Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Muhasebe öğren

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 82 yorumlu star öğretmenlerimiz.

76 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺76

5 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 5 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Muhasebe derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için muhasebe öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Evinizde kalarak yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

📒 Muhasebe dersleri nasıl online alınır?

Superprof üzerinden öğretmeninizle iletişime geçin ve sonrasında iletişimi nasıl sürdüreceğinizi belirleyin. 

İletişim ve ders işlemek için birçok seçeneğiniz var : 

 • Skype
 • Hangout
 • Zoom
 • Whatsapp
 • Telefon

Bu uygulamaların çoğu sadece ses ile değil

görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı ile de derslerinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

466 özel ders öğretmenleri

muhasebe uzaktan eğitimi sunuyor.

🔎 Uzaktan muhasebe dersi verenler nasıl seçilir?

Kişisel bilgiler ve verilen bilgilerin doğruluğu onaylanır

Öğretmenlerimizin kimlik bilgileri, iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fotoğraf) ve diplomalarını kontrol ediyoruz.

%100 onaylıyorumlar - Topluluğumuzun gücü

Her öğretmenin ilanındaki değerlendirme ve yorumlar onaylıdır ve %100 özgündür.

466 profil arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

🎓 Online muhasebe dersleri vermek için kaç öğretmen müsait?

466 muhasebe öğretmeni muhasebe konularında size yardım etmek için hazır.

Profillerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni evinizde huzurla öğrenmek için seçebilirsiniz.

466 öğretmen arasından size uygun olanı seçin.

💸 Webcam üzerinden online muhasebe ders ücreti ortalaması nedir?

Muhasebe saatlik ücreti ortalaması 76 TL'dir.

Bu ücret birçok faktöre bağlı olarak değişir : 

 • muhasebe öğretmeninin deneyimi
 • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97si ilk ders saatini ücretsiz veriyor.

Webcam üzerinden aldığınız online dersler yüz yüze fiziksel derslere göre %20 daha ucuzdur".

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerine göz atın.

🖋 Muhasebe online ders öğretmenlerine verilen ortalama not nedir?

82 not arasından,

Öğrenciler 5 üzerinden ortalama 5.0 vermektedir.

Bir derste herhangi bir sorun halinde, müşteri hizmetleri ekibimiz hızlı bir çözüm bulmak için hizmetinizdedir (telefon veya e-mail ile haftanın 5 iş günü).

(COVID-19 dönemi boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızın tamamını yanıtlayabilmek için daha uzun mesai saatleri gerçekleştirecektir)

Her alan için

öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz.

💻 Neden webcam üzerinden online ders almalıyım?

İnternet üzerinden eğitim hiç olmadığı kadar popüler ve yaygın.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.

Sorularınıza cevap verecek öğretmenler bir tık yakınınızda.


466 muhasebe öğretmeni size yardım etmek için burada.

Muhasebe öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Muhasebe öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Özel ders hocasıyla muhasebe dersleri desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor

Teknolojinin gelişmesiyle artık tüm dersleri uzaktan online olarak almamız mümkün hale gelmiştir. Online derslerin yaygınlaşması ile muhasebe eğitimi de bu bu eğilimden yararlanarak oldukça popüler hale gelmiştir. Normalde klasik olarak kurslarda fiziki ortamlarda veya yüz yüze işlenen muhasebe dersleri artık online ortama aktarılmıştır.

 

Uzaktan muhasebe dersleri, İnternet bağlantısı zayıf bir web kamerası ile mümkün olabilmektedir. Uzakta muhasebe dersleri sayesinde nerede olunursa olunsun ve ne zaman olursa olsun öğrenciler muhasebe eğitimi alabilmektedirler. Özellikle corona virüsü salgınının tüm dünyada hızla yayılmasından sonra, uzaktan eğitimin önemi artmış ve her seviyeden ve türden eğitim için tercih edilen ders işleme yöntemi haline gelmiştir. Muhasebe eğitimi de bu dersin özellikleri gereğince online ortamda yapılmaya oldukça müsait uzaktan işlenebilen bir ders haline gelmiştir.

 

Uzaktan muhasebe dersi seçeneği bu yüzden yavaş yavaş fiziki ortamlarda yapılan muhasebe derslerinin yerini almış ve sollamıştır.

Neden Uzaktan Muhasebe Eğitimi Tercih Edilmeli?

Online muhasebe dersleri sizlere pek çok avantajla birlikte gelir. Online muhasebe dersi alacak olan öğrenciler için öncelikle çok daha fazla seçenek bulunacaktır. Onlar muhasebe dersleri sayesinde sınırlar ve mesafeler gibi aklımıza gelebilecek tüm fiziki koşullardan kaynaklı engeller ortadan kalkacaktır. Örneğin sizin şehir merkezinden uzak bir yerde yaşıyorsanız çevrenizde muhasebe dersi verebilecek bir kurum veya hoca yoksa bu durumda online dersler ile başka yerlerdeki muhasebe dersi veren hocalara ulaşmanız mümkün. Online ortamda tüm dünyadan tüm Türkiye’den ve şehrimizde bulunan tüm kentlerden muhasebe hocaları yer alıyor olabilir. Superprof gibi bir platformda tüm Türkiye’de yer alan binlerce muhasebe hocası ile online dersler almanız mümkün olacaktır.

 

Online muhasebe kursu şeklinde alabileceğiniz kolay muhasebe de sizlere çok fazla kriter ve fiyatlarımıza göre seçenek sunabilecektir. Online ortamda dışarıda belirli bir kurs merkezinde bulamayacanız kadar çok sayıda muhasebe hocası bulmak mümkündür. Seçeneklerinizin fazla olması sizlere en iyi muhasebe eğitimi verebilecek hocayı da bulma olasılığınızdan daha fazla olacağı anlamına gelecektir. Bu şekilde vereceğiniz ücretin karşılığını en ideal şekilde alabileceğiniz bir online muhasebe dersi deneyimi yaşamanız mümkün olacaktır.

 

Muhasebe derslerini online almak sizlere aynı zamanda vakitten de çok fazla tasarruf sağlatacaktır. Online olan dersler sayesinde yolda vakit kaybetmek gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Özellikle yaşadığımız yer merkez kısımları uzakta veya çevrenizde yakınlarda bulunan muhasebe kursları yoksa bu durumda online olacak dersler sayesinde, yolda geçireceğiniz vakti daha verimli bir şekilde muhasebe derslerinize yoğunlaşarak geçirebilirsiniz. Aynı zamanda online alacağınız muhasebe dersleri sayesinde yol ücretinden de feragat etmiş olursunuz. Yolda geçireceğiniz vakit ve harcayacağınız para size kar kalır. 

 

Online derslerde aynı zamanda programınızda çok daha esnek bir şekilde belirleme şansınız olur. Online derslerde yapacağınız dersler öncesinde herhangi bir sorun yaşarsanız bunu hızlıca hocanızla paylaşıp ardından programınızı değiştirebilir ve dersinizi başka bir güne veya saate alabilirsiniz. Böylelikle sizlere ders programı anlamında çok daha fazla esneklik olmuş olur.

 

Online Muhasebe Özel Ders Neden Kurslardan Daha İyi?

Muhasebe kursları sizlere eğitim verirken aynı zamanda sizle birlikte aynı anda pek çok farklı öğrenciye ders veren kurumlardır. Muhasebe kurslarında sınıf mevcudu arttıkça sizlere ayrılan vakit de buna paralel olarak azalmakta. Muhasebe kursları belirli bir program çerçevesinde derslerini işlerler. 

 

Muhasebe kurslarında derslerde işlenecek konular önceden belirleriz iştir. Bu yüzden sizlerin neyi bilip bilmediğinizin önemi olmaksızın kurslarda dersler işlenmektedir. Örneğin siz muhasebe konusunda zaten bilgi sahibi iseniz ve daha ileri konular hakkında sahip bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Bu durumda sizlerin seviyesine ve bilgi seviyesinize göre bir muhasebe kursu bulmanız gerekecektir. Bu kendinizi uygun muhasebe kursu bulma süreci oldukça vakit kaybı yaşayabileceğiniz bir süreç olabilecektir. Özel derslerde ise bunun tam tersi olarak dersler sırasında neler izleyeceğinizi ve ders akışının nasıl gideceğini siz de belirleyebilirsiniz. 

 

Muhasebe özel derslerde aynı zamanda anlamadığınız noktalar da hocanız istediğiniz zaman durdurup sorularınızı sorabilirsiniz. Muhasebe özel derslerde bu yüzden kurslardaki gibi sınıf ortamında farklı olarak kendi öğrenme stilinize ve ihtiyaçlarınıza göre derse yönlendirebilirsiniz. Derslerde hocanız dersleri çok hızlı işliyorsa onunla iletişim kurup kendi hızınız da anlatmasını sağlayabilirsiniz. Hiç çekinmeden kafanıza takılan tüm muhasebeyle ilgili konuları öğrenebilirsiniz.

 

Muhasebe özel ders alırken aynı zamanda derslerin saatini de kendinize göre belirleyebilirsiniz. Kurslarda belirli bir programa bağlı kalacağınız için günlük işlerinize kurs programına göre düzenlemeniz gerekecektir. Örneğin çalışan bir birey iseniz veya okuyorsanız veya bunun dışında gün içinde çeşitli sorumluluklarınız varsa, kurs programına ayak uydurmak sizin için zor olabilir. Bu durumda özel ders almak sizlere en esnek ders saatlerini sağlayacaktır. Hocanızla konuşarak ders gün ve saatlerinizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

 

Muhasebe aynı zamanda çok gelişmiş bir teknoloji ile iç içe çalışan bir iş dalı haline gelmiştir. Muhasebe artık dijital sistemler ve programlarla çok daha pratik ve gelişmiş haldedir. Bu yüzden muhasebe öğreneceklerin bilgisayarlı muhasebe öğrenmeyi tercih etmek giderek yaygınlaşmıştır. Bilgisayarlı muhasebe dersleri verecek hocaları bulmak için öğrencilerin iyi bir araştırma yapması gerekebilir. Bazen öğrenciler kendi şehirlerinde de bilgisayarlı muhasebe dersi bulmakta zorluk çekebilirler. Bu durumda online ortamda farklı yerlerdeki özel ders hocalarından bilgisayarlı muhasebe özel ders seçeneğinden yararlanabilirler.

 

Üniversitede Muhasebe Eğitimi Nasıl Alınabilir?

 Üniversitelerde muhasebe eğitimi önlisans düzeyinde verilmektedir. Muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü üniversitelerde en yaygın muhasebe bölümleri arasında gelir. Muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans bölümü hem devlet hem de özel okullarda okunabilir. Bu bölümde dersler genel olarak muhasebe ve muhasebe ile ilişkili iktisat, kamu yönetimi, vergi uygulamaları, finans gibi çeşitli alanlardan da dersler içerir.

 

Muhasebe bölümünde okumak isteyen öğrenciler üniversite sınavlarına girmek zorundadırlar. Bu önlisans programında eğitim almak için öğrencilerin çok yüksek puanlar almak zorunda olmasına da gerek yoktur. Muhasebe bölümü puanları genellikle pek çok öğrencinin girebileceği düzeyde anlardır. Muhasebe bölümlerinde eğitim almak için öğrencilerin TYT puanı ile tercih yapmaları gerekir.

 

Öğrencilerin muhasebe eğitimi alırken derslerine uzaktan takip etme seçenekleri de bulunur. Muhasebe eğitimi hem örgün eğitimde hem de uzaktan eğitimde alınabilir. Bu yüzden öğrencilerin nerede yaşadığı fark etmeksizin hepsi muhasebe bölümünde okumaya başlayıp derslerine evlerinde takip edebilirler ve sadece sınavlara katılabilirler.

 

Ülkemizde pek çok üniversitede muhasebe ve vergi uygulamaları bölümleri bulunur. Bu bölümler için örnek verecek olursak sizlere bazı üniversiteleri kısaca bir liste derledik:

 • İstanbul Arel Üniversitesi
 • İstanbul Aydın Üniversitesi
 • İstanbul Gedik Üniversitesi
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi
 • Başkent Üniversitesi
 • İzmir Ekonomi Üniversitesi
 • Marmara Üniversitesi
 • Hacettepe Üniversitesi
 • Ege Üniversitesi
 • Ufuk Üniversitesi
 • Dokuz Eylül Üniversitesi
 • Bursa Uludağ Üniversitesi
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
 • Gaziantep Üniversitesi
 • Çukurova Üniversitesi
 • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
 • Kocaeli Üniversitesi
 • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
 • Balıkesir Üniversitesi
 • Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Bunun yanında muhasebe bölümlerinde okutulan derslerde muhasebe ilgi duyan öğrencilerin ilgisini çekebilecektir. Bu yüzden sizlere muhasebenin temellerini oluşturan muhasebe bölümü dersleri nelerdir kısaca derledik:

 • Muhasebe ve Hukuk
 • İktisada Giriş
 • Bireylerarası İletişim
 • Genel İşletme
 • Genel Muhasebe
 • İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 • Ön Muhasebe Yazılımları ve Kullanımları
 • Örgütsel Davranış
 • Türk Vergi Sistemi
 • Genel Vergi Hukuku
 • Envarter ve Bilanço
 • Muhasebe Denetimi
 • Ticaret Hukuku
 • Vergi Uygulamaları
 • Mali Analiz
 • Şirketler Muhasebesi
 • Maliyet Analizleri

Bu dersler tüm üniversitelerde hemen hemen aynı olup öğrencilerin mezun olmak için zorunlu olarak alması gereken derslerdir. Öğrenciler bu derslerin bazılarında zorluk yaşayıp sınav öncesinde çok sıkı bir çalışma gerçekleştirirler. Ek ders ihtiyacı yani öğrenciler yine online muhasebe özel ders seçeneğinden yararlanarak, açıklarını kapatıp sınavlarda başarı elde edebilirler.

 

Superprof ile Neden Online Muhasebe Dersleri Almalısınız?

Sınavlara hazırlık, üniversiteye adaptasyon, derslerin ağırlığı, sayısal rakamların karmaşıklığı… Bütün bunlar içinden çıkılmaz bir hal mi aldı ve pes etme noktasına mı geldiniz?

 

Türkiye’nin lider ders platformu olan Superprof tam da burada sizin için var. Superprof’ta bulunan alanında profesyonel hocalar size en kaliteli eğitim vermek için bulunuyorlar. Özel muhasebe hocasından ders alarak adım adım yükselebilir ve içinden çıkamadığınız ders yoğunluğunu birlikte atlatabilirsiniz. İstediğiniz alanda özel muhasebe hocası bulabilirsiniz. Muhasebe bölümü genellikle sayısal ders ağırlıklı olduğu için problem çözme ve karmaşık formüllerden oluşur. Superprof’ta bulacağınız özel muhasebe hocası size problem ve karmaşık görünen formülleri en kolay yoldan öğretecek ve öğrendiğinizden emin olana kadar o konunun üzerinde duracaktır.

 

Superprof online olarak alacağınız özel muhasebe dersleri için yüzlerce hoca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Superprof ana sayfasına girerek muhasebe bölümünü aratmak olacaktır. Karşınıza özel muhasebe hocalarının ilanları çıkacaktır. Bu ilanları kendi kriterlerinize göre ( fiyat, bulunduğunuz konum, dersleri ne şekilde almak istediğiniz vb.) filtreleyebilirsiniz. Bu şekilde kendi bütçe ve seviyenize uyan hocayı bulmak çok daha kolay olacaktır. Superprof’ta bulunan muhasebe özel ders hocası kadar fiyat seçeneği vardır. Hocalar kendi fiyat politikasını uyguladığından fiyatlar değişken olacaktır. Hocalar fiyatları belirlerken dersleri ne şekilde verecekleri (online mi, yüz yüze mi), hangi günler ve kaç saat ders talep ettiğiniz, dersleri ne düzeyde almak istediğiniz (başlangıç, orta seviye veya ileri seviyede mi) gibi bir çok kritere göre değişkenlik gösterebilir. Fakat dersleri online olarak almanız için için artı olacaktır. Çünkü her zaman kendi semtiniz de veya şehrinizde kendi uzmanlığınıza göre bir hoca bulmanız mümkün olmayabilir. Bu da yolda geçecek zaman ve yol masrafını eklersek sizi zorlayabilir.

 

Tüm bu zorluklardan ve dersler de gerilememek için Superprof ile özel muhasebe hocasından ders alabilirsiniz.Yol masrafından ve yolda geçecek zamandan tasarruf ederek derslerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Superprof online muhasebe dersleri ortalama fiyatı 67 TL olup bu fiyatın çok daha altında da muhasebe hocası bulmanız mümkündür. Sizin taleplerinize göre fiyat değişir. Özel muhasebe hocanızla birlikte muhasebe derslerini online olarak alarak nerede olursanız olun bir mikrofon ve kamera ile istediğiniz zaman ders alarak günlük yaşantınızı aksatmazsınız.

 

Dersleri online almanız sadece ders saatlerinde muhasebe hocanızda görüşeceğiniz anlamına gelmez. Hocalar whatsapp gibi iletişim araçlarından sizleri sürekli olarak kontrol ederler. Sınav zamanlarınızı, girdiğiniz sınavların nasıl geçtiğini yanlış yaptığınız veya takıldığınız soruları, okulda girdiğiniz dersleri ve aldığınız verimi, anlamadığınız konular gibi bir çok şeyi takip ederek size gereken çalışma programını oluşturur. Bu da sizin derslerden geri kalmayarak ilerlemenizi sağlar. Sene sonundan sınıfta kalmadan veya alttan ders almadan yüksek notlar ile okulunuzu bitirtmeyi hedeflerler.

 

Muhasebe alanı deneyim gerektiren bir bölüm olduğu için yetkin ve yüksek tecrübeli muhasebe hocaları bütün bilgilerini size aktarırlar. Sizin sizin aldığınız dersleri, sınavları ve zorluklardan çok önceden geçtikleri için sizi nasıl yönlendirip hazırlayacaklarını çok iyi bilirler. İsterseniz hocalardan mezun sonrasında da ders alabilmeniz mümkündür. Zorlayıcı iş hayatınız var ise ve okulu düşük bir bilgi ile bitirdiyseniz özel muhasebe dersleri alabilirsiniz. Deneyimli muhasebe hocaları size hızlandırılmış eğitim sunarak hızlı bir şekilde gelişmenizi sağlar. Çalışma hayatınızda ki tüm zorlukları ve bilginizi yükselterek terfi almanıza ve profesyonel bir şekilde iş hayatınıza devam etmenize yardımcı olurlar.

 

Siz de bütçenize ve bilgi seviyenize uygun özel muhasebe hocasına Superprof’ta erişin.

Ne öğrenmek istersiniz?