Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Bursa IELTS kursları için özel ders hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star IELTS öğretmenlerimiz.

65 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 65 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz IELTS dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı IELTS öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Bursa içinde IELTS dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Bursa içindeki IELTS öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve IELTS hazırlığına başlayın

3. Sınava hazırlanın

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Bursa konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

☕️ Bursa konumunda kaç özel ders öğretmeni IELTS özel dersleri vermek için müsait?

77 hoca IELTS dersleri işlemek için Bursa ve ilçelerinde uygun ve sizi bekliyor.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere profillerini değerlendirebilirsiniz.

 

77'dan fazla öğretmen içinden dersinizi seçin.

💼 IELTS puanınızı nasıl belirleyebilirsiniz?

İngilizce dizileri orijinal dilde izleyerek, İngilizce kitapları orijinal dilindi okuyarak veya İngiliz ve Amerikalılarla konuşarak IELTS puanınızı iyileştirmek mümkün.

 

Bu durumda, IELTS özel kursuna start vermeden önce seviyeniz hakkında daha emin bir fikir sahibi olmak için ücretsiz online seviye tespit belirleme adına bir test, hatta birden fazla testler yapmak en iyi yoldur.

 

Platformumuzda, her seviye için özel ders bulunmaktadır: Başlangıç seviyesi için, ortalama seviyesinde olanlar için veya uzmanlaşma için. Bursa konumunda 77 IELTS hocası ilanlarını görüntüleyin!

 

Bursa IELTS ilk eğitimize start verin.

💻 Superprof'ta webcam ile online IELTS dersi yapmak mümkün mü?

Özel ders öğretmenlerinin %80'i uzaktan dersleri dersi işliyor. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online IELTS dersleri modern uygulamaları kullanarak en hızlı yoldan IELTS sınavlarına hazırlanma fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar ortadan kalkıyor.

🇬🇧 Bursa konumunda neden IELTS özel dersi işlemelisiniz?

IELTS sınavında başarılı olmayı özel ders alarak öğrenmenin birçok faydası vardır. Hem ilk girişinizden sınavda başarılı olursunuz hem de ikinci kez sınav ücreti ödemezsiniz.

IELTS sınavına hazırlanıp İngilizcenizi kanıtlamanın diğer faydaları arasında daha yüksek zihinsel performans ve gelişmiş iletişim becerileri sayılabilir.

 

Diplomalı bir hoca ile farklı IELTS konularını öğrenmek için özel IELTS dersi rezerve edin. Öğretmeninizin yardımıyla İngilizce becelerinizi daha hızlı öğrenmenin şimdi tam vakti.

 

Özel derslerinizi ister rahatça evinizde ister evinizin dışında alın, hocanızı seçin ve özel dersinizi hemen bugün rezerve edin your dersinizi.

 

IELTS özel derslerinizi evde veya evinizin dışında nerede almayı arzu ediyorsanız hocanız ile mesaj gönderip organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Bursa konumunda 77 IELTS hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

IELTS öğretmeninizi bulun

✏️ Bursa konumunda IELTS hocası nereden ders talep etmek için bulunur?

IELTS seviyenizi geliştirmek istiyorsanız, ilk etap IELTS özel ders öğretmenlerimizin ilanlarını gözden geçirmektir.

 

Bursa konumunda, 77 IELTS eğitmeni derslerini size sunuyor.

 

İdeal bir IELTS eğitmeni ile ders yapmak istiyorsanız, önemli kriterler önemli rol oynamaktadır:

  • IELTS etütü vereninin deneyimi
  • Ders mekanı (video aramalı veya öğrencinin evinde) ve ders mekanı
  • Ders sayısı ve özel dersin süresi

Mükemmel IELTS etüt verenini seçtiğinizde, hemen eğitiminize başlangıç yapabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, platformumuzda IELTS etüt verenlerin %97'si ilk derslerini ücretsiz veriyor.

 

IELTS hocalarımız ile iletişime geçin.

IELTS öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Bursa IELTS öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

IELTS özel ders öğretmenleri size özel Bursa IELTS kursu ile sınav hazırlığında yardımcı olsun

Marmara bölgemizdeki en büyük ikinci şehir ve ülkemizdeki en büyük dördüncü şehir olan Bursa, eğitimli ve İngilizce bilen nüfusu git gide artan dinamik bir şehir olarak dikkat çekmektedir. Bursa, gelişmiş sanayisi ve aynı zamanda artan eğitim imkanları ile İngilizce bilmenin oldukça önemli olduğu bir şehrimiz haline gelmektedir. İngilizce bilmenin önemli hale geldiği bu şehrimizde İngilizce bilgisine belgelendirmek de yine bir o kadar önemli hale gelmiştir. Bursa’da İngilizce bilen kişiler İngilizce seviyelerini hem okul hem de iş hayatı için kanıtlama ihtiyacı duymaktadırlar. Çok çeşitli planlar ve nedenlerden dolayı İngilizcelerini kanıtlamaları gereken kişiler Bursa’da IELTS sınav hazırlığı ile bu isteklerini gerçekleştirebilirler.

 

IELTS sınavı hazırlığı ile IELTS sertifikası almak için öğrencilerin İngilizceleri'nin hangi seviyede olduğunu gösterecek sınava girmeleri ve bu sınavda en iyi puanı almaya çalışmaları gerekmektedir. Öğrencilerin bu zor sınavda gösterecekleri başarı, IELTS sertifikalarındaki puanlarına yansıyacaktır. IELTS sertifikası ile Bursa’da bulunan kişiler iki yıl boyunca İngilizce seviyelerini kanıtlayabileceklerdir. IELTS sertifikasının geçerliliği iki yılda sınırlı olup, öğrenciler tekrar İngilizcelerini kanıtlamak istediklerinde tekrar bu sınava girip seviyelerini kanıtlamak zorundadırlar. Bu yüzden öğrencilerin girdikleri sınavdan en iyi puanı almayı hedeflemeleri gerekmektedir. Öğrenciler sınava bir kez girip iyi puan aldıklarında, tekrar girmelerine gerek kalmayacak ve hızla seviyelerini gösterme imkanları olacaktır. Ne var ki, IELTS sınavına girip iyi bir puanla seviye kanıtlamak, göründüğü kadar kolay değildir. Öğrencilerin bunun için yoğun bir hazırlar ve hatta IELTS sınavı konusunda uzman hocaların yardımına ihtiyacı vardır. IELTS sınavı konusunda uzman hocalar sizlere nasıl ve hangi noktalarda yardımcı olabilir gelin bakalım.

 

Bursa IELTS Dersleri Sizi Sınava Nasıl Hazırlar?

Dediğimiz gibi IELTS sınavı oldukça yoğun bir hazırlık gerektiren ve öğrencilerin ek bir yardım almasını da gerektiren önemli bir sınavdır. Öğrencilerin her şeyden önce İngilizce seviyelerini arttırmaları gerekmektedir. İngilizce seviyesini arttırmak için öğrencilerin temellerinin iyi olması gerekir. Özellikle gramer ve kelime bilgisi anlamında öğrencilerin IELTS sınavı gibi ana dil seviyesinde sorular olabilecek bir sınavda çok zengin bir birikime sahip olması gerekir. Öğrencilerin İngilizce seviyelerinin oldukça üst bir düzeyde olmasının yanı sıra, İngiliz aksanı konusunda da zorluk çekmemeleri gerekir. Bildiğimiz üzere IELTS sınavı İngiltere’de hazırlanan ve bu ülkenin aksanını ve kelime bilgisinin kullanıldığı bir sınavdır. Günümüzde pek çok farklı İngilizce aksanı bulunduğu için ve bu aksanları anlamak ve ayırt etmek için yeterli dinleme ve konuşma yapmış olmanız gerekir. İngiliz aksanı dinleme kısmında öğrencilerin dinleyeceğide anlamak zorunda oldukları bir aksandır.

 

Bursa’da İngilizce IELTS dersi alırken derslerde tamamen sizin ihtiyaçlarınız ve eksiklerinizi göz önünde bulundurularak dersler işlenir. IELTS sınavında karşınıza çıkacak dört tipte İngilizce beceri testi olacaktır. Konuşma, dinleme, yazma, okuma kısmından oluşan IELTS sınavı için bu dört beceride de iyi bir şekilde hazırlanmış olmayı gerektirir. Tüm bu dört beceriden girilecek derslerde öğrenciler dört ayrı puan alırlar. Bu dört ayrı puanın ortalaması alınarak toplam ortalama bir IELTS puanı oluşturulur. Öğrencilerin bu puanı IELTS sertifikalarında yer alır ve baş vurdukları her yerde bu puan göz önünde tutulur. Bazı yerler bazı becerilerde minimum puan şartı koşarlar. Örneğin bazı üniversiteler minimum okuma ve yazma puanı koşabilirler. Öğrencilerin bu yüzden sadece genel IELTS ortalamaları değil aynı zamanda her bir beceri de aldıkları minimum puan da oldukça önemlidir.

 

Örneğin öğrencilerin okuma becerilerinde zorluk çekmesi durumunda derslerde okuma becerilerine yönlenebileceklerdir. Öğrenciler IELTS sınavında okuma becerilerinde İngilizce hızlı okuma becerilerine sahip olma ihtiyacı duyacaklardır. Bunun dışında İngilizce okuduğunu kavrama ve hem gramer hem de sözcük bilgisi okuduklarını anlamlandırma ve bağlantı kurma anlamında oldukça yararlı olacaktır. IELTS özel ders hocaları bu konularda zorluk yaşayan öğrencilere rahatlıkla yardımcı olabileceklerdir. Bursa IELTS özel ders konu alırken öğrenciler okuma kısımlarındaki tüm soruları hocalarına doğrudan sorabileceklerdir. 

 

Bursa’da IELTS dersleri alan öğrenciler bunların dışında yazma becerilerinde de yine aynı şekilde gelişim gösterebileceklerdir. İngilizce yazma becerileri geliştirmek, çok fazla yazı yazıp alıştırma yapmakla mümkün olabilecek bir konudur. Elbette yazı yazmadan önce yazabilmek için sağlam bir dizi bilgisi temelini ve sözcük haznemizin bulunması gerekmektedir. Hocanın sizlere öncelikle bu temelleri sağlayacaktır. Sonrasında ise siz yazı yazdıktan sonra yazdıklarınızı inceleyip bunları değerlendirecek ve neleri nasıl geliştirebileceğinizi göreceklerdir. Bu yazı egzersizleri oldukça verimli olup yazdıkça ve eksiklerinizi gördükçe ve hocanızdan yeni İngilizce yazma taktikleri aldıkça çok daha hızlı bir şekilde kendinizi geliştirebileceksiniz. 

 

IELTS sınavında yer alan bir diğer beceri testi ise konuşma testidir. Konuşma sınavında öğrencilerin fikirlerini iyi bir şekilde ifade edebilmeleri ve konuşurken iyi bir telefona sahip olmaları gerekmektedir. Öğrencilerin her ne kadar İngiliz aksanı yapması beklenmesede, sözcükleri doğru telafuz etmeleri önemli bir kriter olacaktır. Telafuzun yanında elbette ne söylediğinizin de oldukça önemlidir. Söylediklerimizin fikirlerimizi ifade etmede ne kadar yeterli olduğu bu oldukça önemli olacaktır. Cümlelerini nasıl kurduğumuz ve yapılandırdığını ve aynı zamanda kullandığını sözcük türlerinin seviyesinin ne kadar üst düzeyde olduğu bu kısımda alacağınız puanın etkileyecektir. IELTS konuşma sınavı için özellikle Bursa’da yabancı hocalardan alınacak İngilizce derslere öğrencilerin konuşma anlamında kendilerine özgüven kazanmasına çok daha fazla yardımcı olacaktır.

 

Öğrenciler Bursa’da İngilizce kursları tertip ettiğinde IELTS hazırlık kurslarına da sahip olabilirler. Her ne kadar özel derste alınacak birimler kurslarda alınamayacak olsa da, öğrenciler için Bursa’da kurs alternatifi de bulunur. Kursların fiyatları ve ders programları farklılıklar gösterebilecektir. Öğrencilerin kendilerine en uygun kursu bulmaları ve kurstan memnun kalmaları verecekleri ücretin karşılığını alabilmeleri açısından son derece önemlidir. Bu yüzden öğrencilerin kurs seçerken çok fazla dikkatli olması gerekmektedir. Kursa başladığımızda özel derste olduğu gibi rahatça öğretmen değiştirme lüksümüz olmadığından, öğretmenimizi beğenmediğinizde verdiğiniz paranın boşa gitme ihtimali bulunur.

 

Peki Bursa IELTS kursları nelerdir ve nerelerde bulunurlar diye soracak olursanız sizler için hazırladığımız kısa listede bazı Bursa IELTS kursu seçeneklerini görüntüleyebilir ve bir fikir edinebilirsiniz:

 

Bu kurslar genellikle Bursa’nın merkez ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde yaygın olarak bulunur. Özellikle bu ilçelerin merkezlerinde ve Bursa şehir merkezinde çok daha sık bir şekilde İngilizce kursu ve IELTS hazırlık kursu bulmak mümkündür. Öğrencilerin Bursa’da kendi evlerine en yakın olan IELTS kursunu seçmeleri hem yolda kaybedecekleri vakti azaltacak hem de yol ücretinden kendilerini kurtaracaktır. Ne var ki, kursları seçerken sadece mesafe değil aynı zamanda kursların fiyatları da belirleyici bir rol oynadığından, Öğrencilerin kendilerine en uygun fiyata sahip kursu seçmeleri önem taşıyacaktır. Bu yüzden öğrencilerin sadece kendi evlerinin etrafındaki değil aynı zamanda tüm Bursa’daki kursları araştırıp öğrenmesi gerekecektir.

 

Özel ders alırkence bu sorunların hiçbiri ile karşılaşılmaz ve öğrenciler daha rahat bir şekilde ve daha kendi ritim ve bütçelerine göre özel ders alma seçeneğine sahip olurlar.

Ne öğrenmek istersiniz?