim bu yüzden kendisini tanıdığım için çok şanslıyım ayrıca ondan İngilizce dersleri de almayı da düşünüyorum ondan da memnun kalacağımdan eminim herşey için tekrar çok teşekkür ederim hocama

D
Didem

Bire bir dersleri , gerek soru cevap gerekse konu özeti gayet başarılı her dersinden tahmin ettiğimin üzerinde verim aldım. Bu alan ile ilgilenen herkese tavsiye ederim.

B
Batuhan

Gizem hanım oldukça alanındaki derslere hakim ve karşısındaki insana rahatça o konuyu anlayabileceği bir şekilde anlatıyor. Ben gayet memnun kaldım.

R
Rana

Çok başarılı bir eğitimci, zamanlaması, dakikliği, eğitim sırasında vermiş olduğu motivasyonu, derse hakim oluşu, sormuş olduğum sorulara anlaşılır şekilde cevap vermesi, yenilikçi bir eğitime sahip olması kesinlikle tavsiye edeceğim bir eğitimci, süreçlerimde verdiği emek için çok teşekkür ederim gizem hanım. Aynı şekilde sizinle çalışmaya devam edeceğim.

Gizem ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Gizem — Yaklaşık 8 senedir kendi alanım ve ingilizce öğretmenliği ile ilgileniyorum. 8 yıldır özel ders vermekteyim , superprof sayesinde daha kurumsal bir çerçeve içerisine dahil oldum.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)
Gizem — En çok siyasi tarih, terörizm, uluslararası ilişkiler diplomasisi ve kaos içeren konuları anlatmayı çok seviyorum. Anlatmaktan hoşlanmadığım dersler profilimde yer almamaktadır. Aynı zamanda bildiğim bir dilin öğrencimde harekete geçtiğini görmek de dünyalara bedel.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Gizem — Öğrencinin hevesini gördükçe bilgi birikimimi daha çok geliştirerek daha fazla bilgi öğrenmesi için can atıyorum. Anladıklarını gözlerinde gördüğüm an bir şeyler kattığımın sevinciyle uzun bir süre mutluluk duyuyorum.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Gizem — Konuları son derece iyi bilmek ve öğrenci tarafından gelebilecek sorulara doğruluğu kesin olan cevaplar verebilmektir.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Gizem — Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olarak sınıfta arkadaşlarımızla İngilizce siyaset tartışmaları yapar bazen İngilizce sözcüklere denk gelmeyen deyimler hakkında yeni ingilizce cümleler oluştururduk, eğlenceli günlerdi...
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Gizem — Online eğitim sisteminin bu kadar sıklıkta olmadığı dönemde derse sadece 3 dakika geç kaldığım için, saygıdeğer hocam derse almamıştı. İkinci dersi beklemiştim kapı önünde, ikinci derse de almamıştı, çok kırıcı çok üzücü, bu hareketi hiç bir öğrencime yapmayacağıma and içerim... :(
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Gizem — Latin dansları ve tiyatroya ilgimi beni tanıyan herkes bilir. Aynı zamanda gezi organizasyonları yapmışlığımda vardır. Onun dışında teknolojiye ekstra ilgim vardır. Teknolojik aletler her zaman dikkatimi çekmiştir.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Gizem — Enerjimi sürekli öğrencime aktarabildiğimi düşünüyorum. Bugüne kadar başarısız hiç bir öğrencim olmadı bunun sebebinin, onlara onların içindeki azmi göstermekten geçtiğini düşünüyorum ve onları başarıyı yakalayabileceklerine inandırıyorum.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde tarih dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇nkılap dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! siyaset bilimi dersleriuluslararası ilişkiler dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Ankara Üniversitesi Çift Anadal Mezunu (Coğrafya ve İletişim) Coğrafya Öğretmeninden Coğrafya, Tarih ve Sosyal Bilgiler Dersleri
₺60
Eren
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

-Derslerimi öğrencinin sıkılmasına imkan vermeksizin eğlenceli ve etkili bir şekilde işlerim. Ayrıca anlatımımda...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Doktora öğrencisinden İlköğretim seviyesinde Sosyal Bilgiler ve İnkılap Tarihi, Lise Seviyesinde Tarih Dersleri
₺45
Mücahit
İlk ders ücretsiz!

Derslerim öğrenci merkezli olup, öğrencinin en iyi öğrenebileceği yöntemler üzerine kuruludur. Sunuş ve Buluş...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Masterli Hocadan ders. Ezber yapmıyoruz, mantık kuruyoruz. Önce ders, sonra tekrar ve ardından test çözümü.
₺100
Onur
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Üniteye başlamadan önce ünitenin tanıtımını yaparım. Neleri kapsar, bizi neler bekliyor ve özellikle bilmemiz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Tecrübeli tarih ve sosyal bilgiler öğretmeninden derslerinize yardımcı olmasını ister misiniz? YKS ( TYT - AYT) ve LGS benden sorulur. Gelin bu sınavları beraber halledelim.
₺70
KÜBRA
İlk ders ücretsiz!

Derslerime bir önceki dersin kısa bir özeti ile başlarım. Konu ile ilgili önemli noktaları "NOT" ifadesi ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara Üniversitesi Çift Anadal mezunu , Tarih alanında formasyon eğitimi almış, ister MEB müfredatına uygun, ister geçmiş döneme olan ilgi ve soruların cevabına yönelik uygun ücretli özel ders.
₺75
Özkan
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Tarih anlatım şekli , yazış şekline göre her zaman farklıdır. Tarih anlatımı bir çok açıdan farklılık...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sosyal Bilgiler Hayattır - İlkokul ve Ortaokul öğrencileriyle güzel ve eğitici bir ders işlemek ümidiyle
₺45
Sevde
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci ile birebir ilgilenerek ders çalıştırmayı severim. Daha çok etkinlik, oyun ve materyaller üzerinden ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çankaya
Orta okul için sosyal bilgiler dersi ve her düzeyde lise tarih derslerinde sınavlara hazırlık konularında yardımcı olabilirim
₺30
Sibel
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme sürecinde öncelikle öğrencinin hazırbulunuşluklarini kontrol ederek başlatıp, öğrencinin konu ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Coğrafya Bölümü mezunu ve Pedagojik Formasyon Eğitimi almış Coğrafya Öğretmenin’den özel Coğrafya dersleri
₺50
Ali Osman
İlk ders ücretsiz!

Derse konuyla doğrudan veya dolaylı olarak ilişkilendirebileceğim güncel bir haber veya olayla başlayıp, konu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺55 ₺55 ₺55
Ders talep et