Anasayfa
Ders ver
 
 • (6 üye yorumu)
M
Merve
« Yakın bir arkadaşımın referansı vesilesiyle Gökçem Hanım ile... Devamını oku »
M
Merve
« Yakın bir arkadaşımın referansı vesilesiyle Gökçem Hanım ile tanışma imkanı bulmuştuk.1buçuk yıl kadar bir süredir kızım Ezgi'nin piyano öğretmenidir kendisi.Biz bozuk bir teknikle gelmiştik hocamıza,önceden 2yıl kadar çeşitli kurslarda öğretmen değiştirip durduk.Şu an ilk defa her şey düzenli,bir disiplin çerçevesinde ve en önemlisi Ezgi'nin çok daha keyif aldığı bir seyirde ilerliyor.Arada çalışılması gereken teorik çalışmalar yaparken bazı derslerde de hangi müziği çalışsak diye birlikte karar veriyorlar,Ezgi'nin çalmak istediği bir şarkı varsa ve notasını internette bulamadılarsa hocamız kendi emeğiyle bize hazırlayıp gönderiyor.Artık Ezgi'ye tekrarını yap diye hatırlatmamıza gerek bile yok çünkü gün içinde çoğu boş anında canı piyano çalmak istediği için evde bol bol güzel müzikler dinliyor oluyoruz zaten:)Asla tereddüt etmeyiniz! »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 4saat
Gökçem Bahar tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Keman
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Master Eğitimli Müzik Öğretmeninden Profesyonel Keman-Viyola Dersi / Online-Yüzyüze Eğitim / Tüm Yaş Gruplarına Özel Program

Ders işleme yöntemi

Her yaş grubuyla, öğrencilerimin hedefleri doğrultusunda derslerimi sürdürmekteyim. Kişinin neyi, neden yaptığını bilip, müzik eğitimi ve keman/viyola ile ilgili gerekli ve yeterli teorik bilgileri kazanıp, enstrümanı notayla öğrenmesi taraftarıyım ve derslerimi buna yönelik olarak akademik bir bilinçle işlemeyi tercih ediyorum. Online eğitim sürecinde, online keman ders işleyişi konusunda oldukça tecrübe sahibi olup yüzyüze eğitimden farksız bir işlevle ders süreçlerimi devam ettirmekteyim. Öğrencilerimden derse yönelik olarak tek beklentim, ilgili/istekli olması ve derste öğrendiği egzersizleri, ders dışındaki zamanlarda da düzenli olarak uygulamasıdır. Bunlar var olduğu sürece kişiye özel olarak uyguladığım öğretim teknikleriyle amaçlarınıza ulaşmamanız söz konusu değil. Tüm bunlar öğrenci tarafından uygulandığında karşılıklı bir emekle beraber başarının çok kısa sürede gözle görüleceğinin garantisini veriyorum. İlk dersi ücretsiz olarak yapıyorum.

Eğitim

Müzik yaşantım, Balıkesir Kadriye-Kemal Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde başlayıp, Balıkesir Üniversitesi'nde lisans eğitimi ve ardından Balıkesir Üniversitesi'nde yüksek lisans(master) eğitimimle beraber devam etti. Prof.Dr.Filiz Ali'nin önderlik ettiği Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi'nde Prof.Dr.Vladimir Mykytka'nın viyola sınıfında bulunup ustalık belgesini alarak eğitimimi tamamladım. Ayrıca Prof.Dr.Pelin Halkacı Akın, Prof.Cihat Aşkın, Doç.Dr.Beste Tiknaz Modiri, Bahar Büyükgönenç, Andrej Bielow gibi ünlü müzisyenlerin workshoplarında yer aldım. 2014 yılından beri aktif şekilde öğretmenlik yapmaktayım. Şu an Balıkesir Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı'nda master sürecim devam etmekte.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
Gökçem Bahar tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Ders verilen alanlar
 • Keman
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

6 üye yorumu : Gökçem Bahar
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

6 referans

M
Merve

Yakın bir arkadaşımın referansı vesilesiyle Gökçem Hanım ile tanışma imkanı bulmuştuk.1buçuk yıl kadar bir süredir kızım Ezgi'nin piyano öğretmenidir kendisi.Biz bozuk bir teknikle gelmiştik hocamıza,önceden 2yıl kadar çeşitli kurslarda öğretmen değiştirip durduk.Şu an ilk defa her şey düzenli,bir disiplin çerçevesinde ve en önemlisi Ezgi'nin çok daha keyif aldığı bir seyirde ilerliyor.Arada çalışılması gereken teorik çalışmalar yaparken bazı derslerde de hangi müziği çalışsak diye birlikte karar veriyorlar,Ezgi'nin çalmak istediği bir şarkı varsa ve notasını internette bulamadılarsa hocamız kendi emeğiyle bize hazırlayıp gönderiyor.Artık Ezgi'ye tekrarını yap diye hatırlatmamıza gerek bile yok çünkü gün içinde çoğu boş anında canı piyano çalmak istediği için evde bol bol güzel müzikler dinliyor oluyoruz zaten:)Asla tereddüt etmeyiniz!

Ş
Şule

Gökçem Hocam ile bşr arkadaşım aracılığı ile tanıştık, 8 ve 9 yaşlarındaki oğullarım yaklaşık 3 senedir Gökçem Hoca ile piyano çalışıyor, çocuklarla iletişimi o kadar iyi ki en isteksiz zamanlarında bile onları motive etmeyi başardı ve piyanoyu sevdirdi. Pandemi sürecinde de yüz yüze ders olanağımız olmadığı için online olarak derslere devam ettik. Online eğitimin eğer istenilirse gerçekten çok başarılı verilebileceğini bize kanıtladı Gökçem Hocam. Sayesinde çocukların okula devam edemediği bu dönemi avantaja çevirdik ve çocuklar müthiş bir ilerleme kaydettiler. Anneler gününde çocuklarla birlikte hazırladığı süpriz benim için en özel hediye oldu ve beni çok duygulandırdı. Onu çok seviyoruz ve ona çok minnettarız ️

S
Selim

Güzel sanatlar lisesi öğrencisiyim. Enstrümanım viyola, okuldaki eğitimim yeterli gelmediği için uzun süre önce Gökçem Öğretmenimle derslere başladım. Viyola konusunda beni çok iyi yerlere taşıdı ve hala gelişmeye devam ediyorum. Yakında yetenek sınavına giricem, ayrıca sınav için de her an desteğini yanımda hissediyorum. Viyola dersinde yorulup mola verdiğimizde solfej, dikte, şan çalışıp dolu dolu bir ders geçiriyoruz. İyi ki onunla tanıştım

S
Sıla

Gökçem hocayla pandemi döneminde iletişim kurup online piyano derslerine başladık. müzikle ilgili hiç temelim olmadığı için ve direk online başladığım için kendimle ilgili pek umudum yoktu açıkçası, sadece en büyük hayalim piyano olduğu için bu dönem iyi bir fırsat diye düşünmüştüm. ama hocam benim yok sandığım yeteneği öyle bir ortaya çıkardı ki memnuniyetimi anlatmaya sözlerim yetersiz kalır

D
Demet

Yaklaşık 3senedir Gökçem Hoca ile çalışıyoruz. Kızım şu an 11 yaşında ve sıfırdan başlayıp ulaşmış olduğu başarı bizim için inanılmaz... Her dersine ilk günmüş gibi özen gösteren çok kıymetli bir öğretmen. Kızım çok utangaç bir çocuk olmasına rağmen hocamızın sempatik enerjisiyle bunuda çok kısa sürede kırmışlardı. Alanına böylesine hakim olan bir öğretmenimiz olduğu için çok şanslı hissediyoruz:)

S
Serdar

Gökçem Hocam alanında oldukça yetkin ve sıcak kanlı bir eğitimcidir. Kendisi ile şimdiye kadar müzik eğitimine dair pek çok alışverişimiz oldu. Gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirsiniz :)

Benzer öğretmenler

Çevrenizde keman dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Altıeylül
Keman alanında kendini geliştirmiş üniversite öğrencisinden balıkesirde uygun fiyata grup ya da bireysel keman dersleri
₺70
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi bir alıştırma kitabı üzerinden ilerletmekteyim . Pratik ve teorik bilgiyi eş zamanlı olarak öğretmekten...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konyaaltı
Üniversite öğrencisinden (İç Mimarlık) keman dersi. Sanatın yaşı olmaz her yaşla iletişim kurabileceğimi düşünüyorum
₺100
İrem
 • (16 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere solfej ile başlayıp temel teknikler ve ardındından belirli egzersizlerle devam niteliğinde ders işleriz....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Maltepe
Profesyonel keman sanatçısından tüm şehirlerdeki isteklilere ONLiNE KEMAN DERSİ.. Görüntülü Whatsapp ya da SKYPE programları ile ..
₺150
Tuna
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

-Ders saatleri esnek -Yaş sınırı yok -Her yaşa uygun teknikler ile -Nota (solfej) öğrenimi ders dahilinde -Dersler...

Webcam dersleri Onaylı profil
Müzik Öğretmeninden Başlangıç, Orta ve İleri Seviye, Kaynak Destekli Keman ve Piyano Eğitimi
₺75
Batuhan ve Pınar Hoca
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle müziğe yatkınlık testi yapıp durumu analiz etmek en sağlıklı başlangıç. Duruma göre öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Beylikdüzü Osb
Gitar-Keman-Piyano 15 yıllık eğitim tecrübesi ile Yapacağımız eğitimin metodu “öğren uygula ve kendi kendinin öğretmeni ol”dur. Eğitim ve Deneyim
₺100
Dara
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi ekseriyetle teorik ve uygulamalı olarak işleriz. Ders-tekrar-ders ile uygulama teorik ve yorumlama ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Konservatuvar öğrencisiyim, başlangıç seviyesi ve orta derece, her yaştan öğrencilerimi bekliyorum. Planlı ve programlı ders işlerim ve metodlardan yararlanırım. Online ve birebir derslerde daha disip
₺70
Diğdem
 • (10 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi yaşa ve kişiye uygun metodlardan yaparım. Öğrencimin kendine ait bir kitabı ve müzik defterinin olmasını...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Darıca
13 yıldır keman çalıyorum. Alanında oldukça iyi öğretmenlerden eğitim aldım. Kocaeli'nin Darıca semti civarında ve İstanbul'un bazı semtlerinde ders verebilirim.
₺60
Ayşe
 • (11 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere öğrencinin seviyesini ölçerek başlarım. Eğer ilk kez keman dersi alıyorsa: 1) Nota ve temel hatları ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
22 yıldır profesyonel keman icracısıyım tsm,klasik batı olmak üzere nota ve kudüm dersleri vermekteyim
₺95
Emrah
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Drslerimi büyük hocalarımızın taktirinde metodlarimiz dan yol alarak keman metodları ve etüd metodlarim ile ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Silvan
Yapamıyorum veya zorlanıyorum kelimesini kullanmadan azim, kararlılık ve güler yüzlülükle başarıya gidelim..
₺80
Büşra
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Keman dersi için en temel olarak nota eğitiminden başlarım. Derslerimde nota eğitimine fazlasıyla önem veririm. Nota...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Nilüfer
Amsterdam Üniversitesi'nde Eğitimine Devam Eden Profesyonel ve Tecrübeli Keman Sanatçısından Online Keman Dersleri
₺100
Esengül
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Müzik oldukça kişiye özgü bir alan ve enstrüman eğitiminin de o kişinin beklentileri ve potansiyelleri...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Adana Oktav Müzik Merkezi En Kapsamlı, En Geniş Profesyonel Müzik Aletleri Keman Eğitimi
₺75
Oktav Müzik
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

4 yaşından itibaren kursumuz her yaştan kişiye açıktır. Derslerimiz birebir ve grup dersleri olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Müziksiz bir dünya düşünemem sanırım. 13 senedir müzikle iç içeyim. Öğretmeyi, öğretirken yeniden öğrenmeyi seviyorum
₺80
Fatoş
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Online veya yüz yüze öğrencinin nasıl istediğine göre yapıyorum. Teori bilgisini öğrenip varsa direk enstrümanla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
On yıldan fazla zamandır keman çalan, birçok gösteride ekiple veya solo olarak keman çalan hocadan uygun fiyatlı keman dersi alın!
₺55
Esra
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi verimlilik açısından birebir yüz yüze işlemeyi tercih ederim, fakat zamanı olmayanlar için webcam...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
NİLÜFER
20 yıldır enstrüman çalan ve deneyimlerimi çok hızlı ve etkili biçimde öğreterek sizlerle paylaşmak isteyen bir müzik öğretmeniyim. Keman Piyano Bağlama Gitar ve Klarnet derslerini vermekteyim
₺100
Caner
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Seviye ve yaşa göre farklı metodlarla öğretiyorum. Öğretme yöntemi de kişiden kişiye değişmektedir. Kendi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Profesyonel orkestra oda müziği ve solo keman sanatçısından özel keman dersleri. Her yaş aralığına ders mümkün.
₺90
Çınar
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri bireysel şekilde işlerim. Detaylı anlatım muhakkak gereklidir ama yorucu ve baskıcı bir metodun yoktur....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Uzaktan Eğitim İle Keman Dersi Olmaz Demeye Son! Müzik Öğretmeninden, Her Yaş Grubuna Başlangıçtan Üst Düzeye Keman Eğitimi/ Dersi Verilir.
₺80
Aşkın Ezgi
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi küçük yaş grupları ile ezber tekniği ile değil de daha çok oynayarak öğrenme yöntemini kullanırım....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yüksek lisans (master) öğrencisiyim. Özel olarak Profesyonel Keman Eğitimi vermekteyim. Öğrenci evinde veya kendi evimde ......
₺100
Burcu
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Benim için önemli olan öğrencinin enstürmanı hobi mi, profesyonel mi, mesleki mi istediğidir. Kendi isteği klasik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 Müsait değil ₺100
Ders talep et