Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fotoğrafçılık özel dersleri

Tüm Türkiye'de 100 öğretmen sizi bekliyor.

fotoğrafçılık özel dersi seçeneklerimiz

Maltepe
₺50/saat
Mansur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Herkes için temel fotoğrafçılık, sinema, kısa film ve videografi dersleri verilir.

Üniversitedeki kulüplerde yaklaşık 25-30 kişiye temel fotoğrafçılık dersi verdim. Yeni makine alıp temel kullanım düzeyine alıştırmak derslerimin başlangıcıdır. Genellikle 4-5 hafta süren derslerle öğrenciyi basitten profesyonel fotoğraf makinaları için hazırlarım, bol bol pratik yaptırır eğer yoksa da ekipman desteğini kendim sağlarım.

Nilüfer
₺25/saat
Gökhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik ve Radyo Tv Öğrencisinden Temel Fotoğrafçılık Eğitimi (MEB Onaylı Sertifikaya Sahip Eğitmen)

Fotoğrafa yeni başlayanlar, başlamak veya kendini geliştirmek isteyenler için temel bu eğitimi vermekteyim. Dersleri teorik ve uygulamalı olarak iki şekilde işliyorum.

Üsküdar
₺30/saat
Ilker
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Medya ve İletişim öğrencisinden tam donanımlı fotoğraf makinesi kullanma ve güzel kareler yakalamak isteyenlere özel fırsat.

Dersimin %30 luk kısmı teorik geri kalan kısmı ise pratiğe dayalıdır. Farklı bakış açıları ile iç ve dış mekanlarda ders işlerim.

Konak
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden düşük orta ve yüksek seviyede teknik ve profesyonel fotoğraf dersleri verilir.

Derslerimi öğrencimin seviyesini öğrenip onun seviyesinde başlatır hızlıca bilgileri üstüne koyarak giderim. Derslerim eğlencelidir.

Beylikdüzü
₺50/saat
Suzan meltem
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık TV ve dizi setlerinde çalışmış biri olarak fotoğrafçılık ve kamera önü dersleri veriyorum

Kendi ofisinde özel ders verebilirim. Grup yada kişiye özel olabilir. Teorik bilgiler bittikten sonra uygulama için geziler düzenlerim.

Kağıthane
₺40/saat
Muhammed ali
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden fotoğrafçılık eğitimi. 5 yıllık aktif amatör fotoğrafçılık geçmişim var.

Yazının sonunda küçük ama önemli bir not var gözatmayı unutmayın.Öncelikle küçük teorik bir eğitim verdikten sonra. Bu bilgilerin uygulamalı olarak denenmesini ve öğrenilen temel bilgilerin omurilikten gelmesini sağlarım. Bir sonraki adımda daha özel konulara değinmeye başlayarak. Bu alanda nasıl gelisebilecegimizi gösteririm.

Şişli
₺100/saat
Yağız
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel fotoğrafçıdan başlangıç ve ileri düzey fotoğraf dersleri İsteğe göre Photoshop ve Lightroom giriş dersleri

Teorik ve pratik olarak işlenecek olan dersin gidişatına öğrencinin seviyesini belirledikten sonra karar verilip kişiye özel bir ders programı ve yöntemi oluşturulur. Dersler her seviyeden öğrencilere uygundur, kişinin yaklaşımına ve isteğine göre başlayıp da ulaşacağı seviye derslere başlamadan belirlenir.

Üsküdar
₺60/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Geleneksel ve çağdaş fotoğraf teknikleri teorik ve uygulamalı derslerle tarihsel süreç içinde incelenir.Estetik ve kuramsal bilgi disiplinlerarası işlenir.

Öğrencilerin isteğine göre temel bilgi veya ileri seviye olarak; fotoğraf sanatı ve fotoğraf kültürü bağlamında eğitim verilir. Dersler, analog fotoğraf ve dijital fotoğrafı kapsayan, uygulamalı ve kuramsal nitelikli bir ders programına sahiptir. Öğrencilerin eğilimlerine göre mesleki uzmanlık dallarına veya sanatsal üretim biçimlerine yönelmesi amaçlanmaktadır.

Seyhan
₺40/saat
Nuh mehmet
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf eğitmeninden giriş ve ileri seviye fotoğraf dersleri ADANA'da verilmektedir. hepinizi bekleriz.

-Dersleri başta teorik olarak başlatıp neyin içinde olduğumuzu öğrencilerin görmesini istiyorum -Devam eden derslerde öğrenilen yöntem ve özellikleri uygulamalı olarak sahada işleme yolunu seçeceğim. -Teorik ve uygulamalı derslerin temelinde hiç bir zaman eğitimcinin bakış açısı olmayacaktır.

Bayraklı
₺30/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Sinema öğrencisinden kadraj, kompozisyon, temel çekim ölçekleri, ışık ve fotoğraf eğitimi...

Fotoğraf birden fazla durumun bir araya gelmesiyle oluşur. Bu temel olarak ışık ile yazmak anlamına gelir. Derslerde önceliğimiz ışığı tanımak ve kompozisyon kurmayı öğrenmek olacaktır. Temel teknikleri öğrendikten sonra vaktimizi en çok alacak konu ise konu belirleme ve kompozisyon oluşturmak olacaktır.

Pendik
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Temel Fotoğraf ayarlarından ileri fotoğraf tekniklerine kadar her şeyi basit bir dil ile öğrenmek için

Ufak bir teorik bilgiyle işin tarihi, ilklerinden sonra ağırlıkla uygulama ve ödev mantığıyla öğrenilmesi gereken konuların altını çizerek beraber öğreniyoruz

Güzelbahçe
₺50/saat
Taylan özgür
İlk ders ücretsiz!

Sinema ve dijital medya mezunu yönetmenden fotoğraf çekimi film çekimi ve video kurgu dersleri

Ben önden anlatırım eline makinayı alırsın çıkar çekim yaparsın getirisin bakarız olmayanları söylerim tekrar gidersin olana kadar yaparız. Bitince belli başlı kurgu teknikleri deneriz anlayınca kurgularsın çektiğini getirirsin izleriz anlazini yaparız. Bilmen gereken ne varsa yaptığın iş üzerinden anlatırım. Ben dersimde ilk bunu derim öğrenciye.

Beylikdüzü
₺25/saat
Sofia
İlk ders ücretsiz!
₺100/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf makinenizi kullanmayı, fotoğraf çekmeyi ve çektiğiniz fotoğrafları dijital ortamda nasıl düzenleyeceğinizi uygulamalı olarak eğlenceli bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Derslerde herkesin bilgi seviyesine göre konuları işler, eğer grup dersi ise grubun tamamı konuyu anlamadan başka konuya geçmem. Teorik her bilgiden sonra hemen uygulamaya geçerek öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlarım. Dersin en başından sonuna kadar ilerlemenizi adım adım görmenizi sağlayarak sizi daha fazlasına teşvik ederim.

Şişli
₺50/saat
Aykan
İlk ders ücretsiz!

Yeni başlayanlara ve kendilerini geliştirmek isteyenlere uygun dijital ve analog fotoğrafçılıkta temel teknik eğitimleri

Dersleri/Eğitimleri talebe göre düzenlemekle birlikte eğitimi talep eden kişi/kişilere de uygunsa sahada uygulamalı olarak gerçekleştirmek tercihimdir. Yeni başlayanlar için ilk dersi teknik bilgi aktarımı olarak daha sonraki dersleri uygulamalı olarak sahada gerçekleştirmek daha efektif olmaktadır.

Didim
₺50/saat
Efe
İlk ders ücretsiz!

Başta Sokak ve Moda fotoğrafçılığı olmak üzere temel ve uzman fotoğrafçılık eğitimi almak isterseniz buradayım... @effe.kinnik

Seviyeye göre temel fotoğrafçılık eğitimi ile eğitimimize başlıyoruz. Sonrasında fotoğraf makinemizi en ince ayrıntısına kadar öğrenip bir organımız haline getiriyoruz göz olduğu kadar çabukluk ve sabır da bu işin temel aşamalarıdır.

Kocasinan
₺25/saat
Ömer haktan
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Gazetecilik son sınıf öğrencisi, aynı zamanda bir reklam ajansında fotoğraf ve video editörlüğü yapan, boş zamanlarında fotoğraf çekmeyi seven, hayatı fotoğraf ve video üzerine kurulu, bilgile

Derslerim genelde sohbet muhabbet tarzında gerçekleşir, öğrenci muhabbet bittiğinde anlattığım şeyleri öğrendiğini farkeder, konuları genelde en somut ve basit hale getirip, günlük hayattan basit örnekler ile anlatırım (raw fotoğraf formatı = bir kilo kuşbaşı et), konulara girmeden önce öğrencinin tam olarak ne yapmak istediğini sindirir ve yapmak istediğini anlatırken

Çankaya
₺90/saat
Taylan
İlk ders ücretsiz!

Yeni Başlayacak ya da Giriş Seviyesinde Olanlara Fotoğraf / Video Çekim / Kamera Dersi (Ankara)

Ankara'da ikamet ediyorum. 5 yılı aşkın süredir fotoğraf çekiyorum. Boş vakitlerimde ders vererek hem kendi vaktimi değerlendirmeyi hem de karşıdaki öğrenciye bir şeyler katmayı hedefliyorum. Kamera tekniği, fotoğraf teknikleri, video teknikleri ve öğrencinin odaklanmak istediği alt başlıklara göre ders içeriği ileri aşamada şekillenecektir.

₺40/saat
Berk
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisinden başlangıç düzeyi fotoğrafçılık dersi. Çok karmaşık görünen fotoğraf makinelerinin aslında ne kadar kolay olduğu.

Derslerimi deneyerek öğretirim sonuç olarak denemeden zarar gelmez. En kaliteli fotoğraflar bile en az 2 denemede ortaya çıkar sonuç olarak hiç birimiz fotoğrafçı doğmadık. Derslerimde fotoğraf makinesinin nasıl tutulacağı dair en ince ayrıntısına bile dikkat ederim yaptığım işin hakkını vermeyelim.

Efeler
₺60/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!
Artuklu
₺50/saat
Rojin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fotoğrafçılık ve radyo tv sinema okudum. Fotoğrafa ilgisi olanlarla deneyimlerimi paylaşmak isterim

Teorik ve pratik dersleri içeren bir programımız var. İşlenen her teorik dersin ardından pratiğini yapıyoruz. Sadece teknik değil fotoğrafta anlam, farklı fotoğrafçıların işlerini değerlendirme ve fotoğraf okuma derslerimiz var.

Manavgat
₺35/saat
Kadircan
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır fotograf çekimileri yapıyorum profesyinel olarak sanatçılarla çalışıyorum her konuda ders verebilirim anlayana kadaf anlatırım yeterki istediğini benden alabilsin

Dersleri kameramı alıp yanına giderek yada mekana davet ederek uygulamalı olarak anlatırım Derslerim genç ağırlıklı 1 saatimiz genelde abi kardeş gibi fotoğraf çekerek anlatırken su gibi geçer ve ekstra mobile lightroom da gösteririm

₺30/saat
Sevinç
İlk ders ücretsiz!
Bornova
₺75/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Temel Fotoğrafçılık dersine uygulama, Fotoğraf Okumaları dersi ve Göstergebilim Giriş dersleri verilir.

Seçtiğiniz bölüme göre ders programı çıkarılır. Her alanda kaynak kitap önerileri ve okumaların üzerinden isteğiniz doğrultusunda derslere devam edilir.

Zonguldak Merkez
₺50/saat
Doğukan
İlk ders ücretsiz!

Özel fotoğrafçılık ve kameramanlık eğitimi . İsteğe özel kurgu eğitimi de mevcut.

Derslerimiz tamamen öğrencilerimin bakış açısını öğrenmek üzerine başlayıp sonrasında istediği ve yeteneğinin uygun olduğu alana yönlendirmem üzerine devam edecektir. Fotoğraf bir yetenek ve ilgi alanı olduğu için her ders aynı kapsamda olamaz.

Çankaya
₺20/saat
Mikail
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da fotoğraf alanında dereceleri olan öğrenciden profesyonel fotoğrafçılık ve photoshop dersleri verilir.

Dersleri uygulamalı ve teorik olarak işlerim. Tabiki once teorik kısmını bitirmeden uygulamaya geçmek olmaz. Ekipmanlar ve kameranın çalışma prensibi ile başlayıp portre - manzara çekimleri gibi alanlardan ilerleyecektir.

Beşiktaş
₺100/saat
Rıdvan
İlk ders ücretsiz!

15 yıldır bu işi yapıyorum fotoğraf ve video alanında hem çekim teknikleri konusunda hem de kurgu konusunda yardımcı olabilirim 2 yıl Devlet Üniversitesinde hocalık yaptım.

Birebir eğitimlerde öğrencimin hangi noktada olduğunu öğrenmek için kısa bir sohbet yapıyorum sonrasında ona uygun bir program çıkartıyorum grup derslerinde grubun seviyesini ölçerek ona göre belirli bir seviyeden başlıyorum

Melikgazi
₺50/saat
Göktuğ
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Sinema TV bölümünden mezun. İleri seviye fotoğrafçılık ve kısa film dersleri veriyor. Işık kullanımı, ses kayıt teknikleri, kamera ve fotoğraf Makinesi kullanma, senaryo yazma, oy

Önce bir örnek gösteririm. Sonra benzerini öğrencinin denemesini isterim. Sonra birlikte bir örnek yaparız ve kendi yaptığıyla ortak yaptığımızı karşılaştırırız. Bu sayede bir daha unutmamak üzerek o eğitimi tamamlamış olur.

Karşıyaka
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü 3. Sınıf Öğrencisinden Fotoğraf Dersleri

Dersler öncelikle bir ön hazırlık ve eğitim,(makineyi tanıma, kullanma ve öğrenme, etrafı gözlemleme, çekilecek konuya karar verme vs.) daha sonra çekilecek konuya göre hareket etme. Dersler öğrencinin yeterli görülmesine veya öğrencinin isteğine göre devam edebilir.

Oğuzeli
₺25/saat
Abdullah
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf Sevdalısından Endüstiriyel, Moda, Hobi, Düğün ve Moda Fotoğrafçılık Dersleri Uzaktan Eğitim

Derslere başlamadan önce bir sınav düzenleyip sınav sonucuna göre nereden başlamamız gerekiyorsa oradan başlayıp hiç zaman kaybetmeden fotoğrafçılığı öğrenmeye başalaya biliriz. Bana göre anlaatark öğrenme değilde Örnekli deneyerek öğrenme yöntemi daha etkilidir. 1 ders saatinde ise örneklerle deneyerek ders veriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fotoğrafçılık dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır