Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Excel özel dersleri

Tüm Türkiye'de 29 öğretmen sizi bekliyor.

excel özel dersi seçeneklerimiz

Yenimahalle
₺55/saat
Sercan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İletişim Fakültesinden Mezun Sosyal Medya Yöneticisi'nden Office Programları, Etkili Sunum ve Prezi Dersi

-Derslerim tüm programlar için de öncelikli olarak programı anlama, çalışma mantığını kavrama, menü ve panellerini öğrenme şeklinde başlamaktadır. -Powerpoint için programın yanı sıra etkili bir sunum için gerekli bilgiler, sunum hakimiyeti, akıcı ve akılda kalıcı sunum teknikleri gibi bilgileri de eklemekteyim.

Şişli
₺100/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

Hjsk skja kaje kake kene nen flör lek fofl ell dk elo

Kaldke fogp epeşl fitş sofo rlmrgp gorl eole fogp tprp fofo eoek fofls sodo elek fprme prle eldk roem.

Bursa
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Şuanda bir eğitim kurumunda bilgisayar işletmenliği dersi vermeye devam ediyorum. Ms officedeki eksikliklerinizi hızla ve keyifle tamamlayalım :)

Önce birkaç uygulama ile öğrencimin zorlandığı ya da öğrenmek istediği konuyu anlatırım, hemen ardından onun uygulaması için çeşitli uygulamalar veririm, anlık takip ederek eksiklerini ve yanlışlarını telafi etmesini sağlarım.

Pendik
₺40/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Öğretmeninden Bilgisayar dersleri, Çocuklar için Robotik ve Kodlama Eğitimi

Verilecek dersler, öğrencilere öğretilmeden, eğitimden önce planlanır. Plan doğrultusunda ilerleyerek öğretim sağlanır. Öğrencinin öğrenme hızına bağlı olarak konu anlatımı yapılır. Öğrencilerin öğrenip öğrenemedikleri değerlendirme sonucunda kontrol edilir. Eksik bir konu söz konusu olduğunda konu tekrar anlatılır ve öğrenmesi sağlanır.

Osmangazi
₺40/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunu Bilgisayar dersi. Bursa içi birebir özel ders.

Öğretim şeklim tamamen uygulamalı olarak bunun yanı sıra notlar ve ödevler olarak yapmaktayım. Derslerim bilgisayar bilgisi minimum seviyedeki kişilere olmaktadır. Veya öğrenmek istedikleri iş yeri üzerine eğitimler vermek tercihimdir. Derslerim için saat olarak genellikle uygulama olarak geçer. Çünkü uygulama en büyük öğrenme şeklidir.

₺35/saat
Fethi
İlk ders ücretsiz!

BÖTE bölümünden mezun ve Halk eğitimde Bilgisayar Kursu veren öğretmenden Bilgisayar ile alakalı Dersler için beni seçebilirsiniz.

Genellikle konularımı parçalara bölerek anlatırım. Parçadan bütüne gidilerek konular daha rahat anlaşılabilir. Derslerim soru-cevap, gösterip yaptırma, alıştırma üzerine kuruludur. Bazı konuların gündelik hayatlarında kullandıklarını ancak bunun farkında olmadıklarını söylerim. Bazen sıkıldıklarında sohbet ederiz, hikaye anlatırım.

Maltepe
₺100/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İleri Düzey Excel Veri Analizi ve Raporlama Eğitmeninden size özel planlanmış eğitimler

Dersleri uygulamalı olarak işliyorum. Mevcut örnek senaryolar üzerinden konu bazlı ilerleyerek yapabiliriz ya da mevcut ihtiyacınıza yönelik çalışabiliriz. Mevcut dokümanlarınıza yönelik çalışmalar ve danışmanlık da yapabilirim. derslerin etkin ve verimli geçmesi için sessiz ortamları tercih ederim ve katılımcının rahat olmasını sağlarım.

Sincan Osb
₺30/saat
Mehdi
İlk ders ücretsiz!

Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisinden Ankara'da İkamet Edenler için Microsoft Office (Word,Powerpoint,Excel,Access) Programları Dersi

Eğitimlerim de Genelde Teknik olarak uygulamalara sıkça yer veriyorum.Özellikle Excel de bolca pratik çözüyorum Ders İçeriği öğrenmeye açık herkesi kapsıyor Derslerde genelde soru cevap şeklinde ve Mantık yürütmeye dayalı şekilde geçiyor.

₺110/saat
Cüneyt
İlk ders ücretsiz!

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi ve Eğitmeninden Bilişime Dair , Genel Eğitim, Yazılım ve Robotik Kodlama

En önemli olan ezbere bir eğitim asla yapmam. Öğrencimin tamamen muhakeme analiz yeteneklerini geliştirerek ya da ortaya çıkararak eğitimin ana hedefine kendisinin ulaşmasını sağlarım. Bu şekilde bir öğrenme metodu asla unutulmaz ve öğrenci kendisini kat kat geliştirebilir. Derslerim her yaşa yönelik olabilir.

₺50/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Işletme bölümü mezunundan ilkokul ve lise düzeyinden türkçe dersi ofis programları dersi

1) Öncelikle ders vereceğim öğrenciyle konuşup ne tür bir algıya sahip olduğunu anlamaya çalışırım. 2) Daha sonra sorunun ne olduğunu öğrenir ve çalışma planı hazırlarım. 3) Dersin öncelikle güzel bir tekrar, pratik soru çözümleri ve hazırlayacağım ölçme ve değerlendirmeyle öğrencinin durumunu tespit etmeye çalışırım.

₺80/saat
Sevgi
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi mezunuyum. Bilgi Teknolojileri öğretmeniyim.15 yılı aşkın süredir Microsoft Office programlarını kurumsal firma çalışanlarına öğretiyorum. Türkiye'nin önde gelen bir çok kurumsal f

Derslerimi uygulamalı olarak anlatırım. Öncelikle o konuyu nerede kullanırız işimizi nasıl kolaylaştırırız onu anlatırım.Sona hazırlamış olduğum örnekler üzerinden konu anlatımı ve konunun uygulamalarla pekiştirilmesi şeklinde devam eder. Her konu bitiminde o konuyla ilgili ve diğer öğrenilenlerle bağlantılı ödev veririm...

₺50/saat
Maşide
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Öğretmenliği Mezunundan Sivas'ta bilgisayara dair her konudan ders anlatımları,videolar,ödevlere yardımcı içerik öğretimi

Derslerimi önce öğrencinin öğrenme şeklini öğrendikten sonra bir yöntem belirleyerek işlemeye başlarım.Öğrencinin eksiklikleri üzerine fazlasıyla yoğunlaşırım gerekli yerlerde çoklu ortam materyallerinden destek alırım.Video,yazarak ve alıştırma yaparak çalışmalarının bilgisayar öğretiminde önemli bir yere sahip olduğunu düşünürüm.

₺30/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Ders çalışmak hiç bu kadar eğlenceli,öğretici ve devamlı olmamıştı. Denemek ister misiniz?

Öncelikle bilindiği gibi eğitim sistemimizde biraz sorun var. Benim amacım da bir nebzede olsa bu sorunu gidermeye çalışmak. İlk önce öğrenciyi tanıyarak daha iyi iletişim kurulan ,öğrenci odaklı olunan ve öğrenci halinden anlayarak derse giriş yapmaktayım. Bunlar göz ardı edilmemesi gereken unsurlardır.

İstanbul
₺40/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği öğrencisinden İstanbul ve Kocaeli'de Word,Excel,Powerpoint için ek ders

Pratik yapılmadığı sürece bu programların öğrenilemeyeceğini düşünmekteyim. Açıkcası bu programlar biraz nankördür. Eğer üzerine düşüp emek vermezsen ve bunu devam ettirmezsen unutulabileceği veya öğrenilemeyeceğini düşünmekteyim. Beraber program üzerinde konuyu öğrenip daha sonra onunla ilgili örnekler yaparak daha verimli olabileceğini düşünüyorum.

Beykoz
₺100/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Doktora öğrencisinden SPSS, AMOS ve R dilinde istatistiksel her türlü analiz için iletişime geçebilirsiniz.

İlgili programlarda yapılacak analizleri, veriler girilmiş halde bana iletirseniz analiz sonuçlarını uygun formatta yazıp hazırlarım. Herhangi ilgili bir konuda birebir anlatma da yapabilirim ancak alanım daha çok uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için birebir ders anlatma yöntemi pek tercih edilmiyor.

Gaziantep
₺100/saat
Nurhak
İlk ders ücretsiz!

Pc programlarını, 3D çizim ve modellemeyi Arduino' yu öğrenerek 21 yy.yeteneklerini keşfetmeye başla! Çağın yeteneklerinden geri kalma!

Bunun için hangi dersi alacağına ve alacağın derste ne kadar bilgiye sahip olduğuna bakar. Birlikte bir yol haritası oluştururuz. Öğrenmenin mutlak bir yolu vardır.

Batman
₺60/saat
Husna
İlk ders ücretsiz!

Mkü mimlık bölümünden mezun Mimarım 4 yıl boyunca Autocad ile çizim yapıp projelerimi teslim edip geçtim zamanında bir arkadaşada özel ders verdim

En başta dersi anlatırım bu program gereği uygulamalı anlatım ve daha sonra öğrenciye uygulamasını sağlayıp pratikleşmesini sağlarım tabiki pratiklik ve kısa yollar çok faydalı

Samsun
₺100/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

En son çalıştığım yemek fabrikasında muhasebe programı yazdırttım. Üretim ve maliyet de yaparak tüm sistemi sıfırdan kurdum. Gelir-gider analizleri ve Maliyet raporları ile sunum yaptım.MUHASEBE PROGR

Hiç muhasebesi olmayan 9 farklı işletmenin muhasebesini sıfırdan kurdum ve devrettim. Devam eden personele eğitim verdim. Muhasebe programı Üretim maliyet cari personel stok kasa banka çek fatura modülleri ile pratik bir program oldu. Maliyet kar zarar analizi ve gelir gider tabloları ile sunum yaptım.

Pamukkale
₺45/saat
Funda nur
İlk ders ücretsiz!

Veri tabanı mezunu aynı zamanda üniversite ekonometri son sınıf öğrencisinden Excel dersi

Son dönemde piyasadaki gerekli olan işe alım kriterleri çerçevesinde aynı zamanda kişiye gerekli olacak düzeyde temelden başlayıp zora kadar öğrenecekleri bir sistematik içinde işlenecek

Kadıköy
₺75/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Marmara BÖTE öğrencisinden bilgisayarla ilgi dersler. Yazılım, excel, bilgisayar giriş dersleri verilir.

Bilgisiyarla ilgili bir dersi anlatmak matematik gibi bir dersi işlemeye benzemediği için net bir yöntemim yok karşımdaki insana bağlı değişecek bir konu.

Kastamonu
₺50/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

Çevre mühendisliği son sınıf öğrencisinden Kastamonu ilinde öğrencilere excel dersi verilir .

Bilgisayar üzerinden webcam veya evde ders veriyorum kolay ve anlaşılır bir şekilde . . . . . . . .

Samsun
₺50/saat
Ertan
İlk ders ücretsiz!

14 Yıllık Lisanslı Satranç Sporcusu ve Öğretmenden Özel Satranç Dersi. SAMSUN .

Derslerimde öğrenciye kazandıracağım hedefler ve öğrencinin ilgi, istek, ihtiyaçları benim için önemlidir. Öğrenci nasıl öğrenmeye yatkinsa ona uygun ders işleme yöntem, teknik, stratejilerini kullanırım.

Yenimahalle
₺10/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Kamu Memurundan İleri düzey Excel ve giriş seviyesi Makro / Visual Basic dersi

Karşımdakinin seviyesine ve ihtiyacına yönelik dersleri düzenlerim. Yardımcı kaynaklarda tavsiyede bulunur, öğrendiklerini pekiştirmesi için görevler veririm.

Bağcılar
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Özel sektörde yazılım, Web tasarım ve raporlama alanlarına 5 yılını vermiş kişi

ilk Etapta öğrencinin bilgi seviyesini ölçecek quizler yaptırırım ve yapılan quizlerin sonucuna göre verilecek eğitimin konularını belirlerim.

Burdur
₺25/saat
Husnu
İlk ders ücretsiz!

Sosyal medya uzmani ve bilgisayar programcisindan Excel'e Giris Dersi Alarak Excel'i öğrenin

Arastirma ve birikimlerim ile kendim hazirladigim slayt sunumlari uzerinden sade ve acik sekilde konuyu anlatmaktayim.

Tuzla
₺60/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisi öğrencisinden en deneyimli ve anlaşılır şekilde ders almak dizin de hakkınız

Derlerimi görsel birebir nasıl gerekiyorsa o şekilde işlerim o yüzden bana gelen öğrenciler hiçbir zaman şikayetçi olmaz çünkü onların nasıl rahat anladıklarını ben rahat anlıyorum

Samsun
₺60/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği ögrencisinden ileri excel düzeyinde konu anlatımi ve pratikler ile ders veririm

Derslerimi örnekler üzerinde anlatırım daha sonra öğrencinin çözmesi için yeni örnekler hazırlarim ve pratikler sayesinde konunun iyi anlaşılmasını sağlamaya çalışırım.

Fethiye
₺15/saat
Semih
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar konusunda uzman kişiden bilgisayar dersleri almak istiyorsanız benimşe iletişime geçerseniz geri dönüş sağlarım.

Whatsap,skype,veya yüz yüze derslerimiz işleyebiliriz.7/24 yardımcı olabilirim.İşimde profesyonelim Türkiye’nin çoğu yerinde öğrencilerim mevcut, bende öğrenciyim ve hayat boyu öğrenci kalmaya devam edeceğim.Çünkü ne kadar bilmediğimizi bilemeyiz.

Alaşehir
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Süleyman Demirel Üniversitesi Banka ve Sigorta Bölümü Lıseden ise Bilgisayar-Wep Tasarım bölümü çıkışlı olarak bu bölümlerle ilgili tüm derslerde bilgi vermek öğretmek.

Dersleri arkadaş gibi ve esas bilgilerle uğraşmayı severim. Önceliğim ögrenmek ve öğretmek. Ayrıca ilerlememi de ögrencilerimde görmek isterim. Bu konuda değerlendirmelerimi yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Excel dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır