Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Excel özel dersleri

Tüm Türkiye'de 49 öğretmen sizi bekliyor.

excel özel dersi seçeneklerimiz

Yenimahalle
₺55/saat
Sercan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İletişim Fakültesinden Mezun Sosyal Medya Yöneticisi'nden Office Programları, Etkili Sunum ve Prezi Dersi

-Derslerim tüm programlar için de öncelikli olarak programı anlama, çalışma mantığını kavrama, menü ve panellerini öğrenme şeklinde başlamaktadır. -Powerpoint için programın yanı sıra etkili bir sunum için gerekli bilgiler, sunum hakimiyeti, akıcı ve akılda kalıcı sunum teknikleri gibi bilgileri de eklemekteyim.

Isparta Merkez
₺55/saat
Furkan yasin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ısparta merkezde satranç,excel,temel bilgisayar kullanımı,ilk okul seviyesinde fen bilgisi ,matematik ve ingilizce dersi,temel ünity, temel programlama,sosyam med

derslerimi işleme şekli dersten derse fark etsede genelde laptop üzerinden işlerim benim daha önceden faydalandığım sunumları yada pdf leri kullanırım. temel programlama da derleyicileri kullanarak az da olsa kod yazarız satranç da lichess.org gibi sitelerde önce temellerini anlattıktan sonra oyunu oynayarak anlatırım.

Ümraniye
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

16 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe görev almaktayım.Şu anda yazılım destek uzmanı olarak aktif iş yaşamım devam ediyor.

içtenlik ve samimi şekilde eğitim verdiğim için dinleyici ve öğrenmek isteyen arkadaşlar herhangi bir gerginlik ve kuşkuya kapılmazlar.

Bursa
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Şuanda bir eğitim kurumunda bilgisayar işletmenliği dersi vermeye devam ediyorum. Ms officedeki eksikliklerinizi hızla ve keyifle tamamlayalım :)

Önce birkaç uygulama ile öğrencimin zorlandığı ya da öğrenmek istediği konuyu anlatırım, hemen ardından onun uygulaması için çeşitli uygulamalar veririm, anlık takip ederek eksiklerini ve yanlışlarını telafi etmesini sağlarım.

Batman
₺60/saat
Husna
İlk ders ücretsiz!

Mkü mimlık bölümünden mezun Mimarım 4 yıl boyunca Autocad ile çizim yapıp projelerimi teslim edip geçtim zamanında bir arkadaşada özel ders verdim

En başta dersi anlatırım bu program gereği uygulamalı anlatım ve daha sonra öğrenciye uygulamasını sağlayıp pratikleşmesini sağlarım tabiki pratiklik ve kısa yollar çok faydalı

Pendik
₺40/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Öğretmeninden Bilgisayar dersleri, Çocuklar için Robotik ve Kodlama Eğitimi

Verilecek dersler, öğrencilere öğretilmeden, eğitimden önce planlanır. Plan doğrultusunda ilerleyerek öğretim sağlanır. Öğrencinin öğrenme hızına bağlı olarak konu anlatımı yapılır. Öğrencilerin öğrenip öğrenemedikleri değerlendirme sonucunda kontrol edilir. Eksik bir konu söz konusu olduğunda konu tekrar anlatılır ve öğrenmesi sağlanır.

Osmangazi
₺40/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunu Bilgisayar dersi. Bursa içi birebir özel ders.

Öğretim şeklim tamamen uygulamalı olarak bunun yanı sıra notlar ve ödevler olarak yapmaktayım. Derslerim bilgisayar bilgisi minimum seviyedeki kişilere olmaktadır. Veya öğrenmek istedikleri iş yeri üzerine eğitimler vermek tercihimdir. Derslerim için saat olarak genellikle uygulama olarak geçer. Çünkü uygulama en büyük öğrenme şeklidir.

Afyonkarahisar Merkez
₺150/saat
Bilgin
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisiyim. Sizi temel düzeyden alıp excel süperstarı yapabilecek deneyime sahibim.

