Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kişisel gelişim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 89 öğretmen sizi bekliyor.

kişisel gelişim özel dersi seçeneklerimiz

Bahçelievler
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Başarıya giden yolda ihtiyaç duyduğumuz en önemli şey iyi bir süreç yönetimi ve sağlıklı bir psikolojidir.

İnsan yaşamı düz bir çizgi değildir. İnişli ve çıkışlı dalgalanmalara sahiptir. Hepimiz zaman zaman bu dalgalanmaların dibinde bulunabiliriz ve bu süreç içerisinde doğru kararı almak için epey zorlanırız.

Batman
₺50/saat
Gaye
İlk ders ücretsiz!

Meslek yüksekokulu öğrencisinden; yaşam koçluğu,kişisel gelişim olanağı sağlayan yeni proje başlangıç konuşmalarıı

Kanıtlanabilir somut bilgiler ışığında çalışmaya paylaşmaya bayılırım,bilimsel yaklaşımlarla derslerimizi işleyeceğiz,derslerim algıda seçici olmayan insanlara yönelik çünkü ders verme amacım insanların hayatında en gerekli olan duyguların açığa çıkmasını ve onları yönetebilmeyi anlatabilmek,bu süreci seçici algıda seçici insanlarla yürütemeyeceğimi düş

Beykoz
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Kendinizi bulun, kendinize güvenin, motivasyonunuzu yüksek tutun. Fakat ilk önce yararlı bir birey olun.

Dinlerim. Fazla tavsiye vermemeye çalışırım. İçinizdeki cevheri kendiniz fark etmenizi sağlarım.

İzmit
₺70/saat
Can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli ve tüm türkiye genelinde fitnes eğitimi,öğrenci koçluğu dersleri verip ayrıca yaşam koçluğu yapmaktayım

BİREBİR ÖZEL DERS VE EĞİTİMLERİMDE TAMAMEN SONUÇ ODAKLI OLUP ; DİSİPLİN,ÖZGÜVEN MOTİVASYONU VE HEDEF DOĞRULTUSUNDA İLERLEME GÖSTERDİM VE GÖSTERMEYE DE DEVAM EDECEĞİM.EĞİTİM VE İRADE HER ZAMAN BAŞARIYI GETİRİR.

Denizli
₺70/saat
Gulsah
İlk ders ücretsiz!

Hafiza, kişisel gelişim ve hizli okuma dersleriniz için doğru yerdesiniz! hadi başlayalim

Derslerimi her kişinin anlayabileceği yalın ve eğlenceli bir dille metaforlar kullanarak anlatırım. hızlı okuma , hafıza ve kişisel gelişim teknikleri her yaş grubuna hitap edebilecektir. 1 saat dersimiz bir önceki konunun tekrarıyla başlar ve yeni konuya bundan kopuk olmaksızın uygun bir geçişle başlanır.

Konak
₺80/saat
Ata ruhi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisi CEO'dan lise döneminde kendini tanıma, yönetme ve geliştirme rehberliği.

Önce eksiklerimizin ne olduğunu gözden geçiririm. Daha sonra benim yardımcı olabileceğim bir branş ise yardım ederim. Eğer alanım dahilinde değil ise programlı bir şekilde eksiklerimizi tamamlamak için rehberlik ederim.

Selçuklu
₺75/saat
Ali kemal
İlk ders ücretsiz!

13 Yıllık tecrübe ile Eğitim Koçluğu almak isteyenler veya sertifika almak isteyenler

Üniversiteye hazırlık yani lise grubu öğrencilere yönelik eğitim verebilirim. Haftalık aylık ve günlük planlarını yapar ve onların takiplerini gerçekleştiririm. 1 ders saati danışanı tanımak ve çözümlemek ile geçer. Sonrasında onun algılama yöntemini belirler ve ona uygun haftalık çalışma programını hazırlarım.

Sakarya
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

"Hayatın kendisi bir gerçektir"...Yaşam Koçu olarak hazırım peki ya siz?

“Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olurum. Özsaygı sorunlarında ve arzularınıza amaçlarınıza ulaşma konusunda yardımcı olurum. Kimler yaşam koçluğu alabilir? - Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler.

Pendik
₺100/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği mezunuyum. Aynı zamanda Coğrafya eğitimi üzerine yüksek lisans yapıyorum. 6 yıllık özel okul ve dershane tec. sahibim.

Programlama ve danışma ilk önce hizmeti talep eden bireyi tanımak ile başlar. Bu süreçte en önemli olan şey kendini karşınızdaki profesyonele teslim etmektir. Bunun yanında sürecin takibi, verilen görevlerin yapılması ve bunun içselleştirilmesi süreçteki verimliliği sağlamak için olmazsa olmazlardandır.

Bayrampaşa
₺50/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunundan İstanbul'da Eğitim Koçluğu, sınava hazırlık ve ders takibi

Öğrencide özgüven geliştirme yöntemleri, öğrencinin koçluğa ihtiyaç duyduğu alanların belirlenmesi, öğrencide farkındalık yaratma ve hedef belirlemesine yardımcı olma, öğrencinin kişisel farkındalığını arttırmak, ders programı hazırlama ve ders çalışma düzeninin takibi, sınav notlarının takibi ve eksik olunan noktaların belirlenerek bunlara uygun yeni ders çal

Aksaray Merkez
₺50/saat
Tansu
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kendini geliştirmek isteyen ve yeniliklere açık olan her yaş ve sınıftan öğrenci.

dersler genel olarak oyun üzerine olduğu için çok eğlenceli ve keyifli bir zaman geçireceğimize eminim. minimum bir saat ayırıyorum. bu ders akış sürecine bağlı oluyor çoğu zaman . derse giriş karşı tarafı tanıma oyunu ile başlar genel sohbet edilir ve ders ilerler .

Kepez
₺40/saat
Ercan
İlk ders ücretsiz!

En güzel şeyler en çok bekleyenlerin başına gelir... Tıkla ve kendini geliştir!

Derslerimi genelde görüntülü konuşmalarla ve gerektiğinde buluşarak (Antalya İçi) veririm.

₺100/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

LGS ve TYT-AYT öğrencilerine sınava yönelik stres yönetimi ve etkili ders çalışma taktikleri için Eğitim Koçu

Karşılıklı tanıyarak eğitime giriş yaparım. Sınava hazırlanan öğrencilere veya bağımlılıkla mücadele eden arkadaşlara yönelik eğitimler verdim. İlk dersimiz tanıma ve güvenme üzerine geçerken diğer derslerimiz öğrencimin ihtiyacı doğrultusunda belirlenerek ilerliyor.

Yenimahalle
₺50/saat
Günce
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Aile Danışmanı ve Rehber Öğretmeninden kariyer koçluğu ve kişisel koçluk. Eğitim ve sosyal hayatınızdaki problemleri birlikte aşabiliriz :)

Kişisel gelişim ve kariyer koçluğunda öncelikli hedefim tanıyacağım kişinin tüm özelliklerini bilmek ve kişiyi yakından tanımaktır. Mümkün olduğunca karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde sürecimizi devam ettiririm. Sürecimiz herkese yöneliktir. 1 ders saatimiz verimli, soru cevaplarla hedeflerimize odaklanarak geçmekte.

Pendik
₺50/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

'REHBER ÖĞRETMEN' ile hayatınıza yeni bir yön sunabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz!!!!!

Ben size bir şeyler öğretmeyeceğim. Siz anlattıkça yapılması gerekenleri beraber planlayacağız. Her insan biriciktir, her insanın ihtiyacı başkadır. Bu yüzden yavaş ve emin adımlarla problemleri tespit edip onları teker teker irdeleyeceğiz. Siz inanırsanız, her şey mümkün olacaktır. Sadece DÜRÜST OLUN..

Bahçelievler
₺55/saat
Melisa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Pozitif enerjisiyle her şeyi olumluya çeviren bir öğrenciden dersler alın, hayatınızı değiştirin.

Çekim yasası ile insanın dilediklerini yapabileceğini öğretmeye çalışmaktayım. Ek olarak da psikolojik problemler için terapi niteliğinde dersler vermekteyim.

Sancaktepe
₺40/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kariyer planlaması, insan ilişkileri, sağlıklı yaşam, ruhsal dinginlik gibi çoğu konuda yanınızdayım

Derslerimi farklı yer/mekan ve zaman aralıklarında farklı aktiviteler ile işliyorum, kişisel yaşam koçunuz olarak süreçlerinizi yakından takip ediyor, her geçen gün sizi bir adım ileriye taşıyorum. Klişe kişisel gelişim kitaplarından tüyolar değil. Yaşamın gerçek kesitlerinden örnekler ile size daha iyi bir gelecek için yol gösteriyorum.

Süleymanpaşa
₺100/saat
Rahmeli
İlk ders ücretsiz!

Yaşam ve eğitim koçu olarak kendini geliştirmek isteyen hedefi olupta ilerlemek isterseniz ben sizinleyim

YAŞAM KOÇLUĞU VE EĞİTİM KOÇLUĞU OLDUĞU İÇİN KİŞİ İLE BİRLİKTE HAREKET EDİLİR VE KİŞİNİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA HEDEF BELİRLENİR ;KİŞİYE UYGUN PLANLAMALAR YAPILIP BİRLİKTE HAREKET EDERİZ. DERSLERİMİ KİŞİNİN TALEBİ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENDİREBİLİRİM .

Tuzla
₺60/saat
Ataberk
İlk ders ücretsiz!

Yaratıcılık, Gelecek Kaygısı, Kararsızlık gibi alanlarda Psikoloji Öğrencisi'nden (yan-dal) Kişiyi Bireysel Olarak Tanıyıp Anlamaya Yönelik Kişisel Gelişim Seansları

Bu tarz sorunlar genelde kişinin kendini tanımakta güçlük çekmesinden ötürü gelişir, ben de önce sohbet tadında diyaloglarla sizi olabildiğince iyi anlamaya çalışıp daha sonra size hayata hangi farklı açılardan bakarsanız daha olumlu bir yaşantı elde edebileceğinizi bireysel olarak sizi anlayıp anlatmaya çalışacağım.

₺50/saat
Evren
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışman dan 17 - 60 Yaş Arası Kişiler için Profesyonel Psikiyatristlik..

Alanlar : Depresyon Fobiler Kaygı Bozuklukları Çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Konuşma ve Dil Bozuklukları Özel Öğrenme Güçlüğü Disleksi Üstün Zekalı Çocuklar Yaygın Gelişimsel Bozukluklar (Otizm, Asperger vb) Sınav Kaygısı Ders Başarısızlığı Okul Korkusu Okula Hazır Oluş Süreçleri Sosyal Fobi Stresle Başa Ç

Çankaya
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Pozitif düşünce - pozitif hayat odakli uygulamali eğitim veren genç yaşam koçuna koşun birlikte yürüyelim

Hayatın kargaşası içerisinde kendimize pek zaman ayıramayız. Bazı şeylerin sonradan farkına varıp keşke deriz. Çünkü kafamız hep doludur. Keşkeler hiçbir zaman bitmeyecek maalesef.

Tepebaşı
₺190/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

Kişisel Gelişim, Yaşam Koçluğu, Öfke ve Stres Yönetimi, İlişki Koçluğu, Etkili İletişim, Aile İçi İletişim, İknanın Psikolojisi, Motivasyon

Bireysel çalışmalarımda öncelikli olarak kişinin "kişilik analizini" yapıyorum. Daha sonra kişinin karakterine uygun çözüm yöntemlerini, kişiye özel olarak sunmaktayım. Çalışmalarımın ve yönetmelerimin tamamı pozitif bilimlerden beslenmektedir. Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe, NLP ve Kişisel Gelişim temeline dayanmaktadır.

İstanbul
₺60/saat
Yazgül
İlk ders ücretsiz!

Kişisel Gelişim Dersleri Verilir, Yaşam Koçluğu yapılır, Hayatınızı pozitif yönde devam etmenize yardımcı olurum

İlk olarak kişiyi tanımam lazım, ne sorunlarla karşılaştığını öğrenmem lazım, daha sonra beraber hataları bulup, onları düzeltmelerine yardımcı oluyorum, hayata daha pozitif bakmayı öğretiyorum

₺50/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Lisans Hemşirelik mezunundan , İngilizce A2 düzeyinde ve İspanyolca A1 düzeyinde yabancı dil eğitimi, ortaokul biyoloji, matematik ve tarih derslerine destek okula yardım , sınavlara yardım ,eğitim ko

Derslerimi birebir yada gurup halinde kişi ve aile görüşü alınarak nerede ders yapılmak istenirse daha önceden belirlenen eksik konular üzerinde ve eksik olduğu düşünülen konular üzerinde çalışmalar yapmak.

Kahramanmaraş
₺50/saat
Cevher izzet
İlk ders ücretsiz!
Denizli
₺30/saat
Ayse
İlk ders ücretsiz!

Kişisel gelişim, diksiyon, beden dili eğitimi seni hayatta bir adım öne çıkarır

Dersler daha çok uygulama temalıdır diksiyon için birçok alıştırma yaparız. Kişisel gelişim ve beden dili de daha çok teorik ve sohbet içeriklidir.

₺65/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Felsefe ve psikoloji meraklı öğrenciler. Kişisel gelişim ve pozitif düşünme. Sağlık, huzur.

Dersleri işlerken öncelikli olarak kişiyi çok iyi tanımaya çalışırım. Arkadaşlarını, ailesini, maddi ve manevi durumunu bilmek isterim. Sadece ders vereceğim kişiyle ders ilişkisi kurmam çünkü hayat her zaman bir ders.

Etimesgut
₺80/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Kişisel gelişimin seçtiğiniz tüm alanlarında bireysel ve grup eğitimlerimizle hayatınızdaki farkı farkedin

Meditasyon, drama, tiyatro, slayt sunumları, video gösterileri, takım oyunları, canlandırma, yaşayarak öğrenme, yerinde öğrenme, uygulamalı eğitim, görsel, işitsel ve hissederek

₺80/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

YKS Hazırlık Sürecinde Uzman Rehber Öğretmenden Profesyonel Eğitim Ve Öğrenci Koçluğu, Tercih Danışmanlığı ve Meslek Seçimi

Her görüşmede içeriğimiz bellidir ve bu içerik çerçevesinde gerekli motivasyonu öğrencimde sağlar , kontrolleri gerçekleştiririm.. Birebir görüşmelerle sağlıklı sonuçlar elde ederiz..

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm kişisel gelişim derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size kişisel gelişim öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kişisel gelişim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır