Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Sivas özel ders

Evinizin yakınlarında 74 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Sivas

Sivas
₺50/saat
Furkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe Öğretmenliği öğrencisinden lise ve ortaokul derecesinde edebiyat ve Türkçe dersi verilir. Aynı zamanda paragraf için özel ipuçları verilir. Dilbilgisi dersleri verilir.

Derslerimi genellikle önce konuyu anlatıp öğrencinin anladığından emin olduktan sonra soru ile devam ediyorum. Özellikle paragraf konusunu soru üzerinden işliyorum.Dersimi anlatırken de en önemlisi öğrencinin motivasyonunu yüksek tutarım. Özellikle üniversite sınavına hazırlanıyorsun daima moral veririm.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

Sivas
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Sivas'ta Felsefe Öğretmeninden okula destek ve çeşitli branşlarda takviye dersler. TYT, İngilizce, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Mantık, Sosyoloji, Rehberlik, Sınav Hazırlık Desteği

Derslerimi klasik yönteme nazaran çok daha etkili olan öğrenci merkezli öğrenme modeline uygun işlerim. Öğrencinin öğrenme sürecinde bir rehber rolü taşır ve öğrencinin kendi çabasıyla öğrenme yeteneğini artırmaya yönelik teknikler uygulamaktayım.

İmaret Köyü
₺50/saat
Ahmet turan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisinden İlkokul ve Lise 1-2 öğrencilerine Matematik Fizik Kimya Biyoloji dersleri verilir

Önce konu anlatır sonra konuyla ilgili soru çözerim. Konu eksiği yoksa ufak tekrar yaparım soru çözmeye geçerim. Derslerde çok sıkıcı olmam çok serbestte olmam. Ders sonu ödevlendirme yaparım diğer ders ödev sorularındaki yanlışları öğrenci ile birlikte analiz ederiz.

Sivas Merkez
₺70/saat
Ihsan
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden sivas'ta ya da online ortamda AutoCAD ,Sketchup ,V-RAY ,Lumion9.0 ,Photoshop dersleri

Dersleri samimi anlatırım ama bu samimiyetin iş ciddiyetimin önüne geçmeyeceğinin garantisini verebilirim.Dersler çoğunlukla Mimarlık ve Tasarım bölümü öğrencilerine hitap eder.Ders ise öğrenciye unutmayacağı bilgiler vererek ,pratik yollar öğretmeye çalışarak ve beraber uğraşarak geçer.

Sivas
₺40/saat
Onursal davut ali
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca ve İngilizce dil bölümü öğrencisiyim ve 4.sınıfım tecrübem mevcut , hedef dil kelime bilgisine sahip olunursa daha pratik ve çabuk öğrenilir.

Pedagojik Formasyon'a sahip olduğumdan bir öğrenci'nin nasıl daha hızlı ve çabuk öğrendiğine hakimim ayrıca öğrenmenin çabuk ve doğru olabilmesi için içselleştirilmiş olması gerektiğine inanıyorum.

Sivas
₺60/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!

Matematik-geometri için yardım istiyorsanız doğru kişiye geldiniz. 5 yıllık özel ders deneyimi 2 yıllık kurum deneyimi

Öğrencileri sıkmadan samimi bir şekilde gerekli durumlarda materyaller yardımı ile gerektiğinde bilgisayar destekli programlar ile matematik ve geometriyi sevdirmeye çalışıyorum

İmaret Köyü
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisi ilkokul ve lise düzeyindeki öğrencilerin konuşma ve anlama pratiğini geliştirecek dersler, kaynak ve bir çok tavsiye

Dersleri genelde interaktif bir şekilde işlerim karşımdaki kişiyle güzel zaman geçirmeye çalışırım ki dersi sevebilsin. Aynı zamanda kaynak kullanmayı önemserim ve karşımdaki kişinin anlayacağı seviyeye göre hareket ederim. Konuların üzerinden en az ekstra bir defa geçerim. Gerekirse ek saat pratikleri veya test yaparım.

Sivas
₺80/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

15 yıllık matematik ogretmeninden her seviyeden öğrenciye ders verilir.Matematiği sizin için kolaylaştırıyorum

İhtiyaca göre ders işlerim. Öncelikle öğrencinin eksikliklerini belirlerim.Seviyesini öğrenirim.Bu çerçevede dersimi anlatırım.Dersimi adım adım işlerim.Önce bir kısmını anlatır ilgili örnekleri çözer sonra öğrenciye örnek çözdürürüm.Bu sayede öğrencinin öğrenip öğrenmediğini tartar buna göre ders işleyişini revize ederim.

Sivas
₺100/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dil mezunu öğretmenden anlaşılır bir dille yabancı dil öğrenmek ister misiniz ?

Önceliğim öğrencimle aramdaki ilişkinin pozitif yönlü olması ve kendimi ve dili sevdirmek .

İmaret Köyü
₺30/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilkokul ,ortaokul veya lise öğrencilerine İngilizce dersi

Öncellikle öğrencinin seviyesini belirlemek için ufak çaplı bir test yaparım daha sonra konuyu anlatıp etkinliklerle devam ederim.

İmaret Köyü
₺80/saat
Ebubekir
İlk ders ücretsiz!

Sivas Diş hekimliği öğrencisinden matematik ve fen bilimleri derslerine özel ders verilir

Benim ders işleme yöntemim karşımdaki insanın algılayacağı seviyede o dersi anlatmak dersi yazılı grafiksel ve görsel öğelerle destekleyerek onlara sunmak şeklinde olacaktır

Sivas
₺50/saat
Levent
İlk ders ücretsiz!
Sivas
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, ortaokul, lise derslerine yardımcı ve üniversite sınavına hazırlamaya yönelik matematik dersi

Öğrencinin anlayabileceği düzeye inerek anlatırım. Anlatma yöntemimde değişiklikler yaparak anlamasını sağlarım. Dersimi anlamadığı sürece yorulmadan anlatmaya devam ederim.

Sivas
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe ve finans öğretmeninden okul derslerine destek, üniversite sınavlarına hazırlık, matematik ve Türkçe dersleri verilir.

Derslerime küçük bir ön test ile başlarım. Eksiklikleri iyi olduğu konuları tespit ederim. Öğrencimin anladığı tarzı bulurum.

Sivas
₺35/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden fen, matematik, türkçe dersleri ilkokul, ortaokul, lise

Birebir konuyu anlatırım. Soru çözerim beraber. Ödev veririm ödevi takip ederim çözemediği sorulara bakarım. Soruların konunun hangi kısmında sıkıntısı olduğu bilgisini bana verir. Bunu takip eder not alırım o kısma yoğunlaşırım tamamen öğrendikten sonra diğer konuya geçerim. Bikaç konu geçtikten sonra eski konuların da kontrolunu yaparım.

Sivas Merkez
₺100/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve özel okul tecrübesine sahip deneyimli yüksek matematikçiden özel matematik dersi

Matematik asla ezberleyerek yapılacak bir ders değildir. Dolayısıyla benim işim öncelikle öğrenciye konu hakkında temel bilgileri verdikten sonra konunun ve o konuyla ilgili soruların mantığını anlatmaktır.

Sivas Merkez
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

İlk okul ve orta okul öğrencilerine istedikleri dersten özel ders anlatılır, ödevlerine yardımcı olunur

Derslerimde önceliğim öğrencinin öğrenme şeklini yakalama ve ona göre hareket etmektir görsellik mi veyahut işitselik mi ön planda onu çözümlerim ona göre her öğrenciye farklı yöntemler işlerim.

İmaret Köyü
₺50/saat
Döne
İlk ders ücretsiz!

Yönetim bilişim sistemleri öğrencisiyim. En güzel eğitimi gelin ben anlatayım size. Ofis programlarını en güzel şekilde öğrenin. Haydi sivas

Dersleri bilgisayardan birebir anlatarak göstererek işlerim.. Ofis programlarını bizzat uygulayarak öğreneceksiniz.

İmaret Köyü
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!
Sivas Merkez
₺40/saat
Kafiye
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri ogretmenligi 4.sinif ogrencisinden özel ders. Kalıcı etkili ve verimli öğretim

Derslerimi soru cevap şeklinde ve genelde benzetmelerle islerim. Kalıcılk için etkinlikler hazirlar ve uygularım. Ogrencilerimin talepleriyle ekstra eklemeler de yapabilirim. Benimle ders tek yönlü gitmez. Ben derslerimde hep öğrencilerimle beraber işlerim.

Sivas
₺45/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

5 yıl tecrübeli Sınıf Öğretmeninden özel ders...ayni zamanda yüksek lisans yapıyorum. Okul öncesi ve sınıf öğretmenliği mezunuyum

Dersleri tamamen öğrencinin seviyesine ve yapısına uygun olarak farklı şekillerde işlemeye çalışırım.. Çok farklı seviyelerde öğrencim oldu ama hepsinde de istenen hedefe ulaştık. Ezberden çok soru mantığı üzerinde çalışma yaptırırım.

Sivas Merkez
₺40/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Çalışma ekonomisi mezunundan türkçe, edebiyat, tarih dersleri verilir. Okula ve ödevlere yardımcı olunur.

Dersleri belli bir plan üzerinden işlerim. Konuya girişler temelden ve kolay anlaşılır şekilde başlanır. Küçük notlatla akılda kalıcı olacak şekilde dersi detaylandırırım.

Sivas
₺25/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Cumhuriyet üniversitesi öğrencisinden lise öğrencilerine, üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik özel ders.Türk dili edebiyatı ve Türkçe ve dil bilgisi dersleri

Dersleri önceden hazırlanıp seviyeye göre özet şeklinde anlatıp çeşitli metaryellerle tastiklerim. Kolay ezber ve hafıza teknikleriyle konuyu daha iyi öğrenebilmeye yardımcı olurum.

Sivas Merkez
₺50/saat
Melih gazi
İlk ders ücretsiz!

Veteriner Hekimliği Öğrencisinden Biyoloji ve Koçluk dersi verilmektedir. Sohbet Rahatlama Hem de Biyoloji dersi.

Derslerimi görsel bir şekilde işlerim konu bitişi beraber test çözümü yapabiliriz koç gibi olduğum da arkadaşı gibi dinler onu çok iyi anlarım

Sivas
₺40/saat
Edanur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ögrenmenin eğlenceli yolu icin buyrun. Düzey: İlkokul ve ortaokul öğrencisi icin

Derslerimi genellikle öğrencimi sıkmayacak ve onun için eğlenceli olacak şekilde işlerim. Benim için önemli olan onunda severek öğrenmesi bu yüzden derslerde öğrencimin seveceği şekilde anlatırım. Seviyesine uygun bir dille ve yardımcı aktivitelerle ilerlerim.

Sivas
₺40/saat
Edanur
İlk ders ücretsiz!

Fransız dili ve edebiyatı öğrencisinden İlköğretim , ortaöğretim ve lise öğrencilerine fransızca ders verilir ve pratik yaptırılır

Derslerimi genellikle öğrencimi sıkmayacak ve eğlenceli bir şekilde işlerim . Benim için önemli olan onun da severek öğrenmesi bu yüzden derslerimi öğrencimin seveceği şekilde anlatırım . Seviyesine uygun bir dille ve yardımcı aktivitelerle ilerlerim.

Sivas Merkez
₺65/saat
Seher
İlk ders ücretsiz!

Alman Dili ve edebiyati öğrencisinden lise ve ileri düzeyde almanca dersleri, aynı zamanda İngilizcede de her konuda yardımcı olurum

Dinleme,anlama, okuma, yazmaya yönelik çalışmalarımız olucak, en önemli si kelime öğrenmeye yönelik çalışmalar olucak, seviyeye göre çeviri dersleri verilecek, c.

Sivas Merkez
₺35/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

İktısat Öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise düzeyi tarih, coğrafya dersleri verilir. Sivas- Merkez

Gerekli hızda tane tane anlatarak,uygulamalı olarak çalışarak, öğrencinin anlamadığı yerde odaklanıp anlamasını en iyi şekilde sağlayarak yazılı sözel ve uygulamalı olarak derslerimi işlerim. Yaklaşık 4 yıldır ders veriyorum.

Sivas
₺40/saat
Hasret
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden ilk-ortaokul ve lise öğrencileri için okula yardımcı, sınavlara hazırlık dersleri.

Dersi eğlenceli hale getiririm. Sadece benim anlatıp öğrencimin dinlediği bi ders değil, öğrenciyi doğrudan dersün içine yöneltirim. Aynı tip sorudan 10 tane çözmem farklı tip çözer diğerlerini öğrenciye bırakır , bi somraki ders eksiklerini tamamlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Sivas semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Sivas semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Sivas semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Sivas semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Sivas semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.