Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Karabük özel ders

Evinizin yakınlarında 165 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Karabük

Karabük Merkez
₺35/saat
Ayşe
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili edebiyatı öğrencisinden ilkokul ortaokul lise seviyesinde uygun fiyata özel ders verilir

Öğrencinin okul müfredatına paralel bir şekilde ders işliyorum. Öğrencinin eksik olduğu konulara öncelik vererek ilerliyorum.

Karabük Merkez
₺40/saat
Meryem
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karabük üniversitesi felsefe bölümü öğrencisiyim felsefe bilgim oldukça iyidir. Sınavlarda felsefe grubundan en iyi net yapmak isteyenlerin adresi

Öğrenciyle daha çok konuşarak birlikte düşüncelerrimizi sohbet tarzında anlatarak ders işleyebiliriz. Karsımdaki öğrencinin bilmediklerine göre hareket ederiz.Bildiklerinden çok bilmediği şeyler üzerinde dururuz.

Karabük Merkez
₺45/saat
Fırat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Algoritma Yöntemleri, Örneklerle Programlama Eğitimi, Düşünmeye İtme, Giriş Seviyesi Temel Programlama Dersleri

Derslerim daha çok sözel ağırlıklı olabilir. Konuşmayı severim. Kodlamayı ezber bir şekilde yapmak yerine anlık düşünerek ben de yapmaya başlarım ki dinleyiciler de o arada düşünebilsinler. Hatalarımızı gördükçe öğreneceğimiz için ezberden hatasız kodlama olmaz. Her hata bize öğretici bir etki yaratır ve unutulmaz.

Karabük Merkez
₺20/saat
Ulas
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim ileri düzeyde fizik matematik ve bilgisayar biliyorum bu alanlarda ders vermek istiyorum

Derslerimi derse göre özel hazırladığım kendi notlarimdan farklı bir çok kaynaktan uygulama yapabileceğim etkinliklerden işleyerek karsidakinin anlama durumunu dahada kolaylaştırıyorum

Karabük
₺40/saat
Salim
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği 4 .sınıf öğrencisinden sayısal dersler verilir.lise ve orta düzey matemetik

Derslerim tamamen öğrencinin istediği gibi devam eder ama ödev verebilirim duruma göre. Kimseye zorla bir şey öğretilmeyecegine inanırım ve ödevler öğrenmenin temelidir bence .

Karabük
₺50/saat
Salim
İlk ders ücretsiz!

Merhaba Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği 4. Sınıf ögrencisinden C# Asp.net dersleri

Derslerimi işleme yöntemim tamamen öğrenciye kalmış o ne derse o olur tabi ipin ucunu fazla kaçırmadan soru sorması benim için en önemli şeydir çünkü ne kadar soru sorarsanız o kadar istekli olduğunuzu anlatırsınız aslında karşınızdakine .

Karabük
₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Karabük Üniversitesi Hazırlık yılında derece yapmış öğrenciden Karabük'te ingilizce özel ders imkanı

Derslerimde öncelikle konuyu anlatır, sizlere örnek cümleler yazarım. Konuyu anladıktan sonra benzer örnek cümleleri sizlerin kurmasını isterim. Yanlışlarınızı tespit edersek anlamadığınız yerleri sizlere tekrar gösteririm. Derslerim ilkokul ve lise öğrencilerine uygundur. 1 ders saatimiz, renkli kalem ve kağıtlarla ilgi çekici görsel hafıza teknikleriyle doludur.

Safranbolu
₺50/saat
Pınar
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sağlık bölümü öğrencisiyim okul ödevleri ve ek olarak türkçe derslerinde yardımcı olabilirim.

Derslerimi slaytlar ve konu anlatımlı kitap eşliğinde işlerim. Konuya örneklerle giriş yaparım. Anlaşılmadığını düşündüğüm an o konu üstüne daha çok ağırlık veririm örnekleri çoğaltırım. Konuları bitirdikten sonra testle pekiştirilmesini sağlarım.

Karabük Merkez
₺20/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

KBÜ Mekatronik Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim Karabük de özel ders verebilirim .

Konuyu anlattıktan sonra örnekler çözerek pekiştirmeye giderim . Anlamadığı yeri tekrar ederek pekiştirmesine önem gösteririm. dersi basite indirgeyerek anlamasını sağlarım.Gerçek hayattan örnekler vererek dersi daha zevkli hale getirmeye çalışırım.

Karabük Merkez
₺45/saat
Maya
İlk ders ücretsiz!

C1 seviyesinde ingiliscem oldugu ve çocuklarla çalismayi cok sevdiyimden çocuklara ingilisce ozel dersler veriyorum. I will glad to teach your children️

Çocuklar dili dinleyerek ve konusarak ogrendiyi icin en cok speaking ve listening uzerine çalisiyorum. Bir dili ögrenmek için kelime hazinesi önemli bunun için de en cok kelime üzerinde çalisiyoruz. Actually children learn any language with listening and speaking that is why my method is working on both section.

Karabük Merkez
₺50/saat
Doğuş
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisinden Karabük'te ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce eğitim

Derslerimi güler yüzle ve anlaşılır bir şekilde anlatırım.Diksiyonum oldukça iyidir.Karşımdaki kişinin anlaması için elimden geleni yaparım.Sürekli ders anlatarak karşı tarafı sıkmak istemem. (Tabi karşı tarafın isteğine bağlı olarak.)Genelde ilköğretim ortaokul ve lise seviyesinde dersler veririm.Hazırlık dönemini yarım dönemde bitirdim ve kendi isteğimle kaldım.

Safranbolu
₺40/saat
Rümeysa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çevirmenlik öğrencisiyim b2 seviyesini bitirdim ve ilerletiyorum.İlkokul- ortaokul öğrencilerine özel ders verebilirim

Derslerimi öğrencinin bilgi seviyesine bağlı olarak farklı kaynaklardan ve etkin olmak istediği konuya ağırlık vererek işlerim alınan ders saatine göre dinleme, yazma olarak extra bilgi eklerim.

Safranbolu
₺120/saat
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Tıp Mühendisinden Tüm Yaş Gurubuna Tüm Dersler İçin Yüksek Donanımlı Sınıfta Öğrenme Garantili Özel Dersler..

*Hızlı Okuma Teknikleri ( Hızlı Okuyup Anlama ,Sınav Çözme Teknikleri , Konsantrasyon Artırma ve Beyin Geliştirme Teknikleri içerir) *LGS Ye Hazırlık ve Ortaokul Öğrencilerimin Tüm Derslere Destek (Fen Bilimleri- Matematik-Türkçe - Sosyal Bilgiler) *Üniversite Sınavına Hazırlık YKS-TYT-AYT ve Lise Derslerine Destek (Matematik -Fizik -Kimya-Biyoloji-Coğrafya) *KPSS Hazırl

Safranbolu
₺28/saat
Sefa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul düzeyinde okul derslerine yardımcı olabilirim. Ödev yardımı da yaparım.

Öğrencinin eksik olduğu noktalara yoğunlaşırım . Sıkarak değil eğlendirirken ders anlatmayı tercih ederim. Öğretirken eğlendiren bir hoca olmayı tercih ederim .

Karabük
₺50/saat
Gülnisa
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisliği öğrencisinden Karabük'te ilkokul-ortaokul-lise düzeyi ingilizce dersi

İngilizce derslerimi; öğrencimin istekleri doğrultusunda anlatırım. Genel olarak önce gramer yapısını anlatırım. Her ders vereceğim 15 kelimeyi ise şarkı yoluyla dinletip cumle kurdurmayla tercih ediyorum çünkü bu onların dinleme ve okuduğunu anlama deneyimlerini arttırır. Aynı zamanda oyunlar da dersimi bir parçası olur her zaman.

Karabük Merkez
₺20/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Çevirmenlik öğrencisinden üst düzey ingilizce dersi. İster pratik bilgiler ister derinlemesine bilgiler

Dersim öğrencinin en rahat öğrenme biçimini saptadıktan sonra öğrenciye özel olarak şekillenir. Örneklerle ve betimlemelerle ders işlerim.

Karabük Merkez
₺25/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Daha önce çeşitli yerlerde İngilizce öğretmenliği yaptım. Tecrübeliyim, akıcı anlatıma sahibim. Sizlere yardımcı olmak istiyorum

Genelde hikayeler anlatarak işlerim ve esprili şekilde anlatım biçimine sahibim. Çok az ödev veririm. Anlamadığınız noktaları hayattan örneklerle bağdaştırarak akılda kalmasını sağlarım.

Karabük Merkez
₺70/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğrencisinden Karabük’te ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine, bire bir ya da geup dersler

Ders işlemi yöntemin öğrencinin yeteniğe göre değişim gösterir. Yetenkli ise onun seviyesi ve üzerinden başlarım.

Karabük Merkez
₺55/saat
Maya
İlk ders ücretsiz!
Karabük
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisliği bölümü öğrencisinden LGS ve TYT ye yardımcı matematik ve geometri dersleri.

Derslerimden önce öğrenciye gelecek hafta işlenecek konu hakkında ufak bilgiler verip çözümlü örnekleri inceleyip gelmesini isterim. Burdaki amaç ders işlenisi sırasında konu hakkında fikri olması ve konuyu daha iyi anlaması için ön çalışma yapmış olmasıdır. Bu sistem öğrencilerin %90 ında ekstra başarı sağlamıstır.

Karabük Merkez
₺40/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

18 yıllık özel okul ve dersane tecrübesi ile okul derslerine ve sınavlara destek

öğrenci isteğine göre ders teknikleri,konuşma,gramer ve çeviri ayrıca kelime çalışması...İngilizce çalışma konusunda zamanlama önem sırası açısından en başlarda sayılabilir. Biraz önce azim ve kararlılıkla düzenli çalışmak derken, İngilizce ders çalışma programının zamanlamasını kastediyordum.

Karabük Merkez
₺50/saat
Reyhan
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası islemecilik mezunu girisimcilik . vaka analizi . spss alanlarında bilgili porter ve swot danısmanı

dersler uluslararası isletmecilik basta olmak üzere girisimcilik = isletme gibi bölümleri okuyan öğrencilere destek amaclıdır 1 ders saatim genel olarak klasik ve zor sorunların cözümüne yönelik gecer genel anlamda bilgiler veririm ve ileride işinize cok yararlı olur

Safranbolu
₺60/saat
Feyzullah behlül
İlk ders ücretsiz!

Odtü petrol mühendisliği mezunu, Karabük Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Yüksek Lisans Ögrencisi, İngilizce ve Matematik Konularında Eğlenceli ve Etkili Dersler...

Derslere genelde öğrenci ile samimiyet kurmadan detaylı olarak başlamam önce muhabbet ve saygı ortamını oluşturur daha sonra kendi yöntemlerimle en etkili dersi yapmaya gayret ederim. Özellikle motive etme ve sorunları çözmede bir psikolog gibi yardımcı olur ve samimi olarak kişinin derdiyle dertlenirim...

Kılavuzlar Köyü
₺20/saat
Berk
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği öğrencisinden ortaokul ve lise'ye uygun karabük 100.yıl da özel ders

Aslında dersi veridiğim kişi ile de alakalı olarak değişkenlik gösterir.

Safranbolu
₺60/saat
Ogulcan
İlk ders ücretsiz!

Gitar dersi gitar eğitimi profesyönel gitar öğretimi siz değerli öğrencilerle en iyi şekilde paylaşmak isterim

Derslerimi temel eğitimden başlayarak ilerlerim öğrencilerin öğrenme hızına göre gitarda nota akor vs.

Karabük Merkez
₺40/saat
Berna
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Karabük'te ilkokul seviyesi tüm dersler, ilköğretim ve lise İngilizce dersi

Öncelikle karşımdaki insanı dinlerim.Nelerde eksik olduğunu ve neleri iyi yaptığını sorarım.Bu bilgiler dahilinde önce birkaç soru çözmesini isterim ki hangi konularda eksik olduğunu ben de görmüş olayım.Buna göre eksikleri tamamlayan , tam olanları örneklendiren bir çalışma sürdürürüm.

Karabük Merkez
₺50/saat
Meryem
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği öğrencisinden ilköğretim lise tüm derslerin anlatımı ve ödevlere destek olma

Öğrenciyi sadece öğrenci olarak görmem. Sıkıcılık ve monotonluktansa iki tarafın aktif olacağı metotları tercih ederim. Modelleme veya motivasyon egzersizleri yapmayı severim. Karşımdaki kişinin seviyesine inebilirim ve onu anlamaya çalışırım. Stresini azaltmaya odaklanıp yüksek verime ulaşmayı hedeflerim.

Karabük Merkez
₺30/saat
Halil ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Elektrik ve elektronik mühendisliği öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi

Derste en başta temelden başlayıp kısa bir sohbetle öğrencinin seviyesini tespit edilir daha sonra ihtiyacı olduğu yöne daha ağırlık vererek emek ve fayda vermeye dayalı bir eğitim öğrenciye sunulmak amaçlıdır.

Karabük Merkez
₺35/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Karabük 'de ilk ve orta okul öğrencilerine deneyimli mezun öğretmenden özel ders

Öğrencinin eksik olduğu konuları belirleyerek onu seveceği hale getirip birlikte bir ders programı oluşturduktan sonra derslerime başlarım.

Safranbolu
₺100/saat
Tuğba gül
İlk ders ücretsiz!

Müzik bölümü öğrencisinden șan, müzik tarihi, piyano ve gitar dersleri. Her yaș grubu için.

Derslerimi öğrenci odaklı ișlerim. Önce öğrencinin beni çözmesini isterim. Nota eğitimi ve bilgisi olmayan öğrencilere enstruman derslerine bașlamadan önce nota ve kulak eğitimi veririm. Konuya ise müzik alanında ilgi çekici tarihi olaylarla girerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Karabük semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Karabük semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Karabük semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Karabük semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Karabük semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.