Anasayfa
Ders ver
Kayseri 
Mehmet Serdar GARAN - Prof şan - Kayseri
Kayseri 
 • Super Öğretmen
 • (24 üye yorumu)
T
Tufan
« Mükemmel! Sizinle gercekten ilgilenen ve sizi buyuk bir keyifle basariya... Devamını oku »
T
Tufan
« Mükemmel! Sizinle gercekten ilgilenen ve sizi buyuk bir keyifle basariya goturmek isteyen basarili bir egitmen. Gercekten sizinle ilgilenecek, size zaman ayiracak bir egitmen istiyorsaniz dogru yerdesiniz. »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Mehmet Serdar GARAN tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Şan
 • Ses eğitimi
 • Nefes egzersizleri - şan
 • Klasik şan
 • Koro
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Müzikolog'dan Bireysel Dersler; Çok Kısa Sürede Notalı Bir Şekilde Sesinizi Güzelleştirin :) Şan Dersinde Notalı Eğitim !!!

Ders işleme yöntemi

Disiplin ve zamanında çalışma ile başarı mutlaka gelir. Bir Eğitmen Olarak öğrencilerimin başarılı olması için en üst derecede gayret gösteririm. Öğrencimin kendisinin de emeği ve gayreti olursa, birlikte çok güzel işlere imza atabiliriz..

Tamamen Notaya dayalı eğitim vermekteyim. Öğrenci dersi anlayana kadar anlatırım :)) Kulaktan veya doğaçlama eğitim değil, tamamen usule eğitim vermekteyim.

Konuları öğrencimin seviyesine göre belirler dersimizi ona göre işlerim. Bunun haricinde öğrencimden her işlediğimiz konudan seviyesine göre birlikte belirlediğimiz etüdleri bitirmesini ister ödev veririm.
Öğrencinin başarılı olması için uğraşması ve bolca pratik yapması gerekir. Uğraşan, pratik yapan , zorlandığı yerlerde gece gündüz benden destek isteyen ve bana zor sorular soran öğrencileri çok severim. İnsan çalıştıkça, uğraştıkça ve yapamadığı konularda tecrübeli birisinden doğru destek aldıkça gelişir.

Herkes bulunduğu seviyeden daha üst derecelere çıkabilir, yeter ki azimli olsun, çalışsın, gayret etsin. Benim işim de gayret gösteren öğrencilerin elinden tutup onları daha üst derecelere taşımak, onları azimle profesyonel müzik yapmaya hazırlamaktır. Öğrenci yeter ki öğrenmek istesin ve gayret etsin, bıkmadan usanmadan öğrenene kadar tekrar tekrar anlatırım.

Öğrencilerimin gayretli ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Derslerden sonra ödev veririm ve bir sonraki derste verdiğim ödevi ve etütleri açıklamalı olarak anlatırım. Çalışırken çok takıldıkları konular olursa bana whatsapp ile diledikleri kadar soru yöneltebilirler.

Eserleri öğrencilerin seviyesine göre seçerim. En iyilerle en zorları, gelişmesi gereken öğrencilerle geliştirici kitapları kullanırım. Öğrencinin seviyesini ve öğrenme şeklini önce anlar dersleri ona göre işlerim.

Öğrencilerim hakkında yetişkin öğrencilerime ve velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım. Yetişkin öğrencilerimin , Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Derslere başlamadan önce tanışma ziyareti yaparım. Çok verimli dersler yapabileceğimize inanırsak derslere başlarım. Bu hissin oluşması hem benim için hem öğrencilerim için önemlidir. Öğrencinin durumuna göre çalışılacak Müzik Eserlerini birlikte belirleriz.

Ders İçin Bilgiler ;
· Ücretsiz Tanışma Dersi
· Ders Süresi: 45 Dk
· Bire Bir Canlı Veya Yüz Yüze Ders
Online Dersler İçin;
· Bilgisayar, Tablet ve Telefondan Erişim
· Ders İçeriği Materyaller
· Zoom,Skype,Microsoft Teams,Google Hangouts Meets.

Kayseri İçi Yüz Yüze Dersler Verilmektedir.

Super Öğretmen

Mehmet Serdar GARAN en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

MEHMET SERDAR GARAN (MSG)11 Haziran 1997`de Kayseri`de doğdu.

İlk orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı.


2008 yılında Kayseri büyükşehir belediyesi konservatuvarında; Çocuk korosuna başlayarak müzik hayatına ilk adımı atmıştır.


Aynı yıl Kayseri'de bir çok müzik programlarında sahne aldı.

2010 Yılında TRT Ankara radyosu çocuk korosunda vokal olarak görev aldı ve bu

dönemde Ses geliştirme dersleri alarak Şan dalında bir başlangıç sağladı.


2012 Yılında TRT Antalya radyosu gençlik korosunda vokal olarak görev aldı.

Aynı yıl içerisinde lise öğrenimine başladığı için gönüllü olarak görev aldığı TRT Gençlik Korosundan ayrıldı.


2013 Yılından itibaren TRT ve Kültür Bakanlığı başta olmak üzere bir çok profesyonel , programda solist olarak sahne aldı.


2016 Yılında London Colloge Of Music University (LCM) tarafından yapılan; Uluslararası piyona sınavına girerek başarılı olmuş sertifika almaya hak kazanmıştır.


2018 Yılında ABRSM (Yamaha the Associated Board of the Royal Schools of Music) İngiliz kraliyet müzik okulunun (Royal Academy of Music, Royal College of Music, Royal Northern College of Music ve Royal Scottish Academy of Music and Drama) ortaklaşa olarak dünyada 100’den fazla ülkede geçerli olan , aşamalı müzik sınavını kazanmıştır.


GARAN , Şuan TRT İzmir Radyosunda gönüllü olarak gençlik korosunda görev almakta, şuan ise 2017 Yılında girmiş olduğu devlet konservatuvarı/ Müzikoloji bölümüne eğitimine devam etmektedir. GARAN, Özel olarak Piyano,Şan,Org ve Müzik Dalında sözel ve teorik dersler vermektedir.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺10
Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺470
10 saatlik ders ücreti : ₺900

Detaylar

Öğrencilerimiz ile tanışmak ve müzikal kulak testi için ilk dersimizi ücretsiz olarak yapmaktayız. Ardından belirlediğimiz günler içinde derslerimizi yapmaktayız. Detaylı bilgileri iletişim kurarak danışabilirsiniz.

Mehmet Serdar GARAN tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Şan
 • Ses eğitimi
 • Nefes egzersizleri - şan
 • Klasik şan
 • Koro
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Mehmet Serdar GARAN: CV

Başarı Belgeleri , Sahne Programları Ve Diplomalar
___________________________________________________________

• University Of West London'a bağlı,London College Of Music (LCM) Piyano Diploması

• Niğde Üniversitesi - Devlet Konservatuarı

1. Türk Sanat Müziği Konserleri (Solist)
2. Türk Halk Müziği Konserleri (Solist)
3. Konseptli Konserler (Şef,Solist)
4. Tiyatro Dinletileri (Şef,Solist,Piyano)

• Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı/ Konserleri
1. Çocuk Korosu (Korist)
2. Bağlama Kursu
3. Ud Kursu
4. Sanat Müziği Korosu (Solist)
5. Halk Müziği Korosu (Solist)


• Gençlik Ve Spor Bakanlığı Teşekkür, Başarı ve Katılım belgeleri

1. Kyk Yurtları Programları (Piyano,Solist,Klavye)
2. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Konserleri (Piyano,Solist,Klavye)

• Halk Eğitim Merkezi Ders Verebilir Sertifikası

24 üye yorumu : Mehmet Serdar GARAN
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
T
Tufan

Mükemmel! Sizinle gercekten ilgilenen ve sizi buyuk bir keyifle basariya goturmek isteyen basarili bir egitmen. Gercekten sizinle ilgilenecek, size zaman ayiracak bir egitmen istiyorsaniz dogru yerdesiniz.

Mehmet Serdar GARAN cevap verdi

Hafızası güçlü , öğrenme teknikleri üretiyor. Tufan Bey sayesinde Gayet eğlenceli bir dersimiz oldu kendisine teşekkür ederim. :)

23 referans

S
Selim

Çok başarılı bir Öğretici teşekkür ederim. Piyanoyu geliştirmemde muhteşem etkisi oldu. Yurtdışından online olarak ders almaktayım ama yanımızda gibi çok memnunum kendisinden ders alacaklara tavsiye ederim Mehmet Serdar hocamı

Z
Zeyno

Mehmet Serdar öğretmenimizden piyano dersi alıyoruz. Çok memnunuz , iyi bir eğitmen tavsiye ederim.

R
Rahmi

Mehmet hocamdan çok memnunuz çocuğuma org dersi veriyor çok anlayışlı ve ödevle öğrenciyi destekleyen bir eğitmen. tavsiye ederim

U
Ufuk

yaşım 44 serdar hocamdan 7 aydır şan dersi alıyorum notalı bir şekilde dersimizi işliyoruz gitar çaldığım için bunun bana çok faydası oldu ayrıca nostalji parçaları çok sevdiğim için tam bana göre bir eğitmen derslerimiz çok verimli ve eğlenceli geçiyor teşekkür ederim kendisine

S
Sevval

Beni Erciyes Güzel Sanatlar Fakültesine hazırlayan hocamdı, zor olmasına rağmen 4 aylık bir çalışma ile üniversiteyi kazanmamı sağlayan kişilerdendir. Emeği üzerimde çok. Teşekkürler hocam...

M
Meltem

Çok başarılı bir öğretme yöntemi var öğrencinin ihtiyaçlarına göre nokta atışı eğitim veriyor, piyano ve şan dersini zorlanmadan öğrendim. tavsiye ederim.

B
Batuhan Özbey

Cana yakın tavırlarıyla gayet güzel anlatımı var üretmiş olduğu püf noktalarlan anlaşılması gayet basit.verdigi dersinden çok memnun kaldım devam edeceğim kendisiyle

B
Buket

Ders içindeki iletişimi, ders öncesi sonrası takibi ve hazırlanışı çok iyi ve güler yüzlü bir öğretmen. Kısa zamanda büyük gelişim sağladık. Mehmet hocama çok teşekkür ederim

B
Bengü Koç

Kendisi yakından tanıdığım bir insan, gerçekten çok iyi bir öğretici, sabırlı, nazik ve samimidir. Kendisi bizlere de bir çok şey öğretti. Özellikle bilgisi,sabrı,nazik oluşu,samimi ve içten oluşundan dolayı herkese tavsiye ederim.

A
Aktuğ Alp

Çocuğumla çok eğlenceli vakit geçirerek aynı zamanda müziği aşıladı başarılarının devamını diliyorum. Serdar hocamı herkese tavsiye ederim

Benzer öğretmenler

Çevrenizde şan dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için ses eğitimi dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! nefes egzersizleri - şan dersleriklasik şan dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Kocasinan
GİTAR, KALBE DAYANAN BİR ENSTRÜMANDIR. TECRÜBELİ ÖZEL MÜZİK HOCASINDAN GİTAR ve AKOR DERSLERİ
₺55
Gökhan Hoca
 • (16 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders yöntemim, öğrencinin tam kapasite ile öğrenmesine yöneliktir. Öğrenirken eğlenen öğrenci, beni daima motive...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Melikgazi
Güzel Sanatlar mezunuyum. Müziği sevdirerek ders veriyorum sen de eğlenceli bir ders geçirmek istersen üzülme burdayım = )
₺70
Mehmethan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi temelden eğitim vererek öğretiyorum. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kocasinan
Kayseri'de hızlandırılmış özel gitar, şan, daw dersi yüzyüze/online Güzel sanatlar lise/üniversite hazırlık kursu
₺35
Emre
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerimin beklentisi ne yöndeyse ona göre yapılan bir planlamada ilerlemekteyiz. Şunu önemle belirtmekteyim ki...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Melikgazi
Müzik ögretmenligi son sınıf ögrencisinden kayseri' de özel keman ve piyano dersi
₺75
Miray
İlk ders ücretsiz!

dersleri öğrencinin ilgi ve dikkatini canlı tutarak olabildigince verimli işlerim

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Talas
Müzik öğretmeninden kayseri içi Profesyonel Keman ve Piyano dersleri Güzel sanatlar lisesi ve üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık dersleri verilir
₺150
Melike
İlk ders ücretsiz!

planlamalarım yasa seviyeye göre öncelikle enstrümanı sevdirerek başlama taraftarıyım ortaöğretime kadar olan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
URLA
Opera Sanatçısı Gizem Gonca'dan Dijital Provalarla Online Ses Eğitimi / Ses Terapisi / Şan Dersi
₺150
Gizem
 • (12 üye yorumu)

Dersleri online olarak vermekteyim. Öğrenirken eğlenmek, ders dışında da bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Tepebaşı
Şarkı söylemeyi öğrenmek ister misiniz? Opera Bölümü 3. sınıf öğrencisinden nefes teknikleri, sağlıklı ses kullanımı ve şan dersi
₺100
Simge
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersler öğrencinin yaşı, hedefi ve seviyesine göre farklılık gösterir. Herkese öğrenebileceği farklı metotlarla...

Webcam dersleri Onaylı profil
Şanlıurfa
Kısa sürede enstrüman çalmak istiyorum diyorsan, doğru yerdesin Biran önce başlayalım. Alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenim keman, piyano, şan dersleri mevcut
₺150
Gül
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciden istediğim tek şey özverili istekli ve azimli olması gerisi bende ️verdiğim ödevler çalışılacak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Opera Bölümü öğrencisinden Şan Dersi ve Kulak Eğitimi
₺85
Cansu
İlk ders ücretsiz!

İlk önce sesi tanıma ve ısıtma amaçlı egzersizler yaptırırım. Sonra sesin rengine ve durumuna göre bir şan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Serdivan
Sesinizi geliştirmek ve şarkıları rahatlıkla söylemek istiyorsanız ilana tıklamanız yeterli ! Haydi birlikte şarkı söyleyelim..
₺75
Elif
 • (10 üye yorumu)

İlk dersimizde öğrencinin hangi ses rengine sahip olduğuna bakıyoruz sonrasında sesimiz ne kadar açık ne kadar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Zeytinburnu
Devlet Konservatuarı Türk Müziği Bölümü Öğrencisinden Şan ve Temel Müzik Bilgileri Dersleri.
₺75
Furkan
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri birebir ve kişinin istek ve doğrultusuna göre vereceğim. Kişinin ilerlerme durumuna göre eğitimimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Akyaka
Deneyim Sahibi Müzik Öğretmeni 4+ Üstü Ve Yetişkin Öğrencilere İNTERAKTİF Piyano Dersi Verilir.
₺200
BANU
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders İşleyişim ; İNTERAKTİF olduğu için öncelikle öğrencimle bir deneme ders yapıyorum. Sonrasında esnek bir...

Webcam dersleri Onaylı profil
30 yıllık akademisyen Türk müziği ses eğitimi üzerine eğitmen ve örnek bir yorumcu
₺150
Murat
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders nefes egzersizleri ile başlar,sonra kendi geliştirdiğim Türk Müziği Ses egzersizleri ile devam eder,seçilmiş...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Rusya Çapında Piyano Yarışması Birincisi Ödüllü, 14 Yıllık Özel Derste Tecrübeli Öğretmenden Online/Yüz Yüze Piyano Dersleri
₺180
Ekaterina
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Benim için öğretmek öğrenmektir. Bu yüzden öğrencilerimle ilişkilerimi ortaklık olarak görüyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Başkent Üniversitesi Popüler Müzik Şarkıcılığı bölümü ve Gazi Üniversitesi Pedagojik Formasyon (Müzik Bölümü) mezunundan Solfej, Ritim, Dikte, Müziğe başlangıç, İşitme (MİOY) dersleri...
₺100
Ilgın İrem
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerimi sıkmadan dersi olabildiğince eğlenceli hale getirerek, gerektiğinde bir konu üzerinde durup...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 ₺110 ₺100
5 saat ₺470 ₺520 ₺500
10 saat ₺900 ₺1000 ₺1000
Ders talep et