Anasayfa
Ders ver
 
 • Super Öğretmen
 • (16 üye yorumu)
M
Melda
« Mükemmel! Ders işleme yöntemi çok güzel. Anlatımı ve pratik... Devamını oku »
M
Melda
« Mükemmel! Ders işleme yöntemi çok güzel. Anlatımı ve pratik çözümlemeleri ile çok kolay bir şekilde anlamanızı sağlıyor. Size karşı yaklaşımı ile dersler çok eğlenceli geçiyor. »
₺120/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Bahar tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Korece
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Kore Dili ve Edebiyatı mezunu Korece öğretmeninden, İstanbul'da online, başlangıçtan uzmanlık seviyesine kadar Korece dersleri

Ders işleme yöntemi

Öncelikle derse Kore dilini tanıtarak başlarım. Türkçe ile farklılık ve benzerliklerine değinir, Korecenin cümle yapısından bahseder, alfabe ile pekiştirir, okuma kurallarını öğretir, heceler kurdururum. Bu sayede öğrenci, Korece okuma yapabilecek seviyeye gelir. Sonrasında basit selamlaşma kalıpları ile devam eder, öğrencilere kendilerini tanıtan cümleler kurdurur, onları dersin için dahil ederek Kore dilini tam olarak kavramalarını sağlarım.

Ders programımı, öğrencilerin bu dersi öğrenme nedenlerine göre (konuşma, TOPIK sınavı, iş vb.) şekillendiririm.

Bir ders saatini şu şekilde işlerim:
Derslerimin ilk yarısını dilbilgisini öğretmekle, geri kalan yarısını ise öğrenciyle diyalog halinde geçiririm. Belirli dönemlerde verdiğim ödevler ve yaptığım sınavlar ile öğrencinin seviyesini tespit eder, ders işleyişimi buna göre belirlerim.

Super Öğretmen

Bahar en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Korece öğretmeniyim. 7 yıldır profesyonel olarak Korece öğretiyorum. Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Öğrenimimin bir kısmını Güney Kore'de Mokwon International Univercity'de tamamladım. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 3 yıl kadrolu Korece öğretmeni olarak görev yaptım. Bu süre zarfında yaklaşık 300 öğrenciyi mezun ettim. Öğrencilerim bu sayede Kore firmalarında çeşitli pozisyonlarda (mühendislik, insan kaynakları, uluslararası ilişkiler vb.) görev almaya başladılar. Öğrenimine devam eden öğrencilerden bir kısmı da Mevlana Programı ile Güney Kore'de öğrenim imkanı kazandı. Aynı zamanda, verdiğim özel dersler sayesinde, Kore firmalarında çalışan Türk mühendisler ve yöneticiler, iş ortamında Koreliler ile daha iyi iletişim kurabilme fırsatına sahip oldular.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺120/saat
Bahar tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Korece
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Bahar: CV

BAHAR ÇANKIRI

KİŞİSEL BİLGİLER
DOĞUM TARİHİ VE YERİ: 23.04.1992 UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
MEDENİ DURUMU: EVLİ
SİGARA: HAYIR
EHLİYET: EVET

HOBİLER
YÜZME, POLİSİYE KİTAPLAR, YÜRÜYÜŞ, KORE SİNEMASI

İŞ TECRÜBESİ
ABC TERCÜME BÜROSU (ÖZEL DERS) 2015 – 2017
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ – KORECE ÖĞRETMENİ 2017 – 2019

EĞİTİM BİLGİLERİ
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ / KORE DİLİ VE EDEBİYATI
MOKWON ÜNİVERSİTESİ / GÜNEY KORE -KORE DİLİ VE EDEBİYATI
UZUNKÖPRÜ ANADOLU LİSESİ

SEMİNER VE KURSLAR
USTA ÖĞRETİCİ ORYANTASYON SEMİNERİ (YETİŞKİN EĞİTİM) – KOCAELİ
DRAMA – KOCAELİ
DİKSİYON – KOCAELİ
2013 EXPO İSTANBUL KÜLTÜR FUARI – İSTANBUL

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
MS OFFICE
KORECE KLAVYE

BAŞARI VE ÖDÜLLERİM
LTI KOREA (KOREA LITERATURE TRANSLATION INSTITUTE) TARAFINDAN VERİLEN;
7. KORE MODERN EDEBİYATI YORUM YARIŞMASI İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

16 üye yorumu : Bahar
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Melda

Mükemmel! Ders işleme yöntemi çok güzel. Anlatımı ve pratik çözümlemeleri ile çok kolay bir şekilde anlamanızı sağlıyor. Size karşı yaklaşımı ile dersler çok eğlenceli geçiyor.

Bahar cevap verdi

Melda Korece ye çok ilgili bir öğrenci. Ders süresi boyunca ilgisi dağılmadan devam edebiliyoruz. Çok enerjik olduğu için dersler oldukça keyifli geçiyor.

A
Aslınur

Mükemmel! Bahar hoca tanıdığım en iyi öğretmen ! Öğretmek için akılda kalıcı metodlar ve örnekler uyguluyor. 3 dersin sonunda Kore alfabesini öğrenmiş oldum ,hızla cümleler kurmaya ve mantıklarını anlamaya başladım bile Bahar hoca gerçekten bir tane

Bahar cevap verdi

Aslınur derslere daima vaktinde katılır, ders kaçırmamaya özen gösterir. Verdiğim ödevleri eksiksiz yerine getirir. Anlamadığı kısımları zaman geçmeden sorar .Korece için algısı oldukça yüksek. Derslerimiz çok keyifli ve oldukça verimli.

M
Müge

Mükemmel! Bahar hocamdan ilk dersimi aldim. İlk defa korece ogrenen biri olarak anlatımı cok akıcı ve anlatabileceğim sekilde anlattı. Ilk dersten cok eğlendim. Kesinlikle korece öğrenmek isterseniz bahar hocami tavsiye ederim

Bahar cevap verdi

Müge Korece öğrenme hevesi oldukça fazla bir öğrenci... pozitif ve çok enerjik .Bu dersimizi de pozitif ilerlemesinde de çok önemli rol oynuyor..Dilin mantığını kolay algılaması , derse katılımı oldukça yüksek.

A
Ada

Mükemmel! Bahar hoca sayesinde Koreceyi hızlı ve eğlenceli bir biçimde öğreniyorum. Dersler hem keyifli hem de verimli geçiyor. Bazı bilgilerin akılda kalması için öğrettiği teknikler de öğrenmeyi ve hatırlamayı kolaylaştırıyor. Her ders sonunda gelişimimi görebiliyorum. İşini çok severek ve iyi yapan bir öğretmen.

Bahar cevap verdi

Yüksek adaptasyon

12 referans

E
Emine

Canım Bahar hocamdan ders almaninizi öneririm her yaptığınız hatanizida moralinizi bozup öğrenme şevkinizi kırmaz.Çeşitli interaktif oyunlarla derslerini renklendirir 16 yıllık öğrencilik hayatimda bir derste bu kadar çok eğlendiğimi hatırlamıyorum.

K
Kerem

Korece diline hakim öğretmenliği severek yapan bir hoca. Sayesinde koreceyi çok rahat bie şekilde öğrendim.

O
Onur

Daha önce kendisinden ücretsiz bir eğitim merkezinde ders aldım. Dersin ücretsiz olmasına rağmen bu kadar öğrencilerini ve dersini sahiplenmesi çok hoşuma gitti. Bravo Bahar Hocam. Benden size 5 yıldız.:) Şuan az da olsa Korece iletişim kurabiliyorsam sayenizde..

B
Beyza

Bahar hocayla gittiğim bir kurs merkezinde tanıştım. Kendisi bu zamana kadar tanıdığım en sıcakkanlı en sevecen ve en yardım sever insanlardan biri. Ve derslerini hiç sıkılmadan dinlediğim tek öğretmen diyebilirim. Hayatımda aldığım en kaliteli eğtimlerden birini aldım kendisinden. Korece öğrenmek isteyenlere tek önerim Bahar hocadan eğitim almak yapabileceğiniz en akıllıca tercihtir.

I
Işın

Heyecanla ve korkarak başladığım Korece kursunda Bahar sayesinde her derse daha büyük heyecanla geliyordum,ilk gün zor olduğunu düşünüp bırakmayı düşündüm ama Bahar Hocanın eğlenceli ve pratik yollarla bize kattıkları aradan zaman geçmesine rağmen halen aklımda.Öğrenmeye başladıktan kısa süre sonra Koreli tanıdıklarımla artık İngilizce anlaşmak yerine Korece ile yazışmaya konuşmaya başladık,öğrenmemin ardından yaklaşık iki yıl geçmesine rağmen bir çok şey hatrımda ,bu durum öğretmenin etkili ve kalıcı yollarla öğretmesiyle alakalı kesinlikle.Korece öğrenmek istiyorsanız özverisi,başarısı,hakimiyeti ve motivasyonu ile Bahar kesinlikle doğru tercih olacaktır.

M
Merve

Korece öğrenmek için Komek kursuna başvurdum ve bu sayede Bahar hocamızla tanıştım. Kendisi çok sıcakkanlı, samimi ve işini özveriyle yapan birisi. Kore'de yaşadığı için deneyimleriyle harmanlayıp Koreceyi öğretmesi akılda daha kalıcı olmasını sağlıyor. Tüm emekleri için teşekkür ediyorum ve Korece öğrenmek isteyenlere Bahar hocamızın öğrencisi olmayı tavsiye ediyorum..^_^

유빈

Bahar Öğretmen'inin öğrencileriyle olan iletişiminin cok iyi olduğunu düsünuyorum. Ben ki cok üşengeç bir insan olmama ragmen beni Koreceye daha çok teşvik eden bir öğretmenimdir. Korecede ilerlememde bana çok faydasi olduğünü rahatlikla söyleyebilirim.

Ö
Özlem

Korece konuşmanın ve yazmanın çok zor hatta imkansız olduğunu düşünüyordum açıkçası.Ama Bahar hocadan ders aldıktan sonra bütün düşüncelerim değişti.Sayesinde Korece okuyabiliyorum,yazabiliyorum ve konuşabiliyorum.Kendisi bu dile son derece hakim neyi nasıl öğretmesi gerektiğini çok iyi bilen son derece tecrübeli bir öğretmendir.Kesinlikle eğitim almak için çok doğru kişi...

M
Mustafa Oğuzhan

Bahar hocamdan 3 kur Korece eğitimi aldım ve şuan B1 seviyesindeyim. Bahar hocamla geçirdiğimiz derslerin hepsi çok verimli geçmiştir. Gerek derste olsun gerek ders dışı olsun çalışmalarımda takıldığım yeri sorabildiğim hocamdır kendisi. Bahar hocam sayesinde Korece günlük ihtiyacım olan her şeyi halledebiliyorum. Bahar hocam derse her zaman hazırlıklı gelir ve bizim için birçok örnek hazırlardı. Bahar hocam Korece öğrenmek için birebirdir !

D
Dilara

Daha önceden Bahar hocadan ders alma şansını yakaladım ve onun sayesinde hiç tahmin edemeyeceğim kadar hızlı öğrendim. Aynı zamanda eğlenceli bir şekilde öğrendiğim için bilgilerimin kalıcı olduğunu düşünüyorum. İşini eksiksiz ve profesyonel bir şekilde yaptığını düşünüyorum.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde korece dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Sejonghakdang enstitüsü sertifikalı ve Kore’de korece özel ders almış birisi olarak korecemi yeterli buluyorum ve korece ders vermek için yeterliyim
₺45
Gamze dilara
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi her öğrencinin katılım yapabileceği şekilde yaparım. Muhakkak her dersimde her öğrencim söz almış...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
2 yıl Korede eğitim gören dil öğrencisinden Korece Dersleri, 2. Seviyeye kadar Korece dersi
₺100
Büşra
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kendi Korece kitaplarım üzerinden ders anlatacağım, Seoul Üniversitesinin Kore dili kitapları da mevcut, Dersimiz bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İlkokul ve Lise yaş grubuna çok ucuza A1 A2 Korece dersleri .
₺60
Zeyneb
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kademe kademe işlerim. Her güne bir gramer konusu eklerim. Kolaylık sağlayacak tablolar hazırlar ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çekmeköy
Korece öğrenciliği den İstanbulda ilkokul ve lise düzeyinde korece eğitimi kitap desteğiyle verilir
₺70
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Dersleri gramer'i az seviyede tutup kelime ve konuşma yoğunluklu işlerim. Daha önceden tecrübem yok ama en iyi eğitim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kadıköy
Deneyimli Hocadan Eğlenceli Korece Özel ve Grup Dersi - İstanbul Anadolu Yakası İçin
₺70
Onur
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesi için 14 ünitelik ders hazırladım. Genel olarak tek bir kaynaktan dersleri işliyorum. Ama bunun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Güney kore’de üni̇versi̇te bi̇ti̇rmi̇ş, eğlenceli̇ bi̇r öğretmenden korece dersleri̇ burada, haydi̇ ne bekli̇yorsun
₺150
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi eğlenceli bir şekilde, kelime öğrenmeye dayalı bir şekilde işliyorum. 4 senedir dil öğretiyorum. Güney...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Uluslararası İlişkiler mezunundan İstanbul'da temel seviyeden ileri seviyeye kadar Korece dili eğitimi
₺80
Burçak
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle derste tamamen öğrencinin kendisini ilgili alanda geliştirmesine yönelik çalışmalar...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ (ANADOLU YAKASI)
Beyza ile MERKEZ (ANADOLU YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata Korece özel dersi
₺50
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Korece Özel Ders

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ (ANADOLU YAKASI)
Beyza ile MERKEZ (ANADOLU YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata Korece özel dersi
₺50
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Kore Dili ve Edebiyati mezunuyum.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Keçiören
8 yıldır Korece konuşan, hem dil hem kültür konusunda uzman öğretmenden Kore kültürünü tanıyarak Korece öğrenme fırsatı
₺65
Ayşe
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersi daha çok öğrencinin aktif olarak katılabileceği, öğrencinin başrolde olduğu bir sistemle, adım adım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çevrimiçi ortamda birebir şekilde tamamı ile öğrenci odaklı bireysel veya grup şeklinde özel Korece dersi.
₺120
Nefise Nur
 • (28 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders işleyişim dersi alan kişinin yatkın olduğu öğrenme şekline göre değişiklik göstermektedir. Tamamı le...

Webcam dersleri Onaylı profil
BEŞİKTAŞ
Kore'de Yüksek Lisans Yapan Yazar, Filolog, Korece Öğretmeninden Birebir Online Korece Özel Ders (Tüm Seviyeler)
₺120
Ender Çağlar
 • (24 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Online olarak birebir dersler, kişiye özel gün ve saatler, kişiye özel çalışma programı, ücretsiz kitaplar,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
Tecrübeli Öğretmenden Korece On-line Özel Ders (Gramer Yükü Azaltılmış ve Konuşma Ağırlıklı Dersler)
₺150
Gökhan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı bir dil öğrenme konusunu asla bir zorluk olarak görmediğim gibi öğrencilerime de bu konuda destek...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Beykoz
Kore dili ve edebiyatı 4. sınıf öğrencisinden temel ve orta düzeyde korece dersi
₺80
Feyza
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencimin bilgi düzeyine göre bir program oluşturur ve o program doğrultusunda ilerlerim. Bildikleri...

Webcam dersleri Onaylı profil
Seyhan
En etkili beyin jimnastiklerinden biri olan yabancı dil öğrenmek 'Sadece oyundur aklınız için'. Gelin bu oyunu birlikte oynayalım♡
₺80
Mari Selvi
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri kendim en iyi nasıl öğreniyorsam o şekilde öğrenciye aktarırım. Müzikler, videolar, filmler, diziler ve de...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ereğli
Korece Sejonghakdang Tüm temel sertifikalarım var.TOPIK 토픽 Belgem var.B.E.Ü Üniversitesi mezunuyum.A1 A2 B1 B2 Temel seviye ile günlük diyaloglar öğreteceğim.Webcam ZOOM programı üzerinden olacak^-^
₺60
Funda
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerim genelde Webcam Zoom ile olacaktır. Konuyu genel olarak sıralı olarak öğrencilerimin bilmediklerini tekrar...

Webcam dersleri Onaylı profil
Fransızca Öğretmenliği öğrencisinden İstanbul Anadolu Yakası’nda Korece ders. Kelime bilgisi, çeviri, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma pratikleri.
₺45
İrem
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genellikle bireysel işlerim. Öğrencinin eksik olduğu konuları belirleyip ona yoğunlaşırım. Etkinlik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çatalca
Erciyes Uni. Kore Dili Edb. Bolumu mezunuyum. Kore'deki Sungkyunkwan Universitesi'nde Kore Dili Egitimi bolumunde yuksek lisans derecesinde egitim aldim. 2021 Kasim ayinda Turkiye'ye döndüm. Suanda ak
₺70
Mervegül
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi zoom uzerinden kendi hazirladigim kaynaklar uzerinden mufredatimi olusturup isliyorum. Seviyeye ayirip, korece...

Webcam dersleri Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺120
Ders talep et