Anasayfa
Ders ver
İstanbul 
İstanbul 
 • (8 üye yorumu)
B
Buğrahan
« Anlatımı gayet eğlenceli,matematik bilgisi derin bir hocadır.... Devamını oku »
B
Buğrahan
« Anlatımı gayet eğlenceli,matematik bilgisi derin bir hocadır. Derse giderken mutlu olacaksınız. »
₺150/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Ayhan Salih tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Trigonometri
 • Calculus
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise

Türkiye 63.sü Galatasaray Lisesi mezunundan ilkokul, lise ve YKS matematik dersleri verilmektedir

Ders işleme yöntemi

Derslerimi öğrencinin tercihine bağlı olarak 2 farklı şekilde işleyebilirim. Bir tanesi sadece sınav veya yazılılara odaklı olacak şekilde müfredatı takip etmek iken diğeri ve benim daha çok sevdiğim olan ise müfredat derslerini de içine alan ve müfredata sınavlarda yoğunlaşan kalan zamanlarda matematiği daha teorik bir biçimde işleyip, ufuk açan çeşitli konuları öğrenip, matematik tarihine de değinip matematiği bir derstense bir uğraş haline getirip onu bir bütün olarak kavramaya çalışmaktır. Tabi ki sadece müfredatı öğrenmek isteyen öğrenciyle de iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum

Eğitim

Sabancı Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Galatasaray Lisesi mezunuyum. YKS'de 63. Oldum. Ortaokulda 3 sene Boyunca matematik olimpiyatlarına katılıp çeşitli madalyalar aldım. Hobi olarak da ilgilendiğim için temel ve ileri düzeyde matematiğe hakimim. Lisedeyken sınavlardan önce arkadaşlarıma matematik anlatıyordum. Felsefe ve edebiyata da pek hakim olduğumu düşünmesem de Sınav için teorik anlatımlar yapabilirim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺150/saat
Ayhan Salih tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Trigonometri
 • Calculus
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise

8 üye yorumu : Ayhan Salih
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

8 referans

B
Buğrahan

Anlatımı gayet eğlenceli,matematik bilgisi derin bir hocadır. Derse giderken mutlu olacaksınız.

E
Enes

Galatasaray lisesinden tanıdıklarım aracılığıyla tanıştım kendisiyle gerçekten derslere hakim ve başarılı bri anlatım dili var herkese tavsiye ederim.

D
Duru

Lise 9. ve 10. sınıfımı maalesef pek ciddiye almadan geçirdim, sadece sınavdan not almaya odaklı bir şekilde çalışıyordum ve açıkçası bu konuların bende kalıcı olmasını engelliyordu. Üniversite sınavının da ciddiyetinin farkına varmadığım için bu bilgilerin, özellikle matematik dersi için, daha sonradan hayat kurtarıcı olacağını bilmiyordum. 11. sınıfa doğru çevremdekilerin çalışma tempolarını ve TYT bilgilerinin benden daha ileride olduğunu gördüm. Bu noktada matematiğinin hali hazırda çok iyi olduğunu ve sınavının epey parlak geçtiğini bildiğim Ayhan devreye girdi. Ondan temelimi oluşturmak için yardım istediğimde beni kırmadı ve derslere başladık. TYT matematiğinin yanında, birçok öğrenciye olduğu gibi bana da fazlasıyla yeni ve alışılmadık gelen, ağır bir konu olan trigonometri konusunda da bana yardımcı oluyor. Girdiğim ilk denemelerdeki matematik sonuçlarım gayet tatmin edici. Ayhan birçok kişinin aksine formül ezberletmekten ziyade önünüze çıkabilecek her şeyin mantığını anlatarak, o konuyu unutacağınız şekilde değil sizde kalıcı olacak şekilde öğretmeyi hedefliyor. Ayrıca kendisinin yakın zamanda bir sınav deneyimi olduğundan mütevellit psikolojinizi gayet iyi anlıyor ve süreci yönetmenizde yardımcı olacak, kendisinin bizzat deneyimlediği şeylerden yola çıkarak ders çalışma taktikleri veriyor. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.