Dersleri işlerken bazı anlatımlar yaptıktan hemen sonra pratik yapmanızı sağlıyorum. Aynı zamanda diğer dersimize kadar sizden yapmanızı isteyeceğim bazı ev ödevleri de olacak. Excel'in sadece özel ders saatlerimizde değil, geri kalan zamanda da hayatınızda olması için elimden geleni yapıyor olacağum.

Kocasinan
₺35/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar öğretmenliği öğrencisinden Kırşehir ve Kayseri de ortaöğretim ve lise öğrencisine bilgisayar dersi

Öğrencilerimizin hazırbulunuşluk seviyelerini belirleyerek seviyelerine uygun anlatma yöntemi kullanıyorum. Bazı çocuklar eğlence yerine daha disiplinli çalışmayla verim alabilir. Öğrenciyle tanıştıktan sonra doğru yöntemi belirleyip ona göre anlatıyorum.

Tuzcular Köyü
₺40/saat
Anılcan
İlk ders ücretsiz!

Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri ve Piyasada Serbest Olarak Yazılım işleri ile uğraşmaktayım Bilgisayar üzerine Özel ders vermekteyim.

Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisiyim Serbest Olarak Yazılım üzerine Çalışmaktayım Özel olarak eğitimini tamamladığım 4 adet öğrencim var. Yazları Ankara da Kışları Bartın da Bulunmaktayım. Derslerimi birebir veya grup halinde öğrencimi ilgi alanına göre ve düzeyine göre başlatırım.

Ereğli
₺50/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Bilgi Güvenliği Öğrencisinden Excel, PowerPoint, Word Programlarının Daha Hızlı ve Pratik Kullanımı

Genel olarak derslerimi öğrencimin soruları üzerinden ya da konu hakkında örnekler üzerinden işlerim. Dersler her yaştan insana hitap edebilecek şekildedir. Programlar hakkında hiçbir şey bilmeyen biri bile çok rahat ayak uydurabilir. Ortalama 1 saat içinde öncelikle bilgi veririm, daha sonra örneklerimi gösteririm ve öğrencimin de bir şeyler yapabilmesi için olanak sunarım.

₺35/saat
Fethi
İlk ders ücretsiz!

BÖTE bölümünden mezun ve Halk eğitimde Bilgisayar Kursu veren öğretmenden Bilgisayar ile alakalı Dersler için beni seçebilirsiniz.

Genellikle konularımı parçalara bölerek anlatırım. Parçadan bütüne gidilerek konular daha rahat anlaşılabilir. Derslerim soru-cevap, gösterip yaptırma, alıştırma üzerine kuruludur. Bazı konuların gündelik hayatlarında kullandıklarını ancak bunun farkında olmadıklarını söylerim. Bazen sıkıldıklarında sohbet ederiz, hikaye anlatırım.

Maltepe
₺100/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İleri Düzey Excel Veri Analizi ve Raporlama Eğitmeninden size özel planlanmış eğitimler

Dersleri uygulamalı olarak işliyorum. Mevcut örnek senaryolar üzerinden konu bazlı ilerleyerek yapabiliriz ya da mevcut ihtiyacınıza yönelik çalışabiliriz. Mevcut dokümanlarınıza yönelik çalışmalar ve danışmanlık da yapabilirim. derslerin etkin ve verimli geçmesi için sessiz ortamları tercih ederim ve katılımcının rahat olmasını sağlarım.

₺110/saat
Cüneyt
İlk ders ücretsiz!

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi ve Eğitmeninden Bilişime Dair , Genel Eğitim, Yazılım ve Robotik Kodlama

En önemli olan ezbere bir eğitim asla yapmam. Öğrencimin tamamen muhakeme analiz yeteneklerini geliştirerek ya da ortaya çıkararak eğitimin ana hedefine kendisinin ulaşmasını sağlarım. Bu şekilde bir öğrenme metodu asla unutulmaz ve öğrenci kendisini kat kat geliştirebilir. Derslerim her yaşa yönelik olabilir.

₺50/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Işletme bölümü mezunundan ilkokul ve lise düzeyinden türkçe dersi ofis programları dersi

1) Öncelikle ders vereceğim öğrenciyle konuşup ne tür bir algıya sahip olduğunu anlamaya çalışırım. 2) Daha sonra sorunun ne olduğunu öğrenir ve çalışma planı hazırlarım. 3) Dersin öncelikle güzel bir tekrar, pratik soru çözümleri ve hazırlayacağım ölçme ve değerlendirmeyle öğrencinin durumunu tespit etmeye çalışırım.

₺50/saat
Maşide
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Öğretmenliği Mezunundan Sivas'ta bilgisayara dair her konudan ders anlatımları,videolar,ödevlere yardımcı içerik öğretimi

Derslerimi önce öğrencinin öğrenme şeklini öğrendikten sonra bir yöntem belirleyerek işlemeye başlarım.Öğrencinin eksiklikleri üzerine fazlasıyla yoğunlaşırım gerekli yerlerde çoklu ortam materyallerinden destek alırım.Video,yazarak ve alıştırma yaparak çalışmalarının bilgisayar öğretiminde önemli bir yere sahip olduğunu düşünürüm.

₺30/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Ders çalışmak hiç bu kadar eğlenceli,öğretici ve devamlı olmamıştı. Denemek ister misiniz?

Öncelikle bilindiği gibi eğitim sistemimizde biraz sorun var. Benim amacım da bir nebzede olsa bu sorunu gidermeye çalışmak. İlk önce öğrenciyi tanıyarak daha iyi iletişim kurulan ,öğrenci odaklı olunan ve öğrenci halinden anlayarak derse giriş yapmaktayım. Bunlar göz ardı edilmemesi gereken unsurlardır.

Balçova
₺50/saat
Yonca
İlk ders ücretsiz!

Bilişim teknolojileri mezunu öğretmeninden uzman seviyede bilişim teknolojileri eğitimi word excel powerpoint

Derslerimi olabildiğince basit tutarım ancak bu kolay demek değildir. Zor dersler görürsünüz ancak farkına varmazsınız. Ödev vermeyi çok sevmem ancak verdiysem mutlaka yapın size çok getirisi olacaktır. Müfredattan başlamayı severim genel bir zemin oluşur öğrencide. Daha sonra öğrencinin ihtiyacına göre dersler şekillenir.

Konya
₺20/saat
Hatice nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar programcısından robotik kodlama egitmeninden bilişim dersleri, Microsoft Office dersleri ve detaylı Excell eğitimi verilir.

Derslerimi kişinin öğrenme seviyesine göre ilerlerim. Hem teorik hem pratik olarak işlerim. Ogrencinin durumuna göre quizler ve sinavlar yaparim sınavlarım uygulamalı ve yazılı seklinde dersin konusuna göre değişim gösterir.

Esenler
₺45/saat
Talip
İlk ders ücretsiz!

Eğitim kurumunda yetişkin eğitimleri veren Bilişim öğretmeninden 0 dan ileri seviyeye excel dersleri

Derslerimi öğrencilerin piyasaya çıktıklarında işi hangi aşamadan başlatmaları gerekirse o aşamadan başlatarak onları piyasaya hazırlamaya çalışırım. Sınıfı konu anlatılan bir yer gibi değilde müşteriye iş hazırlayan bir atölye ya da ajans gibi kullanırım. Yani onları mutfağa götüremeyeceğim onları mutfakta hissettirmeye çalışırım.

₺75/saat
Elçin
İlk ders ücretsiz!

Bilge adam expert düzey Excel sertifikalı bilgisayar mühendisinden, iyi bir eğitim için doğru yer ;)

Dersleri karşımdaki kişinin taleplerine göre işlerim. Amaç ise yarayacak ders ise dersi yöneten sen olmalısın. Bunun daha verimli olduğunu düşünüyorum.

İstanbul
₺40/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği öğrencisinden İstanbul ve Kocaeli'de Word,Excel,Powerpoint için ek ders

Pratik yapılmadığı sürece bu programların öğrenilemeyeceğini düşünmekteyim. Açıkcası bu programlar biraz nankördür. Eğer üzerine düşüp emek vermezsen ve bunu devam ettirmezsen unutulabileceği veya öğrenilemeyeceğini düşünmekteyim. Beraber program üzerinde konuyu öğrenip daha sonra onunla ilgili örnekler yaparak daha verimli olabileceğini düşünüyorum.

Beykoz
₺100/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Doktora öğrencisinden SPSS, AMOS ve R dilinde istatistiksel her türlü analiz için iletişime geçebilirsiniz.

İlgili programlarda yapılacak analizleri, veriler girilmiş halde bana iletirseniz analiz sonuçlarını uygun formatta yazıp hazırlarım. Herhangi ilgili bir konuda birebir anlatma da yapabilirim ancak alanım daha çok uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için birebir ders anlatma yöntemi pek tercih edilmiyor.

Borçka
₺35/saat
Erdinç
İlk ders ücretsiz!

Elektrik teknikeriyim excel ve ofis programların ileri seviyede deneyim ve tecrübem vardır

Dersleri görsel ve şemalarla bilgisayar üzerinden gösterim yaparak anlatımlarımı yapmaktayım.

Gaziantep
₺100/saat
Nurhak
İlk ders ücretsiz!

Pc programlarını, 3D çizim ve modellemeyi Arduino' yu öğrenerek 21 yy.yeteneklerini keşfetmeye başla! Çağın yeteneklerinden geri kalma!

Bunun için hangi dersi alacağına ve alacağın derste ne kadar bilgiye sahip olduğuna bakar. Birlikte bir yol haritası oluştururuz. Öğrenmenin mutlak bir yolu vardır.

Kartepe
₺75/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisinden Excel eğitimi. Tablo ve grafik hazırlama, ileri seviye formüller oluşturma, linkli ve kolay güncellenebilen raporlar hazırlama konularında destek alabilirsiniz

Dersleri örnekler üzerinden işlerim. Excel bilgileri teorik olarak öğrenilecek bilgiler değildir. Bir senaryo oluşturup yapay veriler ile konuyu somutlaştırırım.

Samsun
₺100/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

En son çalıştığım yemek fabrikasında muhasebe programı yazdırttım. Üretim ve maliyet de yaparak tüm sistemi sıfırdan kurdum. Gelir-gider analizleri ve Maliyet raporları ile sunum yaptım.MUHASEBE PROGR

Hiç muhasebesi olmayan 9 farklı işletmenin muhasebesini sıfırdan kurdum ve devrettim. Devam eden personele eğitim verdim. Muhasebe programı Üretim maliyet cari personel stok kasa banka çek fatura modülleri ile pratik bir program oldu. Maliyet kar zarar analizi ve gelir gider tabloları ile sunum yaptım.

Kırıkkale
₺20/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunundan tam donanımlı yeterli düzeyde excel dersleri ..

Konuları planlı ayırıp her derste bir konu işler ve uygulamalı olarak gösteririm

Edirne
₺45/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe dersleri ve matematik ayrıca tüm mc office programları ve İngilizce uygun

Ders işleme yöntemim genelde öğrencinin seviyesine göre belirlerim. Çünkü temel seviye olmadan hiçbir dersin anlaşılacağını düşünmüyorum.

Esenyurt
₺60/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Bilişim teknolojileri öğrencisinden özel ders ve detaylı öğretim veri tabanı programcısı ve teknisyeni

Belirli plan ve programa göre ilerler öğrencimin en iyi anlayacağı şekilde dersimi işlerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Excel dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır