Anasayfa
Ders ver
Edirne 
Edirne 
 • (14 üye yorumu)
Ezgi
« Kuzenime ders aldırdık. iletişimi çok etkili anlayışlı,... Devamını oku »
Ezgi
« Kuzenime ders aldırdık. iletişimi çok etkili anlayışlı, sabırlı ve çok ilgili. Programlı ve düzenli, kalıcı öğrenmeyi sağlıyor. Her açıdan donanımlı bilgi sahibi bir öğretmen. Çok memnun kaldık. »
₺50/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Edanur tarafından verilen dersler
 • Bireysel
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
 • Öğretmenin evinde
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Sınıf öğretmenliği bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim.İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ödev ve konu anlatımında yardımcı olup ders veriyorum.Beraber çalıştığım öğrencilerimin sınav notları çok iyi

Ders işleme yöntemi

Derslerimi şu şekilde işlerim daha öncesinde konuları incelerim.Daha sonrasında çocuğun seviyesine göre onu sıkmayacak şekilde anlatmaya başlarım.En sonunda pekiştireçlerle öğrencimle iletişime geçerim.Derslerimi ilk başta konuyu anlatıp sonrasında soru cevap ve hikayeleştirme yöntemiyle işlerim.Bu sayede bilgiler hem kalıcı olur hem de zevkli.Dersin ilk 5 dakikasını tanışma ve öğrencimle vakit geçirmeye ayırırım.Ders sürecinde öğrencimin ilgisini ve isteğini açık tutarım.Derse gitmeden önce konuların ismini alırım.Bu konular hakkında pratik bilgiler içeren bi konu anlatım çizelgesi çıkarırım.Etkinliklerle ve testlerle kavramsal anlama+işlemsel anlamadan ilişkisel anlama sağlarım

Eğitim

Sınıf öğretmenliği bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim.İlkokuldan liseye kadar öğrencilere ders veriyorum.Bu zamana kadar 20 öğrenciye ders verdim.Ders başarılarında artış gözlemledim.Ders öğretiminde tercih edebilirsiniz.Ders verdiğim öğrencilerimin çoğu sınavlarından 100 alıp dersimizin hakkını fazlasıyla verdi.Etkili iletişim kuran başarılı bir öğretmen adayıyım.Her alanda ders verebilirim ilkokul düzeyinde.

Ücretler

5 saatlik ders ücreti : ₺250
10 saatlik ders ücreti : ₺500
Edanur tarafından verilen dersler
Bireysel
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Öğretmenin evinde
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

14 üye yorumu : Edanur
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

14 referans

Ezgi

Kuzenime ders aldırdık. iletişimi çok etkili anlayışlı, sabırlı ve çok ilgili. Programlı ve düzenli, kalıcı öğrenmeyi sağlıyor. Her açıdan donanımlı bilgi sahibi bir öğretmen. Çok memnun kaldık.

Yavuz

Öğrenciye değer veren ve ona sadece edebiyatı değil edebi bir kişiliği oluşması içinde eğitim veren bir hocadır. Sonuçta edebiyat sadece bir ders ismi değil bir kültür, bir kişiliktir. Öğrencilerde en çok geliştirilmesi gereken konu kişiliktir ve bunun ders ile uyumlu bir şekilde yapacak kişide Eda Hocadır.

E
Esra

Kendisini ilkokuldan tanırım.Benden yaşça büyüktür.Bana tam bir abla,rehber oldu.Her konuda çok bilgili ve araştırmacıdır.Ama edebiyata olan ilgisi bambaşkadır.Anlatma kâbiliyeti çok yüksek biri.Dersleri çok verimli ve eğlenceli geçer.Asla sıkılmazsınız.

Merve

Kuzenime ders alırdık. Okuldaki öğretmeninden daha etkili oldu teşekkür ederiz tekrardan

Zübeyr

Daha önceden sınıf arkadaşım sınav haftalarında bize konu anlatırdı basitten karmaşığa gittiği için baya kalıcı öğrenme oldu.Ders alan herkesin çok memnun kalacağını düşünüyorum.

Ş
Şirvan

İlkokuldan üniversite eğitimine kadar tertipli ve düzenli bir şekilde çalışan başarılı ailesinin göz bebeği herkesin özenerek baktığı bir kişidir. Edanur hocadan verim almamak imkansız. Düzgün diksiyonu ve akıcı konuşmasıyla öğrendiği bilgileri öğrencilerine en iyi şekilde aktaracağına inancım tam.
Edanur hoca benim ilkokul arkadaşımdır. O günlerden bu güne kadar her zaman verim aldığım bir arkadaşım gerçekten değerli bir insan.

A
Ayça

Bir eğitmen olarak sadece eğitimi değil karşısındaki çocuğun her haliyle ilgilenen bir insan. Sınıftaki başarısı ile bunu fazlasıyla kanıtlamıştır.

İ
İrem

Güler yüzlü neşeli bir insandır. Çekingenlegine rağmen insanlarla iletisim güzel ve sevecendir. Çocukları sever ve ögretmenligi de sever dolayısıyla sevdigi bir ortam, iş ve kişilerle beraber olucağı için verimli bir ögretmen olabilecegini rahatlıkla söyleyebilirim.

Batuhan

Birbirimizi 8. Sınıftan beri tanırız. Çok iyi arkadaşım olmasının yanında çok iyi bir öğreticidir aynı zamanda. Kendisinden üniversite sınavına hazırlanırken sürekli yardım alırdım anlamadığım birçok konuyu sayesinde anladım. Kesinlikle tanıdığım biri olduğu için değil gerçekten çok iyi öğrettiği için şüphe duymadan tavsiye ediyorum :)

Merve

Kendisi benim okuldan arkadaşım. Insanlarla iletişimi harika ve gerçekten dürüst birisidir. Işine her zaman önem verir ve en iyisini yapmaya çalışır. Daha okul zamanlarında bile bize simav öncesi ders çalıştırıldı ve anlattığı her şeyi hatırlardık. Gerçekten işinin hakkını verebileceğini düşünüyorum

Benzer öğretmenler

Çevrenizde okul derslerine destek dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Edirne
Makine mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine derslerde destek, ödevlerde yardım edebilirim. Çocuklarla iyi anlaşırım.
₺40
Merve
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Okul kitaplarından ve hocanın dersi işleme şeklinden baz alarak öğrenciye destek olurum (her öğretmen dersi farklı...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilkokul düzeyinde okul derslerine destek ve özel ders verilir.
₺45
Merve
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğretilicek olan konuyu önceden inceler gerekli materyalleri hazırlarım. Etkinlikler bulurum. Öğrencinin...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Edirne merkez
Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisinden Edirne Merkezde ilkokul düzeyinde ve matematik derslerine yardımcı olmak amacıyla ders verilir.
₺50
Gamze
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi daha önceden oluşturmuş olduğum belli bir program eşliğinde işlerim. Hazırladığım program ve...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Edirne Merkez
Bankacılık ve sigortacılık ve halkla ilişkiler bölümünden ilk okul orta okul lise öğrencilerine
₺50
Hasret
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi birebir veya istediğiniz şekilde işleyebilirim. Çocuğunuzun anlamadığı konuları tekrar ederek yardımcı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ayşekadın
Sağlık bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde türkçe,dil bilgisi, ingilizce,edebiyat,coğrafya yardım ediyorum
₺50
Fevziye
İlk ders ücretsiz!

Dersleri anlayabileceği en basit şekilde anlatırım derslerde kodlama sistemleri uygulayarak o konuyu daha rahat...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Öğretmenin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺50 ₺50 Müsait değil
5 saat ₺250 ₺250 Müsait değil
10 saat ₺500 ₺500 Müsait değil
Ders talep et