Anasayfa
Ders ver
Kayseri 
Mehmet Serdar GARAN - Prof piyano - Kayseri
Kayseri 
 • Super Öğretmen
 • (35 üye yorumu)
H
Hülya
« O kendini müziğe adamış bir insan. Tavsiye ederim. Naif ve kibar... Devamını oku »
H
Hülya
« O kendini müziğe adamış bir insan. Tavsiye ederim. Naif ve kibar bir eğitmen. »
₺120/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Mehmet Serdar GARAN tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Klavye
 • Jazz piyanosu
 • Sentezleyici
 • Klavsen
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Müzikolog'dan Bireysel Dersler; Çok Kısa Sürede Notalı Bir Şekilde PİYANO Çalabilirsiniz :) Her Yaşa Uygun Müfredat İle Kolay Öğrenim.

Ders işleme yöntemi

Disiplin ve zamanında çalışma ile başarı mutlaka gelir. Bir Eğitmen Olarak öğrencilerimin başarılı olması için en üst derecede gayret gösteririm. Öğrencimin kendisinin de emeği ve gayreti olursa, birlikte çok güzel işlere imza atabiliriz..

Tamamen Notaya dayalı eğitim vermekteyim. Öğrenci dersi anlayana kadar anlatırım :)) Kulaktan veya doğaçlama eğitim değil, tamamen usule eğitim vermekteyim.

Konuları öğrencimin seviyesine göre belirler dersimizi ona göre işlerim. Bunun haricinde öğrencimden her işlediğimiz konudan seviyesine göre birlikte belirlediğimiz etüdleri bitirmesini ister ödev veririm.
Öğrencinin başarılı olması için uğraşması ve bolca pratik yapması gerekir. Uğraşan, pratik yapan , zorlandığı yerlerde gece gündüz benden destek isteyen ve bana zor sorular soran öğrencileri çok severim. İnsan çalıştıkça, uğraştıkça ve yapamadığı konularda tecrübeli birisinden doğru destek aldıkça gelişir.

Herkes bulunduğu seviyeden daha üst derecelere çıkabilir, yeter ki azimli olsun, çalışsın, gayret etsin. Benim işim de gayret gösteren öğrencilerin elinden tutup onları daha üst derecelere taşımak, onları azimle profesyonel müzik yapmaya hazırlamaktır. Öğrenci yeter ki öğrenmek istesin ve gayret etsin, bıkmadan usanmadan öğrenene kadar tekrar tekrar anlatırım.

Öğrencilerimin gayretli ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Derslerden sonra ödev veririm ve bir sonraki derste verdiğim ödevi ve etütleri açıklamalı olarak anlatırım. Çalışırken çok takıldıkları konular olursa bana whatsapp ile diledikleri kadar soru yöneltebilirler.

Eserleri öğrencilerin seviyesine göre seçerim. En iyilerle en zorları, gelişmesi gereken öğrencilerle geliştirici kitapları kullanırım. Öğrencinin seviyesini ve öğrenme şeklini önce anlar dersleri ona göre işlerim.

Öğrencilerim hakkında yetişkin öğrencilerime ve velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım. Yetişkin öğrencilerimin , Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Derslere başlamadan önce tanışma ziyareti yaparım. Çok verimli dersler yapabileceğimize inanırsak derslere başlarım. Bu hissin oluşması hem benim için hem öğrencilerim için önemlidir. Öğrencinin durumuna göre çalışılacak Müzik Eserlerini birlikte belirleriz.

Ders İçin Bilgiler ;
· Ücretsiz Tanışma Dersi
· Ders Süresi: 45 Dk
· Bire Bir Canlı Veya Yüz Yüze Ders
Online Dersler İçin;
· Bilgisayar, Tablet ve Telefondan Erişim
· Ders İçeriği Materyaller
· Zoom,Skype,Microsoft Teams,Google Hangouts Meets.

Kayseri İçi Yüz Yüze Dersler Verilmektedir.

Super Öğretmen

Mehmet Serdar GARAN en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

11 Haziran 1997`de Kayseri`de doğdu.

İlk orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı.


2008 yılında Kayseri büyükşehir belediyesi konservatuvarında; Çocuk korosuna başlayarak müzik hayatına ilk adımı atmıştır.


Aynı yıl Kayseri'de bir çok müzik programlarında sahne aldı.

2010 Yılında TRT Ankara radyosu çocuk korosunda vokal olarak görev aldı ve bu

dönemde Ses geliştirme dersleri alarak Şan dalında bir başlangıç sağladı.


2012 Yılında TRT Antalya radyosu gençlik korosunda vokal olarak görev aldı.

Aynı yıl içerisinde lise öğrenimine başladığı için gönüllü olarak görev aldığı TRT Gençlik Korosundan ayrıldı.


2013 Yılından itibaren TRT ve Kültür Bakanlığı başta olmak üzere bir çok profesyonel , programda solist olarak sahne aldı.


2016 Yılında London Colloge Of Music University (LCM) tarafından yapılan; Uluslararası piyona sınavına girerek başarılı olmuş sertifika almaya hak kazanmıştır.


2018 Yılında ABRSM (Yamaha the Associated Board of the Royal Schools of Music) İngiliz kraliyet müzik okulunun (Royal Academy of Music, Royal College of Music, Royal Northern College of Music ve Royal Scottish Academy of Music and Drama) ortaklaşa olarak dünyada 100’den fazla ülkede geçerli olan , aşamalı müzik sınavını kazanmıştır.


GARAN , Şuan TRT İzmir Radyosunda gönüllü olarak gençlik korosunda görev almakta, şuan ise 2017 Yılında girmiş olduğu devlet konservatuvarı/ Müzikoloji bölümünden 2021 yılında mezun olmuştur. GARAN, kendine ait müzik kurumunda Özel olarak Piyano,Şan,Org ve Müzik Dalında sözel ve teorik dersler vermektedir.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺10
Online dersleri ücretleri : ₺120/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺550
10 saatlik ders ücreti : ₺1000

Detaylar

Yurtdışından Ders talep eden öğrenciler ücret için lütfen iletişime geçiniz.

Lütfen Okuyunuz : Öğrencilerimiz ile tanışmak ve müzikal kulak testi için ilk dersimizi ücretsiz olarak yapmaktayız. Ardından belirlediğimiz günler içinde derslerimizi yapmaktayız. Derslerimiz online ve yüz yüze olarak işlenmektedir. Ders ücretleri her dersin başlangıcında veya ayın başlangıcından öğrenciden talep edilir. (Paket Dersler Hariç)

Mehmet Serdar GARAN tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Piyano
 • Klavye
 • Jazz piyanosu
 • Sentezleyici
 • Klavsen
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Mehmet Serdar GARAN: CV

Başarı Belgeleri , Sahne Programları Ve Diplomalar
___________________________________________________________

• University Of West London'a bağlı,London College Of Music (LCM) Piyano Diploması

• Niğde Üniversitesi - Devlet Konservatuarı

1. Türk Sanat Müziği Konserleri (Solist)
2. Türk Halk Müziği Konserleri (Solist)
3. Konseptli Konserler (Şef,Solist)
4. Tiyatro Dinletileri (Şef,Solist,Piyano)

• Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı/ Konserleri
1. Çocuk Korosu (Korist)
2. Bağlama Kursu
3. Ud Kursu
4. Sanat Müziği Korosu (Solist)
5. Halk Müziği Korosu (Solist)


• Gençlik Ve Spor Bakanlığı Teşekkür, Başarı ve Katılım belgeleri

1. Kyk Yurtları Programları (Piyano,Solist,Klavye)
2. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Konserleri (Piyano,Solist,Klavye)

• Halk Eğitim Merkezi Ders Verebilir Sertifikası

35 üye yorumu : Mehmet Serdar GARAN
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

35 referans

H
Hülya

O kendini müziğe adamış bir insan. Tavsiye ederim. Naif ve kibar bir eğitmen.

O
ORHAN AĞAOĞLU

Mehmet piyanist, besteci ve müzikolog olduğunu söylemek şaşırtıcı değil! Biyografisi geniştir ve kolayca danışılabilir.

Vurgulamak istediğim şey, onun öğretme konusundaki özel yeteneği ve her tür insan ve yaştaki olağanüstü uyum yeteneğidir. Onun varlığı ve bilgisi, piyano pratiğine başlamak, öğrenmek, kendini geliştirmek veya geliştirmek isteyen herkes için ideal bir ortam yaratmaya katkıda bulunur.

Piyano çalma, kendisini kendisine adamış herhangi bir profesyonel tarafından yapılabilir, ancak ona müzik çalmayı ve müziği sevmeyi öğretmek herkes için mümkün değildir!

S
Selin

Çok kibar ve öğretici bir öğretmen.
Derslerimiz harika ve çok eğlenceli geçiyor. Teşekkürler.. Kesinlikle öneririm

P
Pedro

Estoy muy contenta con sus clases, profesora que transmite su pasión por la música.
Aprendizaje ameno y entretenido.
Muy recomendable!

A
Antonia

His equipment is just superb and I believe that makes a huge difference. There's nothing missing in Mehmet's approach, he has great ear, plays fantastic and teaches even better. His flexibility regarding approach is also something to be observed, as he always tries to ajust things to whatever will be more productive for the student.
Really recommend him!

I
Ismail ali

Serdar beyden 2 aylık şan dersi aldım şuan nota okuyabiliyor, sesimi doğru kullanabiliyorum. 3 farklı eğitmen ile görüştüm ve bir çoğu beni oyaladı bu kadar kısa sürede işi bitiren sadece Serdar hocam oldu. Çok teşekkür ederim kendisi bir marka. Herkese tavsiye ederim

B
Begüm Beyza

Harika bir öğretmen, alanında çok iyi birisi Yurt dışından uzaktan (online) ders almaktayım. Mehmet bey enerjisi yüksek, saygılı ve insanlarla nasıl iletişim kuracağını bilen bir eğitmen. Kendimi Mehmet hocadan ders aldığım için çok şanslı buluyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Mehmet bey'i sesini geliştirmek ve piyano çalmak isteyen herkese tavsiye ederim.

E
Elif Rana

Serdar çok dikkatli ve öğrencisine özen gösteren bir eğitmen. Derste detayları asla es geçmez, üzerinde durur ve hatalarımı düzelterek derslerimizi işleriz. Önce online ders alacağım için kaygılanmıştım ama Serdar hocam online derste sanki yanımda gibi ders veriyor. Ayrıca hatalarımı söylemesi de beni mutlu ediyor. Herkese tavsiye ederim

S
Senem

Mehmet Bey, burada en üst sırada olmayı hak ediyor çünkü ders veren olarak öğrencilere karşı ilgisi gerekse işini severek yapması biz öğrencilere yol gösteriyor. Kendisinden almış olduğum ses eğitimi dersiyle bir çok ortamda şarkı söylerken çekinir güvenmezdim kendime, şuan çok rahat bir şekilde şarkı söylüyor çevremse bunun farkına varmış durumda , Mehmet hoca'dan yararlanmanızı tavsiye ederim.

J
Joseph

A trainer whose lessons are extremely effective, fun, have a training understanding that adjusts active rest well, and are extremely competent in terms of accumulation and experience.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde piyano dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için klavye dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! jazz piyanosu derslerisentezleyici dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Kayseri
Müzik öğretmeni Her yaş grubu için uygun metodlarla piano eğitimi veriyorum ilk ders ücretsiz
₺100
Dilşad
İlk ders ücretsiz!

Birlikte eğlenerek öğrenme kendini geliştirmek için iletişime geçin ilk ders ücretsiz her yaş grubu için farklı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisinden Sağlam Temelli Piyano Dersleri
₺75
Tuğba
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerin temeli sağlam tutularak ve kalıcı öğrenmeyi amaçlayarak öğretilir. Her yaş grubuna göre belirli anlatım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Melikgazi
Güzel Sanatlar mezunuyum. Müziği sevdirerek ders veriyorum sen de eğlenceli bir ders geçirmek istersen üzülme burdayım = )
₺70
Mehmethan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi temelden eğitim vererek öğretiyorum. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Mehmet ile MERKEZ içi tüm semtlerde uygun fiyata Piyano özel dersi
₺125
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Cografya Ögretmenligi  ve Hacettepe Üniversitesi Piyano Anasanat dali mezunuyum. 10 yildir özel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bu işi yapmak için ilk önce özgüven gerekli özgüveni hayalleri olan bir insan daha güzel yerlere gelecektir hayallerinizin peşinden koşun:) :) Yürümeyin ♩
₺30
Samet kaan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Gayet neşeli eğlenceli komik bir şekilde derslerimi işlerim öğrencim asla sıkılmaz kesinlikle beni sevceklerine...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mersin
Birebir veya grup dersi olarak gitar,baglama,piyano,bateri,yan flüd,klarnet,keman,şan dersleri verilir. Konservatuvar ve güzel sanatlar lisesine hazirlanir.. Sahne almak isteyen bunu bir is haline dön
₺100
Sercan
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Titiz,disiplinli çalışmayı severim. Öğrencilerimin ödevlerini tek tek not alırım. Öğrencilerimle olabildiğince...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
PİYANO DERSİ (4 yas ve uzeri, her yasa uygun farklı, eglenceli ve hızlı programlarlar birebir online egitim) - ucretsiz deneme dersini kacırmayın !
₺120
Halil
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi hiç sıkılmadan kolaylıkla anlayabilir ve bunun yanında güzelce öğrenebilirsiniz. derslerimde her yaş...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun piyano dersi
₺70
Yağız
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bayraklı
Müzikolog akademisyenden piyano çalmayı, doğru, kolay ve hizli öğrenin. müzik eğitimi ciddi bir iştir
₺85
MURAT
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kesinlikle nota ve metod ile işlemekteyim. Özellikle genç ve heyecanlı gitar öğrenci adaylarının, hemen...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kâğıthane
İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Mezunundan Piano Eğitimi - Temel Seviye
₺100
Günnur
İlk ders ücretsiz!

Nota notlarımla birlikte temelden başlayarak ve ilerleyerek her derse bir parça çalarak ve öğreterek ilerlemek. Bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺120 ₺130 ₺120
5 saat ₺550 ₺600 ₺600
10 saat ₺1000 ₺1100 ₺1200
Ders talep et