Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Programlama dilleri özel dersleri

Tüm Türkiye'de 75 öğretmen sizi bekliyor.

programlama dilleri özel dersi seçeneklerimiz

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden, Yeni Başlayanlar Ve Orta Seviye Programlama Dersleri Kişiye Yönelik veya Grup Çalışması

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde programlama dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Bursa
₺30/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden temel-orta düzey programlama , algoritma , nesneye yönelik programlama dersleri

dersleri ilk olarak bu işin temelinden (ör: neden bu işi yapma gereği duyarız) başlayarak her bölümü oturtarak ve bölüm bitimlerinde öğrencilere bilgilerini pekiştirebilecekleri ödevler vererek işlerim derslerim bu alana adım atmayı isteyen , okul derslerinde yardıma ihtiyaç duyan, ileride yazılım alanında bir bölüm-iş düşünüp erkenden belli bir bilgi seviyesine ula

Sarıyer
₺70/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Matematik Öğrencisinden Başlangıç ve Orta Seviye Kodlama Eğitimi (Java - Python)

Dersleri öğrenci bilgisayarı ve ya kendi şahsi bilgisayarım üzerinden pratiğe dayalı olarak teorik kısımları hızlı geçerek sürekli kodlama üzerine işleyeceğiz. Öğrenciye haftalık alıştırmalar ve ödevler vereceğim ve kodu üzerinden geliştirilmesi gereken yönlere odaklanıp bir yandan da yeni konseptlere geçiş yapacağız.

₺45/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Universitesi Bilgisayar Muhendisligi Ogrencisinden programlama, html, css, javascript, php, c, python dersleri

Derslerimi konseptleri tanitmak ve bunun uzerine bol ornek cozerek, odev vererek islerim. Kodlama ve programlama tamamen pratikle gelisen bir seydir.

Selçuklu
₺30/saat
Ilker
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği ögrencisinden yazılım dersleri c , c# , delphi , php , Asp.NET , VB.NET ..

Dersleri kendi bilgisayarım üzerinden anlatmaktayım. Çalışma şeklim genelde size en yüksek faydayı sağlayacak şekilde olacaktır.Okul sınavlarınıza uygun içerikleri kullanmaya özen gösterecegim.

₺10/saat
Ali kemal
İlk ders ücretsiz!

KRİPTOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ SERTİFİKASI VERİLECEK.Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden dersler.kriptoloji mühendisliği sertifikasına sahip.oyun motoru geliştirme .kaba kod dan algoritma geliştirmeye

dersleri online işlerim.yada kaset programdan.mentorluk yaparım.wiziq üzerinden ders veririm.uzaktan eğitim teknolojileri kullanırım.dersler eğitim bilimlerine uygundur.pedagojik bir anlatım kullanırım.dersler bire bir yada guruptur.online eğitim ve sertifikasyon vardır.kriptoloji mühendisliği sertifikası veriririm.dersler her yaş gurubu ve eğitim için uygundur.

Eskişehir
₺250/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Kıdemli Yazılım Uzmanından Web Programlama, Mobil Uygulama Geliştirme ve Oyun Programlama dersleri

Eğitimlerimi gösterip yaptırmadan daha çok öğrencimi/öğrencilerimi araştırmaya yönlendirmekteyim. Çünkü yazılımın temelinde problem çözme becerisi çok önemli yer edindiği için beraber problemleri çözerek, ev ödevleriyle birlikte sürecimi ilerleterek yolumuza devam edeceğiz. Keyifli yolculuk için heyecanlı ve inanmak çok önemli yer etmektedir.

₺75/saat
Ercan
İlk ders ücretsiz!

Bilgi teknolojileri -enformatik yüksek lisans öğrencisinden c# sql python , html,css,javascript baslangıç orta ileri seviye

derslerimi kişinin istek ve eksiklerine göre işlemekteyim.Yeri gelince küçük quizler yaparak seviyesini ölçmem gerekebilir.Derslerim eğlenceli geçer çünkü yazılım derslerinde benimle sıkılmak imkansızdır.Ve bir sonraki derse gelene kadar küçük proje ve ödevlerim olur.Çünkü her zaman pekiştirmek gerekiyor. Unutmadan kendi laptobumdan da ders anlatabilrim.

₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli ve Aktif Çalışan PHP Developer'dan Giriş - Orta Seviyede Web Yazılım Dersleri (PHP - HTML - CSS - JS - MySQL)

Dersin her aşamasında gereksiz bilgilendirmeden kaçınırım. Öğrenci, eğitim sonunda proje geliştirebilecek seviyede yazlım öğrenir. Her konuyu ikiye bölerek anlatırım. İlk bölüm, kullanacağımız teknolojiye neden ihtiyaç duyduğumuza ve kullanım sırasında izleyeceğimiz algoritma adımlarına odaklanırım.

₺60/saat
Devrim
İlk ders ücretsiz!

Piyasada çalışan Bilişim öğrencisinden ileri seviye android (Java), orta seviye C#, Visual Basic ve Delphi dersleri verilir. İzmir-İstanbul ve çevre iller.

Dersleri belirlenen konu üzerine, bire bir ilgilenerek yaparım. Konun pekiştirilmesi adına öğrenci ile beraber örnek programlar yazar, daha önce yazılmış örnek programların kodlarını da inceleyerek kod okuma becerisinin de öğrenilmesini sağlarım.

Beykoz
₺50/saat
Seycan
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans Bilgisayar öğretmeninden programlama kavrama ve yazılım dilini basit ve akıcı anlatım

Öğretme metodum her insanın anlayabileceği 3 temel parametre içeriyor. 1 Ben bu dersi neden öğrenmeliyim 2 Ben bu dersi nasıl öğrenirim 3 Öğrendikten sonra nerede kullanabilirim Bu parametrelerle heyecanlı ve akıcı bir şekilde bilgi paylaşımı yapmaktan mutluluk duyuyorum,çünkü bilgi paylaşıldıkça insan öğrenir.

Beyoğlu
₺200/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce, matematik ve programlama dersleri

Derslerimde daha çok sorular üzerinden gitmeyi tercih ederim ama eğer konuda sıkıntı varsa temelden başlarız. Öğrencinin kendi denemelerinin önünü açarım. Bu konuda ona yol gösteririm. Derslerim ilkokul ve lise öğrencilerine yöneliktir. Örneğin, 1 ders saati konunun üzerinden sağlam bir geçişle ve etkili bir problem çözümüyle devam eder.

Eyüp
₺50/saat
Ilgın
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da wordpress php html javascript photoshop gibi konularda piyasa çalışanından ders verilir.

Ders saatlerim kurulu demo ortamımızda denemeler yaparak başlar. Kişinin bilgisini ölçerim, eksikliklerini tartıp ders sonuna kadar en az iki konuyu bitirmiş ve uygulayabilir hale gelmesini sağlamaya çalışırım. Akıcı ve anlaşılır bir dilim vardır. Sıfırdan başlayan bir kişiyi konuya tamamen hakim seviyeye getirmeye çalışırım.

₺110/saat
Cüneyt
İlk ders ücretsiz!

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi ve Eğitmeninden Bilişime Dair , Genel Eğitim, Yazılım ve Robotik Kodlama

En önemli olan ezbere bir eğitim asla yapmam. Öğrencimin tamamen muhakeme analiz yeteneklerini geliştirerek ya da ortaya çıkararak eğitimin ana hedefine kendisinin ulaşmasını sağlarım. Bu şekilde bir öğrenme metodu asla unutulmaz ve öğrenci kendisini kat kat geliştirebilir. Derslerim her yaşa yönelik olabilir.

Karabük
₺35/saat
Şule yağmur
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği okumaktayım. Temel seviyede C programı eğitimi verebiliecek seviyedeyim.

İlk önce ders gereksinimlerini hazırlarım. Daha sonra öğrencimin ders konusundaki bilgisini tartar daha sonra bilgi seviyesine göre dersin akışına karar veririm.

Bahçelievler
₺95/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Yazılım Mühendisi Öğrencisinden A'dan Z'ye Web Programlama (PHP, Wordpress, CSS, HTML, JS, BOOTSTRAP, jQuery, Hosting İşlemleri ve dahası) Dersleri

Derslerimi sizin bilginize göre ya sıfırdan ya da belirli yere kadar hızlıca işleyerek veyahut baz aldığım müfredatta bildiğiniz kısımlar var ise onları geçerek sizlere anlatıyorum. Bol örnekli bol denemeli ve bol testli bir işlemler ile sizleri anladığınızdan emin olana kadar eğitim veriyorum.

Kepez
₺40/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Yaratıcı yönleriyle, yazılım alanında uzman seviyeye gelmeyi hedefleyen bir eğitim anlayışını benimsiyorum.

Dersleri pratik ağırlıklı, öğrenciyi bütünüyle dahil ederek işliyorum. Anlatırım geçerim, işime bakarım yaklaşımı bana tamamen terstir. Bir konuyu geçmek için, öğrencinin o konuyu öğrendiğine ikna olmam gerekir. Benim derslerim bu işi tamamen öğrenmek istiyorum diyenlere yöneliktir. Laf olsun diye ben bu dersi alayım.

₺30/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Öğrencisinden Başlangıç ve İleri Seviye İçin Python Dersleri

Derslerimde sadece bir programlama dilini öğretmekle kalmayıp sizlere o programlama dilinin inceliklerini (pythonic olarak tabir edilen kısa ve etkili kod yazımını), eğlenceli ve bol bol örnek göstererek öğreteceğim.

Beşiktaş
₺200/saat
Selami
İlk ders ücretsiz!

20 yıllık Bilgisayar Yüksek Mühendisinden Bilişim ve Yazılım Geliştirmeye Dair Herşey Birarada

1. Öğrencinin seviyesi, ilgileri ve bilgi seviyesi tespit edilir. 2. Seviye Tespiti yapıldıktan sonra Kişiye Özel Gelişim Planı hazırlanır. 3. Düzenli çalışma ile hazırlanan Kişiye Özel Gelişim Planı uygulamaya alınır. 4. Öğrenci gelişimi peryodik olarak ölçülür. 5.

Bolu
₺40/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar programcısından yeni başlayacaklar için algoritma, programlama dili ve video kurgu dersleri

Derslerimi genelde hayattan örnekler vererek anlatmaya özen gösteririm. Mesela bir kodu yazıp onun anlaşılması için günlük yaşantıdan örnekler vererek kodu anlatmaya çalışırım. Ezber ders anlatmam, sorulabilecek soruları önceden hazırlar ve buna göre ders anlatırım. Her dersin sonunda örnek bir uygulama ve ödev bırakmaya özen gösteririm.

Adapazarı
₺35/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

React Native ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi (html css javascript react konularını barındırır.)

Dersleri teoriğin yanın da bol pratik yaparak işlerim. Anlatımlarım da gerçek hayattaki kullanış yerlerini vermeye dikkat ederim. Öğrencim ile beraber kod yazarak, ona mimari ve syntax hakkın da bilgi verir. Bol bol örnek geliştirmesini sağlarım. Öncelikle öğrencimi çok iyi tanımak isterim. Daha sonra onun için özel bir ders programı oluştururum.

Fatih
₺75/saat
Ramazan burak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteli'den c c# Java Python HTML CSS JavaScript dillerinden özel ders verilir

Dersi sıfırdan başlar ve rahatça program yazabileceğiniz ve ya web sitesi yapabileceğiniz yere kadar işlerim. Temeliniz varsa ders daha hızlı olur.

₺80/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Temel seviyeden ileri düzeye kadar oyun ve masaüstü yazılım programlama dersleri verebilirim.

Ders planımızı sizinle beraber oluşturacağız ve sizin istek ve arzunuza göre şekillendireceğiz. Alacağınız eğitim sayesinde baştan aşağı mobil oyunlarınızı hayata geçirebilir ya da hayalinizdeki yazılımları ortaya koyabilirsiniz.

Fatih
₺65/saat
Hamdi
İlk ders ücretsiz!

Yazılım Mühendisliği son sınıf öğrencisinden yüksek anlatım teknikleriyle teknoloji dersleri İstanbul avrupa yakası

Dersler interaktif bir şekilde benim anlatımım ile desteklenerek işlenir. Bütün bileşenlerimiz açıklanır ve öğretilir ardından uygulamalı bir şekilde hatalardan ders çıkarılarak işlenir.Ezber değil öğrenim ön plandadır. 7 den 7 e herkese uygun ders işlenir. Ders içeriği belirlenen konu başlıklarıyla değil teknolojiye dair istediğiniz her alana yapılabilir.

₺15/saat
Ihsan
İlk ders ücretsiz!

İhsan hocadan visual studio consol işlemlerine, ve new application uygulamalarına giriş. Başlayalım!!!

Öncelikle ben derslerimi materyaller kullanarak her konu için özellikle yontem ve teknik analizini yaptıktan sonra daha çok öğrenciyi merkeze alacak şekilde aynı zamanda projeksiyonuda aktif bir şekilde kullanarak işlerim

İzmit
₺30/saat
Cihat
İlk ders ücretsiz!

Üniversitede rahat ilerlemek adına başlangıç ve orta seviye programlama ve algoritma dersi

Derslerimi insanların bildiği şeylere genellikle benzetme yaparak aktarmaya çalışırım. Öncelikle temel şeyleri öğretir, daha sonra proje ilerleterek hepsinin kalıcı olmasını sağlarım. Kişiye özel seviye tutar, gelişimini kayıt altına alırım ve bu sayede ilerlemesinin daha hızlı ve doğru olmasını sağlarım.

₺10/saat
Emin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim c programlama dersleri, algoritma dersleri verebilirim adana ve konya da

ilk olarak konuyu anlatırım ortalama seviyede sıfırdan ondan sonra bol örnek çözerek devam ederim yavaş yavaş adım adım ilerlerim büyük konuları küçük parçalara bölerim programlamada en önemli şey algoritmayı düzgün kurmak ve ondan sonra kodu yazmaktır algoritma çok önemli olduğu için onun üzerinde daha fazla dururum

Serdivan
₺100/saat
Onur osman
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık tecrübeli Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden programlama başlangıç, orta ve gelişmiş seviyede programlama eğitimi

Derslerimiz genelde başlangıç ve orta seviyedeki programcı adayları için. İleri seviyeli programlama dersleri de verilebilir isteğe göre. Slaytlar, videolu anlatımlar ile interaktif bir ders işlenecektir. Derslerden sonra verilen kişiye yönelik alıştırmalar ile programlamaya daha da alışacaksınız, daha da hızlı yazacaksınız. Algoritmik zekanızı geliştireceksiniz.

Çankaya
₺70/saat
Muammer
İlk ders ücretsiz!

Tam burslu Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisinden Python ve Java dersleri

Derslerimi kendim belirlediğim program ve örnekler üzerinden işlerim. Öğrencinin bilgisayarı olması gerekmektedir. Genel olarak önce kağıt-kalem kullanarak konunun mantığını anlatır, daha sonra kendi bilgisayarım üzerinden basit örnek veririm, öğrencinin bilgisayarında daha zor örnekler ve uygulamalar yaparak konunun iyice pekişmesini sağlarım.

Yenişehir
₺35/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Harita mühendisliği mezunundan Programlama(Python,HTML)dersleri,sıfırdan başlayanlar ve daha önce hiçbir programlama bilgisi olmayan kişilere uygundur.

Ben derslere genelde programlama dillerinin neler olduğu,bilgisayarların nasıl bu dillerle iletişim kurduğu ile işe başlarım ve dilin temellerini öğretmeye başlarım.Bol bol örnekler ve ödevlerle konunun pekiştirilmesini sağlamaya çalışırım.Vermek istediğim dersler daha önce hiçbir programlama geçmişi ve bilgisi olmayan insanlara uygundur.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm programlama dilleri derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size programlama dilleri öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Programlama dilleri dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır