Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

çince özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 44 yorumlu star öğretmenlerimiz.

107 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺107

4 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Çince öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Çince alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Çince dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Çince dersi fiyatı saatlik ortalama 107 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • çince öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Çince dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Çince dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Çince online dersleri almak mümkün mü?

Çince öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Çince dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Çince dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

259 çince öğretmeni çince dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

259 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Çince öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

44 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Çince öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Çince öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Çince dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

 Çince Türkiye’de ve dünyada önemini artıran en önemli diller arasına yavaş yavaş girmektedir. Çince'nin önemi aslında hem bu ülkenin büyük ekonomisi hem de büyük nüfusundan kaynaklanmaktadır. Bugün Çin dünyanın en fazla nüfusa sahip ülkesi olmakla birlikte, ekonomi açısından da yine Amerika Birleşik Devletleri‘nden sonra en büyük ekonomiye sahip ülkedir. Çin pek çok ülkeyle ticaret anlamında çok fazla alışveriş gerçekleştirir ve günümüzde çoğu ülke ticaretlerinin çoğunu Çin ile gerçekleştirir. Bu sebepten dolayı Çince bilmek hangi ülkede olursanız olun sizlere pek çok kapı açabilecek bir özellik olacaktır. Çince Türkiye’de de hangi şehirde olursanız olun emin olun ticaret hayatında ve kültürel hayatta işinize yarayacak önemli bir dil olacaktır. Çin’in yükselen gücü karşısında Çince öğrenmek sizlere pek çok imkan yaratacaktır.

 

Çince öğrenmek her ne kadar pek çok kişiyi cezbetse de, Çince farklı alfabesi dolayısıyla öğrenmesi zor bir dil olarak görülür. Çince'de bildiğiniz üzere alfabe farklıdır ve bu yüzden pek çok kişi sırf alfabe yüzünden bile Çince öğrenmekten kaçınabilir. Halbuki özel ders hocası yardımıyla Çince öğrenmek aslında kolaydır. Türkiye’de Çince özel ders alabileceğiniz çok çeşitli yerler bulunur ve aynı zamanda hangi şehirde olursanız olun hem evinizden hem de online olarak Çince derslere alma imkanınız sayesinde Çince öğrenebilirsiniz. Bunun için nerede Çince öğretmeni bulabilirsiniz ve en iyi Çince derslerini nasıl ve nereden alabilirsiniz gibi soruların cevabını bilmeniz sizlere yardımcı olacaktır. Sonuçta en iyi eğitimi alarak ve kendinize en uygun olan öğretim yöntemlerinden yararlanarak çok iyi bir şekilde Çince seviyenizi ilerletebilirsiniz.

 

Bu yüzden sizler için Çince dersi nasıl alınır ve Superprof sizlere Çince özel ders öğretmeni nasıl sunuyor ve aynı zamanda Türkiye’de Çince konuşmanın sizlere sağlayacağı olanaklar gibi çeşitli sorulara cevap verelim.

 

Çince Dersleri Sizlere Neler Katacak?

Çince günümüzde milyarlarca insan tarafından konuşulan bir dildir. Çince hem ticaret için hem de kültürel anlamda git gide daha baskın olan bir ülkenin dilidir. Türkiye’de de Çin ile ilişkiler hem ekonomik hem de kültürel anlamda üst seviyeye çıkmaktadır. Çin ile yapılan ticaret hacmi her yıl çok daha artmakta ve hemen hemen ilk sıraya oturabilecek konuma doğru ilerlemektedir. Çin ile yapılan ticaret her alanda ve her sektörde gerçekleştiği için, her alanda her sektörde Çin ile iş yapabilme arzusu git gide artmaktadır. Çinliler her ne kadar İngilizce de konuşabiliyor olsalar da, çoğu Çinli İngilizce bilmemektedir. Bu yüzden iletişim dili olarak Çince veya sadeleştirilmiş Çince olan Mandarin dilini kullanmaktadırlar. Bu yüzden Çince öğrenmek ve Çin’de yatırım yapmak veya Çin’de iş yapmak isteyenler için en önemli seçenek olacak.

 

İster Çin’e gitmek isteyin ister Türkiye’de kalıp Çince ile ilgili işler yapmak isteyin Çince dersleri alıp Çince seviyenizi belirli bir düzeye çıkarmanız gerekmektedir. Türkiye’de kendi şirketinizi açıp Çin ile ithalat ve ihracat üzerine kurulu işler yapabilirsiniz. Çin ürünlerinin ucuz olması ve tüm dünyada tercih ediliyor olmasından dolayı Çince bilmek ithalat ve ihracat hacminizi arttırabilecek ve bu şekilde ticaret üzerinden gelir elde etmeye başlayabileceksiniz.

 

Bunun yanında pek çok şirket bugün Çin ile ilişkiler içinde bulunmaktadır. Bu ilişkileri yönetecek ve Çinli müşteriler ve satıcılarla daha iyi iletişim kurabilmek için Çince bilen elemanlar Türkiye’nin her yerinde aranmaktadır. Emin olun hangi şehirde olursanız olun Çince bilginiz sayesinde şirketlerde yer almanız çok daha kolay olacaktır. Sonuçta Çince bilmeniz bu şirketlere günümüzde yeni olanaklar ve imkanları sağlayabilecek olmanız anlamına gelir.

 

Çince bilginiz sayesinde aynı zamanda Türkiye’nin neresinde olursanız olun ülkemizi her yıl büyük oranda ziyaret eden Çinli turistlere hizmet verme imkanınız bulunur. Çinli turistler oldukça kalabalık gruplar halinde ülkemizi ziyaret ederler. Özellikle yoğun turistik yerler olan İstanbul, Kapadokya, Antalya, Pamukkale gibi ülkemizin en turistik yerlerinde Çinli turistleri görmek mümkündür. Buralarda bu turistlere Çince rehberlik hizmeti sunabilecek kişiler olmak istiyorsanız Çince dersleri alıp Çince öğrenmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Çince dersleri aldıktan sonra dil seviyenizi de sertifikalandırmanız ve gerekli sınavlara girip bunlarda başarı sağlamanız gerekmektedir. Sonrasında rehber kartınızla Çince rehberlik yapma imkanınız olabilir.

 

Bunun yanında elbette Çince Türkçe çevirmenlik de oldukça talep edilen bir çeviri ikilisidir. Özellikle şirket ve ticaret ortamında çok çeşitli yazılı ve sözlü çeviri ihtiyacı bulunmaktadır. Bu yüzden Çince tercüman ihtiyacı her geçen gün daha da artmakta ve artan ticari ilişkiler nedeniyle özellikle iş Çincesi alanında hem çeviri hem de dil hizmeti git gide daha aranan hale gelmektedir. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için Çincenizin mükemmel seviyede olması gerekmektedir. Bu yüzden sadece Çince dersleri almak yetmeyip Çin dili ve edebiyatı veya Çince mütercim tercümanlık gibi bölümlerde de okumanız gerekebilir. Bu bölümlerde okuduktan sonra Çince tercümanlık yapabilir ve hem bağımsız olarak hem de bir şirket bünyesinde Çince çeviri hizmete sunabilirsiniz.

 

Çince Öğrenip Çine Gitmek

Çince öğrenmek sizlerin ufkunuzu çok daha genişletecektir. Çince dersleriniz sırasında sadece Çince dilini sadece bir dil olarak değil aynı zamanda bir kültür ve yaşam biçimi olarak da öğrenirsiniz. Çince Çin'de konuşulan ana dildir ve Çinlilerin yaşam biçimi ve gelenek ve göreneklerini daha iyi keşfedebilmek için siz için en önemli yoldur.

 

Çünkü özel ders sayesinde hocanızla Çin kültürünü ve dilini bir ülke olarak daha yakından keşfedebilecek ve bu ülkede yapabilecekleriniz hakkında çok daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Çin fırsatlar ülkesidir ve Çin’e gittikten sonra yapabilecekleriniz çok farklı alanda olabilecektir.

 

Bunların en başında Çin’de eğitim almak gelmektedir. Çin üniversiteleri yükselen değerleri ve daha çok tercih edilen bir konumda olmaları sebebiyle pek çok öğrenci tarafından tercih edilir durumdadır. Aynı zamanda dünya sıralamalarında da Çin üniversiteleri git gide daha öne geçmektedir. Bu trendden dolayı iyi bir eğitim almak ve Çin eğitimini daha iyi tanımak için Çin’de lisans veya yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Bunun için de elbette Çince bilmeniz gerekecektir. Şimdi eğitimin her ne kadar küçük bir kısmı İngilizce olarak yer alsa da sizin daha iyi programlara başvurabilmeniz için Çince bilmeniz yararınıza olacaktır. Bu durumda Çince özel ders yine sizlere bu imkanı sağlayabilir.

 

Çince öğrendikten sonra Çin’de yaşamak ve Çin’de çalışmak gibi hedefleriniz de olabilir. Çin’de yaşamak için özellikle Çince bilmeniz gerçekten de gerekli olacaktır. Özellikle yerel halk ve büyükşehir dışındaki yerlerde İngilizce konuşan sayısı çok fazla olmayacaktır. Hele ki siz İngilizce bilmiyorsanız bu durumda işiniz çok daha zor olacaktır. Bu yüzden Çin’de yaşamak için ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için Çince'yi en azından başlangıç seviyesinde bilmeniz gerekebilir. Başlangıç Çince dersleri sayesinde temel seviyede Çince öğrenip Çin’e gittiğinizde zorluklarla karşılaşmazsınız. Bir Çince öğretmeni sayesinde Çince öğrenebilir ve Çin’deki yaşamı daha iyi tanıyabilirsiniz.

 

Çin'de iş imkanları daha artmaktadır. Özellikle Türkiye ile sıkı ilişkiler ve ticari işler halinde olan Çin şirketlerinde çalışabilirsiniz. Hem Türkiye’de hem de Çin’de bu şirketlerde çalışmak için yine Çince bilginiz gerekli olabilecektir. Yani hem Türkçe bilginiz hem de Çince bilginiz sayesinde kendinize yeni kariyer olanakları açabilirsiniz.

 

Çin'de olanaklardan yararlanmak için sizler de beklemeyin ve Çince özel ders öğretmeni bularak Çince öğrenmeye başlayın. Çincenizi belirli bir seviyeye getirdikten sonra sizler de göreceksiniz ki imkanlarınız sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp Çin’e kadar yayılacak ve sizlere fırsatlar doğacaktır.

Ne öğrenmek istersiniz?