Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Malatya özel ders

Evinizin yakınlarında 26 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Malatya

Malatya
₺50/saat
Bilal
İlk ders ücretsiz!

İnönü Üniversitesinde Fizik Anabilim Dalında Doktora yapmaktayım. Tecrübeli Fizik Öğretmeninden, Malatya’da ikamet eden 9, 10, 11,12. sınıflara ve mezun öğrencilere Tyt-Ayt dahil özel Fizik dersi veri

Derslerimi birebir konu anlatımı soru çözümü yapısalcı bir şekilde işlerim. Basitten zora doğru soru çözümü yapar ve eksiklikler her ne ise ona göre anlatır soru çözüm yöntemlerini öğrenciye gösteririm.

Malatya
₺80/saat
Hamza
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim Matematik Öğretmenliği okuyorum. Giriş sıralamam 31k di. Emin olun öğreneceksiniz. Mat seviyesi en alt olandan en üste kadar ders veririm.

Elimde ders notları var. O notlarda da genelde çıkan soru kalıpları bulunuyor. Bundan dolayı test kitaplarında rahatlık sağlayacağım size. Ödev vericeğim kontrolünü yapacağım. Son olarak wp den soru gönderebilirsiniz. Müsait oldukça bakarım.

Battalgazi
₺100/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisanslı fizik öğretmeninden fizik dersleri verilir lys ygs fizik matematim kpss matematik ortaokul fen bilgisi matematik dersleri verilir

Günlük yaşamdan örnekler vererek derse başlarım konu anlatımını yapip formül defteri oluştururum ben soru çözer benzer soruları yazip ödev veririm en son kısa bir tekrar yaparim

₺60/saat
Fatıma
İlk ders ücretsiz!

2 yıllık deneyimi olan ilk okul ve orta okul İngilizce öğretmeninden sınavlara hazırlık, projelere yardımcı hikaye çevirisi olan ve İngilizce öğrenme odaklı ingilizce özel ders.

Derslerimi hem sesli hem de yazılı anlatımla anlatırım. Aynı zamanda kelime ezberlenmesini kolaylaştırmak amaçlı kendi tabletimden slayt desteğini derslerimde kullanmaktayım.

₺30/saat
Erdah
İlk ders ücretsiz!

Yks ye hazırlık tüm coğrafy konuları isterseniz bir bölümünü isterseniz tamamını sınav müfredatına uygun anlatabilirim size...

Online ders anlatabiliriz..online ders takibi aynız zamanda online soru çözümlerimiz olacak bazen de genel konu tarama testlerini birlikte çözeceğiz..

₺50/saat
Aygözel
İlk ders ücretsiz!

İnğilizce yabancı öğretmenden yaş farketmeksizin inğilizce (4 beceri ) dersleri+TOEFL and IELTS

Ders işleme yöntemlerim grup ve bireysel dersler açısından farklılık gösteriyor. Örneğin: Grup olarak İnğilizce speaking derslerinde o yaygın kullanılan sıkıcı kitapları asla kullanmıyorum.

₺100/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenligi 3.sinif öğrencisiyim. Gitar, viyola , san ve okul hazırlık (güzel sanatlar, üniversite hazırlık dersleri) verebilirim.

Derslerimi bireysel işlerim. Öğrenci hangi yönden daha iyi anlayacaksa ona göre bir yol izlerim.

₺80/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci koçu ,felsefe grubu öğretmeni ,sosyolog ,Nlp uygulayıcısı ve aile danışmanından ; eğitim koçluğu

Her insanın zihin dili farklıdır.öncelikle öğrencilerime öğrenme analizi yaparak öğrenme şekli ,motivasyon,dikkat süresi belirliyor ve bu doğrultuda öğrenme,pekiştirme ve hatırlama ekseninde program hazırlıyorum.

₺25/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Geometri alanında ufak yönterle soruları çözmeyi ve çözüm yolunu farklı açılardan görmeyi öğretmek istiyorum.

Konunun genel geçer tarzdaki sorularını herkes çözer ama ince olan bölümleri nasıl çözülmesi gerektiğini anlatmaya çalışacağım . Teşekkür ederim .

₺75/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlara hazırlık karakalem, hobi olarak yaglı boya egitimi verilir nerede tabikii MALATYA da

ders işleme yöntemim bireysel ve grup olarak birlikte calısma egitimde tam ogrenme modelı ni uygulamaktayım kesinlıkle ezber ogretıme karsıyım derslerımız iki gruba ayırabiliriz birincisi unıversıteye yonelık ıkıncısı hobı olarak grup ları belırler egıtım boyunca ortak calısmalar harıc bu secmıs oldugumuz gruplarda egıtımı eglencelı bır sekılde yıl sonuna kadar iş

Battalgazi
₺40/saat
Musap
İlk ders ücretsiz!

Tarih bölümü yeni mezun öğretmeninden malatya'da tarih ve kpss özel dersi verilir

derlerimi işlerken öncelikli amacım öğrenciye tarih bilinci aşılamak ve öğretim tekniklerim sayesinde öğrenciye pratik bilgiyi verip sınavlarda başarılı olmasını sağlamaktır

Yeşilyurt
₺100/saat
Cüneyt
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden her seviyede matematik özel ders imkanı sınavlara hazırlık seviyeler s

Derslerimi bol soru çözümü yaparak işlemekteyim matematik dersinde her konuda çok fazla soru çeşidi mevcut matematiği öğrenebilmek bol soru çözmektengeçer

Yeşilyurt
₺50/saat
Cansu tuba
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi mezunundan eğlenceli anlatım tarzıyla ebru,minyatür,tezhip dersleri ve sanat hakkında hoş sohbet:)

Basitten karmaşığa doğru teknikleri öğretmeyi hedefliyorum Tezhip,minyatür ve ebru sanatları sabır gerektiren sanatlar olduğu için hızlı bir ilerleme söz konusu olmaz ama huzur verici müzikler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız

Battalgazi
₺40/saat
Badel
İlk ders ücretsiz!

Merhaba artık fit biri olma zamanı yağ yakmak isteyenler ile grup be bireysel derslerimiz devam etmekte

Derslerimiz istek doğrultusunda ilerletiyoruz kim neye ihtiyacı varsa o yönde ilerletiyoruz derslerimiz düzenli ve disiplinli bir şekilde devam etmekteyiz

₺50/saat
Çağkan
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik alanında özel ders verilir

Derslerimi yardim aldigim kitap üzerinden işlerim ve derslerin gidişatı kitaptaki gibidir. Kitap seçimini öğrencinin seviyesine göre seçerim. Ders sonunda küçük bir test yaparım.

₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Matematik mezunuyum. Formasyonum var. Malatya'da ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel ders veriyorum.

Derslerimi daha çok öğrenci odaklı işlerim, en fazla söz hakkı onlara aittir. Arkadaşça yaklaşırım, anlamadığı konu üzerinde durur, pratik yöntemler gösteririm.

Yeşilyurt
₺50/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim ders. Pek tecrübem yok, fiyat gayet uygun. A

Dersleri öğrencinin odaklanma süresini baz alarak işlerim. Verilen molalar ders ücretine dahil değil. Ayrıca geçmiş konular hakkında eksiği olup olmadığını test etmek için sorular hazırlayıp sorarım.

Yeşilyurt
₺20/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi öğretmenliği okuyorum. Bölüm birincisiyim. Başka alanlarda da çok bilgiliyim yardımcı olabilirim cocuklara

Öğrencini istediği bir çalışma tarzi varsa beraber o yöntemi uygulayabiliriz şayet yoksa.

Yeşilyurt
₺20/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

İnönü üniversitesi OKUL öncesi öğretmenliği okuyorum. Bölüm birincisiyim . Çocuğa her yönden eğitim verebilirim

Etkinli yaptırıyorum. Beraber oyunlar oynuyoruz. Etkinlik ve oyun sırasında egitmeye çalışıyorum.

Yeşilyurt
₺90/saat
Hülya
İlk ders ücretsiz!

Matematik Gözünüzde Büyümesin ! Deneyimli Bayan Öğretmenden her seviye Matematik Dersi verilir.

Matematik dersi verecek öğretmen seçimi oldukça önemlidir.Öğrencilerimizde karşılaştığımız matematiksel kavram yanılgısı ,yanlış öğrenmeler ,yanlış genelleştirmeler gibi sorunların kaynağının; geçmiş dönemlerde ,üniversite öğrencisi veya alanında uzman olmayan kişilerden aldıkları dersler olduğunu üzülerek görmekteyiz.

Hatunsuyu Belediyesi
₺80/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilere başarıya giden yolu daha da kısaltarak kolaylık sağlayacağım. Başarının ulaşılmaz değil aksine ulaşması bi o kadar kolay olduğunu benimseteceğim.

Sorunları tespit etmek ilk adımımdır. Daha sonra tespit ettiğim sorunları bir bir çözüme ulaştırmak için öğrenci ile öğretmenden daha öte yakınlık kurarak çekinmesinin önüne geçip en küçük hatalarını bile halledebilmem için bana yardımcı olması gerektiğini anlatırım. Ve adım adım sorunları halledip en iyi seviyeye öğrencimi getiririm.

Yeşilyurt
₺80/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim matematik öğretmeni ve hukuk fakültesi öğrencisinden ortaokul matematik özel dersi verllir

Derslerimi genel olarak bir kitaptan ilerleyerek işlerim çok fazla örnek soruyla pekiştirir daha çok öğrencinin kendisini derse dahil ederim. Yanlış yapmaktan korkmamasını, cesaretli olmasını öğretmek amacıyla daha çok öğrenciyi aktif hale getirerek derslerimi işlerim. Pekiştirecek ödevler verie ve takibini yaparım.

Yeşilyurt
₺100/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim matematik öğretmeni ve Hukuk fakültesi öğrencisinden sınavlara hazırlanmaya yönelik ders programı yapmak,yol göstermek ve eğitim koçluğu

Öncelikle ders durumlarına bakarak eksiklerini belirliyorum bunun üzerinden birlikte bir program hazırlıyoruz saatlik programlarla çalışmıyorum daha esnek ve kullanıilı programlar hazırlıyorum. Bu şekilde kendisi de sıkılmadan düzenli çalışmış oluyor.

Battalgazi
₺40/saat
Hamza
İlk ders ücretsiz!

Alanında deneyimli, Biyoloji Y. lisans yapmış Fen Bilimleri ve teknolojisi öğretmeninde, öğrencinin öğrenme hızı ve seviyesine uygun okula yardımcı ve sınavlara hazırlık özel ders verilir.Dersler ğren

Öğrenme ne kadar duyuya hitap ediyorsa o kadar kalıcı olur. Önce öğrencinin seviyesi ve öğrenme hızı tespit edildikten sonra hedeflere ulaşmak için özverili çalışmalarla yola çıkıyorum. Bir kazanım elde edilince onu ancak hayatımıza uygulayarak öğrenme kalıcı olmasını sağlariz. Öğrencilerimize başarılarili bir eğitim öğretim hayatı dileğiyle..

Yeşilyurt
₺100/saat

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Malatya semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Malatya semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Malatya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Malatya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Malatya semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.