Anasayfa
Ders ver
 
  • (13 üye yorumu)
E
Elif Gizem
« Gizem Öğretmen için "Aklına gelen ilk kelime ne?" deseler... Devamını oku »
E
Elif Gizem
« Gizem Öğretmen için "Aklına gelen ilk kelime ne?" deseler "sıcacık" kelimesini tercih ederim. Oğlumla yaklaşık 10 yıl çalıştılar. 10 yıl önce nota bilmeyen oğlumu Royal Akademi'de önemli bir seviye olan 5 seviye sınavından bile yüksek seviye not alacak kadar iyi yetiştirdi. Çalıştıkları süre boyunca kendisinin organize ettiği konserlerle sahneye alıştırdı. Okul konserlerine çalıştırdı. Hatta öğrencilerini organize edip müzik festivallerine katıldılar. Gizem Öğretmen'in ders süresini çok verimli geçirdiğini düşünüyorum. İlgi, sevgi, disiplin ve eğitimi sabırla verdi. Sabrına gerçekten hayret ettiğim zamanlar oldu. Ama sabrın hangi güzelliklere ulaştırdığını birlikte gördük. Buraya fotoğraf ekleyebilseydim, nota defterlerine yapıştırdığı, çizdiği "aferin" ödüllerinin ne kadar motive edici olabildiğini paylaşırdım. Özetle, Gizem Öğretmen, sıcak, sevecen, alanında bilgi sahibi, çocuk ve gençlerle eğitim konusunda tecrübeli, ders süresini çok verimli kullanan, yeniliklere açık, çok sabırlı, güler yüzülü ve tavsiye edebileceğim biridir. »
₺22/saat
Bu öğretmenin programı maalesef dolu
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Gizem tarafından verilen ders biçimleri
  • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
  • Arapça
Seviyeler
  • Tüm seviyeler

Arapça Öğretmeninden Arapça Dersi, En Kolay Şekilde Anlatımla Öğrenin Arapça'yı Haydi Başlayalım

Ders işleme yöntemi

Öğrenmeye en baştan başlıyoruz, adı üstünde “Sıfırdan Arapça” O yüzden “ben hiç bir şey bilmiyorum” diyerek çekimser kalmanıza gerek yok.
Uygulayacağımız müfredatla ilgili tüm dökümanları size biz veriyoruz. Herhangi bir kitap vs. almanıza gerek yok.
İlk dersten itibaren Arapça konuşmaya başlıyoruz. Yavaş yavaş Arapçayı günlük hayatımızın içine alıyoruz.
Bol bol diyalog yapıyoruz, metinler üzerinde çalışıyoruz. Gözünüz korkmasın, önce çok basitten gidiyoruz.
Asla ağır gramer – dilbilgisi çalışması yapmıyoruz. Dilbilgisi kurallarını siz farkına varmadan öğretmiş oluyoruz.
Çok farklı sahalardan örneklerle çalışıyoruz. Derslerimizde bir lokanta diyoloğu, maceralı bir uçak yolculuğu veya bir Arap toplumunda kadınları konumunu ele alan bir yazının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çok basitten yavaş yavaş daha profesyonel çalışmalara sizi yönlendiriyoruz.
Mutlaka günlük hayatımızla bağlıntılar kuruyoruz. Pat diye camide duyduğunuz bir ayetin anlamını artık anladığınızı farkedebilir veya bir alış veriş merkezinde yaşadığınız bir olayı anlatıyor olabilirsiniz.
Çalışma saatlerimiz son derece esnek. Minimum haftada 2 saat olmak üzere çalışma takvimimizi belirliyoruz, ders haricinde bir sonraki derse kadar mutlaka günlük en az 1 saatinizi alacak ek çalışmalarla sizi besliyoruz.

Eğitim

Arapça öğrenmek için çok istekli olup da bir türlü cesaret edemeyenler, deneyip deneyip “olmuyor” diyerek öğrenmekten vazgeçenler… Sizleri Arapça öğrenmenin çok kolay olduğu bir programa davet ediyoruz. Yanlış anlamayın, size bir mucizeden bahsetmiyoruz, ancak Arapçaya duyduğunuz ilgi ve sevgiyi, Arapça öğrenmek için harcayacağınız enerjiyi en doğru şekilde nasıl yönlendirmeniz gerektiğini iyi biliyoruz. Belki de bir çok yerde gördüğünüz “5 günde Arapça” veya “uyurken Arapça öğrenin” gibi ticari amaçlı kestirme yollarla değil, gerçek anlamda profesyonel bir çalışmayla, ciddi ve disiplinli bir eğitim programıyla en iyi şekilde Arapça öğrenmeye sizi davet ediyoruz.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺22/saat
Gizem tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
  • Arapça
Seviyeler
  • Tüm seviyeler

13 üye yorumu : Gizem
  • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

13 referans

E
Elif Gizem

Gizem Öğretmen için "Aklına gelen ilk kelime ne?" deseler "sıcacık" kelimesini tercih ederim.
Oğlumla yaklaşık 10 yıl çalıştılar. 10 yıl önce nota bilmeyen oğlumu Royal Akademi'de önemli bir seviye olan 5 seviye sınavından bile yüksek seviye not alacak kadar iyi yetiştirdi. Çalıştıkları süre boyunca kendisinin organize ettiği konserlerle sahneye alıştırdı. Okul konserlerine çalıştırdı. Hatta öğrencilerini organize edip müzik festivallerine katıldılar.
Gizem Öğretmen'in ders süresini çok verimli geçirdiğini düşünüyorum. İlgi, sevgi, disiplin ve eğitimi sabırla verdi. Sabrına gerçekten hayret ettiğim zamanlar oldu. Ama sabrın hangi güzelliklere ulaştırdığını birlikte gördük.
Buraya fotoğraf ekleyebilseydim, nota defterlerine yapıştırdığı, çizdiği "aferin" ödüllerinin ne kadar motive edici olabildiğini paylaşırdım.
Özetle,
Gizem Öğretmen, sıcak, sevecen, alanında bilgi sahibi, çocuk ve gençlerle eğitim konusunda tecrübeli, ders süresini çok verimli kullanan, yeniliklere açık, çok sabırlı, güler yüzülü ve tavsiye edebileceğim biridir.

İ
İlknur

Piyano denilince aklıma ilk gelen isimdir Gizem Hoca. İşini aşkla yapan nadir egitimcilerden. Pozitif enerjisi ve üstün iletişim becerileri nedeniyle her yaş grubuna gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Onun piyanoya sihirli dokunuşlarını duyumsamak bile ogrencileri icin motivasyon kaynağı olacaktır. Konserlerini yakından takip eden biri olarak ışığının öğrencilerinde parladığını da belirtmek isterim.

Y
Yunus

Çok küçükken piyanoya olan merakımdan dolayı annem ve babamın yardımlarıyla tanışma fırsatım oldu

Benim hem müzikal hem teknik anlamda çok ama çok ileriye taşıyan bir öğretmendir. Hem çok iyi bir öğretmen olması ile birlikte aynı zamanda çok iyi bir arkadaştır hiçbir zaman yanında eksikliğini hissetmezsiniz, hissettiğiniz bir zaman olmaz, daima yanınızda olan ve sizi destekleyen birisidir Gizem. Müzik zevkinden dolayı da inanılmaz güzel parçalar tanımama ve bu parçaları çalmam sağlayan bir öğretmendir.

Benim gözümde hem çok iyi bir öğretmen hem de çok iyi bir eğitmen ve çok kıymetli bir insandır.

G
Gülce

Önceden piyano dersi alıyordum , hocamı değiştirdim Gizem hocamla tanıştım ve o zamandan itibaren piyanoyu gerçekten öğrenerek doğru çaldığımı hissediyorum. Gizem hoca, piyanoyu severek çaldıran iyi bir öğretmen. Her şeyi detaylıca öğrettiğini düşünüyorum. Gizem hocadan önce çok metronomla çalışmayı bilmezdim mesela. Daha sonradan ritmik problemler olsun, eser çalarken müzikal anlamdaki şeyler olsun hepsi düzeldi diyebilirim Gizem hocanın tavsiyeleriyle, eleştirileriyle.Herkesin eser çalışırken yanında bir Gizem hoca olması gerektiğini düşünüyorum. Çok yardımcıdır ve motive edicidir hep. Piyano için 10/10 diyebilirim.

G
Gözdem

Gizem Hoca, çok yakından tanıdığım sevgi ve yetenek dolu bir öğretmendir. Çocukluğundan itibaren müzikle büyümüş; müzik yaşamının büyük bir parçası olmuştur. Gerek teknik gerekse mesleki açıdan gerçek bir emek sarf ederek; her yaştan öğrencisine nasıl yaklaşacağını bilerek, sabırla, klasik müziğin gerektirdiği disiplinle bilgilerini en iyi şekilde aktarmaktadır. Öğrencileri derslere büyük bir istekle gelir ve dersten gitmek istemeyerek ayrılırlar. Gizem hoca çok müzikal ve çok yetenekli bir öğretmendir. Bilgi ve deneyimlerini, büyük bir mutlulukla aktarırken sadece piyanodan ses çıkarmayı değil aynı zamanda müzik yapmayı ve müziği hissetmeyi de öğretmektedir. Teknik açıdan en iyi şekilde eğitim vererek, piyanoya dair her şeyi öğrencilerine aktarmaktadır. Gizem hoca, tanıdığım en özverili, en içten insan ve tanıdığım en iyi öğretmendir.

P
Pinar

Piyano çalma düşüncem, 5 yaşında ki kızıma duyduğum özenle başladı.Benim yaşımsa 35...,Öğrenmenin yaşı yoktur diyerek bir cesaretle başladığım yolda bana ışık oldu ️Yok ben yapamıyorum,olmuyor başramıcam dediğim her anda ,cesaret veren kendimi güvende hissetmemi sağlayan... Gizem Hocam o benim️iyi ki tanımışım sizi ,iyi ki varsınız

N
Nigar

Kızım dört yıla yakın piyano dersi alıyor. Hic bir derse isteksiz gittiğini görmedim. Bu konuda Gizem hocanın hep gülen yüzünün, samimiyetinin ve işinin ehli olmasının çok payı olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir eğitimci, piyanoyu belirli bir disiplin ama temelinde sevgiyle çocuğumuza sevdirdi

B
Bilge

Gizem hocayı piyano derslerimizden tanıyorum. Gizem hoca yetenekli bir müzisyen. Ama yetenek yetmez başarılı olabilmek için. İnanılmaz azimli de bir kişilik özelliğine sahip. Disiplinli bir ders anlayışı var. Bunların dışında iyimser ve motive edici oluşu çalıştığı kişiye de olumlu bir dönüş sağlıyor. Ne yapıyorsa çok iyi yapıyor:)

D
Dicle Naz

Merhaba,yaklaşık 10 yıldır piyano dersi alıyorum,son 3 senedir Gizem Hocam’mla çalışma fırsatı buldum.Piyanonun hiç fark etmediğim yönlerini keşfetmem için bana çok yardımcı oldu.Ezberleyerek öğrenmek kavramını tamamen yok eden bir öğretmen.Öğrencileriyle iletişimi çok güzel ve güven verici.İyi ki tanışmışım Gizem Hocamla çok büyük bir şans️

S
Sedef

Bana piyanoyu sıfırdan öğreten ve çok sevdiren birisi. Beraber verdiğimiz konserlerde de her yaştan öğrencisi olduğunu ve herkesle çok rahat iletişim kurabildiğini gördüm. Mesleğini ve öğrencilerini ne kadar sevdiğini anlamak hiç de zor değil.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde arapça dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

İstanbul
İlk ders ücretsiz  İstanbul üniversitesi son sınıfta öğrenciyim. Arapça okuma yazma ve konuşma dersleri veriyorum.
₺40
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genelde masa başında yaparım. Derse başlamadan seviye belirleriz . En baştan başlamayız. Dinleme okuma ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Arapça öğretmenliği öğrencisinden ilk ve ortaöğretim öğrencilerine arapça dersi ayrıca din kültürü dersi Kuranı Kerim öğretimi
₺35
Elif
İlk ders ücretsiz!

Alıştırmalarla ve örneklerle görsellerle dersi islerim. Sürekli ve eğlenceli derslerle tekrarlar yaparim. Her türlü...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Yurtdışı eğitimi ve formasyon sertifikası olan öğretmenden bireysel veya grupla özel arapça dersi
₺80
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi için en önemli şeyin pratik olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple derslerimiz oyun aktivite ve pratik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Çeşitli yerde arapça eğitimi aldım fsmv üniversitesinde de %100 arapça eğitim görmekteyim. Türkçe ve Arapça olarak dil bilgisi ve çeviriler yapabiliriz :)
₺50
Elif
İlk ders ücretsiz!

Karşılıklı iletişim şeklinde, derste aktif konuşan sadece hoca değil, öğrenciler de olmalıdır. Bu şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul
Mütercim tercümanlık ogrencisiyim 6 yil yabanci ulkede yasadin arapcam ust duzeyde iyidir
₺50
Veysel
İlk ders ücretsiz!

Sarf, nahiv, mantik, belagat hepsine hakim bir şekilde, istediğiniz kitabı çevirme, anlık tercüme ve uzun süreli...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mütercim-Tercümanlık bölümünde okuyan üniversite öğrencisinden arapçayı sevdirecek ve sınav notlarını yükseltecek dersler
₺60
Betül
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrenciye göre programlarım. Öğrencimin işitsel mi görsel mi hafızasının daha iyi olduğunu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Milli eğitimde çalışmış İlahiyat mezunu Arapça öğretmeninden ortaokul, lise, açık öğretim düzeyinde öğrencilere uygun fiyatlı özel dersler
₺55
Erva
  • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerime öncelikle öğrenciyi anlama odaklı başlatır ve vereceğim eğitimi onun seviyesi, algısı , anlayış...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
MERKEZ (AVRUPA YAKASI)
Ismail ile MERKEZ (AVRUPA YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Temel Islami Bilimler, alaninda yüksek lisans yapiyorum, Arapça alanin da, ilk ögretim, orta ögretim, lise ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ (ANADOLU YAKASI)
Ayse ile MERKEZ (ANADOLU YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Ayse
İlk ders ücretsiz!

5 yil yurtdisinda Arapça egitimi aldim.2 ayri kurstan yabanci dil sertifikam var.Çok iyi derecede okuma,yazma ve anlama...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Mısır Kahire üniversitesi arabdili edebiyatından mezun oldum yds YÖK dil pratik Arapça lehçe okuma anlama gibi konularda yardımcı olabilirim
₺40
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Derslerim kişi bazlı veya grup bazlı veya okul müfredatı gibi kişilerin isteklerine göre işlerim salgindan ötürü...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÜMRANİYE
Ahmet ile ÜMRANİYE içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Ana dili Arapça olan ayni zamanda Türk Vatandasi, MEB Ögretmeni Ahmet hoca. Dersi veren ögretmen ana dili arapça...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
PENDİK
Sümeyye ile PENDİK içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Aziz Mahmud Hüdai Kuran kursunda bir yil Kur'an-i Kerim ve Dini bilgiler egitimi aldim. Mugla Nam Nam Kasri Kiz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
BAŞAKŞEHİR
Ramazan ile BAŞAKŞEHİR içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Ben Ramazan özger istanbul Yenibosna da ögretmenlik yapiyorum Sekiz yil arapça egitimi aldim Ortaögretim lise ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
BAKIRKÖY
Ramazan ile BAKIRKÖY içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Ben Ramazan özger istanbul Yenibosna da ögretmenlik yapiyorum Sekiz yil arapça egitimi aldim Ortaögretim lise ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
EYÜP
Furkan Vahit ile EYÜP içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Furkan Vahit
İlk ders ücretsiz!

Ileri derecede arapça dil bilgim var Gramer Konusm Cümle kurma karsilikli iliskilerde iyiyimdir. Ilk ders sürecinde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÜMRANİYE
Muhammet Faruk ile ÜMRANİYE içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Muhammet Faruk
İlk ders ücretsiz!

Adim faruk 25 yasindayim EL ezher üniversitesinden mezunum hafizim arabim türkçe biliyorum bes yildir ögretmenlik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ (AVRUPA YAKASI)
Betül ile MERKEZ (AVRUPA YAKASI) içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Betül
İlk ders ücretsiz!

Islami ilimler alaninda özellikle hafizlik ve tefsir alaninda ders verebilirim. Sadece bayanlara veya çocuklara verebilirim.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺22
Bu öğretmenin programı maalesef dolu