Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Tiyatro özel dersleri

Tüm Türkiye'de 110 öğretmen sizi bekliyor.

tiyatro özel dersi seçeneklerimiz

₺70/saat
Pınar
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TRT kısa film yönetmen yardımcısı, oyuncu ve oyuncu koçuyum :) bireysel veya gruplara özel ders veriyorum.Önceliğim ilköğretim ve lise eğitimi devam eden arkadaşlar .

"Tiyatro, müthiş bir kültür ocağı. Öğretici, besleyici ve sevecen bir kaynak."Yıldız Kenter.. sözünden yola çıkarak öğrencilerime öğretici, besleyici ve sevecen bir kaynak olmaya çalışıyorum. Yaşam koçluğu da yapmaktayım.Özellikle öz güven , topluluk önünde konuşma ,duygularını ifade edebilme,yeni nesil iletişim konularında faydalı olabileceğime inanıyorum.

Beyoğlu
₺80/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Oyunculuk sınavlarına hazırlık, ses, nefes ve diksiyon dersleri... Tiyatro Bölümü mezunundan...

Dersleri kişilerin ihtiyaçlarına, hayallerine, pozitif ve negatif yönlerine bakarak, birlikte kararlar alarak işlerim. Hiçbir ders programının ve yöntemine herkese uygulanabileceğini düşünmüyorum. Hele ki böyle bir alanda... Bir çok tiyatro hocasından ders alma fırsatım olduğu için kişiye göre farklı ekoller ve yöntemlerle dersler yapabiliyorum.

İstanbul
₺100/saat
Ozan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunundan Konservatuvara Hazırlık, Profesyonel Oyunculuk ve Yaratıcı Drama Eğitimi (İstanbul)

İlk olarak öğrencinin ne istediğini ve eksiklerinin neler olduğunu tespit ederek bu doğrultuda bir yol haritası çizerim. Oyuncunun enstrümanı kendisidir, bu bilinçle geliştirilmesi gerekir. Fiziksel yeterliliğinin yanında psikolojik hazırlık ve oyunculuk perspektifi kazandırmaya yönelik drama yöntemleri kullanırım.

Bakırköy
₺200/saat
Selin ece
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tiyatro anadalı mezunuyum.12 yaşımdan beri tiyatro yapmaktayım.Konservatuvara hazırlık ve güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri verebilirim.Gençlere hobi olarak

Kişinin ne üzerine bu dersi aldığına bağlı olarak konservatuvar düzeyi,güzel sanatlar liselerine giriş düzeyi veya sadece hobi olarak eğlenmek üzerine ders verebilirim.

Ataşehir
₺80/saat
Mehveş
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümü mezunu oyuncudan oyunculuk ve diksiyon eğitimi

Öğrencilerin derse mental ve fiziksel olarak hazırlanması için yapılan ısınma egzersizlerinin ardından, önceden kişiye/gruba ve ilerleme düzeyine göre hazırlanmış müfredat doğrultusunda çalışırım.

Derince
₺90/saat
Nergis
İlk ders ücretsiz!

Sinema, tiyatro ve tüm sahne sanatları alanında görsel dünyayı tasarlamak isteyen her yaratıcı beyine özel ders!

önemli olan çocuklarla nasıl bir iletişim kurma becerim var ben diğer seçiceğiniz insalardan neden farklıyıma cevap olmalıydı.Tabi ki bunu yüz yüze daha iyi hissettirip anlatabilirim size ama benim hakkımda ön bir bilgi almanızda kendi açımdan yarar olduğunu düşünüyorum.Çocukluğumdan beri tiyatro, koro, dans gibi sanat aktivitelerinin içinde yoğruldum.

Bahçelievler
₺40/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Temel Tiyatro Eğitimi (Özgüven eksikliğiniz yok olacaktır.)

Dersim tiyatro alanında kendini geliştirmek isteyen. İyi bir öğretmen, iyi bir arkadaş edinmek isteyenler içindir :) Derslerimizin saatlerinin çok hızlı geçeceğine emin olabilirsiniz, samimiyet ve saygı içerisinde derslerimizi işleyeceğiz. Özgüven eksikliği fazla olan fakat oyunculuğu iyi olan arkadaşlar.

₺75/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Tiyatroda ve sinemada tecrübeli eğitmenden temel ve kamera Önü oyunculuk eğitimi. Karakter yaratım, metin okuma, sahne çalışması...

Konsantrasyonun çalışmaları için basit oyunlarla başlar Diksiyon ve metin okuma çalışmalarıyla devam eder Karakter oluşturma çalışmasıyla sonlanır.

İstanbul
₺35/saat
Doğa
İlk ders ücretsiz!

Ödüllü festival en iyi kadın oyuncusundan drama, yaratıcı drama ve kişisel gelişim dersleri verilir.

Özellikle anaokulu, ilkokul, ortaokul düzeyine tiyatroyu sevdirecek, özgüvenine katkıda bulunacak tiyatro dersleri verilir.

Körfez
₺75/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Arkeoloji Bölümü öğrencisinden temel tiyatro ve drama eğitimi dersleri, 8 yıllık deneyim

Hem teorik hem de uygulamalı olarak dersler verilecektir. Temel tiyatro eğitimini her yaştan insana verebilirim. Kişisel gelişim için oldukça önemli olan Drama Dersleri de vermekteyim.

Keçiören
₺45/saat
Hami
İlk ders ücretsiz!

Yaratıcı Drama, Tiyatro, Lecoq Pedagojisi gibi farklı ama bir o kadar alakalı alanlarda atölyeler...

Ders programlarım tamamen İngiliz ekolü dahilinde yaratıcı drama dinamiklerinden yararlanılarak kurulur. Tiyatroya dair her şey ise on yıllık amatör ve son iki yılda ki profesyonel deneyimlerimden, hocalarımdan aldıklarımın harmanlanması ile oluşur. Özel ve devlet okulların da vermiş olduğum atölyeler, dersler ve eğitimler bütün bu süreçleri etkiler.

Ürgüp
₺50/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kapadokya üniversitesi cocuk tiyatrosu sorumlusuyum bu baglamda cocuklara ders veriyorum ve onlarin en iyi olmalari icin ugrasiyorum

Tiyatro bildiginiz gibi eglence yaraticilik ve ozguven isteyen bir dal o yuzden ilk baslarda cocuklarin bu ozelliklerini arttirmak icin bikac egzersiz yaparim daha sonra hangi alanda ilerlemesi daha uygun ise o alanda ilerlemeyi daha uygun goruyorum

₺150/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Antalya da ikamet eden öğrenciler Yaratıcı Drama ve Tiyatro dersleri tarafımdan verilir.

Ders işleme şeklim ölçülü,kolay ve naiftir. Disiplinli ve programlı şekilde çalışırım. Araştırmacı ve karşılıklı fikir alışverişi ile diaolog kurarım. Agresif değil sevecen bir yaklaşımım vardır. Öğrencinin neye yatkın olduğunu ne konuda eksik olduğunu tespit eder ona göre yol alırım.

₺75/saat
Zuhal
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tiyatro mezunundan yazarlık, drama ve tiyatro dersleri verilir. Senaryo, öykü ve masal yazma dersleri verilir.

Derslerimi öğrencimin talebi doğrultusunda belirliyorum. Hobi ya da okullara hazırlık derslerine göre planlama yapıyorum. Grup ya da özel ders olabiliyor.

₺75/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

Tiyatro Eğitmeniyim, Denizli' de Mavi-iz Tiyatro Topluluğunun kurucusu ve yönetmeniyim ve Tiyatro gönüllüsüyüm...

Öncelikle, vücut , nefes ve ses egzersizleri, oyuncu duruş biçimleri, teorik bilgiler ve hedefte sahnelecek bir oyun var ise o oyunun çalışmaları.. 1 ders saati keyifli, kişisel gelişime yönelik güzel adımlar atmış ve özgüvenini yükselten çalışmalarla geçecektir. Dersler 10 yaş ve üzeri kişilere yönelik olacaktır..

Kadıköy
₺125/saat
Gökmen
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üni Güzel Sanatlar Fak. Tiyatro Bölümü Mezunundan Oyunculuk ve Sınavlara Hazırlık Kursu

Her üniversitenin isterleri farklıdır. Okullara göre eğitim sistemi ve her sınav için ayrı çalışma şekilleri belirlemekteyim. Ekole göre oyunculuk eğitimi vermekteyim. Sınav parçalarını hazırlarken belirlenen sisteme ve her sınavdan önce özel olarak sınava gireceğiniz okulun sizlere dikkat edeceği durumlar üzerine çalışma yapmaktayım.

Kadıköy
₺70/saat
Taylan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatubarı öğrencisinden hazırlanan ve merak eden herkese eğlenceli dersler.

Derslerimizi kendi salonum yahut dış mekanda (deniz kenarı ve park gibi) en verimli şekilde yapıyor olacağız. Dış mekan seçimini ortak bir yer olarak seçebiliriz. Yaz gelmişken en doğru seçimi yapıp olması gereken doğal ortamlarda önce kendimizi sonra karakterimizi keşfediyor olacağız. Metodlara bağımlı değil onlardan faydalanıyor olacağız.

Osmangazi
₺90/saat
Zehra nihan
İlk ders ücretsiz!

7 senedir tiyatronun içinde olan birinden Bursa da tiyatroya dair her şey

Tiyatro tarihi üzerine çok düşmem bu bilgi google da arayıp bulabileceğiniz bir şey. temel oyunculuk, diksiyon, artikülasyon, doğaçlama üzerinde dururum. Kamera önü oyunculuğuna kısa da olsa değinirim.

₺75/saat
Halil engin
İlk ders ücretsiz!

BBT Mutfak ekibi çıkışlı Şehir Tiyatrosu Yönetmeninden Oyunculuk, Sahne Tasarım, Tiyatro Tarihi, ve Makyaj Eğitimi

Derslerimi duruma göre farklı metodlar ile işlerim. Grup derslerinde yaratıcı dramayı, bireysel derslerde ise oyunculuğu çalıştırırım. Derslerde ise her iki durumda ortak işlediğim bir çok konu bulunmakta. Diksiyon, temel oyunculuk, tiyatro tarihi , doğaçlama teknikleri ve oyunculuk teknikleri gibi kpnular bunların bazıları.

Konak
₺75/saat
Ayse
İlk ders ücretsiz!

Özel tekniklerle önce 'Ben kimim?' sorusuna cevap bulucaz. Sonra da kim olmak istiyorsak o olucaz.

Once kendimizi tanimamiz gerekiyor. Hem bunun icin hem de yaraticiliginiz icin aktivitelerle ise basliyoruz. Sonra okuyoruz. Bol bol oyun ve kitap okuyoruz. Kendimize en yakin karakteri buluyoruz. Başlıyoruz işlemeye.. Iliklerimize kadar hissediyoruz. Sadece hissediyoruz. Muzik dinliyoruz. Enerjimizi ortaya çıkarıyoruz.

₺65/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Aktif tiyatro oyuncusundan metinsel tiyatro ve doğaçlama tiyatro dersleri aynı zamanda konservatuvara şahane bir hazırlık ! :)

Öncelikle öğrencim hangi hedefe yönelik hareket etmek istiyorsa derslerim ona göre şekil alır. Tiyatroyla yeni tanışacak bir öğrencim varsa karşımda en alt kademeden hiçbir kısmı atlamadan tiyatro nedir? Nasıl yapılır? Oyuncu vücudunu nasıl kullanmalı? İçimizdeki his bize neler söylüyor? Bunları öğrencimde birlikte bulmalıyız.

Üsküdar
₺150/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvara hazırlananlara, oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyenlere farklı oyunculuk metotlarını kullanarak tiyatro yüksek lisans mezunundan özel ders

Derslerime ögrencinin kişilik analizini yaparak başlarım. Bu doğrultuda konularımızı belirleriz ve derslerimize başlarız. Konularımıza çalışırken göstermeci yöntem yerine uygulayıcı yöntemi tercih ederim. Ögrencinin doğruyu kendisinin bulması yönünde ona yardımcı olurum.

Beyoğlu
₺200/saat
Doğu
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar hazırlık doğaçlama oyun yazarlığı metin okuma rol yapma sahne bilgisi ses nefes yaratıcı drama beden dili diksiyon prova çalışmaları sahne bilgisi eğitimleri verilir

metot oyunculuk üzerine çalışmalar yapıyorum eric morris yöntemi çalışıyorum 15-75 yaş arası gruplara yönelik üreterek bilgi edinerek eğlenceli ve derslerin ders niteliğinde değil çalışarak sahnede oyun çalışması yaparak sürmekte tiyatroyu aşılayarak tanıyarak her dersin kendi içinde birer kuramı olduğumu bilerek varsayımları göz önünde bulundurarak derslerimizi

Fatih
₺75/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Tiyatro,Drama,Yetenek Sınavlarına Hazırlık,Yaratıcı Drama,Drama Eğitmenliği,Her yaş grubuna Drama,Diksiyon,Ses-Nefes Teknikleri,Beden Dili

Dersler uygulamalı olarak işlenir.İlk olarak bireyin kendisini tanıması,diksiyonunu geliştirmesi,ses ve nefes teknikleri üzerine çalışmalar yapılır.Daha sonra birçok farklı ekol ve method üzerine çalışmaya başlarız.Bireyin amacı doğrultusunda ilerlenir.

Yenimahalle
₺50/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diksiyon, Ses ve nefes eğitimi, drama, oyunculuk ve tiyatro konservatuara hazırlık dersleri

Canlı ders ve videolarla, kaynak paylaşımları ile aktif, tempolu, amaca yönelik, uygulamalı olarak ders gerçekleştiriyorum.

İstanbul
₺150/saat
Ali haydar
İlk ders ücretsiz!

. .Konservatuar Sınavlarına Hazırlık Dersleri, Birebir Çalışma, İstediğin zaman ek ders. .

Istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu. Dersler kişiye özel programlarla ilerler. Kişinin seviyesi belirlenir ve kişinin hedefi baz alınarak eğitime başlanır. Diksiyon eğitimiyle baslayan program dersin uzunluğuna göre bir form bulur ve icerik kişiyle geliştirilir. Kişiye öznel yetenek ve problemler öne alınır ve ilk dersler onların çözümü üzerinde durulur.

₺100/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul devlet konservatuarı mezunundan , konservatuara hazırlık sınavlarına ya da temel eğitim amaçlı özel ders.

Kişiye özel ders şeklinde, temel egzersizlerle başlayıp , sınav için gereken uygun parçaların bulunup çalışılması ve diğer temel eğitimlerin geliştirilmesi.

₺60/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciler için Yaratıcı Drama, yetişkinler için Yaratıcı Yazarlık ve Uygulamalı Oyunculuk dersleri vermekteyim.

Derslerimi tamamen yaratıcılığı ortaya çıkarmaya ve insanların bireysel farklılıklarının onların yapabileceklerine öncülük sağlayacağı şekilde işlemeye özen göstermekte ve bu şekilde eğitim vermekteyim.

Yakutiye
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Polonya'da eğitim görmüş oyunculuk öğrencisinden başlangıç seviyesine uygun tiyatro, piyano ve drama dersleri

Derslerimi oldukça samimi bir şekilde işlerim. Öğrencilerin dersten daha fazla verim alabilmesi için onların derste mutlaka aktif olarak yer almalarını sağlarım. Derslerimin neredeyse tamamı ''interaktif'' olarak işlenmektedir.

Selçuklu
₺80/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Diksiyon, diyafram, jest mimik ve benzerlerini eğlenerek öğrenmeniz artık çok ama çok kolay

Teknik bilgilerden ziyade uygulamalı olarak eğitim vermekteyim. Bir kaç kaynak kitap dışında tamamiyle sahnelenmiş veya sahnelenmekte olan tiyatro oyunları skeçler üzerinden gidilmektedir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tiyatro dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır