Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Lider
 • (21 üye yorumu)
R
Ru
« Mükemmel! Zeynep hocamın ders işleyişi, ilgisi alakası akademik çalışmam... Devamını oku »
R
Ru
« Mükemmel! Zeynep hocamın ders işleyişi, ilgisi alakası akademik çalışmam da yardımlarını hiç esirgemedi, derste ve ders dışında da yardımlarını hiç esirgemedi süper bir hoca. Tavsiye ederm herkese »
₺90/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Zeynep tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Arapça
 • Arapça çeviri
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Akademik seviyede Arapça öğretimi ve pratik. El Ezher Üniversitesi Islam Hukuku ve Arapça Araştırmaları Fakültesinden mezun olan Dil eğitmeninden her seviyeye göre Arapça Dersleri.

Ders işleme yöntemi

Derslerimi Arapça anlatirim ilk seviye için olsa bile ve anlaşılacağına garanti verebilirim. Gramer mantığını çözdürüp öğrencimin seviyesine göre metinler analiz edip ve güncel konularla Dilin derinliklerine ineriz. Dil bilgisini ve grameri kaynak kitaplardan vermeye özen gösteririm çünkü dilin temeli kaynağında..

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Zeynep ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Mısır El Ezher islam hukuku mezunuyum
Ezher Arapça Dil hazırlığını birincilikle bitirdim.
Daha önce lisas üstü Arapça dersleri verdim Gramer konuşma ve dil bilgisi benim alanım Arapça kaynak kitaplarını isteyenlerle okuyabiliriz Temel Arapçayı yeni öğrenecek olanlarla keşfedebiliriz. Arapçanın ne kadar kolay olduğunu başlayınca anlayacaksınız

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺90/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺450
10 saatlik ders ücreti : ₺900
Zeynep tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Arapça
 • Arapça çeviri
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Zeynep: CV

Arapça'yı anlatmanın yöntemleri var bunu ögrencilerime akartmak onların vakit kaybetmeden kısa yolda kendilerini bu muhitte görmelerini hedefliyorum

21 üye yorumu : Zeynep
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
R
Ru

Mükemmel! Zeynep hocamın ders işleyişi, ilgisi alakası akademik çalışmam da yardımlarını hiç esirgemedi, derste ve ders dışında da yardımlarını hiç esirgemedi süper bir hoca. Tavsiye ederm herkese

Zeynep cevap verdi

Dersi en küçük ayrıntısına kadar anliyor ve her hangi bir detayı geçmiyor bu yönüyle etkin bir araştırmacı kendisiyle 3citlik Arapça kaynak kitabı okuyoruz zevk alarak ilerliyorum.

Ş
Şuheda

Mükemmel! Zeynep Hoca ile ilk dersimizi yaptık hocamız çok ilgili ve alanına hakim biri gayet anlaşılır bir dili var.

Zeynep cevap verdi

Kolaylıkla dersi anlaman işini oldukca kolaylaştıracaktır. Kısa sürede hedeflediğin seviyeye ulaşacağını umuyorum

B
Birsen

Mükemmel! Çok ilgili ve samimi bir dersti .Teşekkürler

Zeynep cevap verdi

Seviyen oldukça iyi doğru adımlarla kısa sürede hedeflediği şekilde öğrenmeni umuyorum. Bunun için metin incelemesi, gramer ve muhadese (düzgün telaffuz) ile başliyabiliriz

S
SAFFET

Mükemmel! Çok başarılı.

Zeynep cevap verdi

Başarılar diliyorum. Insallah Arapçayı istediğiniz şekilde öğrenirsiniz

S
Semra

Mükemmel! Zeynep hocamı herkese tavsiye ediyorum. 2 haftadir online ders yapıyoruz. Daha ilk dersten itibaren sizi çok güzel motive ediyor. Ödevleri ve size sağladığı dokümanlar ile konuyu destekliyor, anlamanız için elinden geleni yapıyor ve sizinle sabırla ilgileniyor.
Kısacası adının güzelliği hem yüzüne hem de karakterine yansımış bir kardeşim olan Zeynep hocamın bilgi ve birikiminden , Newyork ' ta bile faydalanabildigim için ben çok şanslıyım.

Zeynep cevap verdi

Arapcayı Sadece yeni bir dil olarak ögrenme isteğiyle birlikte ilme ulaşma amaci olarak görmesi Dili daha iyi ve hızlı bir şekilde ögrenecektir insallah.

Z
Zubeyda

Mükemmel! Zeynep Hocam ile bugün ilk dersimi yaptım . Kesinlikle öğretmeye ve öğrencinin öğrenmesine teşvik ediyor. Konuyu anlamanız için ve odağınızı derste tutmanız için çok güzel yolları var öğrencisini de dersi anlatabilecek konuma getiriyor . Zeynep Hocam ile inşallah derslerim devam edecek çok iyi bir Öğretmen

Zeynep cevap verdi

Temel Arapça ile başladik.
2. seviyede çok iyi anlayıp konuşacağina eminim.
Azimli ve oldukça zeki.

15 referans

B
Betül

Zeynep Hoca'yı superprof'tan bulmuştum, yaklaşık 3 aydır online ders yapıyoruz, hem teorik hem pratik çok faydalandım kendisinden, Arapça özel ders almak isteyenlere tavsiyemdir. Sevgiler.:)

R
Rabia

Kedisi bana egitim surecimin misirda devamliligi icin cok yardimci olmus ve daha sonrasinda da kendisiyle olan irtibatimi kesmeyip bana gerek arapca konusunda gerekse derslerimle ilgili farkli konularda yardimci oldu kendisine cok tesekkur ediyir Allah'u tealadan çıktığı tüm hayırlı güzel işleri için dua ediyorum . Hayırlara vesile olmasi duasıyla

D
Dilara

Bildiklerini öğretmek için elinden gelenin fazlasını yaptığını düşünüyorum 1 aydır birlikte çalışıyoruz ve gramerim olsun muhadesem olsun gelişti bence pişman olmazsınız

Ç
Çiçek

Neden Zeynep hoca derseniz , Nayif istikrarlı sakin ve güzel anlatışı ile her zaman öğrencilerine değer ve güven veren idol bir öğretmen

K
Kevser

Selamun aleyküm arkadaşlar
öncelikle el ezher de mezun olmak o kadar kolay değil. Kendisi bölümünde mezun ilk türkiyeli, kızlar arasında.
Kolay ve anlaşılır bir dil kullanıyor.
Aldığı ilmin hakkını vererek anlatacağına emin olabilirsiniz.

M
Meryem

Zeynep Hocadan ders aldım gayet memnunum benim için dersin zevkle dinlenmesi önemlidir Gerçekten tavsiye ederim anlatımı, dersi dolu dolu geçirmesi Hocamızı ön plana çıkarıyor :)

R
Rojhat

Zeynep hocadan daha önce yüzyüze Arapça dersleri aldim şuan seviyem çok iyi kendisinden Arapça aldığima hiç pişman olmadım kesinlikle güvenin pişman olmazsinız

Y
Yücel

Zeynep hocadan cok istifade ettim lise Arapca derslerime ve mesleki derslerime cok yardımci oldu herkese tavsiye ederim

E
Esma

En iyi ve kolay defslarca sıkılmadan size anlatabilirim
Zeynep hoca mısırdaylen Arapca öğrenemem icin elinddn gelenini yapti kesinlikle kesfetmelisiniz

H
Hamide

Zeynep hocamın
Online dersine katıldım ve çok istifade ettim. Arapçayı en kaliteli seviyede anlatıyor.Ayrica Şahsen tanıma fırsatı buldum. Ders anlatım konusunda çok başarılı biri, arapçayı hem kolay öğrenebileceğiniz ve hemde rahatça pratik yapabileceğiniz bir ders sunuyor kendisine teşekkür ediyorum.
Herkese tavsiye ederim.

Zeynep ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Zeynep — Arapça dili yaşadığım yerde konuşulan bir dil değildi.Bu dili ögrenmemin sebebi eski kaynakları kendim okuyup incelemekti. Beni Dil alanına yönlendiren en büyük destekçim annemdi .Annem: 5 dil bilirsen 5 insan olursun demişti ve bu yolda ilerliyorum. Daha çok farklı insan olmak için..
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Zeynep — Bu Dil'in kültürün temsil eden, Müthiş bir Dil Edebiyatını Tarih sayfalarına kaydeden Araplardır ve en önemlisi bu Dili bir mucize gibi konuşan Peygamber Hz Muhammeddir ve Allah'ın ona indirdiği Arapça Dilin'de Kuran-ı Kerimdir.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Zeynep — Arapçayı en iyi şekilde bilen Hz Muhammed arkadaşlarına Güzel akıcı ve anlaşılır konuşmayı tavsiye etmiştir
Bunun yaninda Farklı Diller öğrenmeye teşfik etmiştir.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Zeynep — Akademik seviyede bu dili ögrenmek çok önemli çünkü Kaynak dini kitaplar Arapcadır. Ortadoğu'da 200 milyon insanın konuştuğu bu Dilin mesleki ve kişisel anlamda çok fadalı olacağını düşünüyorum.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Zeynep — Dünya üzerinde en zor aşama insanın kendine yaptığı setlerdir
Bu Dilin belirli zorlukları yok sadece ögrenci Bu dili öğrenene kadar bırakmıyacağini hedefine koymalıdır
Öğrenmeye başladıkça daha çok ögrenmek isteyecektir. Kaliteli kitaplar eşiliğinde Sonuca ulaştırmayı bilen hocalarla bu zorlukların aşılacağını düşünüyorum
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Zeynep — 5 yıl Mısırda yaşadım bu sürede 1 yıl ön lisans 4 yıl lisans eğitimi aldım Türkiye'den Ilk bayan Islam Hukuku mazunuyum
Ezher Üniversitesinin Hazırlığını Birincilikle bitirdim
Mısıra gittigimde Arapçayı hiç bilmiyordum Bunu başarabildiğim için mutluyum.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Zeynep — Yurdışına çıktığımda 17 yaşındaydım ev arkadaşlarım farklı uyruklara sahipti onlarla ortak dilimiz Arapçaydı. Birbirimizi anlamak ortak bir yaşam için Dil ögrenmek bizim için bir ihtiyaç ve arzulara ulasma kaynağıydı.
5 yıllık Mısır serüvenin ardinda Suudi Arabistan'da ikame etmekteyim Mastırımı burada tamamamlama hedefim var . Arapça mükemmel bir Dil bir çok araştirma kaynaği var ve bu ögrenme yolculuğun hep devam etmesini umuyorum.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Zeynep — Kendimi bir çok Dilde ifade etmek her bir Dilde farkli bir insan olarak bana değer kattığını hissediyorum
Superprofta beni ögretmen yapan en büyük etken bir çok Ülkede farklı insanların bana ulaşmasını kolaylaştıyor ve bana güven veriyor.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde arapça dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için arapça çeviri dersleri seçenekleri sunabilir.

Arapça Mütercim Tercümanlık öğrencisiyim. Arapça,ingilizce türkçe derslerini hem üniversite sınavları hem de genel öğrenme için ister yüz yüze ister online ders veririm.
₺40
Özlem
İlk ders ücretsiz!

ilk dersimizde kişinin ihtiyaçlarının ne olduğunu veya ne üzerine ilerlemek istediğini belirleyerek. Ve Kişinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Arapça öğrenmek ve konuşmak ve yazmak isteyenlere;kuran okuyup anlamak isteyenlere ders verilir
₺75
Kemal
İlk ders ücretsiz!

herkesin her yaşta öğrenebileceği bi yöntem kullanıyorum

Yüz yüze dersler Onaylı profil
4 Beceriye yönelik (okuma-dinleme-konuşma ve yazma), etkili Arapça eğitimi.
₺60
Bekir
İlk ders ücretsiz!

*Gazi Üniversitesi - Arapça Öğretmenliği *Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - Arapça Mütercim ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÇANKAYA
Ömer ile ÇANKAYA içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Ömer
İlk ders ücretsiz!

DiLDEM EGITIM MERKEZI OLARAK ARAPÇA VE ARAPÇA YDS, YÖKDIL ALANLARIYLA BIRLIKTE GENEL ARAPÇA VE GENEL EGITIMLERIMIZ DEVAM...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yusuf ile ANKARA içi tüm semtlerde uygun fiyata PROFESYONEL Arapça özel dersi
₺80
Yusuf
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Medrese de 9 yil Arapça alaninda egitim aldim 7. yilimda medrese de ögrenci yetistirme konusunda arapça egitimi verme...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gazi üniversitesi Arapça öğretmenliği bölümü mezunu , Anadolu üniversitesi ilahiyat fakültesi mezunu ,mm
₺40
Murat
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin isteğine göre ders işlerim.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul üniversitesi ilahiyat fakültesi mezunu, Ürdün'de Arapça eğitimi almış, hem klasik hem de modern Arapça bilgisi, sarf, nahiv, konuşma, YDS, yokdil eğitimi.
₺35
Bayram
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz, birebir eğitim şeklinde oluyor. Güvenilir ve sağlam kaynaklar kullanılır. Derslerimiz saygı ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Anadilim Arapça ve bu işin eğitimini aldım.Bu alana benim kadar hakim olan bulunursa para iadesi yapılacaktır.
₺70
Yahya
İlk ders ücretsiz!

Kelime anlama , yorumlama ve diyalog yöntemiyle dil becerilerini geliştirerek Arap Diline karşı hakimiyeti arttırmak ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Anadilim Arapça olmakla beraber Türkiye'de master ve doktora yapıyorum profesyonel bir şekilde Türkçe veya Arapça dersi vermekteyim.
₺50
Huzeyfa
İlk ders ücretsiz!

D d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d r e r e e r e e d d d d d d d d d d r

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Çankaya
Mimarlık öğrencisiden Arapça ikinci dillim olduğu için Arapça konuşma ve yazma öğretiyorum
₺60
NEBA
İlk ders ücretsiz!

Yazma, konuşma en profesyonel ve iyi şekilde veriyorum.

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Gazi Üniversitesi Arapça Öğretmenliği Bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve lise imam hatip lisesi öğrencilerine ders verebilirim. Ayrıca Arapça'ya yeni başlayanlarla da ders yapabiliriz.
₺40
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Ders konuları öğrencinin okul müfredatına göre ayarlanabilir.

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yenimahalle
Arapça öğretmenliği bölümünden düşük orta ve ileri derecede Arapça dil bilgisi dersleri
₺20
Mustafa Furkan
İlk ders ücretsiz!

Dil öğrenmek zevkli olsada bir o kadarda zordur. Yeni doğmuş bir bebek yaşı ilerledikçe anadilini kendiliğinden...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Tecrübeli Arapça Öğretmeninden uygun fiyata online özel ders , pratik Arapça , ilitam ,ilahiyat önlisans , yazma okuma dersleri verilir
₺50
Muhammet
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle ihtiyaca yönelik ders metodu belirlemekteyim . Öğrencinin Arapçayı öğrenme noktasında hedeflerine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ALTINDAĞ
Eray ile ALTINDAĞ içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Eray
İlk ders ücretsiz!

4 yil boyunca Arapca, Kur-an'i Kerim, Fikih, Hadis, Tefsir ilimleriyle Cenab-i Allah sayesinde mesgul oldum. Imam hatip...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ALTINDAĞ
Kerim ile ALTINDAĞ içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Her sekilde yardimci olurum, Hosgeldiniz 🙂

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÇANKAYA
Mohamed ile ÇANKAYA içi tüm semtlerde uygun fiyata Arapça özel dersi
₺50
Mohamed
İlk ders ücretsiz!

Ben Muhamed, 24 yasindayim, Libyaliyim ve Ankara'da Dikmen caddesinde yasiyorum. Atilim Üniversitesinde Elektrik ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺90
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺450
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺900
Ders talep et