Anasayfa
Ders ver
Antalya 
Sercan - Prof dilbilgisi - Antalya
Antalya 
 • (26 üye yorumu)
K
Kerem
« Ben Ankarada Okuyorum Tefik Fikret Okulunda Okuyorum Ama Okulda... Devamını oku »
K
Kerem
« Ben Ankarada Okuyorum Tefik Fikret Okulunda Okuyorum Ama Okulda Burdaki Kadar Eğlenmedim Çok Eğleniyorum. »
₺175/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Sercan tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Dilbilgisi
 • Üniversiteye giriş sınavları
 • Sınavlara hazırlık (Tümü)
 • Dilbilim
 • Konuşma becerileri
 • Fransızca
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Deneyimli Öğretmenden Her Yaş ve Meslek Grubu İçin Özel veya Grup Fransızca Dersi ,Ders Takibi, Program Oluşturma, Okul Programına Takviye, Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti Verilir.

Ders işleme yöntemi

Genellikle derslerime öğrencinin ihtiyacını anlamaya çalışarak başlıyorum ve ardından derslerimi bu ihtiyaçlara uygun olarak şekillendiriyorum. Öğrencilerin zorlandıkları, sıkıntı yaşadıkları noktayı saptayıp o konu üzerinde çalışmalar yapıyorum. Derslerim için her zaman ilgi çekici ve yaratıcı yollar ve konular bulmaya çalışıyorum. Eğer hedeflerinizi benimle paylaşırsanız, bu hedeflerinize ulaşmanızda size yardım edebilirim. Başlangıç seviyesinde olan öğrenciler için Gramer bilgisi, Diyalog metinleri, Fonetik çalışması ve kültürel metin çevirileriyle beraber çalışarak hem öğretici hem eğlenceli ders işlemeyi tercih ediyorum bununla beraber DELF B2 veya YDS sınavlarına hazırlanma konularına hakimim. Oldukça zengin ve güncel İngilizce ve Fransızca kaynaklara sahibim. Ayrıca Dizi, film ve kitap önerileriyle hem kültürel hem de dili geliştirmeye yönelik çalışmayı daha yararlı buluyorum. Belirli seviyede olan öğrenciler için eksiklikleri ve bilmedikleri konular üzerine yoğunlaşıyorum. Öğrencinin seviyesine bağlı kalan bir anlatım biçiminde ders işliyorum eğer dilerse tamamen İngilizce veya Fransızca konuşarak ders anlatabilirim.

Eğitim

Merhaba!
Gazi Üniversitesi'nden Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden Pedagojik Formasyon Belgesine sahibim. Lise eğitimim sırasında da Yabancı Dil (İngilizce + Almanca) bölümü okudum. 3 dile de ileri seviye de hakimim. Daha önce bir çok kurumda İngilizce ve Fransızca dersleri verdim. Bu alanda Özel bir Eğitim kurumunda her iki dilde de öğretmenlik mesleğimi sürdürmekteyim. Her iki kültürede tamamen hakimim diyebilirim. Öğrencilik yıllarımın başından itibaren farklı yaş ve meslek gruplarına özel ders tecrübem oldu. Öğretmenlik Stajımı da lise sınıflarıyla yaptım. Farklı yaş ve meslek gruplarıyla çalışmada kendime ve yöntemlerime güveniyorum. Antalya'da olduğumdan beri her iki alanda da birçok yabancı dil hazırlık okuyan öğrenci arkadaşlarıma yardım ettim. Ek olarak Galatasaray, Boğaziçi, Yıldız Teknik, Marmara, Hacettepe üniversitelerinden ve Tevfik Fikret, Saint Benoit ve İnternational Russian School gibi okullarda bir çok öğrenci arkadaşıma online destek verdim ve sizlere de yardım etmeye hazırım. Gerek grup gerek bireysel dersler verebilirim. Sorularınızı yanıtlamaktan memnun kalırım.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺50
Webcam dersleri ücretleri : ₺175/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺750
10 saatlik ders ücreti : ₺1350

Detaylar

İNGİLİZCE (Online)
1 saat - 125₺
5 saat - 550₺
10 saat - 1000₺
...
İNGİLİZCE (Yüz yüze Özel Ders)
1 saat - 160₺
5 saat - 700₺
10 saat - 1450₺
...

FRANSIZCA (Online)
1 saat - 175₺
5 saat - 750₺
10 saat - 1350₺

FRANSIZCA (Yüz yüze Özel Ders)
1 saat - 225₺
5 saat - 1000₺
10 saat - 1800₺
...
Grup dersi ücretleri farklıdır.
Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sercan tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Dilbilgisi
 • Üniversiteye giriş sınavları
 • Sınavlara hazırlık (Tümü)
 • Dilbilim
 • Konuşma becerileri
 • Fransızca
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Sercan: CV

JOB EXPERİENCE
Position Company Start Date / End Date
English Teacher İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları August 2017 / - Working
French Teacher İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları August 2017 / - Working
English Teacher Bilgin Akademi May 2018 / August 2019
İnterpreter (En+Fr+Tr) HumanHealth Pharma A.Ş March 2017 / November 2018
İnterpreter (En+Fr+Tr) Spedia Logistics December 2016 / June 2018
Educational Consultant ANY Foreign Education Consultancy June 2016 / December 2016

EDUCATİON İNFORMATİON
University : Gazi University - French Language and Literature
High School : HDM Gebizli High School - Foreign Language (English - German)

FOREİGN LANGUAGES
English : Reading(Advanced) – Writing(Advanced) – Speaking(Advanced)
French : Reading(Advanced) – Writing(Advanced) – Speaking(Advanced)
German : Reading(Good) – Writing(Good) – Speaking(İntermediate)
Turkish : Reading(Native) – Writing(Native) – Speaking(Native)

CERTİFİCATES
Tesol Certificate (C1-Advanced) Oxford (UK)
Pedagogical Formation Education Certificate Gazi University, Institute of Educational Sciences

26 üye yorumu : Sercan
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

26 referans

K
Kerem

Ben Ankarada Okuyorum Tefik Fikret Okulunda Okuyorum Ama Okulda Burdaki Kadar Eğlenmedim Çok Eğleniyorum.

H
Hamit

You make me feel authentically supported when you say, “Please let me know how I can be helpful” and genuinely mean it. Also, the excitement you express to co-learn with me rather than teach me, makes me feel like a partner in my learning experience, when it is so easy to feel like ‘a sponge that can only absorb.’ I know you have so much to share, but I love how you also openly articulate how much I have to share as well and how much you learn by engaging with me!

However, you see me not as one of the many students you have, but instead you value me for my uniqueness and strengths. You promote an environment where I feel like I am able to not only share my contribution, but also know it is actually considered and appreciated.

Thank you for being genuine. Thank you for seeing me as a partner in learning and sharing. Thank you for being you. Thank you for being one of the few great teachers.

G
Gürcan

Enerjisi, eğlencesi, teknikleri ve en önemlisi özverisi ile 32 yaşına kadar bir türlü sevemediğiniz benimseyemediğiniz dili insana sevdiren içinizde öğrenme isteği uyandıran, sizi teşvik eden sürekli üstünüze titreyen dinamik bir öğretici... Dilerim bir şekilde fırsatınız olur ve Sercan Hoca 'nın öğretisinden faydalanma imkanınız olur...

I
Işıl

Ders aldığım zamanlarda beni motive eden ve bana dili sevdiren bir hocam olmuştur. Derslerimiz oldukça keyifli geçmişti.

S
Selen

Ben selen Sercan hocanın öğrencisiyim
6.sınıfım okuldaki ingilizce başarımı Sercan hoca sayesinde yaptım derslerimiz çok eğlenceli ve komik bu dersler sayesinde ingilizcemi pekiştirdim dersleri çok seviyorum teşekkürler Sercan hocam

A
Azal

Merhaba Sercan Hoca ile eğlenerek gerekirse oyunlar oynayarak öğreniyoruz Sercan Hoca bana bir çok şey kattı

A
Alp Baha

Fransızca öğrenmeye başladığımda, sürecin kolay olmayacağını düşünüyordum. Ama Sercan Hoca bu düşüncemi bitiren insan oldu. Derslerin eğlenceli geçmesi ve sorularım olan konularda beni dinleyip hemen anlatmasıyla doğru insandan dil öğrenmenin önemini gösterdi. Tavsiye ederim.

S
Svetlana

Oğlum 10 yaşında İngilizce öğreniyor. Biraz sıkıntı vardı. Ama Sercan hoca hep düzülti. Şimdi oğlum sınav 98-100% geçiyor! Çok teşekkür hoca!
Очень рекомендую! У сына были проблемы с английским языком, но Серджан все исправил. Сейчас у сына с успеваемость все хорошо. Большое спасибо, учитель!

M
M E H M E T

Sercan hocam İngilizce ve Fransızca dillerindeki uzmanlığını dersin her dakikasında size hissettiriyor. Dillerarası bir iletişim kurdurarak öğretimi mantıklı ve güçlü temeller üzerine dayandırarak bilgisini aktarıyor. Öğretme becerileri yüksek, sizin ihtiyacınıza göre program oluşturan, tecrübeli ve dile hakim bir öğretmen. Sakin ve incelikli anlatımı, eksik kaldığınızı düşündüğünüz yerlere yoğunlaşması oldukça güzel. İkinci dil öğrenimi için başladığım Fransızca derslerinde kısa sürede ilerleme kaydettim kendisiyle. Yetkinliğimi sağlayana kadar da devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler hocam.

Ş
Şahin

As soon as I met Sercan, I instantly knew I would succeed in my English course. He was open-minded and friendly from the beginning and even though I was asking a question after question, he responded kindly every time and wanted to help me even more.
Sercan is a really good teacher and a skilled individual at communication. He is motivated, helpful and kind.
I'd describe my experience with him as excellent. I reccommend Sercan to everyone who wants to learn English and have fun at the same time!

Benzer öğretmenler

Çevrenizde dilbilgisi dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için üniversiteye giriş sınavları dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! sınavlara hazırlık (tümü) dersleridilbilim dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Muratpaşa
Fransız Dili ve Edebiyatı / Fransızca Öğretmenliği / Fransızca / Fransızca Konuşma / Fransız Kültürü - FRANÇAIS LANGUE ÉTRANGÈRE
₺90
Gizem
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi Fransa'da aktif olarak kullanılmaya devam eden materyaller ile işlemeyi tercih ediyorum. Her kişi seviyesine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Her türlü dil bilgisi konusu verilir.testlerdenemeler ayrıntılı kafa karıştırmayan anlatımlar hepsi burada
₺60
Muhammed ali ziya
İlk ders ücretsiz!

net yalın sade anlaılır hızlı kavrayıcı pratik net sansürsüz eğlenceli ama ciddi saygı sevgi 8 yıllık deneyim...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden , ilkokul -ortaokul-lise öğrencilerine Türkçe ve Edebiyat dersi
₺75
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi müfredata paralel olacak şekilde kurup öğrencinin anlama düzeyine göre ilerletirim . Konulara müfredat...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk dili edebiyat öğretmeni olarak yılların verdiği deneyimle. Daha once 5. sınıftan 12. sınıfa kadar eğitim verdim. Bunun dışında KPSS gruplarının ve ALES gruplarının derslerine de girdim. Yabancıla
₺100
Fatma
 • (9 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Konulari müfredattaki sıraya gore anlatırım. Konular üzerinde en çok durmaları gereken yerleri irdelerim. Bir konunun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Endüstri mühendisi son sınıf öğrencisinden tyt türkçe, diksiyon ve hitabet, dil bilgisi dersleri. Antalya
₺55
Özge
İlk ders ücretsiz!

Bence anlamaktan önce dinlemek gelir. Her şeyin başında etkili bir iletişim ve uyumun olması gerektiğine inanıyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
20 yıldan uzun süredir Türkçe öğretmenliği yapmaktayım. Sınavlara hazırlık, kompozisyon, şiir olmak üzere dersler verebilirim.
₺100
Gülbin
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi konu anlatımı, alıştırma ve soru çözme sistemiyle gerçekleştiririm. Öğrencinin seviyesi, anlama...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Dil bilgisinden 15 kitap bitirmiş bir öğrenciden kısa sürede tamamen dil bilgisi öğreneceksiniz...
₺40
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genelde tek sayfaya karalama olaral anlatırım sonra full soru üzerinden anlatırım çünkü soru çözme...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Antalya
Antalya'da ilkokul ve lise seviyesinde Türkçe dersleri. Ezberi bırakıp anlamanın zamanı.
₺100
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Ezberden ziyade anlama dayalı bir programla derslerimi işliyorum. Her ders bir önceki dersin soru- cevap şeklinde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Muratpaşa
Türk dili ve edebiyatı Dersi hakkında birebir online tüm sınavlara hazırlık dersi veriyorum. Karşılıklı diyalog halinde eğitim geçmesini herkes diler bu yüzden buradayız. Öğrenmek ve bir şeyler katmak
₺60
Mine Emine
İlk ders ücretsiz!

Herşeye tam olarak temelden başlıyoruz. Konun ana temeline inerek birlikte söyleşi şeklinde ve üzerine testler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Akdeniz Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı bölümünden, öğrencilere sınava yönelik çalışmalarında yardımcı olabilecek öğretmen
₺60
Büşra
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri daha çok sohbet havasında anlatırım tecrübelerime dayanarak öğrenciler dersin bu şekilde anlatılmasıyla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺175 ₺225 ₺175
5 saat ₺750 ₺1000 ₺875
10 saat ₺1350 ₺1850 ₺1750
Ders talep et