Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Programlama özel dersleri

Tüm Türkiye'de 193 öğretmen sizi bekliyor.

programlama özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

İlgisi olan ilkokul ortaokul üniversite her yaş için elektronik eğitimi veriyorum:)

Derslerimi uygulama üzerinden işlerim ve ödevler ile pekiştiririm. Takibini yapar öğrenene kadar da uğraşırım :) temel elektronik, hobi elektroniği istediğiniz alanda benimle iletişime geçebilirsiniz. Kendiniz için çocuklarınız için her yasa hitap eden farklı seviyedeki eğitimimden yararlanin. Ayrıca özel projeleriniz için danışmanlık da vermekteyim.Elektroniği sevin.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden, Yeni Başlayanlar Ve Orta Seviye Programlama Dersleri Kişiye Yönelik veya Grup Çalışması

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde programlama dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

₺40/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar muhendis'inden programlama dersleri anlasilir ve bol icerikli . egitimleri baslangictan ilerlemek istediginiz seviyeye kadar verebilirim.

ILK OLARAK PROGRAMLAMA BILGISINI OLCMEYI DUSUNUYORUM. DAHA SONRA ORTAYA CIKAN SEVIYEYE GORE BIR OGRENME CIZELGESI CIKARMAYI HEDEFLIYORUM. HEDEFIM HAFTADA EN AZ 5 SAAT BERABER KOD YAZABILMEK. BERABER PROJELER GELISTIRMEK. DAHA SONRADA BU PROGRAMLAR UZERINDEN KENDI ISTEDIGI SEVIYEYE KADAR BU EGITIM CIZELGESINE DEVAM ETMEK.

₺80/saat
Kureyş alp
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İstanbul'da Başlangıç, Orta ve İleri Seviye C# ve Video Oyunu Geliştirme Dersleri.

Merhabalar, lisede ve üniversitede veritabanı programlama ve nesne tabanlı programlama üzerine eğitim aldım ve ikinci üniversitemde bir mühendis adayı olarak eğitimime devam ediyorum. Derslerime öncelikle programlananın temeli olan algoritmanın ne olduğunu, mantığını ve nasıl kullanmamız gerektiğini öğreterek başlarım.

Osmangazi
₺25/saat
Muhammet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik öğrencisinden temel seviye ve ilerisi robotik , mobil ve masaüstü programlama dersleri

Derslerimi özellikle bilginin somut olarak anlaşılacağı şekilde işlerim .

₺60/saat
Batuhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yazılım Ajansı'ndan Ankara'da başlangıç ve ileri seviyede özel veya grup programlama dersleri

Eryaman'da bulunan ofisimizde birebir ve ya grup olarak ders veriyorum. Yazılıma merak sarmış, kendini bu sektörde geliştirmek isteyen herkes bu dersi alabilir. Bir ders saati boyunca istekler doğrultusunda hazırlanmış ders programına uyulur. Uygulamalı olarak kodlama yapılır, test edilir, çalıştılır.

Muratpaşa
₺60/saat
Mert erciyes
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisi olarak HTML - CSS - JS ve PHP ile Web Programalama ve Java Eğitimleri Veriyorum !

Dersleri genelde bir proje üzerinden ilerleyerek anlatırım. Teorik eğitimin arkasından tercih edeceğim bir projeyi adım adım gerçekleştirir ve bu proje üzerinde çalışmalar yaparak veritabanı, web servisler, tasarım oluşturma ve algoritma oluşturma adımlarını tek tek, uygun bir şekilde gerçekleştiririm.

Serdivan
₺40/saat
Tahir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden Gençlere Programlamanın ve Yazılımın Temelini Attıracak Ders İçerikleri

Ben derslerime ilk başta öğrencilerime işin temelini kavratmakla, daha sonrasında ise programımızın şemasını ve sistemini kağıda dökmekle başlarım. Çünkü kod ekranında yaptığımız her şey soyut kavramlardan oluşur ve elle tutabileceğimiz hiç bir şey olmaz. Bu sorunu çözmek içinde az önce bahsettiğim yöntemi uygularım.

Konak
₺50/saat
Doğukan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi bilgisayar programcılığı yazılım bölümü öğrencisi ve 2 yıllık iş tecrübesi sahibi öğrenciden C# Python Sql Javascript NodeJS Html5&CSS3 ve Satranç dersleri ile rakiplerinizin onlarca

Öğrenci ile interaktif konu üzerine sürekli uygulama geliştirerek, soruları anlık olarak çözerek, yazılımın güncel sorunlara çözümünü ve yaratıcı yolları bulmasına yardımcı olarak, basamak basamak zirveye çıkarak, %70 pratik %30 teorik olarak ve sürekli kod yazıp öğrencinin zihnini kodlama ve algoritma oluşturma konusunda pratik hale getireceğim.

₺45/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Universitesi Bilgisayar Muhendisligi Ogrencisinden programlama, html, css, javascript, php, c, python dersleri

Derslerimi konseptleri tanitmak ve bunun uzerine bol ornek cozerek, odev vererek islerim. Kodlama ve programlama tamamen pratikle gelisen bir seydir.

Selçuklu
₺30/saat
Ilker
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği ögrencisinden yazılım dersleri c , c# , delphi , php , Asp.NET , VB.NET ..

Dersleri kendi bilgisayarım üzerinden anlatmaktayım. Çalışma şeklim genelde size en yüksek faydayı sağlayacak şekilde olacaktır.Okul sınavlarınıza uygun içerikleri kullanmaya özen gösterecegim.

Esenyurt
₺70/saat
Gina
İlk ders ücretsiz!

Oyun Tasarımı üniversite öğrencisinden Unity3D, C#, Java, Illustrator, Photoshop dersler (dersler ingilizce olacak)

Derslerim, öğrenmek istediklerinize bağlı olarak değişecektir. Fakat genel olarak, örneğin Unity3D gibi bir şey öğrenmek istiyorsanız, her derste, her şeyin kavramlarını öğrenmek için küçük bir proje/oyun yapacağız.

Karabük Merkez
₺45/saat
Fırat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Algoritma Yöntemleri, Örneklerle Programlama Eğitimi, Düşünmeye İtme, Giriş Seviyesi Temel Programlama Dersleri

Derslerim daha çok sözel ağırlıklı olabilir. Konuşmayı severim. Kodlamayı ezber bir şekilde yapmak yerine anlık düşünerek ben de yapmaya başlarım ki dinleyiciler de o arada düşünebilsinler. Hatalarımızı gördükçe öğreneceğimiz için ezberden hatasız kodlama olmaz. Her hata bize öğretici bir etki yaratır ve unutulmaz.

Yenimahalle
₺50/saat
Ali samet
İlk ders ücretsiz!

Gazi Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf öğrencisinden programlama dersleri verilir. Ankara'nın tüm yerleşkeleri uygundur.

Dersleri ilk başlarda mantık olarak işlerim. Kodlanacak dilin özellikleri ve neyin nerede nasıl kullanacağı hakkında çalışmalar yaparım. Diğer yandan ise algoritması ile ilgili bilgiler verir günlük hayatla bağdaştırırım. Genellikle ders öncesinde yapacağımız çalışmaları daha öncesinden ileterek öğrenme hızını arttırma taraftarıyım.

₺10/saat
Ali kemal
İlk ders ücretsiz!

KRİPTOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ SERTİFİKASI VERİLECEK.Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden dersler.kriptoloji mühendisliği sertifikasına sahip.oyun motoru geliştirme .kaba kod dan algoritma geliştirmeye

dersleri online işlerim.yada kaset programdan.mentorluk yaparım.wiziq üzerinden ders veririm.uzaktan eğitim teknolojileri kullanırım.dersler eğitim bilimlerine uygundur.pedagojik bir anlatım kullanırım.dersler bire bir yada guruptur.online eğitim ve sertifikasyon vardır.kriptoloji mühendisliği sertifikası veriririm.dersler her yaş gurubu ve eğitim için uygundur.

Eskişehir
₺250/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Kıdemli Yazılım Uzmanından Web Programlama, Mobil Uygulama Geliştirme ve Oyun Programlama dersleri

Eğitimlerimi gösterip yaptırmadan daha çok öğrencimi/öğrencilerimi araştırmaya yönlendirmekteyim. Çünkü yazılımın temelinde problem çözme becerisi çok önemli yer edindiği için beraber problemleri çözerek, ev ödevleriyle birlikte sürecimi ilerleterek yolumuza devam edeceğiz. Keyifli yolculuk için heyecanlı ve inanmak çok önemli yer etmektedir.

Şehzadeler
₺75/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği (%100 İngilizce) 4. sınıf öğrencisiyim. İyi derecede C diline başlangıç , orta ve üst düzey dersleri verebilirim. Google partner bir şirkette bir yılı aşkın zamandır kısmi zama

Birebir uygulamalı şekilde özel dersler verebilirim. Skype dan ve dicorddan destek sağlayabilirim. Okulumda bana verilen eğitimi kısmi zamanlı çalıştığım yerde ki bilgilerimle birleştirerek özellikle yeni başlayanlar ve orta seviye olanlar için başarılı bir ilerleme katetmelerini sağlayabilirim. İş hayatında bu alanda aranılan özellikler konusunda bilgilerimi aktarırım.

Talas
₺35/saat
Ahmet can
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç için Arduino set almadan kendi setim ve çeşitli sensörlerim ile keyifli bir kurs ""

Okulda nasıl ders işlendiğini az çok biliyorsunuz. Ben de o ortamdan farklı olmaya çalışıyorum. Dersleri kesinlikle sıkıcı olmaktan uzak tutmaya çalışıyorum . Karşılıklı sohbet havasına güle oynaya bir şeyler öğrenmeye çalıştığımız bir oyun gibi .

Çankaya
₺32/saat
Bengü
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi CTIS Bölümü Öğrencisinden Yeni Başlayanlar İçin Programlama ve Algoritma Dersleri

Ders işleyişi: Ankara içinde ders çalışılan kafelerde yüz yüze, Ankara dışı online olarak teamviewer üzerinden temelden başlayarak ve örnekler üzerinden giderek ders işlenecektir. Kendi üniversitemin verdiği kaynaklardan da faydalanılacaktır. Network çalışmaları için Cisco'nun kaynakları, pratik için ise packet tracer programı kullanılacaktır.

Rize Merkez
₺50/saat
Sabit
İlk ders ücretsiz!

Yazılım(C#,Python,SQL),İngilizce(Konuşma,Okuma,Yazma,Gramer), Fizik,Matematik,Geometri, Klasik Gitar özel derler verilir...Her yaştan insana özel ders verebilirim...

Derslerimi en basit haliyle anlatmaya ozen gosteririm. Sabirli olmak ve yol alindigini gormek beni mutlu eden en buyuk faktor. Her ogrencinin zihin yapisi farklidir; oncelikle ders verecegim kisinin algilayis bicimini analiz eder ve ona gore bir strateji gelistiririm.

₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli ve Aktif Çalışan PHP Developer'dan Giriş - Orta Seviyede Web Yazılım Dersleri (PHP - HTML - CSS - JS - MySQL)

Dersin her aşamasında gereksiz bilgilendirmeden kaçınırım. Öğrenci, eğitim sonunda proje geliştirebilecek seviyede yazlım öğrenir. Her konuyu ikiye bölerek anlatırım. İlk bölüm, kullanacağımız teknolojiye neden ihtiyaç duyduğumuza ve kullanım sırasında izleyeceğimiz algoritma adımlarına odaklanırım.

₺60/saat
Devrim
İlk ders ücretsiz!

Piyasada çalışan Bilişim öğrencisinden ileri seviye android (Java), orta seviye C#, Visual Basic ve Delphi dersleri verilir. İzmir-İstanbul ve çevre iller.

Dersleri belirlenen konu üzerine, bire bir ilgilenerek yaparım. Konun pekiştirilmesi adına öğrenci ile beraber örnek programlar yazar, daha önce yazılmış örnek programların kodlarını da inceleyerek kod okuma becerisinin de öğrenilmesini sağlarım.

Beykoz
₺50/saat
Seycan
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans Bilgisayar öğretmeninden programlama kavrama ve yazılım dilini basit ve akıcı anlatım

Öğretme metodum her insanın anlayabileceği 3 temel parametre içeriyor. 1 Ben bu dersi neden öğrenmeliyim 2 Ben bu dersi nasıl öğrenirim 3 Öğrendikten sonra nerede kullanabilirim Bu parametrelerle heyecanlı ve akıcı bir şekilde bilgi paylaşımı yapmaktan mutluluk duyuyorum,çünkü bilgi paylaşıldıkça insan öğrenir.

Kocasinan
₺35/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar öğretmenliği öğrencisinden Kırşehir ve Kayseri de ortaöğretim ve lise öğrencisine bilgisayar dersi

Öğrencilerimizin hazırbulunuşluk seviyelerini belirleyerek seviyelerine uygun anlatma yöntemi kullanıyorum. Bazı çocuklar eğlence yerine daha disiplinli çalışmayla verim alabilir. Öğrenciyle tanıştıktan sonra doğru yöntemi belirleyip ona göre anlatıyorum.

Osmangazi
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Yazılım Uzmanından Bursa da orta okul ve lise ve üniversite öğrencilerine özel yazılım dersleri

Ders verirken kolay seviyede konulardan başlayıp örnekler yaparak daha ileri seviye konulara geçiş yaparım.Belirli bir plan üzerinde karşı tarafında anlatılan konuyu daha iyi nasıl anlayacağı tespitini yaparak bir program hazırlar ve onun üzerinden devam ederim.Biten konu unutulmaması için tekrarlar yaparım.

Beyoğlu
₺200/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce, matematik ve programlama dersleri

Derslerimde daha çok sorular üzerinden gitmeyi tercih ederim ama eğer konuda sıkıntı varsa temelden başlarız. Öğrencinin kendi denemelerinin önünü açarım. Bu konuda ona yol gösteririm. Derslerim ilkokul ve lise öğrencilerine yöneliktir. Örneğin, 1 ders saati konunun üzerinden sağlam bir geçişle ve etkili bir problem çözümüyle devam eder.

Karabük
₺50/saat
Salim
İlk ders ücretsiz!

Merhaba Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği 4. Sınıf ögrencisinden C# Asp.net dersleri

Derslerimi işleme yöntemim tamamen öğrenciye kalmış o ne derse o olur tabi ipin ucunu fazla kaçırmadan soru sorması benim için en önemli şeydir çünkü ne kadar soru sorarsanız o kadar istekli olduğunuzu anlatırsınız aslında karşınızdakine .

Nilüfer
₺100/saat
Bekir
İlk ders ücretsiz!

Bursa'da Yazılım mühendisin'den , Sıfırdan Uzmanlığa Uygulamalı Web Eğitimi Html , css , Js , Php

Ders işleme yöntemi olarak aynı şehirde olan arkadaşlar için bireysel yan yana eğitimler bilgisayar üzerinde eğitimler verilebilmektedir. Bunun yanında aynı şehirde olmayan arkadaşlar için de teamweaver anydesk gibi bir program üstünden bilgisayarınıza bağlanarak sizin cihazınız üzerinde eğitimler verilebilmektedir.

Beylikdüzü Osb
₺60/saat
Emircan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisinden Gömülü Sistemler, Arduino, Python, C, C++, Linux ve HTML Dersleri

Derslerimde öğrenci odaklı gitmeye çalışıyorum. Onun gerçekleştirmek istediği bir proje veya fikir varsa ona endeksli olarak müfredatımı belirliyorum. Öğrenciye anlatarak öğretilebileceğini düşünmüyorum. Bir uygulama ile örneklendirmek, tecrübe etmesini sağlamak en iyi öğrenim şeklidir. Ortaokul, lise, üniversite öğrencileri ile birlikte çalışabilirim.

Mersin
₺45/saat
Çağrı
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2 yıldır robotik programlama ve Python dersleri veriyorum. Yetenekli, bilgili ve sevecen biriyim :)

Derslerimi en temelden başlayarak eğlenceli bir şekilde ve detaylı işler, elimden geldiğince çok bilgi aktarmaya çalışırım. Kendime ait bir müfredatım var. Haftada 2 + 2 saat (bir gün 2 bir gün 2) işlemeyi mantıklı buluyorum. Zamanı size göre esnetebilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Programlama dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır