Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fotoğrafçılık özel dersleri

Tüm Türkiye'de 51 öğretmen sizi bekliyor.

fotoğrafçılık özel dersi seçeneklerimiz

Kadıköy
₺40/saat
Zeynep ece
İlk ders ücretsiz!

Aydın doğan anadolu iletişim lisesinde okuyup sonrasında Aydın üniversitesi iletişim fakültesinden lisans eğitimi aldım.İstanbul üniversitesinden Sinema ve Televizyon bölümünden pedagojik formasyon al

Derslerimi almış olduğum pedagojik eğitimden dolayı öğrencinin önce özelliklerini öğrenir onu tanır, tanışır ve nasıl öğrenmeye yatkın olduğunu öğrenerek işleyebilirim .İlk derslerim tanışma olur ve öğrencilerimi öncelikle tanımak isterim.

Şişli
₺50/saat
Ilayda cansu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Radyo ve televizyon öğrencisiyim fotoğrafçılık dersi gördüm, ne kadar eğlenceli bir şey olduğunu sizlerde göstermek istiyorum .

İlk ders öğrenciyle sohbet edip ne durumda , hangi seviyede olduğunu öğrenip bir sonraki derste uygulamalı olarak başlarız.Derslerimde çok sıkmam . Temel ögelerden başlarım . Makineyi keşfetmesini sağlarım . Daha sonra fotoğraflar çekerek ilerlemesini görürüz. En geç 4 derste kaliteli fotoğraf çekme hakkında birçok bilgiye sahip olucaksınız .

Şişli
₺100/saat
Yağız
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel fotoğrafçıdan başlangıç ve ileri düzey fotoğraf dersleri İsteğe göre Photoshop ve Lightroom giriş dersleri

Teorik ve pratik olarak işlenecek olan dersin gidişatına öğrencinin seviyesini belirledikten sonra karar verilip kişiye özel bir ders programı ve yöntemi oluşturulur. Dersler her seviyeden öğrencilere uygundur, kişinin yaklaşımına ve isteğine göre başlayıp da ulaşacağı seviye derslere başlamadan belirlenir.

Eyüp
₺50/saat
Ilgın
İlk ders ücretsiz!

Analog fotoğrafçılık ile ilgili bilmek istediğiniz herşeyi size eğlenceli bir şekilde öğretiyorum.

Dersi büyük eksende yüzyüze mümkünse Eminönü/sirkeci'de işleme taraftarıyım, belirli bir rotam var. Akıcı ve mentorluk yöntemiyle işleyen dersimde makine seçimi, kullanımı ve sarf malzemesi temini, onarım gerekmesi halinde onarımının nerede yapılacağını, yani kısacası analog fotoğrafçılık kültürünü baştan sona öğretmek istiyorum.

₺100/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf makinenizi kullanmayı, fotoğraf çekmeyi ve çektiğiniz fotoğrafları dijital ortamda nasıl düzenleyeceğinizi uygulamalı olarak eğlenceli bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Derslerde herkesin bilgi seviyesine göre konuları işler, eğer grup dersi ise grubun tamamı konuyu anlamadan başka konuya geçmem. Teorik her bilgiden sonra hemen uygulamaya geçerek öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlarım. Dersin en başından sonuna kadar ilerlemenizi adım adım görmenizi sağlayarak sizi daha fazlasına teşvik ederim.

Didim
₺50/saat
Efe
İlk ders ücretsiz!

Başta Sokak ve Moda fotoğrafçılığı olmak üzere temel ve uzman fotoğrafçılık eğitimi almak isterseniz buradayım... @effe.kinnik

Seviyeye göre temel fotoğrafçılık eğitimi ile eğitimimize başlıyoruz. Sonrasında fotoğraf makinemizi en ince ayrıntısına kadar öğrenip bir organımız haline getiriyoruz göz olduğu kadar çabukluk ve sabır da bu işin temel aşamalarıdır.

Kocasinan
₺25/saat
Ömer haktan
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Gazetecilik son sınıf öğrencisi, aynı zamanda bir reklam ajansında fotoğraf ve video editörlüğü yapan, boş zamanlarında fotoğraf çekmeyi seven, hayatı fotoğraf ve video üzerine kurulu, bilgile

Derslerim genelde sohbet muhabbet tarzında gerçekleşir, öğrenci muhabbet bittiğinde anlattığım şeyleri öğrendiğini farkeder, konuları genelde en somut ve basit hale getirip, günlük hayattan basit örnekler ile anlatırım (raw fotoğraf formatı = bir kilo kuşbaşı et), konulara girmeden önce öğrencinin tam olarak ne yapmak istediğini sindirir ve yapmak istediğini anlatırken

Beylikdüzü Osb
₺55/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

12Yıl Deneyimli Fotoğrafçıdan Yetişkinlere Hobi ya da Akedemik amaçlı Fotoğraf Dersleri Verilir

Derslerimi öğrencenin ihtiyacına göre hobi amaçlı ya da profesyonel akademik amaçlı olmasına göre öncelikli konuları ele alırım hobi ise iso enstantane ve diyafram ı öğretim dışarıda ışık kullanmayı öğretirim kadraj vb gibi akademik sınava girecekse ilk olarak fotoğrafın mantığını ve tarihini öğretip daha sonra pratik eğitime geçilir bunun sebebi eğer sınava g

₺40/saat
Berk
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisinden başlangıç düzeyi fotoğrafçılık dersi. Çok karmaşık görünen fotoğraf makinelerinin aslında ne kadar kolay olduğu.

Derslerimi deneyerek öğretirim sonuç olarak denemeden zarar gelmez. En kaliteli fotoğraflar bile en az 2 denemede ortaya çıkar sonuç olarak hiç birimiz fotoğrafçı doğmadık. Derslerimde fotoğraf makinesinin nasıl tutulacağı dair en ince ayrıntısına bile dikkat ederim yaptığım işin hakkını vermeyelim.

Artuklu
₺50/saat
Rojin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fotoğrafçılık ve radyo tv sinema okudum. Fotoğrafa ilgisi olanlarla deneyimlerimi paylaşmak isterim

Teorik ve pratik dersleri içeren bir programımız var. İşlenen her teorik dersin ardından pratiğini yapıyoruz. Sadece teknik değil fotoğrafta anlam, farklı fotoğrafçıların işlerini değerlendirme ve fotoğraf okuma derslerimiz var.

Çankaya
₺20/saat
Mikail
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da fotoğraf alanında dereceleri olan öğrenciden profesyonel fotoğrafçılık ve photoshop dersleri verilir.

Dersleri uygulamalı ve teorik olarak işlerim. Tabiki once teorik kısmını bitirmeden uygulamaya geçmek olmaz. Ekipmanlar ve kameranın çalışma prensibi ile başlayıp portre - manzara çekimleri gibi alanlardan ilerleyecektir.

Beşiktaş
₺100/saat
Rıdvan
İlk ders ücretsiz!

15 yıldır bu işi yapıyorum fotoğraf ve video alanında hem çekim teknikleri konusunda hem de kurgu konusunda yardımcı olabilirim 2 yıl Devlet Üniversitesinde hocalık yaptım.

Birebir eğitimlerde öğrencimin hangi noktada olduğunu öğrenmek için kısa bir sohbet yapıyorum sonrasında ona uygun bir program çıkartıyorum grup derslerinde grubun seviyesini ölçerek ona göre belirli bir seviyeden başlıyorum

Melikgazi
₺50/saat
Göktuğ
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Sinema TV bölümünden mezun. İleri seviye fotoğrafçılık ve kısa film dersleri veriyor. Işık kullanımı, ses kayıt teknikleri, kamera ve fotoğraf Makinesi kullanma, senaryo yazma, oy

Önce bir örnek gösteririm. Sonra benzerini öğrencinin denemesini isterim. Sonra birlikte bir örnek yaparız ve kendi yaptığıyla ortak yaptığımızı karşılaştırırız. Bu sayede bir daha unutmamak üzerek o eğitimi tamamlamış olur.

Karşıyaka
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü 3. Sınıf Öğrencisinden Fotoğraf Dersleri

Dersler öncelikle bir ön hazırlık ve eğitim,(makineyi tanıma, kullanma ve öğrenme, etrafı gözlemleme, çekilecek konuya karar verme vs.) daha sonra çekilecek konuya göre hareket etme. Dersler öğrencinin yeterli görülmesine veya öğrencinin isteğine göre devam edebilir.

₺40/saat
Orkun
İlk ders ücretsiz!

RTS mezunuyum. Temel düzeyden ileri düzeye kadar fotoğrafçılık dersi verebilirim. İsteğe bağlı video edit dersleri de ekleyebilirim. Çektiğim fotoğraflara instagramdan bakabilirsiniz: @orkunates3

Fotoğrafçılık tarihinden başlayıp temel terim ve ekipmanları öğrettikten sonra analog ve dijital makineler ile teknikler üzerine uygulayarak öğretirim. Her zaman farklı ve yeni teknikler keşfedip bunu bunları aktarmaya çalışırım.

₺40/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik öğrencisi olup 4 yıldır fotoğrafçılıkla ilgilenenden başlangıç temel fotoğrafçılık eğitimi

Dersleri konu mantığını anlaması şeklinde işlerim. Öncellikle teorik bilgiyi bol pratikle daha oturacak şekilde anlatırım. Kendi makineniz olması şart değildir. Mesela bir yeri çekim esnasında ne gibi şeyler dikkat edilmelidir makine değerleri ne olmalıdır.

Keçiören
₺10/saat
Tunahan
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Fotoğraf ve Video Öğrencisinden Fotoğraf Dersi verilir

Derslerimi uygulamalı şekilde işlerim birebir ilgilenerek yüz yüze ve etkileşimli şekilde yürütürüm öğrenciler beni yönetir ve birlikte güzel vakit geçirmekle beraber öğretmeyi esas alırım.

₺45/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!
Esenyurt İstanbul/Esenyurt
₺50/saat
Iremnur
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden istanbul da ismek onaylı fotoğrafçılık ve fotoğraf çekme dersi verilir.

kendi makinem var onun üzerinden de anlatabilirim sizin makineniz varsa onun üzerinden de anlatabilirim. ilk olarak makineyi tanırız sonrasında fotoğraf çekme tekniklerini öğreniriz sonrasında fotoğragla ilgili terimleri ve sonra pratik yaparak pekiştiririz bol bol fotoğraf çekeriz.

₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi Fotoğrafçılık öğrencisinden profosyonel makina ve fotoğrafçılık eğitimi

Derslerimi teorik ve uygulamalı olarak iki kısımda işlerim kompozisyon makina objektif bilgisi çekim teknikleri ışık ayarları da dahil olmak üzere bir çok alanı teorik ve uygulamalı gösterebilirim

Edirne Merkez
₺45/saat
Dilara cansu
İlk ders ücretsiz!

Haydi! Gelin içinizdeki fotoğrafçıyı hep birlikte keşfedelim ... Dilara Cansu Sabancı’nın objektifi .

Derslerimi pratik ve deneyim geliştirilebilecek şekilde işlerim. Yaratıcılık ve inovasyon derslerimde tutarlı olduğum tek konudur . Haydi, Öğrenirken eğlenelim .

₺40/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Görsel İletişim Tasarımı 3. sınıf öğrencisiyim. Fotoğraf alanında ilgililere ve ya ilgilenmek isteyenlere ders verebilirim.

Öğrenmek istediğiniz komu üerinden giriş yaparım. İsteğe göre de önce temel bilgiler sonra detaylar olmak üzere öğrenci odaklı anlatabilirim.

₺100/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Düğün ve sosyal medya fotoğrafçısından temel seviyede, her yaş grubu için uygun fotoğrafçılık dersi

İlk derslerde temel bilgileri anlatmak üzere teorik anlatım ile ilerliyorum. Temel aşamayı geçtikten sonra son derslerde pratik yapma aşamasına geçiyorum, gün içinde dış mekanda yapılan fotoğraf çekimleri ile dersi tamamlıyorum.

₺75/saat
Busra
İlk ders ücretsiz!

Gazetecilik ogrencisinden Istanbul'da lise universite ve hobi talebi için fotoğrafçılık eğitimi verilir

Istanbul'un cehresini anlatacak istanbul tarihi ile birlikte gezerek eğlenceli fotoğraf dersleri yontemim. Portre ve sokak çalışmalarından ilerlenecek. Görmek anlamak üzerinden hem teori hem uygulama sağlanacak.

Karşıyaka
₺30/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Fotoğrafçılık eğitimimi 25 yıllık tanındık ödüllü bir gazeteciden aldım soyut çalışma model ve moda üzerinde çekim yapıyorum

derslerimi pratik işlerim dersten derse bazen dış çekim bazen kapalı alanlarda işleyebilirim bir dersi uzatmam öğretilebilecek en hızlı yolu seçerim

₺200/saat
Filiz izem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf ve video çekimi, başlangıç ve orta seviye için kurgu dersleri verebilirim.

Bir öğretmen değil kolaylaştırıcı olmaya çalışıyorum, katılımcı ile onun öğrenme biçimine dayalı olarak bir ortak dil kuracagimizi düşünüyorum.

₺50/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf Sertifikalı ve Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden uygun fiyata fotoğrafçılık dersi verilir.

İlk başta teorik olarak fotoğrafçılık kavramlarını,makine kısımlarını sonra ise öğrendiklerimizi dışarıda pratiğe dökerek işlenir.Merakı ve bu alana yönelmek isteyenlere yöneliktir dersler.

Mezitli
₺50/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Resim, fotoğraf, heykel, seramik, baskı ve mobil fotoğrafçılık hakkında öğrenmek istediğiniz herşey burada

Resim teknikleri genelde basit teknikler olsada hayal gücünüzü geliştirecek yeni bakış açıları farkındalığınızı arttıracak yeni teknikler ile ileri fotoğraf ve diğer alanlarda kendinizi geliştirmenize yardımcı olmak isterim?

₺75/saat
Mezitli
₺25/saat
Işık
İlk ders ücretsiz!

Herkes fotoğrafçı olabilir, önemli olan tekniği bilmek. Güzel fotoğraf çekmek için buradayım

Derslerimi öncelikle teorik bilgi ile işleyeceğiz daha sonrasında sizletden konularla ilgili ödevler isteyeceğim. Teorik bilgiden ufsk bir sınav yapacağım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm fotoğrafçılık derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size fotoğrafçılık öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Fotoğrafçılık dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır