Anasayfa
Ders ver
Antalya 
Antalya 
 • (24 üye yorumu)
G
Gürcan
« Enerjisi, eğlencesi, teknikleri ve en önemlisi özverisi ile 32... Devamını oku »
G
Gürcan
« Enerjisi, eğlencesi, teknikleri ve en önemlisi özverisi ile 32 yaşına kadar bir türlü sevemediğiniz benimseyemediğiniz dili insana sevdiren içinizde öğrenme isteği uyandıran, sizi teşvik eden sürekli üstünüze titreyen dinamik bir öğretici... Dilerim bir şekilde fırsatınız olur ve Sercan Hoca 'nın öğretisinden faydalanma imkanınız olur... »
₺125/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Sercan tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce duyduğunu anlama
 • İş İngilizcesi
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Deneyimli Öğretmenden Her Yaş ve Meslek Grubu İçin Özel veya Grup İngilizce Dersi ,Ders Takibi, Program Oluşturma, Okul Programına Takviye, Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti Verilir.

Ders işleme yöntemi

Genellikle derslerime öğrencinin ihtiyacını anlamaya çalışarak başlıyorum ve ardından derslerimi bu ihtiyaçlara uygun olarak şekillendiriyorum. Öğrencilerin zorlandıkları, sıkıntı yaşadıkları noktayı saptayıp o konu üzerinde çalışmalar yapıyorum. Derslerim için her zaman ilgi çekici ve yaratıcı yollar ve konular bulmaya çalışıyorum. Eğer hedeflerinizi benimle paylaşırsanız, bu hedeflerinize ulaşmanızda size yardım edebilirim. Başlangıç seviyesinde olan öğrenciler için Gramer bilgisi, Diyalog metinleri, Fonetik çalışması ve kültürel metin çevirileriyle beraber çalışarak hem öğretici hem eğlenceli ders işlemeyi tercih ediyorum bununla beraber DELF B2 veya YDS sınavlarına hazırlanma konularına hakimim. Oldukça zengin ve güncel İngilizce ve Fransızca kaynaklara sahibim. Ayrıca Dizi, film ve kitap önerileriyle hem kültürel hem de dili geliştirmeye yönelik çalışmayı daha yararlı buluyorum. Belirli seviyede olan öğrenciler için eksiklikleri ve bilmedikleri konular üzerine yoğunlaşıyorum. Öğrencinin seviyesine bağlı kalan bir anlatım biçiminde ders işliyorum eğer dilerse tamamen İngilizce veya Fransızca konuşarak ders anlatabilirim.

Eğitim

Merhaba!
Gazi Üniversitesi'nden Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden Pedagojik Formasyon Belgesine sahibim. Lise eğitimim sırasında da Yabancı Dil (İngilizce + Almanca) bölümü okudum. 3 dile de ileri seviye de hakimim. Daha önce bir çok kurumda İngilizce ve Fransızca dersleri verdim. Bu alanda Özel bir Eğitim kurumunda her iki dilde de öğretmenlik mesleğimi sürdürmekteyim. Her iki kültürede tamamen hakimim diyebilirim. Öğrencilik yıllarımın başından itibaren farklı yaş ve meslek gruplarına özel ders tecrübem oldu. Öğretmenlik Stajımı da lise sınıflarıyla yaptım. Farklı yaş ve meslek gruplarıyla çalışmada kendime ve yöntemlerime güveniyorum. Antalya'da olduğumdan beri her iki alanda da birçok yabancı dil hazırlık okuyan öğrenci arkadaşlarıma yardım ettim. Ek olarak Galatasaray, Boğaziçi, Yıldız Teknik, Marmara, Hacettepe üniversitelerinden ve Tevfik Fikret, Saint Benoit ve İnternational Russian School gibi okullarda bir çok öğrenci arkadaşıma online destek verdim ve sizlere de yardım etmeye hazırım. Gerek grup gerek bireysel dersler verebilirim. Sorularınızı yanıtlamaktan memnun kalırım.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺40
Webcam dersleri ücretleri : ₺125/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺550
10 saatlik ders ücreti : ₺1000

Detaylar

İNGİLİZCE (Online)
1 saat - 125₺
5 saat - 550₺
10 saat - 1000₺
...
İNGİLİZCE (Yüz yüze Özel Ders)
1 saat - 160₺
5 saat - 700₺
10 saat - 1450₺
...

FRANSIZCA (Online)
1 saat - 150₺
5 saat - 650₺
10 saat - 1200₺

FRANSIZCA (Yüz yüze Özel Ders)
1 saat - 180₺
5 saat - 800₺
10 saat - 1500₺
...
Grup dersi ücretleri farklıdır.
Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sercan tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce duyduğunu anlama
 • İş İngilizcesi
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Sercan: CV

JOB EXPERİENCE
Position Company Start Date / End Date
English Teacher İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları August 2017 / - Working
French Teacher İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları August 2017 / - Working
English Teacher Bilgin Akademi May 2018 / August 2019
İnterpreter (En+Fr+Tr) HumanHealth Pharma A.Ş March 2017 / November 2018
İnterpreter (En+Fr+Tr) Spedia Logistics December 2016 / June 2018
Educational Consultant ANY Foreign Education Consultancy June 2016 / December 2016

EDUCATİON İNFORMATİON
University : Gazi University - French Language and Literature
High School : HDM Gebizli High School - Foreign Language (English - German)

FOREİGN LANGUAGES
English : Reading(Advanced) – Writing(Advanced) – Speaking(Advanced)
French : Reading(Advanced) – Writing(Advanced) – Speaking(Advanced)
German : Reading(Good) – Writing(Good) – Speaking(İntermediate)
Turkish : Reading(Native) – Writing(Native) – Speaking(Native)

CERTİFİCATES
Tesol Certificate (C1-Advanced) Oxford (UK)
Pedagogical Formation Education Certificate Gazi University, Institute of Educational Sciences

24 üye yorumu : Sercan
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

24 referans

G
Gürcan

Enerjisi, eğlencesi, teknikleri ve en önemlisi özverisi ile 32 yaşına kadar bir türlü sevemediğiniz benimseyemediğiniz dili insana sevdiren içinizde öğrenme isteği uyandıran, sizi teşvik eden sürekli üstünüze titreyen dinamik bir öğretici... Dilerim bir şekilde fırsatınız olur ve Sercan Hoca 'nın öğretisinden faydalanma imkanınız olur...

I
Işıl

Ders aldığım zamanlarda beni motive eden ve bana dili sevdiren bir hocam olmuştur. Derslerimiz oldukça keyifli geçmişti.

S
Selen

Ben selen Sercan hocanın öğrencisiyim
6.sınıfım okuldaki ingilizce başarımı Sercan hoca sayesinde yaptım derslerimiz çok eğlenceli ve komik bu dersler sayesinde ingilizcemi pekiştirdim dersleri çok seviyorum teşekkürler Sercan hocam

A
Azal

Merhaba Sercan Hoca ile eğlenerek gerekirse oyunlar oynayarak öğreniyoruz Sercan Hoca bana bir çok şey kattı

A
Alp Baha

Fransızca öğrenmeye başladığımda, sürecin kolay olmayacağını düşünüyordum. Ama Sercan Hoca bu düşüncemi bitiren insan oldu. Derslerin eğlenceli geçmesi ve sorularım olan konularda beni dinleyip hemen anlatmasıyla doğru insandan dil öğrenmenin önemini gösterdi. Tavsiye ederim.

S
Svetlana

Oğlum 10 yaşında İngilizce öğreniyor. Biraz sıkıntı vardı. Ama Sercan hoca hep düzülti. Şimdi oğlum sınav 98-100% geçiyor! Çok teşekkür hoca!
Очень рекомендую! У сына были проблемы с английским языком, но Серджан все исправил. Сейчас у сына с успеваемость все хорошо. Большое спасибо, учитель!

M
M E H M E T

Sercan hocam İngilizce ve Fransızca dillerindeki uzmanlığını dersin her dakikasında size hissettiriyor. Dillerarası bir iletişim kurdurarak öğretimi mantıklı ve güçlü temeller üzerine dayandırarak bilgisini aktarıyor. Öğretme becerileri yüksek, sizin ihtiyacınıza göre program oluşturan, tecrübeli ve dile hakim bir öğretmen. Sakin ve incelikli anlatımı, eksik kaldığınızı düşündüğünüz yerlere yoğunlaşması oldukça güzel. İkinci dil öğrenimi için başladığım Fransızca derslerinde kısa sürede ilerleme kaydettim kendisiyle. Yetkinliğimi sağlayana kadar da devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler hocam.

Ş
Şahin

As soon as I met Sercan, I instantly knew I would succeed in my English course. He was open-minded and friendly from the beginning and even though I was asking a question after question, he responded kindly every time and wanted to help me even more.
Sercan is a really good teacher and a skilled individual at communication. He is motivated, helpful and kind.
I'd describe my experience with him as excellent. I reccommend Sercan to everyone who wants to learn English and have fun at the same time!

O
Oguzhan

Alanında oldukça yetkin, kendini ifade etme şekli ve hitabet tarzı fazlasıyla başarılı. Eğitim hayatınızda size yol gösterecek doğru insanı arıyorsanız, hiç düşünmeden Sercan hocaya ulaşmanızı tavsiye ederim. Hem İngilizce hem de Fransızca alanında size kaliteli bir eğitim sunacağından şüpheniz olmasın.

E
Emir

Çok fazla anlatmama gerek yok gidip yaşanılmalı, herkesin böyle enerjik bir hoca ile çalışması gerekir

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce yazma becerileri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Antalya
Her yaştan insana hitap eden eğlenceli ve sıkıcı geçmeyen ingilizce eğitimi veriyorum
₺25
Buse
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi tamamen karşımdaki kişinin ilgisine göre kurmaya özen gösteririm. Onun hobilerine göre ve onun hayatına...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Akdeniz Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği öğrencisinden ödev ve etkinlik destekli Ingilizce Özel Ders
₺60
Şeymanur
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencinin seviyesini belirler sonrasında eksiklerine göre eğitim veririm. Ödev ve etkinlik destekli...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
İngilizce öğretmenliği öğrencisinden dört beceri üstüne akademik ingiliz dili eğitimi (akıcı konuşma,yazma,dinleme,okuma)
₺70
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Bir süre yurt dışında yaşadım. Aktif olarak özel İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Dilde temel 4 beceri...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden Antalya içi yüz yüze veya çeşitli platformlar üzerinde online İngilizce dersi verilir.
₺50
Mert
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme yöntemlerim iki şekildedir: 1- Eğer ki öğrencim sınavı için ders alıyor ise ona sınavda işine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce öğretmenliği öğrencisinden özel,etkili tekniklerle konuşma ve grammar dersi, özel koçluk yapılır.
₺60
Orhan Emirhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işleme ile ilgili bir planlama ve metodum bulunmakta ve bunun yanı sıra öğrencim ve derse ayıracağımız...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden hem online hem de yüz yüze dersleri.
₺50
Salma
İlk ders ücretsiz!

İlk ders seviye belirleme amaçlı olacak, öğrencinin daha önce temeli olup olmadığını öğrenmek için. Derslerde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Hukuk öğrencisiyim ileri derece İngilizce dersler verebilirim, ilkokul-ortaokul-lise-üniversite hazırlık seviyesinde öğrencilere yardımcı olabilirim.
₺70
İremsu
İlk ders ücretsiz!

İlkokul seviyesinde oyunlarla,ufak rekabetlerle öğretmeyi tercih ederim. Daha büyük yaş gruplarına notlar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
KONYAALTI
İngilizce öğretmeninden her yaşa her seviyeye uygun ders verilir. Eğlenerek öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
₺150
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil eğitiminde 4 etkin beceriyi kullanmak gerekiyor. Bunlar Okuma, Yazma, Konuşma ve Dinleme. Özellikle temel...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
İngilizce öğretilmez, öğrenilir. ben sadece sizi güzelce yönlendiririm ve doğru konuşmayı öğretmeye çalışırım. Özel ders alıp para kazanmak gibi bir derdim yok. Farkındalık yaratmak için buradayım
₺70
Batur Teacher
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2....

Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce öğrenmek isteyen öğrenirken sıkılmadan dili kavramak isteyenler uzaktan veya yüzyüze eğitim
₺150
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde sadece İngilizce konuşurum. Dil edinilmesi öğrenilmesinden daha kolaydır prensibim konuşarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Gelin dilinizin bağını birlikte çözelim! anliyorum ama konusamiyorum a bir son verelim!
₺80
Nuray
İlk ders ücretsiz!

Konuşma ağırlıklı, birebir veya grup dersleri şeklinde, geniş bir materyal destegi ile tum becerilerinizi, yani...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Uçak Elektrik-elekronik öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyindeki öğrencilere özel ders vermek isterim
₺50
Ebubekir
İlk ders ücretsiz!

Daha önceki özel derslerimde ilk olarak öğrencimin kapasitesini ve öğrenme yöntemini tespit etmeye çalışırım....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺125 ₺165 ₺125
5 saat ₺550 ₺750 ₺625
10 saat ₺1000 ₺1400 ₺1250
Ders talep et