Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Word özel dersleri

Tüm Türkiye'de 27 öğretmen sizi bekliyor.

word özel dersi seçeneklerimiz

Yenimahalle
₺55/saat
Sercan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İletişim Fakültesinden Mezun Sosyal Medya Yöneticisi'nden Office Programları, Etkili Sunum ve Prezi Dersi

-Derslerim tüm programlar için de öncelikli olarak programı anlama, çalışma mantığını kavrama, menü ve panellerini öğrenme şeklinde başlamaktadır. -Powerpoint için programın yanı sıra etkili bir sunum için gerekli bilgiler, sunum hakimiyeti, akıcı ve akılda kalıcı sunum teknikleri gibi bilgileri de eklemekteyim.

Ümraniye
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

16 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe görev almaktayım.Şu anda yazılım destek uzmanı olarak aktif iş yaşamım devam ediyor.

içtenlik ve samimi şekilde eğitim verdiğim için dinleyici ve öğrenmek isteyen arkadaşlar herhangi bir gerginlik ve kuşkuya kapılmazlar.

Bursa
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Şuanda bir eğitim kurumunda bilgisayar işletmenliği dersi vermeye devam ediyorum. Ms officedeki eksikliklerinizi hızla ve keyifle tamamlayalım :)

Önce birkaç uygulama ile öğrencimin zorlandığı ya da öğrenmek istediği konuyu anlatırım, hemen ardından onun uygulaması için çeşitli uygulamalar veririm, anlık takip ederek eksiklerini ve yanlışlarını telafi etmesini sağlarım.

Batman
₺60/saat
Husna
İlk ders ücretsiz!

Mkü mimlık bölümünden mezun Mimarım 4 yıl boyunca Autocad ile çizim yapıp projelerimi teslim edip geçtim zamanında bir arkadaşada özel ders verdim

En başta dersi anlatırım bu program gereği uygulamalı anlatım ve daha sonra öğrenciye uygulamasını sağlayıp pratikleşmesini sağlarım tabiki pratiklik ve kısa yollar çok faydalı

Pendik
₺40/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Öğretmeninden Bilgisayar dersleri, Çocuklar için Robotik ve Kodlama Eğitimi

Verilecek dersler, öğrencilere öğretilmeden, eğitimden önce planlanır. Plan doğrultusunda ilerleyerek öğretim sağlanır. Öğrencinin öğrenme hızına bağlı olarak konu anlatımı yapılır. Öğrencilerin öğrenip öğrenemedikleri değerlendirme sonucunda kontrol edilir. Eksik bir konu söz konusu olduğunda konu tekrar anlatılır ve öğrenmesi sağlanır.

Osmangazi
₺40/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunu Bilgisayar dersi. Bursa içi birebir özel ders.

Öğretim şeklim tamamen uygulamalı olarak bunun yanı sıra notlar ve ödevler olarak yapmaktayım. Derslerim bilgisayar bilgisi minimum seviyedeki kişilere olmaktadır. Veya öğrenmek istedikleri iş yeri üzerine eğitimler vermek tercihimdir. Derslerim için saat olarak genellikle uygulama olarak geçer. Çünkü uygulama en büyük öğrenme şeklidir.

Kocasinan
₺35/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar öğretmenliği öğrencisinden Kırşehir ve Kayseri de ortaöğretim ve lise öğrencisine bilgisayar dersi

Öğrencilerimizin hazırbulunuşluk seviyelerini belirleyerek seviyelerine uygun anlatma yöntemi kullanıyorum. Bazı çocuklar eğlence yerine daha disiplinli çalışmayla verim alabilir. Öğrenciyle tanıştıktan sonra doğru yöntemi belirleyip ona göre anlatıyorum.

Tuzcular Köyü
₺40/saat
Anılcan
İlk ders ücretsiz!

Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri ve Piyasada Serbest Olarak Yazılım işleri ile uğraşmaktayım Bilgisayar üzerine Özel ders vermekteyim.

Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisiyim Serbest Olarak Yazılım üzerine Çalışmaktayım Özel olarak eğitimini tamamladığım 4 adet öğrencim var. Yazları Ankara da Kışları Bartın da Bulunmaktayım. Derslerimi birebir veya grup halinde öğrencimi ilgi alanına göre ve düzeyine göre başlatırım.

Ereğli
₺50/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Bilgi Güvenliği Öğrencisinden Excel, PowerPoint, Word Programlarının Daha Hızlı ve Pratik Kullanımı

Genel olarak derslerimi öğrencimin soruları üzerinden ya da konu hakkında örnekler üzerinden işlerim. Dersler her yaştan insana hitap edebilecek şekildedir. Programlar hakkında hiçbir şey bilmeyen biri bile çok rahat ayak uydurabilir. Ortalama 1 saat içinde öncelikle bilgi veririm, daha sonra örneklerimi gösteririm ve öğrencimin de bir şeyler yapabilmesi için olanak sunarım.

Maltepe
₺100/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İleri Düzey Microsoft Office Eğitmeninden size özel planlanmış eğitimler ve destek alabilirsiniz

Dersleri uygulamalı olarak işliyorum. Mevcut örnek senaryolar üzerinden konu bazlı ilerleyerek yapabiliriz ya da mevcut ihtiyacınıza yönelik çalışabiliriz. Mevcut dokümanlarınıza yönelik çalışmalar ve danışmanlık da yapabilirim. derslerin etkin ve verimli geçmesi için sessiz ortamları tercih ederim ve katılımcının rahat olmasını sağlarım.

₺50/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Işletme bölümü mezunundan ilkokul ve lise düzeyinden türkçe dersi ofis programları dersi

1) Öncelikle ders vereceğim öğrenciyle konuşup ne tür bir algıya sahip olduğunu anlamaya çalışırım. 2) Daha sonra sorunun ne olduğunu öğrenir ve çalışma planı hazırlarım. 3) Dersin öncelikle güzel bir tekrar, pratik soru çözümleri ve hazırlayacağım ölçme ve değerlendirmeyle öğrencinin durumunu tespit etmeye çalışırım.

Ortahisar
₺40/saat
Semih
İlk ders ücretsiz!

Şu anda Polonya'da ikamet eden İşletme Yüksek Lisans mezunundan Microsoft Office programlarını kullanma ve sunum hazırlayıp sunmanın püf noktaları

Öğretim tekniklerim, öğrendiğim tekniklerle olup edindiğim tecrübelerle kaynaştırıp karşı tarafa aktarmaya çalışırım. Bu süre zarfında esprili ve rahat bir ortamda dersleri geçirmeyi tavsiye ederek uygularım. Derslerimi sadece bilgi vererek değil yurt dışında edindiğim tecrübelerle harmanlayarak aktarmaya çalışırım.

₺50/saat
Maşide
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Öğretmenliği Mezunundan Sivas'ta bilgisayara dair her konudan ders anlatımları,videolar,ödevlere yardımcı içerik öğretimi

Derslerimi önce öğrencinin öğrenme şeklini öğrendikten sonra bir yöntem belirleyerek işlemeye başlarım.Öğrencinin eksiklikleri üzerine fazlasıyla yoğunlaşırım gerekli yerlerde çoklu ortam materyallerinden destek alırım.Video,yazarak ve alıştırma yaparak çalışmalarının bilgisayar öğretiminde önemli bir yere sahip olduğunu düşünürüm.

₺30/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Ders çalışmak hiç bu kadar eğlenceli,öğretici ve devamlı olmamıştı. Denemek ister misiniz?

Öncelikle bilindiği gibi eğitim sistemimizde biraz sorun var. Benim amacım da bir nebzede olsa bu sorunu gidermeye çalışmak. İlk önce öğrenciyi tanıyarak daha iyi iletişim kurulan ,öğrenci odaklı olunan ve öğrenci halinden anlayarak derse giriş yapmaktayım. Bunlar göz ardı edilmemesi gereken unsurlardır.

Balçova
₺50/saat
Yonca
İlk ders ücretsiz!

Bilişim teknolojileri mezunu öğretmeninden uzman seviyede bilişim teknolojileri eğitimi word excel powerpoint

Derslerimi olabildiğince basit tutarım ancak bu kolay demek değildir. Zor dersler görürsünüz ancak farkına varmazsınız. Ödev vermeyi çok sevmem ancak verdiysem mutlaka yapın size çok getirisi olacaktır. Müfredattan başlamayı severim genel bir zemin oluşur öğrencide. Daha sonra öğrencinin ihtiyacına göre dersler şekillenir.

İstanbul
₺40/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği öğrencisinden İstanbul ve Kocaeli'de Word,Excel,Powerpoint için ek ders

Pratik yapılmadığı sürece bu programların öğrenilemeyeceğini düşünmekteyim. Açıkcası bu programlar biraz nankördür. Eğer üzerine düşüp emek vermezsen ve bunu devam ettirmezsen unutulabileceği veya öğrenilemeyeceğini düşünmekteyim. Beraber program üzerinde konuyu öğrenip daha sonra onunla ilgili örnekler yaparak daha verimli olabileceğini düşünüyorum.

₺50/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!

Bilişim ve Telekom Uzmanından ilk öğrenim öğrencilerine PP Sunumlu temel bilişim dersleri

Sunumlu bol görselli birebir eğitim Yeni başlayan ve ilk öğretim öğrencilerine Akıcı zevkli ve öğretici Türkçe İngilizce sunum Temel İngilizce öğretimi Temel Bilişim İngilizce Türkçe Matematik Türkçe İngilizce Fen Türkçe İngilizce İş Sağlığı Temel Bilgileri İlk Yardım Depremden korunma Örf ve adetlerimiz Dünyayı tanıyalım Her konuda soruya cevap

Gölcük
₺35/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü mezunuyum. Word'u öğrenmek istiyorsan en doğru adrestesin!

Dersi genel itibariyle uygulamalı olarak işlemeyi tercih ederim. İlk önce anlatırım, sonrasında öğrencinin yapmasını beklerim. Uygulamada eksik olan kısımların tekrar üzerinden geçerek eksiklikler giderilebilir.

Gaziantep
₺100/saat
Nurhak
İlk ders ücretsiz!

Pc programlarını, 3D çizim ve modellemeyi Arduino' yu öğrenerek 21 yy.yeteneklerini keşfetmeye başla! Çağın yeteneklerinden geri kalma!

Bunun için hangi dersi alacağına ve alacağın derste ne kadar bilgiye sahip olduğuna bakar. Birlikte bir yol haritası oluştururuz. Öğrenmenin mutlak bir yolu vardır.

Kartepe
₺75/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisinden Excel eğitimi. Tablo ve grafik hazırlama, ileri seviye formüller oluşturma, linkli ve kolay güncellenebilen raporlar hazırlama konularında destek alabilirsiniz

Dersleri örnekler üzerinden işlerim. Excel bilgileri teorik olarak öğrenilecek bilgiler değildir. Bir senaryo oluşturup yapay veriler ile konuyu somutlaştırırım.

Edirne
₺45/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe dersleri ve matematik ayrıca tüm mc office programları ve İngilizce uygun

Ders işleme yöntemim genelde öğrencinin seviyesine göre belirlerim. Çünkü temel seviye olmadan hiçbir dersin anlaşılacağını düşünmüyorum.

Seyhan
₺35/saat
Karatay bozkurt
İlk ders ücretsiz!

Ufak tefek yazdığınız yazıları Word belgesine dökme vakti. Zor demeyin deneyelim. Yazı yazmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Daha önce böyle bir ders vermedim fakat bu benim ders veremeyeceğim anlamına gelmiyor. Yeter ki isteyin birlikten kuvvet doğar. Ben size Word nedir? Nasıl kullanılır? Nasıl yazıyı kalın, ince vs yaparız hepsini anlatacağım.

Samsun
₺50/saat
Ertan
İlk ders ücretsiz!

14 Yıllık Lisanslı Satranç Sporcusu ve Öğretmenden Özel Satranç Dersi. SAMSUN .

Derslerimde öğrenciye kazandıracağım hedefler ve öğrencinin ilgi, istek, ihtiyaçları benim için önemlidir. Öğrenci nasıl öğrenmeye yatkinsa ona uygun ders işleme yöntem, teknik, stratejilerini kullanırım.

Bağcılar
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Özel sektörde yazılım, Web tasarım ve raporlama alanlarına 5 yılını vermiş kişi

ilk Etapta öğrencinin bilgi seviyesini ölçecek quizler yaptırırım ve yapılan quizlerin sonucuna göre verilecek eğitimin konularını belirlerim.

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Word, Powerpoind, Excell gibi MS Ofis programlarını öğrenmek istiyorsanız bu konuda size yardımcı olabilirim

Dersleri benim bilgisayarımdan ya da sizin bilgisayarınızdan benim evimde, ya da dilerseniz web cam ile uzaktan da işleyebiliriz. Tercih sizin...

₺80/saat
Sevgi
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi mezunuyum. Bilgi Teknolojileri öğretmeniyim.15 yılı aşkın süredir Microsoft Office programlarını kurumsal firma çalışanlarına öğretiyorum. Türkiye'nin önde gelen bir çok kurumsal f

Derslerimi uygulamalı olarak anlatırım. Öncelikle o konuyu nerede kullanırız işimizi nasıl kolaylaştırırız onu anlatırım.Sona hazırlamış olduğum örnekler üzerinden konu anlatımı ve konunun uygulamalarla pekiştirilmesi şeklinde devam eder. Her konu bitiminde o konuyla ilgili ve diğer öğrenilenlerle bağlantılı ödev veririm...

Sincan Osb
₺30/saat
Mehdi
İlk ders ücretsiz!

Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisinden Ankara'da İkamet Edenler için Microsoft Office (Word,Powerpoint,Excel,Access) Programları Dersi

Eğitimlerim de Genelde Teknik olarak uygulamalara sıkça yer veriyorum.Özellikle Excel de bolca pratik çözüyorum Ders İçeriği öğrenmeye açık herkesi kapsıyor Derslerde genelde soru cevap şeklinde ve Mantık yürütmeye dayalı şekilde geçiyor.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Word dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır