Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Boks özel dersleri

Tüm Türkiye'de 30 öğretmen sizi bekliyor.

boks özel dersi seçeneklerimiz

Çorum
₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

PROFESYONEL DÖVÜŞMEK İSTEYENLER İÇİN ÖZEL DERS VERİLİR ( YETER Kİ İSTEYİN ) -Kick Boks , Boks , ... -

ÖNCE BRANŞI ANLATIRIM TEKNİK ÖZELLİKLER KONUŞURUM DAHA SONRA ISINMA OLUR YAVAŞDAN TEKNİKLERİN ADLARINDAN BAHSEDERİM HER DERS BİRAZ DAHA İLERİ GİDERİM SABIR VE İSTEK SONUCUNDA GÜZEL SONUÇLAR ALIRIZ DERSLERİMİZ DERS ALMAK İSTEYEN HERKES İÇİN UYGUNDUR DERSİMİZ 1 SAAT SÜRER

₺90/saat
Elvan
İlk ders ücretsiz!

İzmir'de, 13 yıllık deneyimle muaythai, wushu, kickboks ve boks derslerini her gün verebilirim

Derslerimde 15 dk ısınma ve daha sonra tekniksel eğitime geçiyorum. Önce adımlar sonra yumruklar ve diğer tekniklere geçiyorum. Öğrencilerim tam olarak teknikleri kavradıktan sonra birleştirmeleri öğretip hafif maçlarla özgüvenini sağlamasında yardımcı olmaya çalışıyorum. Kişinin teknikleri eğlenceli hale getirerek kendi algısıyla kavramasını sağlarım.

₺65/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Daha özgüvenli ve sağlıklı bir birey olmak sizin elinizde! Özel veya grup kickboks dersleri için :)

Her yaştan öğrenmek isteyen insanlarla keyifli dersler geçiriyoruz. 1 saat boyunca kişi ve grupların yetenek ve becerisine yönelik aktifve hareketli şekilde geçmektedir. Kişinin ne öğrenmek istediği göz önünde bulundurularak.Çeşitli istasyon, yer idmanları, lapa çalışmaları, branşa ozgu oyunlar ile dersleri gerçekleştiriyoruz.

Başakşehir
₺30/saat
Furkan mert
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hem Boks öğrenip hem de vucudunu geliştirmek isteyenlerin adresi tek adresi burası.

Derslerimi haftasonu yaparım ilk derste ön eğitim ve ardından gittikçe zorluk derecesi artan antrenmanlar şeklinde devam ederiz önemli olan başlamak.

Keçiören
₺20/saat
Serdal
İlk ders ücretsiz!

Spor masörlğü ve güreş dersleri, kırıkkale üniversitesi spor bilimleri fakültesinden mezun millisporcu

öncelikle öğrenciye yi tanımak ve yeteneklerinin farkına varmaktır. esasım çünki balığa uçmayı öğretmek değildir. amacım. yüzmenin bedene kazandırdıklarıdır. ders işleme stilim programlı ve zamanlıdır. birebir ve grup halinde teknkleri ve taktikleri kuvvet ve dayanıklılık esneklik v.

Buca
₺60/saat
Ömercan
İlk ders ücretsiz!

Milli Sporcudan Dövüş sanatları Savunma Sanatları KİCKBOKS BOKS MUAY THAİ WUSHU DERSLERİ

Derslerimizi öncelikle herkesin fiziksel özeliklerine hedeflerine göre işlerim.

₺200/saat
Aygün
İlk ders ücretsiz!

Milli Sporcu Kalite Asla Tesadüf Değildir. Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde Öğrenciyim.

Öncelik her dersin 20 dakikası stretching (açma - germe ) Warm-up (ısınma ) . Sonra haftalık Periyottalardaki antrenman tipleri örneğin ( patlayıcı kuvvet antrenmanları , kondisyonel , parkur , direnç antrenmanları temel teknik , taktiksel antrenmanlar gibi vs ) birçok antrenman şeklimiz mevcut . Antrenman şeklini planlamasını Ders talep eden kişiye göre ayarlamaktayım .

Selçuklu
₺100/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Boks, Kick Boks, Muay Thai Branşlarında Bireysel ve Grup Seansları Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sporu Sporcularla Yapın..

Grup Derslerimiz de Özel Seanslarımız da Müsabaka Odaklıdır. Güç,Kondiyson ve teknik olmak üzere 3 temel dinamik üzerine kurulu olan antrenmanlarımızı, partner ve model çalışmaları temel esaslarıyla yapmaktayız.

₺100/saat
Ekrem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisiyim 7 istanbul şampiyonluğum ve 1 türkiye 2.liğim var boş zamanlarımda özel ve grup dersi veriyorum

Derslerimi teknik taktik-kondisyon-güç olarak oluştururum temelde teknik kazanma ve kilo vermek üzerine çalıştırırım daha önceki sporcularıma 1 ayda 8-10 kilo arası kilo verdirdim ve maça çıkarma imkanım da var

Sarıyer
₺75/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Gülerken boks spor kulübünün genç lisanslı boksöründen gençlerimize ve kardeşlerimize boks dersi.

Derslerimi herşeyden önce samimiyet üzerine kurarım. Ders alan kişi ile antrenör hoca ilişkisi bir yana abi kardeş ilişkisine daha çok önem veririm. Teknik , hız ve güç antremanları şeklinde yapıyorum ve önceliğimiz teknik ardından hız en son güç olarak sıralar ve bu yönde ilerlerim.

Çankaya
₺50/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe spor bilimleri öğrencisinden kişisel özelliklerinize göre hazılanmış Kickboks-Boks dersi ister misiniz?

Bunu şiddet içerikli bir spor olarak değil eğlence ve sanat olarak görüyorum. Bu formatta eğitim veriyorum. Bu sporu fiziksel uygunluk düzeyine ve kişinin kişisel hedeflerine göre planlayarak eğlenceli biçimde vermeye çalışıyorum. Antrenmanın amacına uygun ısınma ve esneme yaptırıyorum bu sebeple çok çeşitlilik gösterir.

Samsun
₺90/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcu ve Üniversite mezunundan özel ve grup kick boks dersleri Spor yapın sağlıklı yaşayın

Derslerimi günümüz şartlarına uygun gelişmiş metotlar ile teknik taktik kişiye özel antrenmanlar, derslerimi temiz hijyenik spor salonlarında da yada kişinin istediği yerlerde veriyorum

Çanakkale Merkez
₺25/saat
Muhammet
İlk ders ücretsiz!

Spor bilimleri fakültesi öğrencisinden 5 yıllık deneyimi ile bireysel ve grup dersleri

derslerimi şu şekilde işlerim : ısınma açma - germe , teknik antreman kuvvet antremanı soğuma derslerimiz ortalama 1.5 saat sürmektedir.

Kartal
₺10/saat
Olcan
İlk ders ücretsiz!

19 yaşında KickBoks hocasından özel boks ve kickboks dersi.Savunma herkesin hakkı. MIKE TYSON

Derslerimi kişilik karakteristik özelliklere göre ayarlarım herkesin yeteneği farklıdır önemli olan görmektir ben görüp ve eğiticeğime inanıyorum.

Serdivan
₺75/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Rocky’nin antrenörü Mickey olamasakta milli sporcudan özel ders yada grup dersi almaya hazırmısınız?

Antrenmanlarımızı bir program ve disiplin dahilinde işleyerek sizin vucüt yapınızı değerlendirip vucüt kitle endeksinize esnekliğinize göre bir program çıkartıp sizin amacınıza yönelik çalışarak doğru bir şekilde hedefe ulaşırız

₺20/saat
Emirhan
İlk ders ücretsiz!

İLK DERS ÜCRETSİZ Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliğ öğrencisinden Eskişehirde Boks, Kickboks, Muay Thai dersi verilir.

Dersler genellikle disiplinli ve arkadaşlık samimiyetinde geçer. Çünkü bir süre sonrasında öğrenci ilişkisi arkadaşlığa dönüşüyor ki en güzeli de bu zaten. 5 senelik Muay Thai dövüşçüsüyüm. İç anadolu muay thai şampiyonluğum bulunmakta.

₺60/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Bireysel kickboks ve fitness derslerim ile hedeflediğiniz vücuda sahip olmak artık elinizde.

Derslerim genelde hem benim hem de özel ders almak isteyen kişinin ortak müsait olduğumuz saatlerde ve günlerde oluyor. Haftada 3 ders ya da özel ders almak isteyen kişinin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Çankaya
₺65/saat
Berke çağan
İlk ders ücretsiz!

2 kez Türkiye kickboks şampiyonundan ilkokul ortaokul lise düzeyindeki öğrencilere kickboks dersleri

Özel ders veya grup dersi verebilirim. Dersleri profesyonel ekipman ve profesyonel tekniklerle işlerim. Amacınıza uygun eğitim ve teknikleri size gösteririm.

₺70/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Türkiye birincisi’nden özel kickboks dersi ve beslenme programları desteği sınırlı sayıda kontenjan!

Özel derslerde hafta içerisinde kişiye uygun gün ve saatlerde verilmektedir. Cumartesi ve pazar günleride eğitim vermekteyiz. Detaylı bilgi için arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Zeytinburnu
₺80/saat
Zeliha
İlk ders ücretsiz!

Cağaloğlu Moda Tasarımı Okulu(lise) mezunu, 2 yıllık kickboks - boksör antrenörlüğe hazırlanan güncel bilgileri ile İstanbul'da boks - kickboks dersi.

Koşu, ısınma, sonra teknik gösterme, gölge boksu (ağırlık - ağırlıksız) şınav - mekik, ( gününe göre model ise model, torba ise torba), soğuma, ders bitti.

₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli ve dinamik eğitmenden Ücretsiz deneme dersli boks ve kick boks eğitimi

Öğrencinin talepleri doğrultusunda kardio,self defence veya maç hazırlığı konseptlerinden biri veya birkaçını uyguluyorum,dersleri seans olarak işliyorum,saat dakika kavramları karşılıklı olarak esnetilebilir.

Kütahya Merkez
₺55/saat
Bağcılar
₺20/saat
Bünyamin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliğinden kickboks eğitmenliği güçlü bir yapı için adres burası alıştırmalar ile merhaba

Derslerimi haftada 3 gün olarak grup grup ayırarak yapılır rahat bi şekilde yorulmadan güzel bir ders işleriz

Ankara
₺50/saat
Rukiye
İlk ders ücretsiz!

Grup ve bireysel Kickboks Dersi tecrübeli, Makine Mühendisi' nden Kickboks ve Muay Thai dersleri

Öğrettiğim her adımı öğrencimin de anladığından emin olana kadar diretir ve yaptığı şeyden zevk aldığını görmek için gayret ederim. Çocuklarla da iletişimim güçlü olduğu için her yaş grubu ile çalışabilirim.

Süleymanpaşa
₺50/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Kendinizi savunmak bir sanattır.Boks eğitimi alarak hem dayanıklılık hem de özgüven sahibi olun!

Öncelikle disiplin ve ciddiyet benim için çok önemlidir. Bireysel ders veriyorum. Ders işleme yöntemim planlı ve programlı olarak kademeli eğitim.

Etimesgut
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

2.5 yil turkiye ve dunyada derece yapmis kisilerle boks yaptim.Odtu cevre muhendisligi ogrencisiyim.uygun fiyata ders verebilirim

en temelden adim adim ilerleyerek.boks sabir ve azim isidir.birkac gunde boks ogrenmek mumkun degil.cok calisarak disiplinli calisarak ve tum bunlari yaparken akli ve mantigi da kullanmayi gerektirir.

Bandırma
₺50/saat
Delil
İlk ders ücretsiz!

4 yıldır box,kickbox ve muay thai dallarıyla uğraşıyorum ve profesyonellik hayallerim var.Ve tabi kendimi geliştirmeye devam ediyorum.Bu alanda isteyen herkese ders verebilirim.Disiplin ,düzen öncelik

Antrenmana her spor dalında olduğu gibi ısınma ile başlarım. Her bireyle teker teker ilgilenmeye özen gösteririm ve tabi insanların iyi vakit geçirmesi beni fazlasıyla mutlu eder.

Çanakkale
₺50/saat
Tarık
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğtimi Öğretmenliği ve milli sporcudan boks ve Wushu dersleri Grup ve Özel olarak verilir

Ders saatlerini öğrencilerle konuşulup ona göre ayarlanır. Özel dersler için ise kişinin seçtiği branşın özelliklerine göre antrenman biçimi düzenlenir ve uygulanır ders saat ortalaması 1:20 dk dır.

₺50/saat
Sevban
İlk ders ücretsiz!

MMA(box,kick-box,muay-thai,ji-jitsu) alanlarında çocuklara ve yetişkinlere İstanbul'da uygun fiyata özel ders verilir.

Dersler yeni başlayanlar için çok yorucu ve sancılı geçebiliyor ama yaklaşık 3-4 hafta içinde vücut bu tempoya alışmış hale geliyor ve işin en güzel kısmı tam da burada başlıyor. Isınma ve kardiyo ile başlayıp yaklaşık bir saatlik dövüş antrenmanından sonra isteğe bağlı kuvvet ve ağırlık antrenmanları yapabiliyoruz.

Kadıköy
₺65/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Boks kick boks taekwondo muay thai özel ve grup dersleri verebilirim bu alanlarda tecrübeliyim

Derslerimi birebir işlemekten daha çok zevk alırım. Bu şekilde daha etkili ve öğrenmeye katkısı olduğunu düşünüyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Boks dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır