Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Fen bilimleri öğren

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 1741 yorumlu star öğretmenlerimiz.

67 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺67

1 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 1 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Fen bilimleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için fen bilimleri öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Evinizde kalarak yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

📒 Fen bilimleri dersleri nasıl online alınır?

Superprof üzerinden öğretmeninizle iletişime geçin ve sonrasında iletişimi nasıl sürdüreceğinizi belirleyin. 

İletişim ve ders işlemek için birçok seçeneğiniz var : 

  • Skype
  • Hangout
  • Zoom
  • Whatsapp
  • Telefon

Bu uygulamaların çoğu sadece ses ile değil

görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı ile de derslerinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

14533 özel ders öğretmenleri

fen bilimleri uzaktan eğitimi sunuyor.

🔎 Uzaktan fen bilimleri dersi verenler nasıl seçilir?

Kişisel bilgiler ve verilen bilgilerin doğruluğu onaylanır

Öğretmenlerimizin kimlik bilgileri, iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fotoğraf) ve diplomalarını kontrol ediyoruz.

%100 onaylıyorumlar - Topluluğumuzun gücü

Her öğretmenin ilanındaki değerlendirme ve yorumlar onaylıdır ve %100 özgündür.

14533 profil arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

🎓 Online fen bilimleri dersleri vermek için kaç öğretmen müsait?

14533 fen bilimleri öğretmeni fen bilimleri konularında size yardım etmek için hazır.

Profillerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni evinizde huzurla öğrenmek için seçebilirsiniz.

14533 öğretmen arasından size uygun olanı seçin.

💸 Webcam üzerinden online fen bilimleri ders ücreti ortalaması nedir?

Fen bilimleri saatlik ücreti ortalaması 67 TL'dir.

Bu ücret birçok faktöre bağlı olarak değişir : 

  • fen bilimleri öğretmeninin deneyimi
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97si ilk ders saatini ücretsiz veriyor.

Webcam üzerinden aldığınız online dersler yüz yüze fiziksel derslere göre %20 daha ucuzdur".

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerine göz atın.

🖋 Fen bilimleri online ders öğretmenlerine verilen ortalama not nedir?

1741 not arasından,

Öğrenciler 5 üzerinden ortalama 5.0 vermektedir.

Bir derste herhangi bir sorun halinde, müşteri hizmetleri ekibimiz hızlı bir çözüm bulmak için hizmetinizdedir (telefon veya e-mail ile haftanın 5 iş günü).

(COVID-19 dönemi boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızın tamamını yanıtlayabilmek için daha uzun mesai saatleri gerçekleştirecektir)

Her alan için

öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz.

💻 Neden webcam üzerinden online ders almalıyım?

İnternet üzerinden eğitim hiç olmadığı kadar popüler ve yaygın.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.

Sorularınıza cevap verecek öğretmenler bir tık yakınınızda.


14533 fen bilimleri öğretmeni size yardım etmek için burada.

Fen bilimleri öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Fen bilimleri öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Özel ders hocasıyla fen bilimleri dersi desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor

Fen bilimleri alanında ders almak istiyorsunuz fakat yaşadığınız bölgede size uygun bir kurs ya da ders verebilecek tecrübeli bir öğretmen yok mu? Ya da belki de öğretmeninizle anlaşıp ortak bir yerde fiziksel olarak bulunarak ders alacak zamanınız mı yok? Sebebiniz her ne olursa olsun, online eğitimler özellikle pandemi zamanında epey ilgi görmeye başlamıştır. Eskiden birçok insan online eğitimlere karşı tepkiliyken şu an en çok aranan eğitim türlerinin arasına girmiştir. Peki fen bilimlerini online dersi almak verimli olur mu? Eminiz aklınıza en sık gelen sorulardan bir tanesi de budur. Fiziksel olarak bir sınıfta ya da bir mekânda bulunarak ve öğretmenimizi yanımızda hissederek aldığımız ders kadar verimli olmayacağını düşünmeniz ilk etapta normal, fakat size güzel bir haberimiz var! Fen bilimleri online eğitimi almak oldukça verimli ve etkili olabilir!

Online Ders Almak

Öncelikle, günümüz teknolojisi sayesinde sizden farklı bir yarım kürede yaşayan insanla bile iletişime geçmeniz mümkündür. Skype ve Zoom gibi video konferans programları sayesinde öğretmeninizle görüntülü olarak iletişime geçebilir, birden fazla kişiyi konuşmaya dahil edebilir ve ekran paylaşma özelliğiyle sınıftaymışsınız gibi ders işleyebilirsiniz.

Bununla birlikte online ders almanın birçok avantajı vardır. Bunlardan bir tanesi Online derslerin diğer ders türlerine göre daha esnek olmasıdır. Bu açıdan hem öğretmen hem öğrenci için daha pratiktir. Taraflardan birinin ya da ikisinin belirlenen mekâna ulaşırken kaybedeceği vakit söz konusu olmadığından zaman kaybının en az olduğu eğitim türüdür.

Online eğitimin bir diğer avantajıysa dışarı çıkmak zorunda olmamanızdır. Bu sayede evinizin konforunda ders alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz video konferans programlarında sunum yapma özelliği de vardır, bu sayede öğretmeniniz sizin için PowerPoint gibi uygulamalardan hazırladığı sunumu kolaylıkla sunabilir. Ekran paylaşma özelliği sayesinde ekrana yansıyacak soruları görebilir ve yine ekran üzerinden yanıtlayabilirsiniz.

Fen Bilimleri İçin Özel Ders Almanın Önemi

Her alanda olduğu gibi, fen bilimleri alanında da hedefleriniz doğrultusunda ders alarak gireceğiniz sınavlara kendinizi daha iyi hazırlayabilirsiniz. Dersi kendiniz ya da okul çağındaki bir yakınınız için istiyorsanız tek yapmanız gereken öncelikle nerede eksik kalındığını tespit etmek. Örneğin, kimya alanında kendinize çok güveniyor fakat konu fizik dersine geldiğinde kafa karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bu durum söz konusu olduğunda öncelikle aramanız gereken öğretmen fizik öğretmeni olmalıdır. Sonrasında seviyeniz ve gireceğiniz sınava göre öğretmenlerin geçmiş tecrübelerine bakabilir ve daha çok hangi seviyedeki öğrencilerle çalıştıklarına bakabilirsiniz. İyi bir öğretmenin alandaki uzmanlığı kadar güncel sınav sistemine aşina olması da çok önemlidir. Örneğin TYT ve AYT için Matematik ve Fen Bilimleri alanında sorulan soru sayısı, hangi alandan kaç soru sorulduğunun ve konu başlıklarının bilinmesi derslerin sınava yönelik işlenmesi açısından önemlidir. Yeri gelmişken, her alanda bir puan türünüz olmasını istiyorsanız YKS’nin iki oturumuna da girmeniz gerekmektedir.

YKS’nin birinci Oturumu olan Temel Yeterlilik Testi’nde 20 tane Fen Bilimleri, 40 tane de Matemik sorusu sorulmaktadır. Fen bilimleri, Fizik için 7 soru, Biyoloji için 6 soru, Kimya içince 7 soru olarak ayrılmıştır. YKS’nin ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testleri (AYT) için 40 soruluk bir Fen bilimleri, 40 soruluk Matematik testi bulunmaktadır. Kimya için 13 soru, Biyoloji içi 13 soru ve Fizik için 14 sorulacaktır. Soru sayılarından anladığınız üzere fen bilimlerinin büyük bir ağırlığı vardır. Dolayısıyla bu alanda elde edeceğiniz başarı sizi hedeflerinize daha hızlı bir şekilde götürebilir.

Fen Bilimleri Alanında Online Ders Almak

Online ders almak bazı alanlar için hiç sıkıntı yaratmazken bazı alanlarda büyük engeller teşkil edebilmektedir. Örneğin, uygulamalı bir eğitim gereken alanlarda öğrencinin fiziksel olarak laboratuvarda bulunması gerekebilir. Dalına ve seviyesine göre değişmekle birlikte, LGS ve TYT/AYT’ye hazırlık için alınacak fen bilimleri online dersleri en az fiziksel eğitimde olduğu kadar verimli olabilir. Son zamanlarda gençler arasında yaygın hale gelen uzaktan eğitim ilk etapta motivasyon sorunlarına yol açacakmış gibi görünse de aslında internetle iç içe büyüyen yeni nesil öğrenciler için daha motive olmalarını bile sağlayabilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde kullanılan video konferans programlarına da birçok yeni özellik eklenmiştir ve bu sayede online dersinizde de aksaklık yaşanmasının önüne geçilmiştir.

Fen Bilimleri Alanında Superprof Aracılığıyla Online Ders Almak

Sitemizi ziyaret edip anahtar kelime olarak yaşadığınız ili ve “fen bilimleri”ni girdiğiniz takdirde karşınızda size en yakın fen bilimleri öğretmenlerinin profillerini göreceksiniz. Tabii ki, öğretmen çeşitliliği ve sayısı bulunduğunuz ilin nüfusuna göre değişebilmektedir. Örneğin, Superprof üzerinden Antalya’da hizmet vermekte olan fen bilimleri öğretmeni sayısı İstanbul’dakine göre daha azdır. Bunun yanı sıra, söz konusu il için yaşadığınız belde de size yakın öğretmen bulma konusunda önemli bir faktördür. Yaşadığınız bölgede fen bilimleri alanında eğitim vermekte olan öğretmen yoksa veya varsa da beklentilerinizi karşılamıyorsa, online eğitim sizin için bulunmaz bir fırsat demektir. Bunun nedeni ise, Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun size uygun bir öğretmen bulabilecek olmanızdır. Tabii ki, bu noktada öğretmenlerin online ders verip vermediği de önem teşkil etmektedir. Sizin için küçük bir araştırma yaptık ve an itibariyle Superprof’ta hizmet vermekte olan fen bilimleri alanında uzman 8680 öğretmenin dersleri online olarak da verdiklerini gördük! Hemen şu an sitemizi ziyaret edebilir ve ‘fen bilimleri, ‘online’ filtreleriyle karşınıza çıkacak öğretmen listesinden size en uygun öğretmeni seçerek iletişime geçebilirsiniz. Karşınıza çıkacak listede bazı öğretmenlerin yalnızca online dersler verdiklerini bile görebilirsiniz! Siz de hemen şimdi size en uygun öğretmeni seçip vakit kaybetmeden online derslerinize başlayabilirsiniz!

Ne öğrenmek istersiniz?