Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

hollandaca özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 14 yorumlu star öğretmenlerimiz.

112 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %98 ve saatlik ortalama ₺112

5 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 5 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Hollandaca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Hollandaca alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Hollandaca dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Hollandaca dersi fiyatı saatlik ortalama 112 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

 • hollandaca öğretmeninin deneyimi
 • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
 • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Hollandaca dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Hollandaca dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Hollandaca online dersleri almak mümkün mü?

Hollandaca öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Hollandaca dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Hollandaca dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

45 hollandaca öğretmeni hollandaca dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

45 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Hollandaca öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

14 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Hollandaca öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Hollandaca öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Hollandaca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

Hollandaca öğrenmek ülkemizde git gide daha da popüler olan bir aktivitedir. Hollandaca, ülkemizde çok çeşitli sebeplerden ötürü git gide daha fazla talep görmektedir. Hollandaca’ya olan talep arttıkça hem Hollanca dersi veren sayısı yavaş yavaş çoğalmakta hem de Hollandaca bilenlere ihtiyaç artıyor demektir.

 

Hollandaca, günümüzde Hollanda sınırları içerisinde resmi dil olarak konuşulan bir dildir. Hollandaca günümüzde Hollanda üzerinde 15 milyon civarı kişi tarafından konuşulur. Nüfus olarak küçük bir ülke olan Hollanda, buna nazaran pek çok alanda oldukça büyük başarılara sahiptir.

 

Hollanda ekonomisi günümüzde gelişmiş ekonomiler arasında yer alır. Hollanda, kişi başı yıllık geliri yüksek ve bu yüzden oldukça zengin ülkeler arasında yer alır. Hollanda, bu zenginliğini ekonomik aktivitelerinin gelişmişliğine borçludur.

 

Türkiye ile Hollanda, önemli ticari ilişkilere sahiptir. Hollanda, Türkiye’ye doğrudan yatırım yapan ülkelerin arasında bulunur. Her yıl milyonlarca Euro değerinde yatırım Hollanda şirketleri tarafından gerçekleştirilir. Hollandalılar bu yüzden tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de önemli yatırımlara sahiptir. Bu yarırımlar ile Türkiye’de önemli ölçüde bir iş piyasası da oluşturmaktadır.

 

Türkiye’de iş yapan Hollanda şirketleri, buradaki işlerini gerçekleştirirken hem Türkçe hem de Hollandaca bilen kişileri işe almaya tercih edecektir. Her iki kültüre de hakim ve Hollanda ile Türkiye arasında bağ kurabilecek bu kişiler sayesinde Hollanda şirketleri Türkiyedeki işlerini çok daha iyi bir şekilde yönetebilecektir.

 

Hollandaca bilen kişiler için böylelikle yeni bir iş kapısı açılmış olacaktır. Hollandaca bilenlere bir diğer iş kapısı ise Hollanda şirketleri ile iş yapan Türk şirketlerden gelecektir. Günümüzde git gide daha fazla Türk şirketi Hollanda ile iş yapmaktadır. Bunun sonucunda bu şirketlerde Hollandaca bilen eleman ihtiyacı da artmaktadır.

 

Hollanda özellikle tarım ve tarım teknolojileri alanında gelişmiş bir ülke olduğu için Hollanda ile tarım ve tarım teknolojileri alanında önemli işbirlikleri kurulmaktadır. Ülkemizden Hollanda ile iş yapan şirketlerde çalışmak için Hollandaca bilginiz inanılmaz önemli olacaktır. Hollandaca bilginiz ile şirketiniz ve Hollanda arasında çok daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Hollandadaki ihracatçılar ile çok daha iyi ilişkiler kurarak ve yeni ihracatçılar keşfederek çok daha iyi fırsatlar elde etme imkanınız bulunur.

 

Hollanda, Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir. Bu sebeple Avrupa ülkeleri ile ortak gümrük kanunları çerçevesinde ticaret yapmak oldukça kolaydır. Bu şekilde örneğin Belçika ile ticaret yapıyorsanız ticaretinizi rahatlıkla Hollanda’ya kadar genişletebilirsiniz. Unutmamakta fayda var, günümüzde Belçika’nın Flamanya bölgesinde konuşulan Flemenkçe, Hollandaca ile kardeş dildir ve birbirlerini kusursuz şekilde anlayabilirler. Bu şekilde Hollandaca bilmeniz, aynı aktiviteleri Belçika’da da yapabileceğiniz anlamına gelir. Özellikle girişimci bir kişiyseniz kendi şirketinizi kurabilir ve Hollandaca bilginiz ile sizde Hollanda ve Belçika ile ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Hollanda ile ekonomik ilişkiler sadece tarım ve tarım teknolojileri alanı ile sınırlı kalmamaktadır. Turizm cenneti ülkemizi her yıl binlerce Hollandalı turist ziyaret etmektedir. Hollandalı turistler ülkemizde pek çok farklı yeri ziyaret edebilmektedir. Hollandalı turistler en çok yazları sıcak kıyıları ve İstanbul, Kapadokya gibi kültürel yerleri ziyaret etmektedir.

 

Akdeniz kıyılarımıza her yıl binlerce Hollandalı turist akın etmektedir. Sıcak denizlere kıyısı olmayan ve iklimi genellikle soğuk olan Hollanda’da insanlar güneşin parladığı sıcak sahilleri gitmek istemektedir. Bu yüzden ülkemiz oldukça cazip gelmektedir. İstanbul’da Ayasofya, Galata kulesi ve İstanbul Boğazı gibi yerler de turistleri kültürel olarak çekmektedir. Ülkemize gelen turistleri en iyi şekilde ağırlamak için Hollandaca bilen eleman ihtiyacı turizm sektöründe artmaktadır. Hollandalılar genellikle İngilizce ile anlaşabilse de, Hollandaca hizmet vermek her zaman bir fark yaratacaktır.

 

Hollandalı turistlere sadece turizm sektöründeki firmalar değil aynı zamanda siz kendiniz de Hollandaca bilginiz ile hizmet verebilirsiniz. Hollandaca bilginiz yeterli seviyedeyse ve gerekli sertifika, diploma ve sınavları geçtiyseniz, bu şekilde Hollandaca rehber olarak hizmet verebilirsiniz. Şehrinize gelen Hollandalı turistlere Hollandaca rehberlik hizmeti vererek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde çalışıp kışları daha rahat bir hayat tarzına sahip olabilirsiniz.

 

Hollandaca bilmek bunun ötesinde sizlere çeviri yapma imkanı da sunar. Geçmişte ülkemizden Hollanda’ya göç etmiş binlerce Türk bulunmaktadır. Bu gurbetçiler zamanla Hollanda’da kalmış ve hayatlarını orada devam ettirmişlerdir. Türkiye ile sıkı bağları olan bu gurbetçiler, yoğun bir şekilde Hollandaca çeviri hizmeti ihtiyacı duyarlar. Her yıl özellikle devlet dairelerinde işleri olan bu gurbetçiler Hollandaca yeminli tercüman ihtiyacı duyarlar. Bu sebeple Hollanca biliyorsanız gerekli koşulları yerine getirerek Hollandaca yeminli tercüman olabilirsiniz.

 

Böylelikle hem kendi işinizi yapmış olursunuz hem de önemli bir gelir elde edersiniz. Ülkemizde Hollandaca yeminli tercüman sayısı az olduğu için Hollandaca çeviri ücretleri diğer dillere göre daha yüksektir. Bu avantaj ile siz de Hollandaca çevirmen olarak hizmetlerinizi verebilirsiniz.

 

Superprof ile bu iş imkanlarında yararlanmak için Hollanca dersleri sizlere her zaman açıktır.

 

Hollandaca gördüğümüz üzere bizlere pek çok iş kapısı açmaktadır. Peki bunun dışında Hollandaca öğrenmek isteyenler kimlerdir, gelin bakalım.

 

Hollanda’ya Gitmek İçin Hollandaca Öğrenmek

Pek ok kişi günümüzde Avrupa Birliği ülkesi Hollanda’da yaşamak istemektedir.Yüksek yaşam standartlarına sahip Hollanda’da yaşam her yaştan ve gruptan Türk’ün ilgisini çekmektedir. Hollanda, vatandaşlarına sunduğu fırsatlar ve iyi bakım koşulları ile sadece Türkiye değil tüm dünyadan insanların ilgisini çekmektedir.

 

Hollanda’ya gitmek için pek çok yol bulunsa da hangi yolu seçerseniz seçin Hollandaca bilmeniz size oldukça yardımcı olacaktır.

 

Hollanda’da çalışmak istiyorsanız, Hollandaca bilmeniz size tahmin ettiğinizden çok daha fazla fırsatın kapısını açacaktır. Hollanda’da işyerlerinde Hollandaca konuşulmaktadır. Elbette İngilizce konuşulan uluslararası şirketler de Hollanda’da bulunur. Fakat iş ilanlarının neredeyse tamamı Hollandaca yapılmaktadır. Hollanda’da çalışma izni için de başvuru yaparken Hollandaca bilmeniz sizleri belki de elli adım öne geçirecektir. Hollanda’da Hollandalı işverenler her zaman Hollandaca bilen birini tercih edecektir. Aynı zamanda Hollandaca biliyorsanız, iş ararken çok daha fazla seçeneği değerlendirme şansınız da olur.

 

Hollanda’da yaşamak için Hollanda’da iş bulmak ve çalışmaktan bahsettik. Bunun dışında eğitim yoluyla da Hollanda maceranızı başlatabilirsiniz. Hollanda’da eğitim alarak Hollanda’ya gidebilir ve orada bir hayat kurmaya çalışabilirsiniz. Hollanda’da örneğin dil kurslarına başlayarak Hollanda eğitiminize ilk adımınızı atabilirsiniz. Hollanda dil kursları ülkenin pek çok yerinde bulunabilir. Hollanda’da Hollandaca öğrenmek özellikle konuşma ve dinleme becerilerinizin çok daha iyi gelişmesine yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, Hollanda kültürüne de çok daha iyi adapte olabilme imkanınız bulunur.

 

Dil kursundan sonra Hollanda’da üniversite okumak başvuruda bulunabilirsiniz. Hollandaca bilginiz sayesinde ülkedeki neredeyse tüm programlara başvuru yapma imkanınız bulunur. Dil kursunuz sırasında Hollanda’da olmanız avantajı ile de Hollandadaki eğitim sistemini daha iyi öğrenmiş olacağınızdan üniversitelere başvururken de kendinizden oldukça emin bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Unutmamalıyız ki Hollanda’da üniversite okumak Hollanda’da iş bulurken sizi çok büyük bir oranda ileriye götürecektir. Hollanda’ya üniversiteye dil kursuna gitmeden başlamak istiyorsanız, Superprof Hollandaca öğretmeni seçeneklerimiz ile Hollandaca dersleri alabilir ve ve Hollanda’ya gitmeden önce hazırlığınızı yapabilirsiniz.

 

Son olarak, ülkemizden Hollanda’ya gidişlerde bir diğer sebep ise evliliklerdir. Hollandalı Türk evlilikleri her geçen yıl artan sayıda gerçekleşmektedir. Özellikle Hollandadaki gurbetçiler ile Türkiyedeki Türkler arasındaki evlilikler git gide artmaktadır. Bunun sonucunda Türkiye’den Hollanda’ya taşınma durumu ortaya çıkmaktadır. Evlilik yoluyla Hollanda’ya gitmek günümüzde git gide zorlaşan bir durum haline gelmiştir. Hollanda hükümeti, Hollanda vatandaşları ile evlenen yabancıların ülkeye gelebilmesi için Hollanca dil ve kültür bilgisini zorunlu tutmaktadır. Bunun için Hollanda vatandaşı ile evlenseniz bile Hollandaca bilginiz olmadan Hollanda’ya gidebilmeniz mümkün olmayabilmektedir.

 

Böyle bir durumun varlığından ötürü ülkemizde Hollanda aile birleşim sınavı hazırlığı için çeşitli kurumlar hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde pek çok şehirde bu kurumlardan bulmak mümkün olacaktır. Bu kurumlarda hem Hollandaca bilginiz gelişir hem de Hollanda’da yaşam hakkında bazı temel bilgiler edinirsiniz. Sonrasında yapılacak sınavlar ile Hollanda’ya gidebilmeniz mümkün olacaktır. Hollanda’ya gitmek için hazırlık esnasında Superprof Hollandaca öğretmenlerimiz sizlere gerekli yardımı sunmak için hazır!

 

Superprof’ta Hollancada Öğretmeni Seçenekleri Neler?

Hollandaca, her gün karşılaştığımız ve maruz kaldığımız bir dil değildir. Çok azımız daha önce Hollandaca duymuşuzdur. Bu yüzden bu dili öğrenmek ciddi bir çaba ve çalışma gerektirir. Türkiye’de Hollandaca öğretmeni bulmak da her zaman kolay olmayabilir. Hollandaca öğretmeni bulmak bazılarımız için çok fazla vakit alan bir durum haline gelebilir. Özellikle acilen Hollandaca öğrenmeniz gerekiyorsa Hollandaca öğrenme seçeneklerinizin çok olacağı bir yer bulma konusunda kafanız karışıyor olabilir.

 

Üzülmeyin! Superprof ile tüm Türkiyedeki Hollandaca öğretmenlerini bulmak mümkün! Alında Türkiye’de sandığınızdan çok daha fazla Hollandaca dersi veren kişi bulunmaktadır. Superprof, bünyesinde Türkiye’nin her köşesinden Hollandaca öğretmenlerini barındırarak, nerede olursanız olun Hollandaca dersi alma imkanını sizlere sunmaktadır. Superprof’ta ister şehirden uzak bir köyde yaşıyor olun, ister şehir merkezinde olun, her nerede olursanız olun Hollandaca öğrenme imkanınız olacaktır.

 

Superprof’ta Hollandaca öğretmenleri her türlü ihtiyaca yönelik Hollandaca dersleri verebilmektedir. Hollandaca dersleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok çeşitli sebeplerden dolayı alınabilmektedir. Bu sebeple ihtiyacınıza göre bir ders seçeneği sizin için en iyisi olacaktır. Örnek verecek olursak, Hollanda aile birleşim sınavı hazırlığı yapıyorsanız bu sınava özel ders verebilen bir öğretmenden Hollandaca dersi almanız sizlere çok daha olumlu faydalar sağlayacaktır. Hollandaca özel dersiniz sırasında hedefinize yönelik dersler işlenerek gereksiz konularla veya işinize çok da yaramayacak konularla vakit kaybetmek yerine size istediğiniz sonuçları verecek bir ders programı oluşturulacaktır.

 

Hollandaca özel ders almak size bunun yanında kurslarda bulamayacağınız çeşitli avantajlar sağlar. Özel ders alırken hocanız sizleri yakından takip edebilecektir. Dersler sırasında odakları sadece siz olacağınız için ilerlemenizi çok yakından takip edebileceklerdir. Aynı zamanda nerelerde hata yaptığınızı daha yakından görebilecek ve ona göre hızlıca önlem alabileceklerdir. Dil öğrenirken çekingen bir kişiyseniz ve topluluk içinde yabancı bir dil konuşurken kendinizi rahat hissetmiyorsanız özel dersler sizleri rahatlatacak bir yöntem olacaktır. Kurslarda sınıf ortamında topluluk önünde Hollandaca öğrenmek yerine özel derste yanlış yapmaktan korkmadan ve yargılanmaktan korkmadan Hollandaca dersleri alabilirsiniz. Unutmayın ki bir dili öğrenirken sahip olduğunuz özgüven, o dilde çok daha hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmenize yardımcı olacaktır.

 

Peki Hollanca özel ders ücretleri ne kadar diye soruyorsanız da bu konuda da endişe etmenize gerek yok! Superprof’ta Türkiye’nin başka hiçbir yerinde bulamayacağınız kadar çok Hollandaca öğretmeni seçeneği vardır. Bu da çok fazla farklı fiyat seçeneğiniz var anlamına gelir! Superprof’ta Hollandaca öğretmenleri kendi fiyatlarını kendilerini belirlerler. Bu şekilde her öğretmen kendi deneyim ve eğitimlerine göre kendilerine göre bir fiyat belirlerler. Böylelikle her bütçeye uygun fiyatlar bulunur. Özellikle Hollandaca öğrenmek isteyen fakat bütçesi sınırlı olan kişiler, Superprof’ta bütçelerine uygun bir öğretmen bulabilirler. Hollandaca öğretmenleri fiyatlarını çeşitli kriterlere göre belirlemektedir. Bu kriterleri sizlere kısaca sayacak olursak:

 • Öğretmenin kaç yıldır Hollandaca dersi verdiği
 • Öğretmenin Hollandaca’yı nerede öğrendiği ve almış olduğu eğitim
 • Hollandaca anadili mi yoksa sonradan mı öğrenilmiş
 • Dersler sırasında kullanılan materyaller
 • Dersleri hangi seviyede işleyeceğiniz (başlangıç, orta, ileri vb.)
 • Derslerdeki hedefleriniz (Hollanda aile birleşim sınavı, hobi olarak, dil sertifikası almak vb.)
 • Dersleri ne kadar süreyle ve hangi sıklıkta alcağınız
 • Dersleri enrede işlemek istediğiniz (evde, online, yüz yüze, dışarıda vb.)

Öğretmenler bu kriterelre göre fiyatlarını belirlerler. Superprof’ta Hollandaca dersi fiyatı saatlik ortalama 93 TL. Elbette bu fiyat sadece ortalama bir fiyat olup bu ücretin çok altında ve üstünde de dersler bulunabilir.

 

Superprof’ta avantajınız şudur: Superprof’ta Hollandaca öğretmenlerinin %97’si ilk dersinizi ücretsiz vermektedir. Evet yanlış duymadınız ücretsiz! Bu şekilde öğretmeninizle tanışıp birbirinize güven duymanız, hedeflerinizi daha detaylı bir şekilde paylaşmanız ve hatta bir deneme dersi yapmanız mümkündür!

 

Superprof’ta ücretsiz deneme dersini almadan önce öğretmenlerin ilanlarında pek çok farklı bilgiyi bulup inceleyerek öğretmenler hakıında bilgiler edinebilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz. Öğretmenler ilanlarında saatlik ders fiyatları, dersleri nerelerde verebilecekleri, eğitim, deneyim bilgileri, ders işleme yöntemleri, online ders verip vermedikleri gibi bilgileri bulundurur.

 

O halde sizde hemen Superprof anasayfada arama yapıp Hollandaca öğretmeninizi bulun!

Ne öğrenmek istersiniz?