Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

masa tenisi özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 26 yorumlu star öğretmenlerimiz.

78 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %99 ve saatlik ortalama ₺78

2 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 2 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Masa tenisi öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Raket sporları alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Masa tenisi dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Masa tenisi dersi fiyatı saatlik ortalama 78 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • masa tenisi öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Masa tenisi dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Masa tenisi dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Masa tenisi online dersleri almak mümkün mü?

Masa tenisi öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Masa tenisi dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Masa tenisi dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

211 masa tenisi öğretmeni masa tenisi dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

211 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Masa tenisi öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

26 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Masa tenisi öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Masa tenisi öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Masa tenisi ders desteği ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

Masa Tenisi Dersleri

Masa tenisi üniversite kampüslerinde ya da okullarda ders aralarında arkadaşlarla oynanan ve kıyasıya rekabet edilen en güzel oyunlardan birisidir. Raket tutmayı bilmeyenlerin bile kısa sürede oyuna alıştığı ve birbirine ciddi bir rakip olabildiği bilinir. Hemen hemen herkesin oynayabildiği bir oyun olması ve küçük bir alan kaplaması sebebiyle oldukça fazla tercih edilen ve günümüzde özellikle Asya coğrafyasında oldukça fazla rağbet gören bir oyundur.

İngilizcesiyle “ping pong” olarak nitelendirilen oyunun tarihi çok eskilere gitmiyor. Tam tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte 19. Yüzyılın sonlarına doğru ilk olarak İngiltere’de oynanmaya başladığı biliniyor. Masa tenisi için ilk şampiyona dünya çapında Londra’da düzenlendi ve dönemine göre büyük ilgi gördü.

Oyun Hakkında

Çok seri hareketler ve hareket kabiliyeti gerektirdiğinden masa tenisi masasının bulunduğu yer harekete izin verecek ölçüde geniş olmalıdır. Raketlerin ana maddesi tahta olmakla birlikte üzerleri genellikle kauçukla kaplıdır. Kauçuk malzeme gelen topun momentumunun korunmasını sağladığından genellikle kauçuk raketler oldukça işlevsel kabul edilir. 

Masa tenisinde kullanılan top ise plastik veya selüloit malzemeden yapılır. İçi boş olarak üretilir ve yaklaşık ağırlığı 2.5 gr çapı ise 37 mm’dir.

Tenise oldukça benzeyen kurallara sahiptir. Ana hatlarıyla masaya karşılıklı dizilen sporcuların ellerindeki raketlerle topu birbirlerine doğru yerde bir kere sektirmek üzere vurmalarına dayanır. Masanın ortasında bir ağ bulunur. Topa raketle vuran oyuncu ağın karşısında topu bir kez sektirir ve top ikinci kez sekmeden ya da yere düşmeden rakip oyuncu tarafından tekrar hamle yapılır. Topun iki kez sekmesi ya da masanın dışına düşmesi karşı tarafa sayı olarak geri döner.

Büyük küçük her yaştan kişinin rahatlıkla oynayabileceği bir spor olan masa tenisi 4 oyuncu tarafından da oynanabilmektedir.

Bir spor olarak yapıldığında ciddi enerji harcatan ve yağ yaktıran bir spor olabilmektedir. Birçok masa tenisi sporcusu, oyunun hakkının verildiğinde oldukça fazla efor sarf ettirebilen bir spor olduğunu bilir.

Masa tenisi öğrenmek ve arkadaşlarınızla karşılıklı olarak bu sporu yapmak istiyorsanız çeşitli masa tenisi ders seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu seçenekler arasında sporun inceliklerini öğrenebilmek adına özel ders alma seçeneği de bulunabilir.

Masa tenisi denildiğinde bir topu karşılıklı olan raketle masanın ortasındaki filenin karşısına geçirmek ve rakibiniz hata yapana kadar devam ettirmek gibi bir düşünce oluşsa da masa tenisi sanıldığı kadar kolay bir spor değildir.

Öğrenmek için ciddi antrenmanlara ve ciddi mesai harcamanızı gerektiren bu sporun inceliklerini öğrenmek için tecrübeli bir masa tenisi eğitmeninden dersler almakta yararlı olacaktır.

Online ve Yüz Yüze Masa Tenisi Dersleri

Superprof’ta uzman masa tenisi eğitmenlerinden masa tenisi dersleri alabilirsiniz. Uygun fiyatlara masa tenisi dersleri bulabileceğiniz bu platformda aynı zamanda deneyimli masa tenisi hocalarından uygun fiyata dersler alma fırsatı yakalarsınız.

15 yılı aşkın masa tenisi deneyimi olan öğretmenlerden Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu mezunu öğretmenlere, Üniversiteler arası masa tenisi şampiyonalarında dereceler almış öğretmenlerden profesyonel masa tenisi eğitmenlere geniş bir ölçekte öğretmen çeşitliliği bulabileceğiniz Superprof’ta öğretmenlerin saatlik masa tenisi ücretleri ortalama 76 Türk lirasıdır.

Saati 76 Türk lirası gibi bir rakama uzman masa tenisi öğretmenlerinden dersler alabilirken bir yandan da masa tenisinin dünü, bugünü ve geleceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çevikliğe ve teknik becerilerin iyi kullanılmasına bağlı bir spor olduğundan sık tekrar ve antrenmanlarla desteklenirken bir yandan da teknik becerilerin iyileştirilmesi gerekmektedir. Teknik becerilerin gelişmesinde antrenman sıklığı önemli bir yer tutarken teknik donanıma sahip bir masa tenisi hocasından dersler almak başarılı bir masa tenisi oyuncusu olmak için belirleyici olacaktır.

Superprof ile Masa Tenisi Özel Ders

Superprof’ta öğretmenlerin kendilerinden ve dersi işleyiş şekillerinden bahsettikleri profil hesapları bulunur. Profillerinde mezun oldukları okulları, masa tenisindeki deneyimlerini, yarışma derecelerini ve antrenörlük tecrübelerini paylaşırlar. Böylece öğretmenlerin tecrübeleri ve deneyimleri hakkında bilgi sahibi olur kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz öğretmenler derslere başlarsınız.

Öğretmenler profil hesaplarında kaç yıldır masa tenisi eğitimi verdiklerini ya da mezun olduğu okulları ya da sahip olduğu sertifikaları ve dersi işleyiş biçimlerini aktarırlar. Masa tenisi dersleri almak isteyenler de öğretmenlerin profillerini ziyaret ederek öğretmen hakkında bilgi sahibi olurlar. Yalnızca bu da değil, ders almak istediğiniz bir öğretmenden deneme dersi de alabilirsiniz. Deneme dersleri yani ilk dersler Superprof’ta genellikle ücretsizdir. Böylece performansı size en uygun olan öğretmenle derslere devam edebilirsiniz.

Derslerinizi ister online isterseniz de yüz yüze alabilirsiniz. Masa tenisi derslerini nasıl online olarak alacağız dediğinizi duyar gibiyiz. Elbette tüm dersler olmasa da zaman zaman derslerin online olarak işlenmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Online olarak webcam ile alacağınız derslerde öğretmeniniz size masanın önünde nasıl duracağınızı, yapmanız gereken ayak ve bilek egzersizlerini ve hareket alanını nasıl kullanacağınızı anlatabilirler. Böylece yüz yüze gelmeseniz bile öğretmeninizden çeşitli püf noktalarını öğrenip kendi kendinize antrenmanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Öğretmenlerin profillerinde daha önce dersler verdikleri masa tenisi öğrencilerinin geri dönüşlerini de görebilirsiniz. Öğretmenin dersi işleyiş biçimi ve öğrenciyle olan uyumunu da bu sayede daha iyi anlayacak, öğretmen tercihinizi yapmanız gerektiğinde öğretmen hakkında yazılan yorumları analiz edecek ve bu sayede karar vermeniz daha kolaylaşacaktır.

Ne öğrenmek istersiniz?