Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Salsa özel dersleri

Tüm Türkiye'de 17 öğretmen sizi bekliyor.

salsa özel dersi seçeneklerimiz

Konak
₺30/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Dans etmek için belirli bir yaşa , bedene ihtiyacınız yoktur.Ruhunuzu serbest bırakın dans edeceğinizi göreceksiniz.

Kişiye özel program oluşturduktan sonra , İşleyişe geçip derslerde verimlilik arttırmak adına düzenlenen kişiye uygun ve zaman çerçevesi içinde gerçekleştirelebilir .

Osmangazi
₺70/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Ruhunuzu beden esaretinden kurtarıp, yeniden yaşam enerjisi katmak için, müziğin tüm ritimlerini duymak için Bursa'da sizleri bekliyorum.

Vereceğim eğitim elbette ki her dans için değişkenlik göstermektedir. Lakin temel husus kişinin vücudunu tanıması ve işlediğimiz dersten beklentileri ile ilişkilidir. Önceliğim kas sistemini hareketlendirmek, bölgesel değişikliği gözlemleyerek bir sonra ki derslere devam ederek hedefleri arttırma, öğrencinin hassasiyeti ve hayatında bulunan rahatsızlıklar.

₺30/saat
Hazel
İlk ders ücretsiz!

9 yıllık Latin dansı eğitimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum,gelin birlikte dans edelim,özgürleşelim ve eğlenelim

Derslerim tamamen eğlenmeye ve öğrenmeye dayalıdır. Başlangıç derslerinde alacağınız dersin temelini,nerde doğduğunu,nasıl başladığını sizlerle paylaşıyorum. Profesyonel anlamda ya da hobi olarak ruhunuzu rahatlatmanıza yardımcı oluyorum.

Eskişehir
₺20/saat
Sevban
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Dans Akademisi asistanlarındanım. Latin danslarıyla alakalı organizasyonlarda görev almakta olup dansımı daha da geliştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin açık ara en iyi dans festi

Öncelikle dansın bir yetenek işi değil azim işi olduğunu belirtmek gerekir. Yani çalışıp gayret gösterip de dans edemeyecek yoktur. Benim genel metodum ise figürleri ve kombinasyonları teknikleriyle beraber başlangıçtan güzel oturtmaktır. Bu şekilde dansınızı daha sağlıklı geliştirebilir.

₺50/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

DEU Latin Dans Topluluğunda 5 yıl dans etmiş öğrenciden latin dansı salsa dersleri!

1 saatlik dersin içeriği; Ritm duyabilme, Doğru duruş, Dansta doğru el ve kol kullanımı, Dans gecelerine yönelik kombinasyonlardan oluşmaktadır. Latin müzikleri eşliğinde keyifli dersler geçirmekteyiz.

Bayraklı
₺20/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisi ve dans okulu asistanından izmirde salsa ve bachata dersleri verilir

Derslerimi temel hareketler üzerinden işlerim öncelikle müzikle uyum içinde olunmasına müzik kulağına dikkat etmek gerekir ufak ısınma hareketleriyle başlar ana derse geçerim

Karabağlar
₺1/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İzmir'de eğlenceli başlangıç, orta ve ileri seviye dans dersleri ve danışmanlık hizmeti.

Dansın yaşı olduğunu düşünmüyorum. İlgisi olan herkesle kolaylıkla anlaşabilir ve ilginizin olduğu dans türü hakkında kısa bilgilendirmeler vererek derslere başlayabiliriz. Çift dans eğitimleri için olan derslerde partnerimle birlikte ders vermekteyim. Hem erkek hem kadın adımlarını daha düzgün bir şekilde öğretebilmekteyiz.

Kadıköy
₺60/saat
Beril
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi sosyoloji ögrencisi, altı yıllık profesyonel dansçıdan salsa, bachata, zumba, streching derslerii

Hangi alanda ders veriyor olursam olayim, bilgim olan diger danslardan da bir seyler katarak, ders verdigim insanlarin fiziksel acidan gelismesini saglayarak samimi ve eglenceli bir sekilde ders veririm, yuksek enerji her seydir :)

Ataşehir
₺75/saat
Bihter
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Universitesi öğrencisinden özel ya da grup Sosyal Sportif Danslar ve/ya Bale eğitimi.

Başlangıç seviyesinden vücudu tanıma, esneme ve temel figürlerin ardından pozisyonlar, denge ve figürler işlendikten sonra koreografiyle pekiştirme ve kusurlaştırarak temel eğitimini tamamlamış bir öğrenci hazırlamak. Kesinlikle çok titiz ve kurallı çalışılması gerektiğinden bale derslerinin oldukça disiplinli şekilde işlenmesi gerektiğine inanıyorum.

Çankaya
₺50/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

11 yıllık latin dansları deneyimimi sizinle paylaşmak için heyecanlı ve tam motiveyim

Öğrencinin seviyesine göre( başlangıç,orta,ileri seviyeler) ders süreci işlemeye başlar . Hem çocuk hem yetişkinler için eğitim veriyorum.Grup derslerinde kişi sayısına bağlı olarak eşleşmeler yaptıktan sonra bireysel derslerde temel adımla beraber ders süreci işlemeye başlıyor.

₺70/saat
Lara
İlk ders ücretsiz!

Odtü Eşli Danslar topluluğu üyesi C Klasman Standard Ballroom yarışmacısıyım. İstediğiniz bir dans bende muhakkak vardır bence!

!! Maalesef yurtta kaldığım için kendi evimde ders veremiyorum !! Derslerim doğal olarak interaktif geçiyor ve bu zamana kadar keyif almadığım hiçbir dersim olmadı çünkü dansa aşığım. Isınma ve soğumaya çok önem veririm çünkü sakatlık oluşmaması çok önemli. Sadece 5 alan girebiliyoruz ama eğitimini verebileceğim dersler bundan çok daha fazla.

Şişli
₺80/saat
Lal
İlk ders ücretsiz!

Koc Universitesi Ogrencisinden Latin, Zumba, Oryantal ve diger dans dersleri verilmektedir. Dansli gunler!

Dersleri tamamen ders alacak kisinin isteklerine gore ayarlariz. Cunku bu isten keyif almak zorundayiz. Hem eglenceli, hem de sportif bir alan olmasi dansi daha onemli bir dal yapiyor. Tek basina ya da grupla yapilabiliyor olmasi da herkes icin uygun bir hobi oldugunu gosteriyor.

₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Türkiye geneli salsa yarışmalarına katılan ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun lisanslı sporcusundan latin dansları eğitimi alın

Eğitimlerimde en önem verdiğim şey tekniğin sağlam olmasıdır.Adımların, dönüşlerin ve postürün iyi bir temel üzerine oturması gerekir.Bir hareket tam oturmamışsa veya anlaşılmamışsa üzerine yeni bir hareket eklemem, o konuyu farklı yöntemlerle de ele alıp anlaşılabilir hale getirmeye çalışırım.

Menderes
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Ekonomi ve finans mezunuyum. 2 yıl Latin dansı yaptım. 2 yıl deneyimliyim

Ladies salsa dersleri şeklinde olur Derslerimiz. 1 ders de bir figür gösteririm. Onu birlikte çalışırız. Ve daha sonraki derslerde başka figürler çalışırız. Müzikli ve Müziksiz.

Karşıyaka
₺30/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Latin danslarına bir adım atın hayata kısa bir mola verin... Salsa,bachata,çaça,kizomba... Ben yapamam deme !

İsteğe bağlı haftada 1 yada 2 gün birer saat eğitim olacak. 1 günde pratik dans gecesine gidilecek.

Kepez
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İktisat öğrencisinden bireysel veya grup latin (bachata ve salsa) dans eğitimi evde veyahut üniversite içinde

Derslerimi müzik eşliğinde daha rahat hareket edebileceğiniz bir ortam da sizin seçtiğiniz bir yer de olur orada işliyorum çok eğlenceli geçiyor

Çankaya
₺35/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Salsa. 3 yıldır salsa yapan kadın üniversite öğrencisinden ister sosyal ister teknik salsa dersi.

Dersleri partnerimle birlikte islerim. Eğlenceli ve akıcı geçer. İsterseniz partnerinizle isterseniz de partnersiz ders alabilirsiniz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Salsa dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır