Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Tiyatro özel dersleri

Tüm Türkiye'de 70 öğretmen sizi bekliyor.

tiyatro özel dersi seçeneklerimiz

₺70/saat
Pınar
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TRT kısa film yönetmen yardımcısı, oyuncu ve oyuncu koçuyum :) bireysel veya gruplara özel ders veriyorum.Önceliğim ilköğretim ve lise eğitimi devam eden arkadaşlar .

"Tiyatro, müthiş bir kültür ocağı. Öğretici, besleyici ve sevecen bir kaynak."Yıldız Kenter.. sözünden yola çıkarak öğrencilerime öğretici, besleyici ve sevecen bir kaynak olmaya çalışıyorum. Yaşam koçluğu da yapmaktayım.Özellikle öz güven , topluluk önünde konuşma ,duygularını ifade edebilme,yeni nesil iletişim konularında faydalı olabileceğime inanıyorum.

İstanbul
₺50/saat
Vatansever
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Öğrencisinden Uygun Bütçeye Çocuklara(İLKOKUL ORTAOKUL SEVİYESİNDEKİ TÜM ÖĞRENCİLER) Özel Tiyatro Dersleri Verimektedir...

Derse egzersizle giriş yaparım oynancak oyunu çocuğun hayal gücüne bırakırım o yaratır ben düzenlerim.

₺75/saat
Gizem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Oyunculuk bölümü son sınıf öğrencisinden İstanbul’da yetenek sınavlarına hazırlananlara, hobi olarak düşünenlere özel ders

İlk derste öğrencinin seviyesini anlamak için çalışmalar yaparım(tirat, doğaçlama) ardından diksiyon ve artikülasyon temrinleri çalışması, hareket dersleri, sözsüz etüt(nesneleri var etme) çalışması, tirat çalışmaları şeklinde çalışma programı uygularım.

Ataşehir
₺80/saat
Mehveş
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümü mezunu oyuncudan oyunculuk ve diksiyon eğitimi

Öğrencilerin derse mental ve fiziksel olarak hazırlanması için yapılan ısınma egzersizlerinin ardından, önceden kişiye/gruba ve ilerleme düzeyine göre hazırlanmış müfredat doğrultusunda çalışırım.

Sarıyer
₺80/saat
Umut
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Oyunculuk hayaliyle yaşayan gençlere, uygulamalı diksiyon ve tiyatro dersleri. Diksiyon ve Temel Oyunculuk bilgisi

Derslerimi diksiyon ve hitabetin temelleri, tiyatroda sözlü ve bedensel çalışmalar ve Stanislavski tekniği üzerinden işlerim. Öğrenci derste birebir katılım göstermelidir. Tiyatro metinlerinden tiradlar ve müzikallerden parçalar ile alıştırmalar yapılabilir.

Derince
₺90/saat
Nergis
İlk ders ücretsiz!

Sinema, tiyatro ve tüm sahne sanatları alanında görsel dünyayı tasarlamak isteyen her yaratıcı beyine özel ders!

önemli olan çocuklarla nasıl bir iletişim kurma becerim var ben diğer seçiceğiniz insalardan neden farklıyıma cevap olmalıydı.Tabi ki bunu yüz yüze daha iyi hissettirip anlatabilirim size ama benim hakkımda ön bir bilgi almanızda kendi açımdan yarar olduğunu düşünüyorum.Çocukluğumdan beri tiyatro, koro, dans gibi sanat aktivitelerinin içinde yoğruldum.

Bahçelievler
₺40/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Temel Tiyatro Eğitimi (Özgüven eksikliğiniz yok olacaktır.)

Dersim tiyatro alanında kendini geliştirmek isteyen. İyi bir öğretmen, iyi bir arkadaş edinmek isteyenler içindir :) Derslerimizin saatlerinin çok hızlı geçeceğine emin olabilirsiniz, samimiyet ve saygı içerisinde derslerimizi işleyeceğiz. Özgüven eksikliği fazla olan fakat oyunculuğu iyi olan arkadaşlar.

₺100/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunundan Konservatuvara Hazırlık, Profesyonel Oyunculuk ve Yaratıcı Drama Eğitimi (İstanbul)

İlk olarak öğrencinin ne istediğini ve eksiklerinin neler olduğunu tespit ederek bu doğrultuda bir yol haritası çizerim. Oyuncunun enstrümanı kendisidir, bu bilinçle geliştirilmesi gerekir. Fiziksel yeterliliğinin yanında psikolojik hazırlık ve oyunculuk perspektifi kazandırmaya yönelik drama yöntemleri kullanırım.

Körfez
₺75/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Arkeoloji Bölümü öğrencisinden temel tiyatro ve drama eğitimi dersleri, 8 yıllık deneyim

Hem teorik hem de uygulamalı olarak dersler verilecektir. Temel tiyatro eğitimini her yaştan insana verebilirim. Kişisel gelişim için oldukça önemli olan Drama Dersleri de vermekteyim.

Eyüp
₺100/saat
Erkan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Performans Sanatları Öğrencisi ve Oyuncu Erkan Akbulut'tan Tiyatro ve Konservatuvara Hazırlık Dersleri

Eğitim veren okulların sınavlarda sizden bekledikleri temelde benzer görünse de belirli kriterler ve yöntemlerle birbirlerinden ayrılırlar. Detay gibi görünen bu kısım size avantaj sağlayacağı için öncelikle hedefimizin neresi olduğunu belirleyerek yola çıkarız.

₺75/saat
Zuhal
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tiyatro mezunundan yazarlık, drama ve tiyatro dersleri verilir. Senaryo, öykü ve masal yazma dersleri verilir.

Derslerimi öğrencimin talebi doğrultusunda belirliyorum. Hobi ya da okullara hazırlık derslerine göre planlama yapıyorum. Grup ya da özel ders olabiliyor.

₺75/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

Tiyatro Eğitmeniyim, Denizli' de Mavi-iz Tiyatro Topluluğunun kurucusu ve yönetmeniyim ve Tiyatro gönüllüsüyüm...

Öncelikle, vücut , nefes ve ses egzersizleri, oyuncu duruş biçimleri, teorik bilgiler ve hedefte sahnelecek bir oyun var ise o oyunun çalışmaları.. 1 ders saati keyifli, kişisel gelişime yönelik güzel adımlar atmış ve özgüvenini yükselten çalışmalarla geçecektir. Dersler 10 yaş ve üzeri kişilere yönelik olacaktır..

Kadıköy
₺125/saat
Gökmen
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üni Güzel Sanatlar Fak. Tiyatro Bölümü Mezunundan Oyunculuk ve Sınavlara Hazırlık Kursu

Her üniversitenin isterleri farklıdır. Okullara göre eğitim sistemi ve her sınav için ayrı çalışma şekilleri belirlemekteyim. Ekole göre oyunculuk eğitimi vermekteyim. Sınav parçalarını hazırlarken belirlenen sisteme ve her sınavdan önce özel olarak sınava gireceğiniz okulun sizlere dikkat edeceği durumlar üzerine çalışma yapmaktayım.

Osmangazi
₺90/saat
Zehra nihan
İlk ders ücretsiz!

7 senedir tiyatronun içinde olan birinden Bursa da tiyatroya dair her şey

Tiyatro tarihi üzerine çok düşmem bu bilgi google da arayıp bulabileceğiniz bir şey. temel oyunculuk, diksiyon, artikülasyon, doğaçlama üzerinde dururum. Kamera önü oyunculuğuna kısa da olsa değinirim.

₺75/saat
Halil engin
İlk ders ücretsiz!

BBT Mutfak ekibi çıkışlı Şehir Tiyatrosu Yönetmeninden Oyunculuk, Sahne Tasarım, Tiyatro Tarihi, ve Makyaj Eğitimi

Derslerimi duruma göre farklı metodlar ile işlerim. Grup derslerinde yaratıcı dramayı, bireysel derslerde ise oyunculuğu çalıştırırım. Derslerde ise her iki durumda ortak işlediğim bir çok konu bulunmakta. Diksiyon, temel oyunculuk, tiyatro tarihi , doğaçlama teknikleri ve oyunculuk teknikleri gibi kpnular bunların bazıları.

Konak
₺75/saat
Ayse
İlk ders ücretsiz!

Özel tekniklerle önce 'Ben kimim?' sorusuna cevap bulucaz. Sonra da kim olmak istiyorsak o olucaz.

Once kendimizi tanimamiz gerekiyor. Hem bunun icin hem de yaraticiliginiz icin aktivitelerle ise basliyoruz. Sonra okuyoruz. Bol bol oyun ve kitap okuyoruz. Kendimize en yakin karakteri buluyoruz. Başlıyoruz işlemeye.. Iliklerimize kadar hissediyoruz. Sadece hissediyoruz. Muzik dinliyoruz. Enerjimizi ortaya çıkarıyoruz.

₺100/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu, deneyimli eğitmenden; oyuncu koçluğu, diksiyon ve konservatuvarlara hazırlık dersleri verilir.

Konservatuvar mantığıyla, kişiye özel dersler vermekteyim. Katılımcıların kendilerini en etkili şekilde ifade edebilmeleri için katılımcıya gerekli olan tüm yöntemlerden faydalanmaktayım. Eğitim paketi içinde Diksiyon, Beden Dili, Temel oyunculuk, Metin Analizi ve konservatuvar giriş sınavlarına yönelik hazırlıklar yer almaktadır.

Yenimahalle
₺50/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diksiyon, Ses ve nefes eğitimi, drama, oyunculuk ve tiyatro konservatuara hazırlık dersleri

Canlı ders ve videolarla, kaynak paylaşımları ile aktif, tempolu, amaca yönelik, uygulamalı olarak ders gerçekleştiriyorum.

İstanbul
₺150/saat
Ali haydar
İlk ders ücretsiz!

. .Konservatuar Sınavlarına Hazırlık Dersleri, Birebir Çalışma, İstediğin zaman ek ders. .

Istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu. Dersler kişiye özel programlarla ilerler. Kişinin seviyesi belirlenir ve kişinin hedefi baz alınarak eğitime başlanır. Diksiyon eğitimiyle baslayan program dersin uzunluğuna göre bir form bulur ve icerik kişiyle geliştirilir. Kişiye öznel yetenek ve problemler öne alınır ve ilk dersler onların çözümü üzerinde durulur.

₺50/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar son sınıf öğrencisinden çocuklar ve yetişkinler için oyunculuk ve diksiyon kursları

Oyun oynayarak ve pratik yaparak öğrenmenin en doğru yol olduğunu düşünürüm. Uygulamalı ve eğlenceli bir program ile neler yapabiliceğinizi görün .

Selçuklu
₺80/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Diksiyon, diyafram, jest mimik ve benzerlerini eğlenerek öğrenmeniz artık çok ama çok kolay

Teknik bilgilerden ziyade uygulamalı olarak eğitim vermekteyim. Bir kaç kaynak kitap dışında tamamiyle sahnelenmiş veya sahnelenmekte olan tiyatro oyunları skeçler üzerinden gidilmektedir.

₺100/saat
Hasret
İlk ders ücretsiz!

5-12 yaş arası Drama ve Tiyatro Dersleri Verilir Haftasonu veya haftaiçi ️

Ben Dersleri Keyifli bir hale getirerek örneklemeler oyunlar vs çeşitli anlatımlarla ve keyifli kısa molalarla ders işleyişini sürdürürüm anlatmaktan çok anlatmalarını daha öğretici bulurum

₺50/saat
Ramazan mert
İlk ders ücretsiz!

Geleneksel Türk Tiyatrosu ve Sinema Oyuncusundan İzmir içi oyunculuk ve özgüven dersleri

Derslerimi konuşarak, gerekli motivasyonu sağlamaya çalışarak, konuyla ilgili kitaplardan alıntılar yaparak ve kendi deneyimlerimi paylaşarak işlerim. Gerektiği zamanlarda özgüvenini sağlamaya yönelik çalışmalarımda olabilir.

₺100/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Farklı oyunculuk disiplinleri ve kişinin kendini, oyunculuğunu, bedenini keşfi üzerine ağdasız bir süreç

Tek doğrunun ve formüllerin olmadığı bu dalda kişisel alanımızı tanımak, *Pratikler *Alıştırma ve Egzersizler *Kuramsal Bilgiler * Perspektifimizi genişletmek adına tüm sanat dallarından katkılar Yardımıyla bu alanı genişletmek üzerine keyifli geçecek ders süreci

Fethiye
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğrencisinden tiyatro- sahne dersleri, okula dersleri ve ödevlere yardım.

Dersleri, ders alan kişinin eksik yönlerini tamamlamak ve bundan daha büyük oranda da iyi olduğu konuları daha da geliştirmek üzerine ayarlamayı tercih ederim. Çünkü mevcut yeteneğin veya ilginin geliştirilmesi daha önemlidir.

₺50/saat
Meral
İlk ders ücretsiz!

İngilizce,Türkçe oyun yazarlığı ve yönetmenliği yapıyorum. Hazırlayıp sunduğum bir çok oyunum var.

Bol tekrar. İngilizce pratiği için tiyatronun çok önemli olduğunu düşünenlerdenim . Sesli ingilizce okuma, doğaçlama çalışmalarıyla bol tekrarlı yapılan çalışmalar.

Kağıthane
₺40/saat
Özgür
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel sahne sanatları eğitmeninden oyunculuk-diksiyon ve oyun yazma eğitimi bireysel ve grup eğitimi verilir.

Eğitim sistemim tamamen eğlenirken öğrenmek üzerinedir. Size nasıl ben bu kişi olamam dediğiniz kişi nasıl olunur bunu göstericem. Sahnede nasıl heyecanlanmaz ve sahneyi nasıl gerçek bir dünya gibi görmeyi göstericem herşeyi beraber hayal ederek gerçekleştiricez.

₺80/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar tiyatro mezunuyum ve eski trt spikeri bir hocayla donanımlı bir diksiyon dersi almışlıgım ve ders vermişliğim var oyunculuk alanında temel oyuncluk derslerinin yanı sıra dramaturjik anlam

Diksiyonlar olarak ses acmadan tutun konuşma sanasının inceliklerini öğretirim ödevler veririm oyunca adayına temel oyunculuk karakter çözümlemek role nasıl girilirden tutunda cok detay var bunları dersmizde işleyeceğiz

Şişli
₺80/saat
Busra
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar tiyatro öğrencisinden sınavlara hazırlananlara , hobi olarak ilgilenenlere birebir veya grup içi uygulamalı oyunculuk, drama dersi

Güzel Sanatlar veya konservatuvara girmek isteyen adaylarla birebir tirad çalışması. Grup olarak kendini tanıma, farkındalık, konsantrasyon ve güven çalışmaları. Bireyin kendisinde varolan duyguları keşfetmesi ve bunu sahnede uygulaması. Diksiyon temrinleri . Ses ve nefes egzersizleri. Tango , tarantella , vals .

Kepez
₺50/saat
Tuğberk
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar Tiyatro bölümü öğrencisinden, konservatuvar ve güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümüne hazırlanan öğrenciler için ders

Ortak bir zaman belirlenip, o sürelerde dersimizi işleyebiliriz.Bir de istikrar önemli tabi bu işte, o yüzden sonunu getirecek arkadaşlar gerek.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tiyatro dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır