Anasayfa
Ders ver
Eskişehir 
Eskişehir 
 • (12 üye yorumu)
A
Aybüke
« Faruk hoca gerçekten tecrübeli birisi. Kendisi de aynı zamanda... Devamını oku »
A
Aybüke
« Faruk hoca gerçekten tecrübeli birisi. Kendisi de aynı zamanda okuduğu için bizi çok iyi anlıyor ve gerçekten yardım edebilmek için elinden geleni ardına koymuyor, tek pişmanlığım daha erken karşılaşmamış olmak.. »
₺60/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil
Cevaplama süresi 1saat
Faruk tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
 • Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Boks
 • Dövüş sporları
 • Savunma
Seviyeler
 • Başlangıç
 • Orta
 • İleri
 • Diğer
 • Çocuk

Eskişehir osmangazi üniversitesi son sınıf öğrencisiyim . 6 yıldır lisanslı boksörlük yapıyorum . üniversite takımında ve gençlik spor bakanlığının düzenlediği türkiye şampiyonasında maçlara çıktım .

Ders işleme yöntemi

derslerimi önce en doğru duruş daha sonra en doğru yürüme üzerine kurarım . daha sonra işe yumruk atma ve kombinasyonlar eklenir .doğru adım atamayan doğru pozisyonunu koruyamayan kimse iyi yumruk atamaz bu da işin püf noktasıdır . öğrencime zulüm edecek kadar yormam ama antrenmandan yorulmadan da çıkarmam ve en önemlisi her dersten öğrencinin keyif almasını sağlarım en büyük düsturum işimi iyi yapmak ve yaparken kesinlikle keyif almaktır

Eğitim

1 sene gençlik spor il müdürlüğünün antrenörü ile merzifon gençlerbirliği takımında 5 sene de eskişehir osmangazi üniversitesi boks takımında boks yaptım. madalyam derecem yok ama işime saygım var öğrettiğim insana hiç maça çıkmayacak bile olsa en doğru teknik ve disiplin ile ders veririm . kendini kandırmasını değil kendini savunabilmesini sağlarım .

Ücretler

5 saatlik ders ücreti : ₺50
10 saatlik ders ücreti : ₺45

Detaylar

son sınıf tıp öğrencisi olduğum için nöbet sistemi çalışıyorum o yüzden dersleri kendime uygun olan günlere göre seçenek sunuyorum öğrencim kendine uygun saati seçiyor . sadece karşılıklı saygı kuralını esas tutuyorum gerisi iletişim ile hallolur

Faruk tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Boks
 • Dövüş sporları
 • Savunma
Seviyeler
 • Başlangıç
 • Orta
 • İleri
 • Diğer
 • Çocuk

12 üye yorumu : Faruk
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

12 referans

A
Aybüke

Faruk hoca gerçekten tecrübeli birisi. Kendisi de aynı zamanda okuduğu için bizi çok iyi anlıyor ve gerçekten yardım edebilmek için elinden geleni ardına koymuyor, tek pişmanlığım daha erken karşılaşmamış olmak..

A
Ayçin

Merhaba Faruk hocam sınava hazırlandığım şu süreçte bana çok yardımcı oluyor. Faruk hocamın yaptığı bana uygun programlar sayesinde çok daha verimli çalışıyorum. Stresimi ve kaygımı sayesinde yenmeye başladım. Her şekilde çok yardımcı oluyor. Faruk hocayla ders işledikten sonra keşke daha önce tanisaydim diyeceğinize eminim. Sınava hazirlaniyorsaniz Faruk hoca doğru adres

P
Pelin

Faruk hoca bana sınav dönemimde çok yardımda bulundu, kendisi çoğu alanda bilgiye sahip. İşini çok başarılı ve profesyonelce yürütüyor, her konuda yardımcı oluyor. Çok iyi bir anlatımı var ve süreci çok iyi yürütüyor.

Z
Zelal

Furkan Hoca bana üniversiteye hazırlık sürecimde çok destek oluyor. Herkese tavsiye ediyorum

Ö
Öykü

Merhaba ben Öykü,
Lisede son sınıfa gidiyorum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Yılın başından beri Faruk Hoca'yla birlikte çalışıyoruz.
Kişiye göre değişebilen çalışma tekniklerinden dolayı öncelikle benim nasıl çalıştığımı ve nasıl daha doğru çalışacağımı belirledik. Günde kaç saat çalışacağımdan hangi derslerden hangi kaynakları çözmemin daha faydalı olacağını seviyeme göre ayarladık. Konuları hocamla birlikte götürürken takıldığım yerlerin üzerinde daha fazla durarak hatalarımı en aza indirmeyi hedefledik.
Faruk Hocam, özellikle pandemi koşullarında evde ders çalışma sürecinde kendime güven duymamı sağladı. Zamanın yönetimi konusunda çok yardımcı oldu. Hocamla çalışmayı herkese tavsiye ederim.

B
Beyza

Faruk hoca sayesinde matematiğe karşı olan ön yargım kırılmıştır. Klasik formül ezberletme tekniği yerine konunun "mantığını " kavramama oldukça yardımcı oldu. Uzun saatler içeren ders programlarının yarattığı bıkkınlığı, ders çalışma isteksizliğimi bana özel hazırladığı programlarla kırmıştır kendisi.

Ç
Çağatay

Faruk hoca sayesinde geçen yıl 56k iken bu yıl ki sıralamam 13.144 Gerçekten her anlamda çok yardımcı oldu. Ders anlatımı 10/10 Kral adam. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

F
Furkan

Kişiye özel program yapıyor dersle boğmuyor. Sınav stresiyle baş etmeyi öğretiyor. Kendisi iyi bir öğretmen herkese tavsiye ederim :))

G
Gülay

Kızımın üniversite sınavına hazırlandığı sene yardım aldık kendisinden. Kızım tıp fakültesini kazanmak istiyordu, Faruk bey de tıp fakültesi öğrencisi o yüzden bizi çok güzel yönlendirdi. Daha önce kendi kardeşini ve arkadaşlarını çalıştırmış. Kızıma da onları anlatıp motive oldu. Tercih döneminde de birlikte tercih yaptık, çok memnun kaldık.

C
Caner

Üniversite sınavına çalışırken çok yardımcı oldu. Takıldığım noktalarda hep bir çözümü vardı. Kesinlikle çok verim alacağınızı düşünüyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde boks dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için dövüş sporları dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! savunma dersleri

Odunpazarı
Eskişehirde profesyonel Muaythai sporcusundan BOKS , KİCKBOKS , MUAYTHAİ BİRERBİR ÖZEL DERS PANDEMİ DOLAYISIYLA HAVA ŞARTLARI EL VERDİĞİ SÜRECE AÇIK ALANLARDA ÇALIŞMAKTAYIZ
₺80
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Derslerim kişiye yönelik şekilde hazırlanır. Pandemi dolayısıyla açık havada antrenman yönetiyorum. Tabii ki hava...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Eski Milli Sporcudan Boks,Kick-Boks, Muay Thai dersleri. Kendini savunmak, fazla kilolarından kurtulmak, müsabık sporcu olmak isteyenler için özel dersler
₺100
Kaan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Herkese selamlar. 2013 Yılında kendimi savunmak ve kilo vermek için başladığım bu sporda sayısız turnuvada birinci...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ingiltere, Belcika ve Thailand tecrubelerimi paylasiyorum... Her Seviyeye Uygun, Turkce / Ingilizce: Muay Thai, Boks, MMA, Savunma Dersleri.
₺90
Özgür
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimizi Turkce / Ingilizce opsiyonu ile yapabiliriz. Her yas: Cocuk, genc, yetiskin Her kategori: Yeni baslayan,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şeyma Nur AKDEMİR, 3 avrupa şampiyonluğu 1 avrupa ikinciliği ve türkiye ilde sayısız derecelere sahibim 2 bransta 5 kez Milli Sporcu oldum . Sizi günün stresinden arındırıp kondisyon yüklemesi yapı
₺150
Şeyma Nur
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

derslerimiz kişi isteğine göre işlenmektedir müsabakaya cıkmak ısteyenlerı ayrı şekilde özel ders haricinde...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Hayatını spora ve boksa adamış bir antrenörden boks dersi en iddialı öğretici
₺50
Kubilay
İlk ders ücretsiz!

Açık havada - spor salonunda - parkta - spor için ayrılmış bir depo, oda veya ev de internet üzerinden konum zaman...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
12 sene kickboks muaythai branşında tecrübem var ve bu tecrübemi sizlere aktarmak benim için gurur verici ve size katkıda bulunmak sizlerle müsabakalara girmek harika deneyim olur
₺65
Serhat
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle derslerimiz kişinin isteğine disipline göre çok hızlı ve bilinçli hareket eder ve daha kısa sürede...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Spor bilimleri bölümü mezunu 2. Dan kickboks antrenöründen Ankara’da özel ders imkanı...
₺90
Emirhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi konu konu ayırıp önce bir kaç cümleyle anlatıp daha sonra uygulamalı olarak gösteririm. Bunu yaparken...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Dünya standartlarında profesyonel bir eğitim temelden başlayarak detaylı bir şekilde Boks,Kickboks eğitimi düzenli spor her fiziğe ve yaşa uygun birebir dersler ile kesin sonuçlar
₺80
Rıza
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi şu şekilde işlerim sadece anlatıp,gösterip geçmem dersi öğrencinin profesyonel bir eğitim aldığının...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺60 Müsait değil
5 saat Müsait değil ₺50 Müsait değil
10 saat Müsait değil ₺45 Müsait değil
Ders talep et