Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Sivas özel ders

Evinizin yakınlarında 111 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Sivas

Sivas
₺50/saat
Furkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe Öğretmenliği öğrencisinden lise ve ortaokul derecesinde edebiyat ve Türkçe dersi verilir. Aynı zamanda paragraf için özel ipuçları verilir. Dilbilgisi dersleri verilir.

Derslerimi genellikle önce konuyu anlatıp öğrencinin anladığından emin olduktan sonra soru ile devam ediyorum. Özellikle paragraf konusunu soru üzerinden işliyorum.Dersimi anlatırken de en önemlisi öğrencinin motivasyonunu yüksek tutarım. Özellikle üniversite sınavına hazırlanıyorsun daima moral veririm.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

Sivas
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Sivas'ta Felsefe Öğretmeninden okula destek ve çeşitli branşlarda takviye dersler. TYT, İngilizce, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Mantık, Sosyoloji, Rehberlik, Sınav Hazırlık Desteği

Derslerimi klasik yönteme nazaran çok daha etkili olan öğrenci merkezli öğrenme modeline uygun işlerim. Öğrencinin öğrenme sürecinde bir rehber rolü taşır ve öğrencinin kendi çabasıyla öğrenme yeteneğini artırmaya yönelik teknikler uygulamaktayım.

Sivas Merkez
₺25/saat
Semih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sivas - Merkez bölgesinde ortaokul veya lise öğrencilerine matematik dersi... Öğrenciye matematiği sevdirerek kalıcı öğrenmeyi amaçlıyorum. Her seviyede lise ve ortaokul öğrencisine özel ilgi ile yakl

Ders işleme yöntemlerim öğrenci tipine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerim için sıfırdan bir konu çizelgesine bağlı kalarak ya da eğer konuları bitirmişse yoğun ve bunaltıcı olmayan soru çözüm dersleri yaparak tamamen öğrencinin ihtiyacına göre hareket ederim.

İmaret Köyü
₺50/saat
Ahmet turan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisinden İlkokul ve Lise 1-2 öğrencilerine Matematik Fizik Kimya Biyoloji dersleri verilir

Önce konu anlatır sonra konuyla ilgili soru çözerim. Konu eksiği yoksa ufak tekrar yaparım soru çözmeye geçerim. Derslerde çok sıkıcı olmam çok serbestte olmam. Ders sonu ödevlendirme yaparım diğer ders ödev sorularındaki yanlışları öğrenci ile birlikte analiz ederiz.

Sivas Merkez
₺70/saat
Ihsan
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden sivas'ta ya da online ortamda AutoCAD ,Sketchup ,V-RAY ,Lumion9.0 ,Photoshop dersleri

Dersleri samimi anlatırım ama bu samimiyetin iş ciddiyetimin önüne geçmeyeceğinin garantisini verebilirim.Dersler çoğunlukla Mimarlık ve Tasarım bölümü öğrencilerine hitap eder.Ders ise öğrenciye unutmayacağı bilgiler vererek ,pratik yollar öğretmeye çalışarak ve beraber uğraşarak geçer.

Şeyhşamil Mahallesi
₺80/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Sınavlara çalışmanıza ve ödevlerinizi yapmanızda yardımcı olacak, konu anlatımı ve pekiştirmek için soru çözümleri yapacağımız. Öğrencinin kendini rahat hissedebileceği bir ortamda özel ders imkanı.

Derslerimizi öğrenme üzerinedir çünkü öğrenim kalıcı izli davranış değişikliğidir. İnsanlar her zaman somut olanı soyuta göre daha kolay kavrar bu nedenden dolayı dersime somut örnekler vererek başlarım. Daha sonra mantığına uydurmaya çalışırım çünkü matematiğin mantığını kavrayan kişi yapabilir demektir.

Sivas
₺40/saat
Onursal davut ali
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca ve İngilizce dil bölümü öğrencisiyim ve 4.sınıfım tecrübem mevcut , hedef dil kelime bilgisine sahip olunursa daha pratik ve çabuk öğrenilir.

Pedagojik Formasyon'a sahip olduğumdan bir öğrenci'nin nasıl daha hızlı ve çabuk öğrendiğine hakimim ayrıca öğrenmenin çabuk ve doğru olabilmesi için içselleştirilmiş olması gerektiğine inanıyorum.

Sivas Merkez
₺35/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden Sivas ili içerisinde itinayla özel bireysel İngilizce dersi verilir

Derslerime her zaman öğrencimi o günki derse hazırlayıp bir önceki konuyu tekrar ederek başlarım. Öğrencimin kendi müfredata uygun dönem İngilizce ders kitabını temel alarak dersime soru cevap ve konuşma becerisine özen göstererek devam ederim ve genel bir tekrarla genelde dersimi bitiririm.

İşhanı Köyü
₺50/saat
Berk
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden Sivas Merkezde İlköğretim Ortaöğretim Lise öğrencilerine özel matematik dersi

Öğrencinin eksik olduğu konuyu bana dersten önce bildirmesiyle o konunun konu anlatımı ve her türlü sorusunun mantık çerçevesinde çözümünü yapıyorum. Sadece tek bir dersin sonunda ne kadar iyi bir karar verdiğinize emin olacaksınız.

Sivas Merkez
₺50/saat
Öznur
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve Edebiyatı öğrencisinden Sivas’ta ilkokul ve lise seviyesinde Almanca İngilizce Türkçe dil bilgisi dersi verilir

Her şeyden önce öğrencinin motivasyonunu yüksek tutacak bir tavır içinde olurum zira motivasyon en önemli adımdır başarı için. Öğrencinin ön bilgisini ölçüp buna uygun bir program oluştururum. Derslerimi basitten karmaşığa doğru konu sıralaması yaparak işlerim. Öğrencinin dahil olduğu farklı etkinlikler düzenlerim.

Merkez
₺20/saat
Mr
İlk ders ücretsiz!

I am a native English teacher. I did my tefl in United kingdom. I also did my Tesol. I have 6 years of teaching English

I like my class to be students centred. I always try to make students talk and express themselves. I always keep starting my lessons with lots of questions.

İmaret Köyü
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisi ilkokul ve lise düzeyindeki öğrencilerin konuşma ve anlama pratiğini geliştirecek dersler, kaynak ve bir çok tavsiye

Dersleri genelde interaktif bir şekilde işlerim karşımdaki kişiyle güzel zaman geçirmeye çalışırım ki dersi sevebilsin. Aynı zamanda kaynak kullanmayı önemserim ve karşımdaki kişinin anlayacağı seviyeye göre hareket ederim. Konuların üzerinden en az ekstra bir defa geçerim. Gerekirse ek saat pratikleri veya test yaparım.

Sivas
₺80/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

15 yıllık matematik ogretmeninden her seviyeden öğrenciye ders verilir.Matematiği sizin için kolaylaştırıyorum

İhtiyaca göre ders işlerim. Öncelikle öğrencinin eksikliklerini belirlerim.Seviyesini öğrenirim.Bu çerçevede dersimi anlatırım.Dersimi adım adım işlerim.Önce bir kısmını anlatır ilgili örnekleri çözer sonra öğrenciye örnek çözdürürüm.Bu sayede öğrencinin öğrenip öğrenmediğini tartar buna göre ders işleyişini revize ederim.

Sivas Merkez
₺60/saat
Mehmet akif
İlk ders ücretsiz!

Cumhuriyet üniversitesi fen bilimleri ögretmenligi mezunu analitik kimya yüksek lisans ögrencisi 1

DERSLERİMİ ÖGRENCİNİN DÜZEYİNİ ESAS ALARAK İŞLERİM DERSLERİMİ DUYULARININ HEPSİNE İŞLEMESİNİ SAGLAMAYA ÇALISIRIM GÖRSELLER VE VİDEOLAR İLE DESTEKLEYİP SUNARIM

İmaret Köyü
₺30/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilkokul ,ortaokul veya lise öğrencilerine İngilizce dersi

Öncellikle öğrencinin seviyesini belirlemek için ufak çaplı bir test yaparım daha sonra konuyu anlatıp etkinliklerle devam ederim.

Merkez/Sivas Merkez/Sivas Merkez
₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Ekonometri bölümü öğrencisi girişimcilik ve aktif olma kendinizi geliştirme yolunda çok iyi bir yöntem

Derslerimi genelde görsel olarak işlemeyi tercih ederim sözel bi şekilde öğrencileri sıkmaktansa görsel bi şekilde zihinlerinde kalması taraftarıyım bu şekilde

İmaret Köyü
₺80/saat
Ebubekir
İlk ders ücretsiz!

Sivas Diş hekimliği öğrencisinden matematik ve fen bilimleri derslerine özel ders verilir

Benim ders işleme yöntemim karşımdaki insanın algılayacağı seviyede o dersi anlatmak dersi yazılı grafiksel ve görsel öğelerle destekleyerek onlara sunmak şeklinde olacaktır

Sivas
₺50/saat
Levent
İlk ders ücretsiz!
Sivas
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, ortaokul, lise derslerine yardımcı ve üniversite sınavına hazırlamaya yönelik matematik dersi

Öğrencinin anlayabileceği düzeye inerek anlatırım. Anlatma yöntemimde değişiklikler yaparak anlamasını sağlarım. Dersimi anlamadığı sürece yorulmadan anlatmaya devam ederim.

Sivas
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe ve finans öğretmeninden okul derslerine destek, üniversite sınavlarına hazırlık, matematik ve Türkçe dersleri verilir.

Derslerime küçük bir ön test ile başlarım. Eksiklikleri iyi olduğu konuları tespit ederim. Öğrencimin anladığı tarzı bulurum.

Sivas Merkez
₺40/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden Sivas'ta ilkokul veya lise seviyesinde uygun fiyatlı ingilizce dersleri verilir

Derslerimi eğlenceli ve günlük hayata uyarlayarak işlemek tercihimdir. Baskıcı ve sert bir sistemdense eğlendirici ve bir o kadar da akılda kalıcı biçimde işlemek her zaman daha iyi sonuçlar vermiştir. Sürekli kitap ve defterden oluşan materyaller yerine işlenecek konuya uygun ilginç oyuncak vb. şeylerin kullanılmasından yanayım.

Sivas
₺35/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden fen, matematik, türkçe dersleri ilkokul, ortaokul, lise

Birebir konuyu anlatırım. Soru çözerim beraber. Ödev veririm ödevi takip ederim çözemediği sorulara bakarım. Soruların konunun hangi kısmında sıkıntısı olduğu bilgisini bana verir. Bunu takip eder not alırım o kısma yoğunlaşırım tamamen öğrendikten sonra diğer konuya geçerim. Bikaç konu geçtikten sonra eski konuların da kontrolunu yaparım.

Sivas Merkez
₺100/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve özel okul tecrübesine sahip deneyimli yüksek matematikçiden özel matematik dersi

Matematik asla ezberleyerek yapılacak bir ders değildir. Dolayısıyla benim işim öncelikle öğrenciye konu hakkında temel bilgileri verdikten sonra konunun ve o konuyla ilgili soruların mantığını anlatmaktır.

Sivas Merkez
₺50/saat
Öznur
İlk ders ücretsiz!

Edebiyat öğrencisinden Sivas’ta ilkokul ortaokul seviyesindeki öğrencilere ödevlerinde yardım edilir.

Çocukların dikkatini çekecek şekilde oyun oynayarak derslerimi işlerim

Dörteylül Köyü
₺100/saat
Günay
İlk ders ücretsiz!
Sivas
₺40/saat
Sivas Merkez
₺55/saat
Şeyda nur
İlk ders ücretsiz!

A1 A2 B1 seviyesi almanca dersler,aile birleşim sınavlarına hazırlık, pratikler ve benzeri

Daha önce özel ders verdiğim için derslerim öğrencimin isteği üzerine yoğunluktaydı; dinleme çalışması, okuma çalışması, yazma çalışması vb.

İşhanı Köyü
₺35/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden ilkokul matematik dersi progesyonel olarak diğer derslere yardımcı ders verilir

Derslere hazırlıklı bir biçimde gelip önce eksikleri analiz edip öğrencinin seviyesini belirleyip ona göre derse başlarım 1 saatte 45 dk ders yapıp 15 dk soruyla pekiştiririm

Sivas Merkez
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik Fakültesi Yüksek Lisans öğrencisiyim. Her seviyeye uygun Özel Matematik dersi verilir.

Öğrenci ile iletişim halinde olup eksik olduğu konular üzerine yoğunlaşarak ve matematiği kolaylaştıracak metodlar yardımıyla sevdirmeye çalışıyoruz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Sivas semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Sivas semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Sivas semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Sivas semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Sivas semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.