B
Bengisu

Gerek dünya görüşüyle gerek kültürel birikimiyle size dersinizi öğretmekten daha fazlasını katabilir Ayhan Salih hoca.Günlük hayatta karşılaştığı problemlere getirdiği çözümlerle sorulara da bir o kadar mantıklı yaklaşabileceği çıkarımını yapabilirim.Üniversite sınavında önemli dereceler elde etmiştir ve bu deneyimliliği sayesinde sizin da hedefiniz doğrultunuzda ilerlemenize çok yardımcı olacaktır.Beraber bulunduğumuz etkinlik ve konferanslar çerçevesinde onunla küçük bir sohbetin bile bana çok şey kattığını fark ettim.Bu kadar küçük bir sohbet sizlerin hayatınıza önemli detaylar ekliyorsa onunla ders yapmanın sağlayacağı verimi tahmin bile edemiyorum.Kısacası onun kadar konuya hakim ve deneyimli çok az kişi var.İşi ustasından öğrenin derim :)

E
Ekrem

Akademik başarılarının yanı sıra kişiliği ile de matematiği sevdiren bir öğretmen. Kesinlikle faydasını göreceksiniz!

C
Cenk

Matematiğe çok hakim diyerek başlasaydım buz dağının görünen kısmı olurdu bu sadece. Gerek sayısal zekası gerekse matematiğe olan tutkusu sayesinde Galatasaray Lisesi gibi Türkiye'nin en iyilerinin bulunduğu okulda bile matematikteki yetkinliğiyle hepimizden yukarıdaydı. Daha ortaokulda matematik olimpiyatlarına hazırlanan bir olimpiyat öğrencisi olarak, liseye başladığında bile bizim mezun olduğumuz zamanki donanıma sahip bir şekildeydi desem abartmış olmam. Kendisiyle 1 sene aynı evde çalıştık ve çözemediğim sorular üzerine bana öyle işlevsel ve kıvrak çözümler sunuyordu ki matematik dersini bana sevdiren ve kolaylaştıran birisi oldu. Matematik dalında insanlara çok büyük faydası olacağına hiç şüphem olmayan birisi. Sadece bu platform adına da konuşmuyorum ileriki hayatında da bu başarıyı yakalayabilecek birisi. O sebeple Ayhan Salih'in Superprof olması gerektiğini düşünüyorum. Bu birikimini bu platformda paylaşıyor olması çok değerli ve çok sevindirici.

E
Elif Necla

Kendisi okuduğum okul olan Galatasaray Lisesinden Türkiye derecesi ile mezun oldu. Sınava hazırlandığım bu dönemde bana oldukça yardımcı oldu. Özellikle çok zayıf olduğum matematik dersinden çok iyi bir not almamı sağladı ve onun sayesinde matematiği sevmeye başladım. Şimdi geometri dersimde bana yardımcı oluyor ve gerçekten müfredatla yetinmeden bütün mantığını öğretmeyi amaçlıyor. Sayesinde ben de Türkiye derecesi hedefliyorum. Şüpheleriniz varsa hiç düşünmeden kendisine başvurabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız.

M
Mazhar Mert

Ayhan Salih uzun süredir tanıdığım bir kişi. Kendisi ile birçok etkinlikte beraber çalıştım ve kendisi bana matematik konularında çok yardımcı oldu. Kendisinin zekasına, disiplinine , sevecenliğine ve anlayışına hayranım. Bence Ayhan Salih’in en önemli özelliği konunun mantığını çok iyi anlatması, bir öğrenci için bence bu çok değerli...

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için geometri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! trigonometri derslericalculus dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Matematik bölümü öğrencisiyim. ilkokul ve lise öğrencilerine matematik ve geometri dersleri verebilirim.
₺60
Buse
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Konu seçimi yaptıktan sonra önce konuyu anlatmakla başlarım örneklerle pekiştirip öğrencimin anlayıp...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Maltepe
Marmara Üniversitesi mühendislik öğrencisiyim, uzun bir özel ders geçmişim var. Her seviyede matematik, geometri dersleri veriyorum
₺60
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Genellikle süre kısıtlamamız varsa başlar başlamaz öğrencimle ders programı hazırlarız, ders esnasında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gebze Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisinden, ortaokul ve lise öğrencilerine, (okula destek amaçlı ya da sınava yönelik) matematik ve geometri dersleri.
₺30
Sinan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işleme yöntemim, dersleri verdiğim öğrencilere ve öğrencilerin hedeflerine göre değişir....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Elektronik Mühendisliği ögrencisinden matematiği en temelden ve en basit yollarla ögrenmenin keyfini yaşayın
₺50
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Ögrencinin seviyesi belirlendiginde eski konulari tekrarlarlayarak temel bir giris yaparim okula yonelik ders ve odevler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Maltepe
Makina Muhendisligi ogrencisinden Istanbul'da ilkokul ve lise ogrencilerine matematik, geometri ve türkce dersi verilir.
₺45
Demet
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz 1 saatliktir. Ilkokul ogrencileri icin daha da ogretici olmasi ve akilda kalmasi acisindan yanimda bulundurdugum...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
5 yıllık ders anlatma deneyimim var. Matematik ve Fizik derslerinden; ortaokul, lise ve Üniversite düzeyindeki öğrencilere yardımcı olabilirim.
₺80
Muhammed Talha
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle hedefimize göre kaç saat derse ihtiyacımız olduğu belirlenir. Ve öğrencinin öncelikli istekleri ön...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
ODTÜ'lü mühendisten Lise ve ilköğretim öğrencilerine Matematik, Geometri, Fizik dersleri verilir
₺60
Barış
İlk ders ücretsiz!

5 yıldır Lise ve İlköğretim öğrencilerine Matematik, Geometri, Fizik dersleri vermekteyim. Öğrenci tarafından...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerine matematik dersleri!
₺100
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Gençlerle güzel anlaşabilen, her iyi matematikçi biraz çılgın bir öğretmenim. İlkokul, ortaokul ve lise...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ataşehir
Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden lise (YKS, AP, SAT), ilköğretim ve üniversite öğrencileri için özel ders
₺70
Ali
İlk ders ücretsiz!

İlk ders öğrencinin ihtiyaçlarına göre bir kazanım listesi belirleyerek başlar. Ondan sonra konu anlatımı,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ataşehir
Ege Üniversitesi - Fizik Doktora Asistanı - Her seviyede Fizik, Matematik, Geometri, Diferansiyel Denklem Dersleri
₺150
Mürsel
İlk ders ücretsiz!

Uzun zamandır, profesyonel olarak Fizik, Matematik, Geometri ve Fen Bilgisi konularında ders veriyorum. Bu kapsamlar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Üni. Matematik Öğretmenliği öğrencisinden uygun fiyatlı özel ders ( Uzaktan Eğitim ile dersler verebilirim)
₺80
Akın
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin seviyesine uygun ders notları hazırlayıp ders takibini buna göre yapmaktayım.Konu anlasılana kadar bol...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
KADIKÖY
Marmara Üniversitesi Fizik ve Mekatronik öğrencsinden Matematik ve Fizik derslerine destek için iletişime geçebilirsiniz.
₺50
Mehtap
İlk ders ücretsiz!

İnteraktif şekilde ; hikayeleriyle konu anlatımı ve soru cevap şeklinde yol alırken gerektiğinde uzaktan bile olsa...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
Üniversite Hocasından Her Seviye ve Her Sınava Uygun Özel Matematik Dersleri (İlk-Orta-Lise-Üniversite)
₺120
YASEMİN
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim esnasında öğrencimin seviyesine göre bir yol izlerim. Öncelikle, eğer konu eksiği varsa detaylı veya...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Haliç üniversitesi Matematik bölümü öğrencisinden matematik geometri lineer cebir analitik geometri mat1 mat2 dersleri verilir
₺55
Engin
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Genellikle derslerimi öğrencinin istediği konular üzerinden gidiyorum kendi hazırladığım föylerim ve sunum...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kartal
Anadolu yakasi matematik özel dersi(tyt , ayt , lgs hazirlik) tecrübeli matematik öğretmeni
₺120
FURKAN
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Mutlaka öğrencilerimle bir yol haritası oluştururum çünkü plansız yapılan özel dersin’de bir faydası...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Itü ekonomi bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak lise ve orta öğretim seviyesinde matematik dersi vermekteyim. Online ders anlatma deneyimim de var.
₺125
Jeyan bener
İlk ders ücretsiz!

Farklı seviye öğrencilere farklı şekilde konu işlenmelidir. Gereksiz yere zaman çalmaya gerek yok. Öğrenci...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Yıldız Teknik ve Kocaeli Elektrik Mühendisi Matemati̇kten nefret eden kalmayacak yurtdişinda çalişmiş elektri̇k mühendi̇si̇ bayandan ki̇zlara ozel ders
₺60
Fatma
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Canlı heyecanlı hareketli bir hocayim daha önce ders anlatmışligim var tane tane ayrıntıyla anlatırım.Anlamadiysan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺150 ₺150
Ders talep et