Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kişisel gelişim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 43 öğretmen sizi bekliyor.

kişisel gelişim özel dersi seçeneklerimiz

Beşiktaş
₺200/saat
Semih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortapedik Engelli ama engelleri aşan biri pozitif yaşam ve stres'den uzaklaşma uzmanı

-Günlük küçük görüşmeler eşliğinde potif kalmanız için sizi dürterim. -Stresten uzaklaşmak için derslerimizi pozitif ortamlarda yaparım. 1 Saatin sonunda kendinizi engin ve dinç hissedebilir. Mutlu bir gün sürebilirsiniz derslerimizin sonunda ana amacımız kendi kendinize yetebilen ve mutlu kalabilen işinde ve hayatında stresi yönetebilen bireyler yapmaktır.

İzmit
₺70/saat
Can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli ve tüm türkiye genelinde fitnes eğitimi,öğrenci koçluğu dersleri verip ayrıca yaşam koçluğu yapmaktayım

BİREBİR ÖZEL DERS VE EĞİTİMLERİMDE TAMAMEN SONUÇ ODAKLI OLUP ; DİSİPLİN,ÖZGÜVEN MOTİVASYONU VE HEDEF DOĞRULTUSUNDA İLERLEME GÖSTERDİM VE GÖSTERMEYE DE DEVAM EDECEĞİM.EĞİTİM VE İRADE HER ZAMAN BAŞARIYI GETİRİR.

Denizli
₺70/saat
Gulsah
İlk ders ücretsiz!

Hafiza, kişisel gelişim ve hizli okuma dersleriniz için doğru yerdesiniz! hadi başlayalim

Derslerimi her kişinin anlayabileceği yalın ve eğlenceli bir dille metaforlar kullanarak anlatırım. hızlı okuma , hafıza ve kişisel gelişim teknikleri her yaş grubuna hitap edebilecektir. 1 saat dersimiz bir önceki konunun tekrarıyla başlar ve yeni konuya bundan kopuk olmaksızın uygun bir geçişle başlanır.

Serdivan
₺120/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci Koçluğu, zaman yönetimi, özgüven, başarı odaklı eğitim koçluğu, terapi ve vizyonlama tekniği bilinçaltı programlama

Derslerimiz öğrencinin zaman planlama,motivasyon, özgüven, stres yönetimi amaçlı çalışma ve tekniklerle geçer. Bilinçaltı otohipnoz yöntemi ile, olumsuz düşüncelere yönelik öğrencinin okul ve aile arasında geçirdiği dönemi kolaylıkla aşması hedeflenir.

Sakarya
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

"Hayatın kendisi bir gerçektir"...Yaşam Koçu olarak hazırım peki ya siz?

“Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olurum. Özsaygı sorunlarında ve arzularınıza amaçlarınıza ulaşma konusunda yardımcı olurum. Kimler yaşam koçluğu alabilir? - Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler.

Aksaray Merkez
₺50/saat
Tansu
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kendini geliştirmek isteyen ve yeniliklere açık olan her yaş ve sınıftan öğrenci.

dersler genel olarak oyun üzerine olduğu için çok eğlenceli ve keyifli bir zaman geçireceğimize eminim. minimum bir saat ayırıyorum. bu ders akış sürecine bağlı oluyor çoğu zaman . derse giriş karşı tarafı tanıma oyunu ile başlar genel sohbet edilir ve ders ilerler .

Kepez
₺40/saat
Ercan
İlk ders ücretsiz!

En güzel şeyler en çok bekleyenlerin başına gelir... Tıkla ve kendini geliştir!

Derslerimi genelde görüntülü konuşmalarla ve gerektiğinde buluşarak (Antalya İçi) veririm.

Antalya
₺50/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölüm mezunuyum. Eğitiminize destek ve geleceğinize katkı için..

Her öğrencinin ihtiyaçları ve amaçları farklı olduğundan, bir tekniği her öğrenciye uygulamaktansa kişinin hedefi, isteği, amacı ve ihtiyacı doğrultusunda özel olarak program hazırlamalı ve o programla beraber öğrenciyi hedefe götürecek adımlar uygulanmalıdır.

Van
₺40/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

İktisat bölümü öğrencisinden Vanda anaokulu, ilkokul ,ortaokul seviyesindeki öğrencilere kişisel gelişim üzerine söyleşi tarzında bilinçli birey,genel kültür arttırmaya dayalı dersler

Derslerimi öğrencinin profiline göre işlerim,daha çok öğrenciyi rahatlatıcı, kendisini bulmaya ,özgüven arttırmaya dönük konuları işleyip bilinçli birey doğrultusunda eğitim veririm,kitap okumak temel kuralımız

Yenimahalle
₺50/saat
Günce
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Aile Danışmanı ve Rehber Öğretmeninden kariyer koçluğu ve kişisel koçluk. Eğitim ve sosyal hayatınızdaki problemleri birlikte aşabiliriz :)

Kişisel gelişim ve kariyer koçluğunda öncelikli hedefim tanıyacağım kişinin tüm özelliklerini bilmek ve kişiyi yakından tanımaktır. Mümkün olduğunca karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde sürecimizi devam ettiririm. Sürecimiz herkese yöneliktir. 1 ders saatimiz verimli, soru cevaplarla hedeflerimize odaklanarak geçmekte.

Esenler
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik danışman ve rehber öğretmenden istanbulda öğrencilere eğitim ve yaşam koçluğu, ders takibi

birlikte olunan süre zarfında öğrencinin görüşülmeyen süreçte neler yaptığını, neleri yapmadığını ve ne konuda zorluk yaşadığını öğrenciyle tartışırım. amacım öğrencinin iyi yaptığı şeyleri pekiştirip daha çok zorlandığı konularda da nasıl bir yol izlenebileceğine dair yöntemler geliştirmektir.

Batman
₺50/saat
Gaye
İlk ders ücretsiz!

Meslek yüksekokulu öğrencisinden; yaşam koçluğu,kişisel gelişim olanağı sağlayan yeni proje başlangıç konuşmalarıı

Kanıtlanabilir somut bilgiler ışığında çalışmaya paylaşmaya bayılırım,bilimsel yaklaşımlarla derslerimizi işleyeceğiz,derslerim algıda seçici olmayan insanlara yönelik çünkü ders verme amacım insanların hayatında en gerekli olan duyguların açığa çıkmasını ve onları yönetebilmeyi anlatabilmek,bu süreci seçici algıda seçici insanlarla yürütemeyeceğimi düş

Denizli
₺30/saat
Ayse
İlk ders ücretsiz!

Kişisel gelişim, diksiyon, beden dili eğitimi seni hayatta bir adım öne çıkarır

Dersler daha çok uygulama temalıdır diksiyon için birçok alıştırma yaparız. Kişisel gelişim ve beden dili de daha çok teorik ve sohbet içeriklidir.

Etimesgut
₺80/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Kişisel gelişimin seçtiğiniz tüm alanlarında bireysel ve grup eğitimlerimizle hayatınızdaki farkı farkedin

Meditasyon, drama, tiyatro, slayt sunumları, video gösterileri, takım oyunları, canlandırma, yaşayarak öğrenme, yerinde öğrenme, uygulamalı eğitim, görsel, işitsel ve hissederek

₺80/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

YKS Hazırlık Sürecinde Uzman Rehber Öğretmenden Profesyonel Eğitim Ve Öğrenci Koçluğu, Tercih Danışmanlığı ve Meslek Seçimi

Her görüşmede içeriğimiz bellidir ve bu içerik çerçevesinde gerekli motivasyonu öğrencimde sağlar , kontrolleri gerçekleştiririm.. Birebir görüşmelerle sağlıklı sonuçlar elde ederiz..

Kırkağaç
₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Sosyal hizmet uzmanı olarak çocuk ve ergen sağlığı konusunda bireysel danışmalık, zeka testi uygulayıcılığı

Kişisel gelişim eğitimlerini bireyin beklenti ve talebi üzerine kendi planlamasını yapmasına olanak tanıyarak düzenlerim. Amaç kişinin kendi isteği ve kendi kararıyla gelişimini başarmasıdır.

İstanbul
₺50/saat
Aysenur
İlk ders ücretsiz!

Tıp mühendisliği öğrencisinden liseyi dereceyle bitiren biri olarak lise öğrencilerine sınava hazırlık süreçlerinde manevi kişisel destek ve nasıl çalışmaları gerektiğini konusunda yardımcı oluyorum.

Güler yüz tatlı dille derslerimi işlerim sadece ders anlatmam kişisel gelişimine de katkı sağlayacak etkinlikler ve programlara o götür, onların kendilerine güvenmesi için elimden gelenin fazlasını yaparım.

Karatay
₺110/saat
Güngör
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğretmeni ve işaret dili eğitmeninden eğitim koçluğu ve yaşam koçluğu desteği

yaşama yakınlık ve bilginin kullanılabilirliği kolay öğrenim sağlayacak yöntemlerle eğlenceli hale getirmeyi tercih ediyorum.

Şişli
₺50/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Odyometri saglık bölümü okuyorum vücudumu tanıyorum ve seviyorum !! Siz de öyle mi

Dersleri sevdirme üzerine yogunlaşırım ve eglenceli bir şekilde ilerlerim genelde dersler iptal oldugunda öğrencilerim üzülüyor cunku oyun arası bilgi en güzeli

Isparta Merkez
₺35/saat
Işınay
İlk ders ücretsiz!

Tıbbi Görüntüleme Teknikeriyim. Sağlık, kişisel gelişim konularında bilgiliyim. Kendinizi dinlemenize ve rahat yaşam sürmenize yardımcı olmak için buradayım.

Dersler genellikle önerdiğim kitaplar üstünden, dünyadan örneklerle işlenir. Tartışma ortamı oluşturulup farklı hayatlara farklı şekilde dokunmalar yapılır. Kişi olayların farkına kendisi varır ve kendi geliştirir.

Eskişehir
₺70/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Herhangi bir spor salonunda . parkta vs önceliğe göre( zayiflama, sağlikli beslenme, formda kalma,kaçamak öğünler sonrasinda sağlikli düzene girme) derse odaklanilir. ders içeriği ip atlama, koşu, dan

HERHANGİ BİR SPOR SALONUNDA . PARKTA VS ÖNCELİĞE GÖRE( ZAYIFLAMA, SAĞLIKLI BESLENME, FORMDA KALMA,KAÇAMAK ÖĞÜNLER SONRASINDA SAĞLIKLI DÜZENE GİRME) DERSE ODAKLANILIR. DERS İÇERİĞİ İP ATLAMA, KOŞU, DANS , AĞIRLIK ,YÜRÜYÜŞ ÖĞRENCİNİN İSTEĞİNE VE KUVVETİNE GÖRE SEÇİLİR DERS YÖNLENDİRİLİR .

Söke
₺50/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Kişisel gelişim alanında ilerlemek isteyen veya kitap tavsiyesiyle de ek olarak bilgi edinmek isteyen öğrencilere ders vermekteyim. Genç bireylerin buna ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle hedef ve amaçlara yönelik tespitler yaparım. Habi ve fobilerine yönelik konuşmalardan sonra etkin öğrenme ile iletişimi ve diger becerilerin gelismesinde yardımcı olurum.

₺65/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Felsefe ve psikoloji meraklı öğrenciler. Kişisel gelişim ve pozitif düşünme. Sağlık, huzur.

Dersleri işlerken öncelikli olarak kişiyi çok iyi tanımaya çalışırım. Arkadaşlarını, ailesini, maddi ve manevi durumunu bilmek isterim. Sadece ders vereceğim kişiyle ders ilişkisi kurmam çünkü hayat her zaman bir ders.

₺50/saat
Adem
İlk ders ücretsiz!

Psikologlar ve psikiyatristler derneği akreditesinde yol göserici psikolojik dışmanlık için ben de buradayım.

Ders işlemek olarak gördüğüm bir şey değil psikoloji. İnsanların olaylara bakış açılarını fark edip onların gözünden olayı tekrar canlandırır ve kaçırdıkları şeyleri onlara anlayabilrcekleri şekilde göstermeye çalışırım.

Gaziemir
₺150/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Sosyolog ve aile danışmanıyım. Bazı anlarda ne yapacağınızı bilmiyorsanız gelin Problemlerinizi birlikte çözelim

Terapileri öncelikle sizi tanıyarak ve nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar vererek birlikte çözüm yolları bularak devam ederim.

Beyoğlu
₺73/saat
Asli
İlk ders ücretsiz!

Istanbul üniversitesi psikoloji öğrencisinden kişisel gelirim, kitap tavsiyeleri okuma planları, eleştirel düşünme yöntemleri

Ortak seçilen bir kitap üzerinden eleştiri şeklinde gidilebilir. Bir sorun üzerinden derin düşünme teknikleri geliştirilebilir.

Bandırma
₺50/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışman; Profesyonel Rehberlik Hizmeti, Eğitim koçluğu, Psikolojik Danışma, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Bağımlılık Psikolojisi

Düzenlilik ve süreklilik önemlidir. Psikolojik danışma ve rehberlik hizmetinde önemli olan, gönüllü bir süreç içermesidir.

₺80/saat
Şilan
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale üniv.Sosyoloji mezuyum iletişim konusunda kendime güveniyorum ve sabırlı, çözüm odaklı bir davranış geliştirebiliyorm.

Öğrenci odaklı bir ders yani öğrencinin katkısı ve katılımını çok önemsiyorum zaten kişisel gelişim için önemli bir basamak ta budur

₺20/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlık öğrencisinden yarımcı danışmanlık hizmetleri yaş ve yapılan iş fark etmez

Soru cevap ya da sizin bahsetmenizle başlarız ister yüz yüze ister telefon ile psikolojik yardım sağlarım gerekli olanı yaparım .

Ataşehir
₺25/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik 3. Sınıf öğrencisiyim. Kendinizi geliştirmek ve keşfetmek icin buradayım

Karşımdaki bireyi iyice tanıyıp, geçmişe dair yanlışları neler ve gelecek kaygıları nedir? Bunları anlayıp yerine pozitif şeyler inşaa etmektir. Saygı cercevesinde.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm kişisel gelişim derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size kişisel gelişim öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kişisel gelişim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır